Η κάθοδος της SOL

  • Δημιουργός θέματος The.Paranormal
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31147

θα προσπαθήσω να βάλω τα πράγματα στην θέση τους έστω και αν ο διάχυτος ρομαντισμός που βλέπω σε πολλά post με κάνουν να πιστεύω ότι είναι τελείως περιττό .
Οι sol παίζουν το παιχνίδι τους και είτε έχουν βάλει ρουφιάνους παντού είτε όχι είναι θέμα των άλλων φυλων να το διαπιστώσουν . Είτε έχουν εύκολη ήπειρο είτε όχι και τα πλανα τους τα κάνουν και τα χωρια που τους αναλογούν τα παίρνουν . Δικό τους θέμα αν διάλεξαν να τρομοκρατήσουν τους υπολοιπους με τα post τους εδώ ..
Και δικό μας θέμα για εμάς τους υπολοιπους να κάτσουμε παθητικοί να περιμένουμε την σειρά μας . Όπως οι sol κάνουν το παιχνίδι που θέλουν προσπαθώντας να επηρεάσουν την πλειοψηφία μιλώντας για αγκαλίτσες και θάλασσες , έτσι και εμείς είμαστε ελεύθεροι να αγνοήσουμε την propaganda τους να ενωθούμε απέναντι στην κοινή απειλή και μετά τα βρίσκουμε ..
Με αλλα λόγια σε όλα υπάρχει απάντηση σε όλα υπάρχει λύση , αρκεί να μην πέφτουμε στην παγίδα που πολύ έξυπνα μας στήνουν εδώ και καιρό .
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μαλλον σε τσουζει το γεγονος πως εισαι σε ''κατωτερη φυλη'' και δεν εχεις την δυνατοτητα να κανεις τετοια πλανα και ολα αυτα που εχουμε καταφερει ως SOL.

Πραγματικα εχετε πολυ πλακα εσεις που κραζουν την SOL...:rolf:
keep going.....:noob:

Και συ εχεις πολυ πλακα. 2000 ποντοι premium για αλλαγη name
 

DeletedUser18255

Όπως οι sol κάνουν το παιχνίδι που θέλουν προσπαθώντας να επηρεάσουν την πλειοψηφία μιλώντας για αγκαλίτσες και θάλασσες , έτσι και εμείς είμαστε ελεύθεροι να αγνοήσουμε την propaganda τους να ενωθούμε απέναντι στην κοινή απειλή και μετά τα βρίσκουμε ..
Με αλλα λόγια σε όλα υπάρχει απάντηση σε όλα υπάρχει λύση , αρκεί να μην πέφτουμε στην παγίδα που πολύ έξυπνα μας στήνουν εδώ και καιρό .

ενα πραγμα ενωμενες θα κερδισουμε δλδ καλη φαση δεν περιμενα και κατι περισσοτερο keep going
 

DeletedUser31147

ενα πραγμα ενωμενες θα κερδισουμε δλδ καλη φαση δεν περιμενα και κατι περισσοτερο keep going

Όχι δεν λέω κάτι τέτοιο . Λέω ότι αν ενοχλεί τους υπολοιπους αυτά που κάνει η sol η έστω αυτά που κατηγορείται η sol ότι κάνει , μπορούν να κάνουν ένα κοινό μέτωπο εναντίων της να την σταματήσουν και μετά να λύσουν τις διαφορες τους όσοι μείνουν . Το να διαμαρτύρεσαι για διαφορα που δεν σου αρέσουν αλλα να μένεις παθητικος θεατής δεν οδηγεί πουθενά .
 

DeletedUser

βασικα sweetest, εκαναν στο σπιτι φασολαδα, ελα να σε κερασω ενα πιατο και ελα να μας τα κλασεις.
Με ζαλησες, ολη μερα μεσα ειμαι, εσυ που εισαι ρε φαφουτη?τι ωρες εισαι μεσα?που παιζεις?εσυ γιατι δεν μιλας για εσενα?εγω οτι ειναι να ξερεις για εμενα στο λεω ετσι απλα, εσυ?γιατι ενω επαιζες ξαφνικα με ενημερωνουν οτι εισαι 0 ποντους?ισχυει αυτο?δεν ξερω αμα ισχυει.
ολη μερα μεσα ειμαι ησυχασες τωρα?

εσενα σε τσουζει επειδι ο delcol μπορει και χωνει 2.000 ποντους πρεμιουμ και εσυ δεν μπορεις?ετσι για να τα κανει οτι ναναι?εσενα τι σε φαγουριζει τωρα?

στειλε μου τωρα μηνυμα in game γιατι απο εξωτερικο πολυ μιλας, να δω που παιζει ποιος εισαι και να τα πουμε στο παιχνιδι
 

DeletedUser

Αυτός ο κόσμος έχει την ποιο καλή φυλή στην ποιο εύκολη ήπειρο. Αν και πολλά μπορούνε να αλλάξουν δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα για ότι η SOL πάει τρένο(τα λέω για όσους το αμφισβητούν).
 

DeletedUser

εσεις ακομα καφε κανονιζετε παξιμαδια ε παξιμαδια!
ρε αστους να λενε
 

DeletedUser17325

θα προσπαθήσω να βάλω τα πράγματα στην θέση τους έστω και αν ο διάχυτος ρομαντισμός που βλέπω σε πολλά post με κάνουν να πιστεύω ότι είναι τελείως περιττό .
Οι sol παίζουν το παιχνίδι τους και είτε έχουν βάλει ρουφιάνους παντού είτε όχι είναι θέμα των άλλων φυλων να το διαπιστώσουν . Είτε έχουν εύκολη ήπειρο είτε όχι και τα πλανα τους τα κάνουν και τα χωρια που τους αναλογούν τα παίρνουν . Δικό τους θέμα αν διάλεξαν να τρομοκρατήσουν τους υπολοιπους με τα post τους εδώ ..
Και δικό μας θέμα για εμάς τους υπολοιπους να κάτσουμε παθητικοί να περιμένουμε την σειρά μας . Όπως οι sol κάνουν το παιχνίδι που θέλουν προσπαθώντας να επηρεάσουν την πλειοψηφία μιλώντας για αγκαλίτσες και θάλασσες , έτσι και εμείς είμαστε ελεύθεροι να αγνοήσουμε την propaganda τους να ενωθούμε απέναντι στην κοινή απειλή και μετά τα βρίσκουμε ..
Με αλλα λόγια σε όλα υπάρχει απάντηση σε όλα υπάρχει λύση , αρκεί να μην πέφτουμε στην παγίδα που πολύ έξυπνα μας στήνουν εδώ και καιρό .

Συγγνώμη για το οφ τοπικ... αλλά αν είναι να δω τον κ30 η οποιονδήποτε άλλο κοσμο να καταλήγει σαν τον κ27, προτιμώ τον κόσμο να τον κλείσουν οι χειρότεροι των χειρότερων με μάχες παρά κάποιοι άλλοι με αγκαλίτσες...

Το και μετά τα βρίσκουμε .., το είδαμε εκεί. Ξέρουμς πως θα καταλήξει η ιστορια. Μετά θα πείτε: Α είμαστε συμμαχοι τωρα, φίλοι, ξαδέρφια, μπατζανάκηδες, αγαπιόμαστε, ας κλείσουμε έτσι τον κόσμο όλοι μαζί. Χωρίς μάχες χωρίς τίποτα. Γιατί το παιχνίδι αυτό δεν λέγεται Φυλετικές ΜΑΧΕΣ

Όσον αφορά το να στρατολογεις ατομα από φυλές με τις οποίες έχεις πόλεμο, και αυτό το θεωρώ λάθος.
Βέβαια έχει γίνει πια συνήθεια ειδικά από κάποιους γνωστούς παίκτες-αρχηγους.
Ξεκινάς τον πόλεμο με την διπλανή φυλή, μαζεύεις πρώτα όλους τους καλούς και μετά νομπλάρεις τους άσχετους. WoW μεγάλο κατόρθωμα.

Μετά λεμε για κερδισμένους πολέμους και απώλειες. Φανταστείτε ένα πρωτάθλημα ποδοσφαίρου στο οποίο μια από τις ομάδες μόλις βλέπει άλλη με καλό επιθετικό/αμυντικό κλπ, τον αγοράζει. Έχει κάποιο νόημα ; Στο τελος θα βλέπεις μια ομαδα με το καλύτερο υλικό να παίζει εναντίων των πιτσιρικάδων της γειτονιάς... Σπουδαίο παιχνίδι!!! ΔΕΝ

Και μην ακούω τη δικαιολογία: Α, οι παίκτες αυτοί ήταν καλοί, κρίμα να χαθούν και να φάνε πυξίδα από τώρα...
Μωρ' τι μου λέτε ; Κόσμοι ανοίγουν 2 φορές το χρόνο. Τι θα πάθει δηλαδή το παλικάρι μας αμα φάει πυξίδα ; Θα πέσει σε κατάθλιψη ; Ας μπει στον επομενο. Ο σκοπός είναι να υπάρχει σασπένς και ενδιαφέρον. Όχι να μου μαζέψετε όλους τους καλους σε μια φυλη, να βαράνε τους ασχετους και μετα να μας δείχνουν τα 40-50-100 χωρια που πήραν σε ένα πλάνο. So much pro. Wow :clap:

Στην ουσία οι δύο τακτικές που ανέφερα δεν διαφέρουν και πολυ...Αποσκοπούν στην άνιση μάχη και την έυκολη νίκη. Όλοι έχουν μάθει στα εύκολα και δεν θέλουν να κουνίσουν λίγο το δαχτυλάκι τους ή να νοιώσουν την απειλή... Απλά στην μια περίπτωση οι νουμπάδες τρώνε πυξίδα, ενώ στην άλλη επιβιώνουν μέχρι το τέλος...

Αυτά. Μπορείτε να συνεχίσετε.
 

DeletedUser26309

Συγγνώμη για το οφ τοπικ... αλλά αν είναι να δω τον κ30 η οποιονδήποτε άλλο κοσμο να καταλήγει σαν τον κ27, προτιμώ τον κόσμο να τον κλείσουν οι χειρότεροι των χειρότερων με μάχες παρά κάποιοι άλλοι με αγκαλίτσες...

Το και μετά τα βρίσκουμε .., το είδαμε εκεί. Ξέρουμς πως θα καταλήξει η ιστορια. Μετά θα πείτε: Α είμαστε συμμαχοι τωρα, φίλοι, ξαδέρφια, μπατζανάκηδες, αγαπιόμαστε, ας κλείσουμε έτσι τον κόσμο όλοι μαζί. Χωρίς μάχες χωρίς τίποτα. Γιατί το παιχνίδι αυτό δεν λέγεται Φυλετικές ΜΑΧΕΣ

Όσον αφορά το να στρατολογεις ατομα από φυλές με τις οποίες έχεις πόλεμο, και αυτό το θεωρώ λάθος.
Βέβαια έχει γίνει πια συνήθεια ειδικά από κάποιους γνωστούς παίκτες-αρχηγους.
Ξεκινάς τον πόλεμο με την διπλανή φυλή, μαζεύεις πρώτα όλους τους καλούς και μετά νομπλάρεις τους άσχετους. WoW μεγάλο κατόρθωμα.

Μετά λεμε για κερδισμένους πολέμους και απώλειες. Φανταστείτε ένα πρωτάθλημα ποδοσφαίρου στο οποίο μια από τις ομάδες μόλις βλέπει άλλη με καλό επιθετικό/αμυντικό κλπ, τον αγοράζει. Έχει κάποιο νόημα ; Στο τελος θα βλέπεις μια ομαδα με το καλύτερο υλικό να παίζει εναντίων των πιτσιρικάδων της γειτονιάς... Σπουδαίο παιχνίδι!!! ΔΕΝ

Και μην ακούω τη δικαιολογία: Α, οι παίκτες αυτοί ήταν καλοί, κρίμα να χαθούν και να φάνε πυξίδα από τώρα...
Μωρ' τι μου λέτε ; Κόσμοι ανοίγουν 2 φορές το χρόνο. Τι θα πάθει δηλαδή το παλικάρι μας αμα φάει πυξίδα ; Θα πέσει σε κατάθλιψη ; Ας μπει στον επομενο. Ο σκοπός είναι να υπάρχει σασπένς και ενδιαφέρον. Όχι να μου μαζέψετε όλους τους καλους σε μια φυλη, να βαράνε τους ασχετους και μετα να μας δείχνουν τα 40-50-100 χωρια που πήραν σε ένα πλάνο. So much pro. Wow :clap:

Στην ουσία οι δύο τακτικές που ανέφερα δεν διαφέρουν και πολυ...Αποσκοπούν στην άνιση μάχη και την έυκολη νίκη. Όλοι έχουν μάθει στα εύκολα και δεν θέλουν να κουνίσουν λίγο το δαχτυλάκι τους ή να νοιώσουν την απειλή... Απλά στην μια περίπτωση οι νουμπάδες τρώνε πυξίδα, ενώ στην άλλη επιβιώνουν μέχρι το τέλος...

Αυτά. Μπορείτε να συνεχίσετε.


δε μπορω παρα να συμφωνησω απολυτα με το παραπανω ποστ
 

DeletedUser31147

@ sociopath
Καλός αφορισμός δεν λέω έκανες καλή δουλειά , αλλα αν είχες ρίξει μια ματια στις ρυθμίσεις του κόσμου θα καταλάβαινες ότι είσαι εκτος πραγματικότητος .
 

Deleted User - 751811

ότι και να πω θα με αντιμετωπίσετε ως πικραμένο και σαφώς ηττημένο
άρα δεν έχει νόημα

μόνοι σας ομολογήσατε ότι περιμένετε και άλλες στρατολογήσεις από (αγανακτισμένους) παίχτες.

ας κάνουμε απολογισμό λοιπόν.....

SOL = 37 παίχτες
SΟL = 40 παίχτες
Ο.Ε =40 παίχτες
Ο.Ε.= 40 παίχτες
Ο.Ε.. = 19 παίχτες

σύνολο 176 παίχτες (συν τους οπαδούς που είναι σε άλλες φυλές και ομολογήσατε ότι τους περιμένετε)

συγχαρητήρια 176 παίχτες κερδίσατε μια φυλή 35 παιχτών αφού πρώτα είχατε στρατολογήσει τους 6 για να τους βοηθήσετε να παίξουν το παιχνίδι (μπράβο ελεήμονες λυπάμαι όσους έλαβαν την ελεημοσύνη σας δεν ξέρω πόσο θα το πληρώσουν)

πάμε παρακάτω όσοι πιστέψατε στην ουτοπία που λέγετε SOL δεν σκεφτήκατε ότι ομολογεί ότι παίζει με 200+ plus παίχτες
οι ΟΛΟΙ. παίξαμε με μια φυλή χωρίς παρασκήνια με 35 παίχτες και όραμα να πάρουμε τον κόσμο.

συγχαρητήρια λοιπόν στους 40 (καλύτερους) από την SOL που έκαναν συμφωνία μετάξι τους να προσπαθήσουν να κλείσουν αυτόν τον κόσμο,

στους υπολοίπους 160 πικραμένους από την προδοσία που και αυτοί θα γευτούν, εύχομαι καλό και καθαρό παιχνίδι σε έναν άλλο κόσμο.

πσιτ εσείς οι 160,... καλή πυξίδα
Ευθεία είναι γραμμή, απείρου μήκους και μηδενικού πάχους, χωρίς αρχή και τέλος και απολύτως ίσια. Η σχέση που συνδέει μεταξύ τους τα σημεία που ανήκουν σε μία ευθεία περιγράφεται στο επίπεδο καρτεσιανών συντεταγμένων από εξίσωση πρώτου βαθμού

Ax+By+Γ=0
Αν δίναμε ορισμό τις βλακείας θα είχε διαφορά από αυτήν την εξίσωση? (ρητορική είναι η ερώτηση)


εμεις εδω που κολαμε/??
 

DeletedUser

Μη κραζετε....Μπορει το ανοιγμα του θεματος να μην χρειαζοταν αλλα πλανο με τοση μεγαλη συμμετοχη σε αυτη τη στιγμη του παιχνιδιου-κοσμου ειναι αξιοπροσεκτο...Μακαρι να συνεχισουν ετσι τα παιδια!
 

DeletedUser28885

@ sociopath
Καλός αφορισμός δεν λέω έκανες καλή δουλειά , αλλα αν είχες ρίξει μια ματια στις ρυθμίσεις του κόσμου θα καταλάβαινες ότι είσαι εκτος πραγματικότητος .

Μάλλον έχεις ελλειπή επίγνωση των διπλωματιών του 30 και λες ό,τι λες. Επίσης ο αφορισμός του μια χαρά είναι. Θεωρητικά εσύ ως πολέμιος των CxC θα έπρεπε να συμφωνείς ΕΣΤΩ με το 2ο σκέλος του ποστ που θεώρησες αφοριστικό. Προφανώς χτύπησε ευαίσθητη χορδή η αναφορά στον κόσμο της αγκαλίτσας. Και σε παρακαλώ επειδή ουδεμία σχέση υπάρχει από την πλευρά μου με SOL μην ακούσω για εντεταλμένη αποστολή κλπ κουλά. Σου το λένε παίκτες που έχουν φάει κι έχουν ρίξει μπόλικο ξύλο ότι και οι 2 τακτικές ΔΕΝ. Το κόκκινο δεν μας αρέσει να γίνεται τιρκουάζ/λιλά/ανοιχτό γαλάζιο/σκούρο μωβ/ροδακινί. Μένει κόκκινο κι ας έχει το Θεό μπάρμπα. Αν η SOL και η κάθε SOL είναι πρόβήμα για τις γειτονικές της φυλές ας την κοπανάνε μεμονομένα όλοι μαζί. Η συμμαχία-συμπόρευση (ΑΝ πετύχει) θα καταλήξει σε αγκαλίτσα. Είναι ηλίου φαεινότερο. Έτσι όπως το θέτεις τους δίνεις πολλή περισσότερη αξία από όση έχουν. Το ίδιο χωρίς να το καταλαβαίνεις κάνεις και με άλλη φυλή σε άλλο κόσμο. Μιλάς για παγίδες ενώ πέφτεις ο ίδιος μέσα.
 

DeletedUser24216

"Οποιος αφηνει τη φυλη του εν μεσω πολεμου για να παει στους κοκκινους καταπτυστος εστι"


Darkling, προφητειες του χαμου, Κ√11
 

DeletedUser18255

Μάλλον έχεις ελλειπή επίγνωση των διπλωματιών του 30 και λες ό,τι λες. Επίσης ο αφορισμός του μια χαρά είναι. Θεωρητικά εσύ ως πολέμιος των CxC θα έπρεπε να συμφωνείς ΕΣΤΩ με το 2ο σκέλος του ποστ που θεώρησες αφοριστικό. Προφανώς χτύπησε ευαίσθητη χορδή η αναφορά στον κόσμο της αγκαλίτσας. Και σε παρακαλώ επειδή ουδεμία σχέση υπάρχει από την πλευρά μου με SOL μην ακούσω για εντεταλμένη αποστολή κλπ κουλά. Σου το λένε παίκτες που έχουν φάει κι έχουν ρίξει μπόλικο ξύλο ότι και οι 2 τακτικές ΔΕΝ. Το κόκκινο δεν μας αρέσει να γίνεται τιρκουάζ/λιλά/ανοιχτό γαλάζιο/σκούρο μωβ/ροδακινί. Μένει κόκκινο κι ας έχει το Θεό μπάρμπα. Αν η SOL και η κάθε SOL είναι πρόβήμα για τις γειτονικές της φυλές ας την κοπανάνε μεμονομένα όλοι μαζί. Η συμμαχία-συμπόρευση (ΑΝ πετύχει) θα καταλήξει σε αγκαλίτσα. Είναι ηλίου φαεινότερο. Έτσι όπως το θέτεις τους δίνεις πολλή περισσότερη αξία από όση έχουν. Το ίδιο χωρίς να το καταλαβαίνεις κάνεις και με άλλη φυλή σε άλλο κόσμο. Μιλάς για παγίδες ενώ πέφτεις ο ίδιος μέσα.

Γιωργο ετσι εχει μετατραπει το παιχνιδι εχει αλλαξει η φιλοσοφια του παιχνιδιου η νικη εχει γινει αυτοσκοπος και με οποιοδηποτε τροπο θελει να πραγματοποιηθει ειτε αυτος ειναι υπερσυμμαχιες ειτε αυτο ειναι με το να παρεις τους καλους παιχτες απο καθε φυλη και με αυτο τον τροπο να τους διασπασεις γι αυτο αλλωστε εχει ξεπεσει το ελληνικο tw και το επιπεδο δεν ειναι οπως παλαιοτερα τεσπα ελπιζω παντα σε μια αλλαγη προς το καλυτερο :)
 

DeletedUser28885

Γιωργο ετσι εχει μετατραπει το παιχνιδι εχει αλλαξει η φιλοσοφια του παιχνιδιου η νικη εχει γινει αυτοσκοπος και με οποιοδηποτε τροπο θελει να πραγματοποιηθει ειτε αυτος ειναι υπερσυμμαχιες ειτε αυτο ειναι με το να παρεις τους καλους παιχτες απο καθε φυλη και με αυτο τον τροπο να τους διασπασεις γι αυτο αλλωστε εχει ξεπεσει το ελληνικο tw και το επιπεδο δεν ειναι οπως παλαιοτερα τεσπα ελπιζω παντα σε μια αλλαγη προς το καλυτερο :)

Ξέρεις ότι είχα σταματήσει καιρό και ξέρεις και τους λόγους. Τελικά βρήκα αυτό το κάτι διαφορετικό και ξαναψήθηκα. Και να χάσω δεν με απασχολεί. Για πρώτη φορά παίζω χωρίς να τραβάω άλλους χεράκι-χεράκι και χωρίς να παίζουμε 4-5 άτομα να κουβαλάμε τους άλλους. Κουβάλαγες πολύ καιρό και ξέρεις τί εννοώ. Εγώ προσωπικά το σάπιο παιχνίδι δε το γουστάρω. Δεν έχω τέτοιες ανασφάλειες και φοβίες έτσι ώστε είτε να μαζέψω τη σάρα και τη μάρα που δεν ξέρω απλά επειδή με βολεύει το χωριό να μην το κοπανήσω αλλά να το στρατολογήσω είτε να κάνω αγαπούλες με 4-5 φυλές στο χάρτη για να κοντράρω τον "δυνατό". Έφαγα βρωμόξυλο κατ'επανάληψη γιατί το επέλεξα και δεν μπορεί κανένας να μου προσάψει κάτι επ'αυτού. Οπότε εκφράζω την ΑΗΔΙΑ μου και για τις 2 περιπτώσεις. Επίσης να το βράσω το καλό ρόστερ μπροστά στην καλή παρέα. Εγώ βρήκα την υγειά μου εδώ που είμαι. Οι λοιποί wannabe-νικητές ας κάτσουν να τραϊχαρντιάζουν με τις Dream Team τους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

@ Shade19


Αγόρι μου ώρες ώρες όταν διαβάζω αυτά που μου γραφεις έτσι μου έρχεται να απολύσω τον "ψυχοαναλυτη" μου και να πάρω εσένα .
Τι προφανώς και συμπεράσματα τι έπρεπε και τι δεν έπρεπε είναι αυτά ?
Κουκιά μετρημένα είναι αυτά που λέω και αν σου κάνει κέφι να ψάχνεις να βρείς για μένα πριν από μένα τα κρυφά νοήματα των λέξεων μου συνέχισε και καλή τύχη .
Λέω ..δεν σας αρέσει τι κάνει η sol ?
Με το να γκρινιάζετε και να κατηγορείται δεν κάνετε τίποτα .
Μονο 40 8a τον κλείσουν τον κόσμο και αυτοί πρέπει να έχουν συνολικά , δεν ξέρω poses χιλιάδες χωρια . Μακρύς ο δρόμος και με αγκαλίτσες δεν κλείνει . Οι αγκαλίτσες όμως τώρα μπορούν να κλείσουν τον δρόμο στους sol και σε κάθε sol που όπως λέτε παίζουν περίεργο παιχνίδι .
Αυτό λέω και σε οποιον αρέσει , και το τι θέλω να πω και τι σκέφτομαι το ξέρω μονο εγώ και κανεις άλλος .
 

DeletedUser17325

Μια χαρά κλείνει με αγκαλίτσες... Απλά δεν θα γίνει όπως στον κ27 στον οποίο έβλεπες να κλείνουν κόσμο άτομα με 2-3 χωριά. Αυτοί θα φαγωθούν αναγκαστικά.
Επίσης θα κανιβαλιστούν και οι ανενεργοί και αυτοί που θα μπουν στον επόμενο κόσμο μόλις ανοίξει.
Μόλις οι πρώτοι 40 καλύψουν το 70% θα μπουν όλοι σε μια φυλή και τέλος.
Το μόνο σίγουρο είναι πως ναι. Όντως θα χρειαστεί περισσότερο χρόνο.. Σίγουρα περισσότερο από τον κ27. Χωρίς αυτό να σημαίνει βέβαια πως, περισσότερος χρόνος = ποιοτικός χρόνος..
Γενικά το έχουμε ξαναδεί το έργο.. Άμα θέλει κανείς να ξεφτιλλίσει ένα παιχνίδι θα τον βρει τον τρόπο.. Η ελπίδα όμως πεθαίνει τελευταία..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή