Η κάθοδος της SOL

  • Δημιουργός θέματος The.Paranormal
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18255

Πόσο μου αρέσουν οι μάχες στο εξωτερικό αλλά ρε παιδιά δεν έχει καν ενδιαφέρον αφού το επίπεδο από τη μία πλευρά είναι υπό του μηδενος τεσπα για την ώρα απλά απολαμβανουμε το troll κάτσε να φέρω κανένα ποπ κορν :rolf:
 

DeletedUser33145

άλλαξαν οι κανόνες και μια φυλή χωράει περισσότερους από 40 ?

ατιμούλικα ......
ποιους έχετε σκοπό να κλαδέψετε για να φέρετε και τα άλλα φιλαράκια σας?

ότι και να κάνετε θα πάρουν τον κόσμο 40 παίχτες μόνο....
αλλά μου αρέσει ότι χωρίς να σας βαράνε μαρτυράτε (όπως λέει και ένας φίλος)
 

DeletedUser3040

Ο κόσμος έχει να υποδείξει πολλά και εμείς έχουμε να επιηδήξουμε ακόμα περισσότερα .
Το παιχνίδι μας το παίζουμε για να το ευχαριστηθούμε αλλά σεβόμαστε και παιδιά που κατέχουν το παιχνίδι αλλά θέλουν να παίξουν για αυτό και τα παίρνουμε μαζί μας .
Εννοείται και ξέρουμε που πήγαμε γιατί πολύ απλά πριν κάνεις ένα πλάνο κάθεσαι και μελετάς ποια χωριά πρέπει να χτυπήσεις , δεν χτυπάς έτσι γιούργια και ότι βρέξει ας κατεβάσει .
Τώρα εγώ προσωπικά πιστεύω ότι ήταν λάθος που ήρθαν εδώ μερικοί και έγραψαν στο φόρουμ γιατί πολύ απλά δεν ήταν και κάτι σημαντικό , βασικά ήταν κάτι αναμενόμενο .
Αν είχατε έστω μια στοιχειώδη οργάνωση δεν θα ήταν έτσι τα πράγματα εδώ καλά καλά δεν έχετε skyperoom .
Και μάλιστα ένας από το συμβούλιο σας ανακάλυψε μόλις εχθές πως οι EL είναι ακαδημία μας και βαράμε μαζί .
Και μετά από όλο αυτό το μπάχαλο που κυριαρχεί στην φυλή σας περιμένεις μέλη σας να είναι ευχαριστημένα και να κάθονται να χάνουν τον χρόνο τους μαζί σας , και να πεις ότι είστε και παρέα να πω εντάξει αλλά ρε φιλαράκι δεν έχεις ακούσει καλά καλά την φωνούλα τους .

η φυλη που χτυπησες ειναι απο την αρχη του κοσμου μεσα στην πενταδα σε od.και μαλιστα τον περισσοτερο καιρο πρωτη η δευτερη.και οχι μονο απο add αλλα και στα oda!τωρα αυτα περι μελετης κλπ οχι σε εμενα...ξερεις πολυ καλα οτι αυτα σε εμενα δεν πιανουν!το πλανο ηταν μελετημενο βαση ρουφιανιας(που ειναι μεσα στο παιχνιδι) και τιποτα αλλο!μια φυλη 36 παικτων οταν οι πρωτοι της ξαφνικα φευγουν...αρα σπαει ο οποιος πυρηνας και σε βαρανε καπακι....οτι και οργανωση να εχεις παει περιπατο!αλλα...να το περιμενεις...οταν καποιος πουλαει ετσι την φυλη του...θα το ξανα κανει!ολα τα παιδια επαιξαν οπως μπορουσαν.και αυτο εμενα με αφηνει ευχαριστημενο!και η παρελαση που αναφερετε με τοση περιφανεια απλα ειναι μια καλυμενη φουσκα!αν πεφταμε στα ισια(που ισως μπορουσατε και ετσι να το κανετε) θα στεναχωριομουν....αλλα ετσι?απλα γινατε ρεζιλι μονη σας....βαλατε τα χερακια σας και βγαλατε τα ματακια σας φιλαρακι!δεν ασχολουμε αλλο εδω..οτι ειχα να πω το ειπα...και οσοι διαβαζουν κρινουν!καλη συνεχεια
 

DeletedUser

απλα βαρεσατε τα αδεια!εκει που σας υποδειξαν!!

στα αλλα που λες δεχομαι μονο την λεξη σεμνοτητα και οχι ταπεινες φυλες


αλλα σε οτι αφορα τα "αδεια" λυπαμαι που θα το πω αλλα απλα ψαχνετε φθηνες δικαιολογιες
και το οτι 1-2 παικτες ετυχαν σε αδεια χωρια δεν θα πει οτι ηταν ολλα αδεια
αλλα οτι απλα δεν ειχαν αμυνες να καλυψουν σωστα τοσα χωρια
το να κοψουν τρενο δε η να ντοτζαρουν σε καθε επιθεση δεν το κουβεντιαζω καν


δλδ τοσο καιρο που σπαγαμε τα παντα κοντα μας ? Α!! ναι τοτε σας εφταιγε κατι αλλο ....
και εκει σας θεωρω απαραδεκτους

ναι στο οτι δεν πρεπει να λεει ο πρωτος μεγαλα λογια
αλλα και οι αποκατω (μερικοι μερικοι ας μην ειναι κατινες ):D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26309

παιδια προφανως βαραμε τα αδεια.αποκαλυφθηκαμε μη προσπαθειτε να καλυφθειτε
Screenshot_1.jpg
 

DeletedUser18255

Ρε θέλω να ρωτήσω κάτι απλό η φυλή ολοι ήταν ένα συνοθηλευμα φυλών;;; είχατε μπει premades;;; όλοι γνωριζόσασταν από παλαιότερους κόσμους;;;

Άρα λέω να σταματήσουμε την γνωστή καραμέλα περι ρουφιανων σε άλλες φυλες. Όταν στρατολογεί μια φυλη τη Σάρα και τη Μαρα μέσα επόμενο δεν είναι να υπάρχουν τέτοια φαινόμενα σε 30 κόσμους πρώτη φορά το έχετε δει το σκηνικό :hmmm:;;;
 

DeletedUser

Άρα λέω να σταματήσουμε την γνωστή καραμέλα περι ρουφιανων σε άλλες φυλες. Όταν στρατολογεί μια φυλη τη Σάρα και τη Μαρα μέσα επόμενο δεν είναι να υπάρχουν τέτοια φαινόμενα σε 30 κόσμους πρώτη φορά το έχετε δει το σκηνικό :hmmm:;;;

Οχι απλα τους γνωστους αγνωστους τους πιανει επιλεκτικη αμνησια ωρες ωρες
αναλογα τον κοσμο και τη θεση της φυλης τους αλλα και των ιδιων
:rolf:
 

DeletedUser33145

εγώ θα ακολουθήσω το παράδειγμα του φίλου μου του χουζούρι και θα σας απαλλάξω από την παρουσία μου
πραγματικά αυτό το σαββατοκύριακο ήταν τρομερό στις επιθετικές απώλειες που είχατε για να πάρετε χωριά μας...

πολεμήσατε καλά και νικήσατε άξια!!!!

[SPOIL]
ZaRuyXt.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser18255

Ρε τραίνα και επιθέσεις από τις 30 ώρες έβλεπες πλάκα κάνεις τώρα με αυτό που εμφανίζεις στην εικόνα περισσότερο δείχνεις την μετριότητα της φυλής σου παρα το ότι η Sol είχε μηδαμινές απώλειες :doh:
 

DeletedUser18282

master t απο το στομα μου το πηρες. βαραγαμε απο 20 ωρες περιπου αρκετοι και το μονο που βλεπω ειναι οτι πηραμε ατομα που τους ειχαμε ρουφ σε σας απο την αρχη. αντε και πες οτι αυτο ισχυει. snipe δε ξερετε απο εκει να κανετε? αντε εμεις παιζουμε ανεντιμα σαν SOL (αποψη σας αυτο). αλλα εγω δεν ειδα καποια προσπαθεια απο μεριας σας. το μονο που ειδα ηταν ενα παλικαρι που αφησε επιτηρηση για να κοψει ο επιτηρητης τα τρενα (και επιτηρητης απο αλλη φυλη και ηπειρο :oops:)
τωρα ολα τα αλλα ειναι λογια του αερα.
 

DeletedUser

Και έρχομαι να θέσω την εξής ερώτηση , και πες ότι έχω ρουφιάνο στους ΟΛΟΙ. για ποιο λόγο να έχω 6 και όχι μόνο έναν ?
Μήπως για να με ενημερώνουν 24 ώρες το 24ωρο ? Κάτι σαν το co-play για παράδειγμα ?
Η μήπως νομίζετε ότι σας θεωρώ καλή φυλή για να έχω ρουφιανόco-play στην φυλή σας?
Καταλαβαίνετε πως όλα αυτά είναι αστειότητες , Τα παιδιά που ήρθαν σε εμάς από εσάς πίστεψε με έχουν μεγάλη αξιοπρέπεια διότι δεν μου έδωσαν ούτε μία πληροφορία (αν θες το πιστεύεις δικό σου πρόβλημα) .
Τώρα όσο για το πλάνο ρουφιανιάς είναι επίσης αστείο
Αν κάτσεις λίγο και μελετήσεις στατιστικά παικτών θα δεις ποια είναι επιθετικά, ποια είναι αμυντικά (στο περίπου) αλλά και ποια είναι άδεια (δηλαδή ποια χωριά έχουν πάρει πρόσφατα οι συγκεκριμένοι παίκτες) και τα φαναράκια δεν τα χτυπήσαμε αν εξαιρέσεις ένα επειδή τα έχουμε δει από ανιχνεύσεις αλλά και από επιθέσεις ποια είναι .
αλλά τι κάθομαι και σου λέω τώρα , μπας και θα καταλάβεις ...
 

DeletedUser21990

εγώ θα ακολουθήσω το παράδειγμα του φίλου μου του χουζούρι και θα σας απαλλάξω από την παρουσία μου
πραγματικά αυτό το σαββατοκύριακο ήταν τρομερό στις επιθετικές απώλειες που είχατε για να πάρετε χωριά μας...

πολεμήσατε καλά και νικήσατε άξια!!!!

[SPOIL]
ZaRuyXt.png
[/SPOIL]

Εφοσον το πλανο ηταν για Δευτερα 00:50 μαλλον θα επρεπε να κοιτας τις απωλειες την δευτερα

[SPOIL]
h08yITY.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Και έρχομαι να θέσω την εξής ερώτηση , και πες ότι έχω ρουφιάνο στους ΟΛΟΙ. για ποιο λόγο να έχω 6 και όχι μόνο έναν ?
Μήπως για να με ενημερώνουν 24 ώρες το 24ωρο ? Κάτι σαν το co-play για παράδειγμα ?
Η μήπως νομίζετε ότι σας θεωρώ καλή φυλή για να έχω ρουφιανόco-play στην φυλή σας?
Καταλαβαίνετε πως όλα αυτά είναι αστειότητες , Τα παιδιά που ήρθαν σε εμάς από εσάς πίστεψε με έχουν μεγάλη αξιοπρέπεια διότι δεν μου έδωσαν ούτε μία πληροφορία (αν θες το πιστεύεις δικό σου πρόβλημα) .
Τώρα όσο για το πλάνο ρουφιανιάς είναι επίσης αστείο
Αν κάτσεις λίγο και μελετήσεις στατιστικά παικτών θα δεις ποια είναι επιθετικά, ποια είναι αμυντικά (στο περίπου) αλλά και ποια είναι άδεια (δηλαδή ποια χωριά έχουν πάρει πρόσφατα οι συγκεκριμένοι παίκτες) και τα φαναράκια δεν τα χτυπήσαμε αν εξαιρέσεις ένα επειδή τα έχουμε δει από ανιχνεύσεις αλλά και από επιθέσεις ποια είναι .
αλλά τι κάθομαι και σου λέω τώρα , μπας και θα καταλάβεις ...



Εσυ εβαζες ρουφιανους στον ΗΡ και μην προσπαθησεις να το παιξεις ηθικος.Και ναι πιστευω οτι εβαλες ρουφιανο,θα μου φαινοταν περιεργο να μην εβαζες,εισαι ενας απο τους αρχηγους που παιζουν οσο πιο ''βρωμικα'' μπορουν για να αποδειξουν κατι σε ενα παιχνιδι.Αλλα ξερω οσους κανουν ετσι σε ενα παιχνιδι,κανουν το ιδιο πραγμα και στην ζωη τους.Και δεν ξερω κανεναν που να του αρεσουν τετοια ψευτο-μαγκακια παρα μονο οσοι εχουν τον ιδιο χαρακτηρα και στις μερες ολο και πληθαινουν αυτοι
 

DeletedUser31380

Τοσες σελιδες με ποστς που εκφραζεται τη ζηλεια σας και το γεγονος οτι δεν μπορειτε να παραδεχθειτε την ωραια κινηση των παιδιων απο σολ . Προσπαθειτε με καποιους τροπους να δειξετε οτι ειτε ειχαν ρουφιανο ειτε ειχαν co-play ειτε ειτε ειτε....

Απο την μερια μου θα συγχαρω τα παιδια απο th σολ που αν και μερικες φορες μπορει να υπερβαλουν στην παρουσα φαση εκαναν ενα αρκετα καλο εργο και περασε και ευχαριστα η ωρα τους.

Νικο τα δυσκολα ερχονται και για τις 2 πλευρες .
 

DeletedUser

Τοσες σελιδες με ποστς που εκφραζεται τη ζηλεια σας και το γεγονος οτι δεν μπορειτε να παραδεχθειτε την ωραια κινηση των παιδιων απο σολ . Προσπαθειτε με καποιους τροπους να δειξετε οτι ειτε ειχαν ρουφιανο ειτε ειχαν co-play ειτε ειτε ειτε....

Απο την μερια μου θα συγχαρω τα παιδια απο th σολ που αν και μερικες φορες μπορει να υπερβαλουν στην παρουσα φαση εκαναν ενα αρκετα καλο εργο και περασε και ευχαριστα η ωρα τους.

Νικο τα δυσκολα ερχονται και για τις 2 πλευρες .



Δεν ξερεις ποσο ζηλευω!Φαρμακι σταζω!Που καταλαβες την ζηλεια μου για την Sol;
 

DeletedUser

Μαλλον σε τσουζει το γεγονος πως εισαι σε ''κατωτερη φυλη'' και δεν εχεις την δυνατοτητα να κανεις τετοια πλανα και ολα αυτα που εχουμε καταφερει ως SOL.

Πραγματικα εχετε πολυ πλακα εσεις που κραζουν την SOL...:rolf:
keep going.....:noob:
 

DeletedUser

Εσυ εβαζες ρουφιανους στον ΗΡ και μην προσπαθησεις να το παιξεις ηθικος.Και ναι πιστευω οτι εβαλες ρουφιανο,θα μου φαινοταν περιεργο να μην εβαζες,εισαι ενας απο τους αρχηγους που παιζουν οσο πιο ''βρωμικα'' μπορουν για να αποδειξουν κατι σε ενα παιχνιδι.Αλλα ξερω οσους κανουν ετσι σε ενα παιχνιδι,κανουν το ιδιο πραγμα και στην ζωη τους.Και δεν ξερω κανεναν που να του αρεσουν τετοια ψευτο-μαγκακια παρα μονο οσοι εχουν τον ιδιο χαρακτηρα και στις μερες ολο και πληθαινουν αυτοι

Έτυχε το καλύτερο παιχνίδι μου να το κάνω σε hp και οι αρκετοί με ξέρουν ως -JustQQ- γιατί τυχαίνει να μου αρέσει το γρήγορο παιχνίδι για αυτό παίζω και speed άλλωστε .Πάντα η φυλή που κάναμε στους hp που έχω παίξει σοβαρά την φυλή SUMMER αν μιλάς λοιπόν για έναν εκ των 2 hp που έχω παίξει σοβαρά λοιπόν θέλω να μου πεις ακριβώς για ποιον ρουφιάνο λες αλλά και ποιες ήταν οι βρομιές που είχα κάνει .
Επίσης μια ερώτηση ρε φιλαράκι , για ποιο λόγο μου έχεις στείλει 3 μηνύματα στο παιχνίδι που φαίνεται να μιλάς σαν να κάνεις πλάκα , μήπως ο σκοπός σου είναι να στρατολογηθείς σε μία τόσο βρώμικη φυλή και σου βγήκε η πίκρα ?
Υ.Γ. Λόγω του ότι είμαστε στο θέμα προπαγάνδα κάνεις την δουλειά σου δεν λέω αλλά συνήθως δεν αφήνω προπαγάνδα που να αφορά το πρόσωπο μου να περνάει στο ντούκου(για αυτό ζητάω συγνώμη που ξέφυγα λίγο από τον κ30)
 

DeletedUser33145

ότι και να πω θα με αντιμετωπίσετε ως πικραμένο και σαφώς ηττημένο
άρα δεν έχει νόημα

μόνοι σας ομολογήσατε ότι περιμένετε και άλλες στρατολογήσεις από (αγανακτισμένους) παίχτες.

ας κάνουμε απολογισμό λοιπόν.....

SOL = 37 παίχτες
SΟL = 40 παίχτες
Ο.Ε =40 παίχτες
Ο.Ε.= 40 παίχτες
Ο.Ε.. = 19 παίχτες

σύνολο 176 παίχτες (συν τους οπαδούς που είναι σε άλλες φυλές και ομολογήσατε ότι τους περιμένετε)

συγχαρητήρια 176 παίχτες κερδίσατε μια φυλή 35 παιχτών αφού πρώτα είχατε στρατολογήσει τους 6 για να τους βοηθήσετε να παίξουν το παιχνίδι (μπράβο ελεήμονες λυπάμαι όσους έλαβαν την ελεημοσύνη σας δεν ξέρω πόσο θα το πληρώσουν)

πάμε παρακάτω όσοι πιστέψατε στην ουτοπία που λέγετε SOL δεν σκεφτήκατε ότι ομολογεί ότι παίζει με 200+ plus παίχτες
οι ΟΛΟΙ. παίξαμε με μια φυλή χωρίς παρασκήνια με 35 παίχτες και όραμα να πάρουμε τον κόσμο.

συγχαρητήρια λοιπόν στους 40 (καλύτερους) από την SOL που έκαναν συμφωνία μετάξι τους να προσπαθήσουν να κλείσουν αυτόν τον κόσμο,

στους υπολοίπους 160 πικραμένους από την προδοσία που και αυτοί θα γευτούν, εύχομαι καλό και καθαρό παιχνίδι σε έναν άλλο κόσμο.

πσιτ εσείς οι 160,... καλή πυξίδα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή