φημολογειται οτι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18467
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33214

τσαγακι και υπνο παιδεσ

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33214

ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΑΔΕΡΦΕ.ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ

[jor]
+5 για κεφαλαία.
Απαγορεύεται η εκτεταμένη χρήση κεφαλαίων στο φόρουμ
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Θαρρος δεν μου λειπει.χρονος μου λειπει.και οταν λες οτι διοικεις θες +3 ωρες(αλλο το να λες διοικω και τα φορτωνω στους αλλους)Συγγνωμη αλλα αν ο αλλος νομπλαρει βαρβαρο χωρις την αδεια της φυλης δεν πρεπει να φαγωθει;(αν και δεν εχω δει φαγωμα μεχρι τωρα).δεν ξερω ποιος μιλαει με σολ απο τους δουκες μου..για την παρεα ειμαι στο παιχνιδι..δεν με ενδιαφερει και ολας να μαθω σιγα μην μου πει ενας τυχαιος που εχει αξιωμα(οποιοσδηποτε και αν ειναι αυτος)τι να κανω πως και γιατι για να κερδισω εναν κοσμο..κριση εχω,παροπιδες οχι βλεπω το σωστο και το αδικο

Οσο για τις αερολογιες μετα απο την συμμαχια με corr της οποιας εγω σαν κο-πλευ ημουν κατα,θα την σεβαστω οσο δεν παει.ας κανουν οτι θελουν οι κορ..αν δεν μας κανουν λαδια απο εμας σπαθακι δεν βλεπουν πια..
Φαγωματα σε ενεργους παικτες δεν θα γινουν και για αυτο μπαινω εγγυητης εγω.τωρα αν καποιος μπαινει 1-2 ωρες την ημερα δεν θεωρειτε ενεργος και εκει η καλυτερη λυση ειναι η αποχωρηση


Συνεπως οσα γραψανε και καταλογησαν στην cρ ναι ειναι αερολογιες..

επειδη σε βλεπω πολυ σιγουρο..και δινεις και εγγυησεις δημοσια
η γνωμη μου ειναι να προσεχεις αυτες τις δηλωσεις γιατι ειναι πολυ πιθανο να σου γυρισουν μπουμερανγκ σε μερικες μερες
μονο αυτο θα πω!
 

DeletedUser

Ελ γκρεκο ανικανος στις φυλετικες ειναι αυτος που δεν εχει το θαρρος να πολεμησει χωρις ρουφιανους οταν το καταλαβεις(αν το.καταλαβεις και ποτε) τοτε ισως σε παρουν στα σοβαρα καποιοι πιτσιρικα μου..

επειδη αν και παιχνιδι ειναι μια εκδηλωση πολεμου εστω και σε επιπεδο διασκεδασης
ηθελα να ηξερα απο ποτε και ποια συνθηκη απαγορευει κατασκοπους?

παλια ειχε τυχει να ειμαι σε φυλη που ειχε μπει μεσα κατασκοπος αλλα αυτο ειναι θεμα της ηγεσιας
οταν στρατολογεις στην τυχη αντι να επιλεξεις τους παικτες σου εναν εναν τα εχεις αυτα και ειναι μερος του παιχνιδιου

οσο παραπανω κοπο κανεις τοσο ποιο σωστα θα ειναι φτιαγμενη η φυλη σου
καποιοι ψαχνουν εναν - εναν τους παικτες τους με πμ και τηλεφωνα
και αλλοι τους ψαχνουν σαν τον πλανοδιο απο κοσμο σε κοσμο και απο φορουμ σε φορουμ
τι αποτελεσμα περιμενεις ?

αν και με βαση τα λεγομενα σου ολη η ανθρωποτητα αποτελειται μονο απο ατομα χωρις θαρρος καθως
καθε φορα σε καθε στιγμη της ιστοριας η κατασκοπεια ηταν μερος του πολεμου

κατι δεν εχεις καταλαβει σωστα
 

DeletedUser

Ιταλε εσυ θα κανεις ρεσταρτ;

[jor]
[/jor]


Αν μου γραψεις τεκμηρειωμενα γιατι πρεπει να παω ρεσταρτ τοτε ισως σε καταλαβω..μαλλον σας πειραζει που υπαρχει ο Ιταλος και σας μοιραζει πονο..γατακια θα παρετε ολοι!...

- - - Eνημερώθηκε - - -

επειδη αν και παιχνιδι ειναι μια εκδηλωση πολεμου εστω και σε επιπεδο διασκεδασης
ηθελα να ηξερα απο ποτε και ποια συνθηκη απαγορευει κατασκοπους?

παλια ειχε τυχει να ειμαι σε φυλη που ειχε μπει μεσα κατασκοπος αλλα αυτο ειναι θεμα της ηγεσιας
οταν στρατολογεις στην τυχη αντι να επιλεξεις τους παικτες σου εναν εναν τα εχεις αυτα και ειναι μερος του παιχνιδιου

οσο παραπανω κοπο κανεις τοσο ποιο σωστα θα ειναι φτιαγμενη η φυλη σου
καποιοι ψαχνουν εναν - εναν τους παικτες τους με πμ και τηλεφωνα
και αλλοι τους ψαχνουν σαν τον πλανοδιο απο κοσμο σε κοσμο και απο φορουμ σε φορουμ
τι αποτελεσμα περιμενεις ?

αν και με βαση τα λεγομενα σου ολη η ανθρωποτητα αποτελειται μονο απο ατομα χωρις θαρρος καθως
καθε φορα σε καθε στιγμη της ιστοριας η κατασκοπεια ηταν μερος του πολεμου

κατι δεν εχεις καταλαβει σωστα

Να χαρω εγω ηθικους ανθρωπους που καυχιουνται για το υψηλης ποιοτητας παικτικο υλικο τους..να το κανεις τι το υλικο οταν εχεις ρουφιανους;εγω αυτο που ξερω ειναι οτι χωρις δολια μεσα εμενα κανενας δεν με νικαει και αυτο μου φτανει για να χαρακτηρισω καποιους ανικανους

- - - Eνημερώθηκε - - -

επειδη σε βλεπω πολυ σιγουρο..και δινεις και εγγυησεις δημοσια
η γνωμη μου ειναι να προσεχεις αυτες τις δηλωσεις γιατι ειναι πολυ πιθανο να σου γυρισουν μπουμερανγκ σε μερικες μερες
μονο αυτο θα πω!


Αν γινει νομπλαρισμα και ειμαι εγω στην διοικηση σε καποιον που παιζει ενεργα και οχι 1-2 ωρες την μερα τοτε γραψε εδω και ξεφτυλισε με.μεχρι τοτε ομως μοκο..

Αν παλι γινει και ειμαι στην διοικηση εγω θα φυγω απο την cp γιατι δεν ειναι του χαρακτηρα μου να παιζω παρεα με τετοιους ανθρωπους
 

DeletedUser

Να χαρω εγω ηθικους ανθρωπους που καυχιουνται για το υψηλης ποιοτητας παικτικο υλικο τους..να το κανεις τι το υλικο οταν εχεις ρουφιανους;εγω αυτο που ξερω ειναι οτι χωρις δολια μεσα εμενα κανενας δεν με νικαει και αυτο μου φτανει για να χαρακτηρισω καποιους ανικανους

καλα... απο αυτο που εγραψα αυτο εχεις να πεις??? ελεος μηπως διαβαζες αλλη απαντηση?
με ειδες καπου να καυχιεμαι ? πωπω... πιο ψευτης πεθαινεις :oops:


και με αυτη σου τη δηλωση μπορουμε πλεον να σε χαρακτηρισουμε αρχιπαικταρα του πληκτρολογιου :
"εγω αυτο που ξερω ειναι οτι χωρις δολια μεσα εμενα κανενας δεν με νικαει και αυτο μου φτανει για να χαρακτηρισω καποιους ανικανους"
:noob:

χαχαχαχα και μετα ερχονται κατι τυπακια και μιλανε για το οτι για το οτι ατομα μεσα απο τη sol το παιζουν παιχταραδες


ρε θα μας κουφανετε εσεις εδω περα μεσα λεμεεεεεεεεεε :clap:


(μηπως εισαι απο αυτους που απλα δεν ξερουν να χανουν και μολις χασουν χωριο νομιζουν οτι τους κλεβουν?)
 

DeletedUser

καλα... απο αυτο που εγραψα αυτο εχεις να πεις??? ελεος μηπως διαβαζες αλλη απαντηση?
με ειδες καπου να καυχιεμαι ? πωπω... πιο ψευτης πεθαινεις :oops:


και με αυτη σου τη δηλωση μπορουμε πλεον να σε χαρακτηρισουμε αρχιπαικταρα του πληκτρολογιου :

:noob:

χαχαχαχα και μετα ερχονται κατι τυπακια και μιλανε για το οτι για το οτι ατομα μεσα απο τη sol το παιζουν παιχταραδες


ρε θα μας κουφανετε εσεις εδω περα μεσα λεμεεεεεεεεεε :clap:


(μηπως εισαι απο αυτους που απλα δεν ξερουν να χανουν και μολις χασουν χωριο νομιζουν οτι τους κλεβουν?)

Αν δεν μας ειχατε δωσει αφορμες δεν θα σας καταλογιζαμε τιποτα.οπως και εσεις σε εμας αντιστοιχα.Το θεμα ειναι οτι πισω απο μια οθονη χανονται οι αξιες η ηθικη και αξιοπρεπεια.ολα στον βωμο της νικης χωρις αναστολες.

Εσυ που θεωρεις σωστο να παιζεις με δολια μεσα παιξε ετσι αλλα εμεις δεν θα σε ακολουθησουμε σε αυτην την κατρακυλα της κλεψιας.εσεις εχετε το παθος για την νικη και για να ειμαι πιο ακριβης αυτος που εβαλε ρουφιανους απο εδω και απο εκει και οχι εγω..αλλωστε Α.Ε.Κ ειμαι δεν μπορεις να με κατηγορησεις οτι δεν εχω μαθει να χανω
 

DeletedUser31147

@ zolter
Είμαι σίγουρος ότι πιστεύεις αυτά που λες , όπως όμως είμαι σίγουρος ότι πολύ καλά ξέρεις ότι όσο είναι ο Γρηγορης και ο 8oukos εκεί και στην διοίκηση καθαρό και έντιμο παιχνίδι απέναντι στα μέλη σας δεν θα γίνει ποτε .
Αυτά που λες για τους sol δεν τα γνωρίζω . Ξέρω μονο τι μου έχει μεταφερθεί από φίλους που βρέθηκαν και στις δυο φυλές που μιλάνε για άλλο κλίμα και άλλη αντιμετώπιση .
θέλω να σταθώ και σε αυτό που λες για ανενεργούς που μπαίνουν 1-2 ώρες την ημερα ..
promade φυλές είσαστε και οι δυο εκεί . Πως ξαφνικά βρέθηκαν ανενεργοί ? και αν κάποιος δεν προλαβαίνει ..γιατί δεν δίνει ο Γρηγορης κανένα του co από τους 10 που έχει να βοηθήσει την κατάσταση ?
 

DeletedUser

Εγιναν πολλα ρεκρουιτ φιλων που στην συνεχεια αποφασισαν να πανε παραλια.ξαναλεω θεμα να φαγωθει καποιος ενεργος δεν υπαρχει.
 

DeletedUser

καλα εσυ εισαι οντως στη διοικηση και τα λες αυτα?
εισαι σε οτι ποιο βρωμικο και χειροτερο υπαρχει στον κ30 που παει να καταστραφει απο την ιδια του την σαπιλα και μιλας?

κανιβαλισματα, ψευτικες συμμαχιες, υποβιβασμος ανθρωπων στα φορουμ σας και τοσα αλλα πολλα

δεν χρειαζομαστε κανεναν ρουφιανο για να τα μαθουμε ολα αυτα γιατι πολυ απλα μας τα λενε καθε μερα πολλα διαφορετικα μελη σας
+ στον πολεμο επιτρεπετε να εχεις και ρουφιανους να κανεις και προπαγανδα να κατηγορεις και τον αντιπαλο...ολα αυτα ειναι απολυτος λογικα γιατι το παιχνιδι ειναι καθαρα πολεμικο... και αν διαφωνεις εισαι ή πολυ ****ς ή πολυ ασχετος

οσο για εμας που λες οτι καυχιομαστε... ειμαστε μακραν οι καλυτεροι απο τον δευτερο και μπορουμε να το κανουμε....τουλαχιστον προς το παρων
αλλα εσεις που φωναζετε οτι θα μας μοιρασετε πυξιδες και τοσα αλλα θα ηταν ποιο σοφο να αρχησετε να πετατε τους κιτρινους και τους μπαναρισμενους σας και μετα να αρχησετε τις μεγαλες δηλωσεις γιατι μεχρι τοτε θα προκαλειτε μονο γελιο :hmmm:
 

DeletedUser33198

παιδια ολα θα φανουν στο πεδιο των μαχων! οσο για τους ρουφιανους δικιο εχει ο walker17 καθως καθε μερα μαθαινουμε πολυ ευκολα απο αηδιασμενους παικτες σας για το τι συμβαινει στην φυλη σας οποτε δεν χρειαζεται να εχουμε ρουφιανους! οσο για το καλυτερη φυλη αυτο που αποδεικνυεται ως τωρα φιλε ζολτερ ειναι οτι η ΣΟΛ ειναι πολυ μπροστα απο τις αλλες φυλες χωρις διαγαλαξιακες συμμαχιες! φυσικα ομως ολα αυτα ειναι προσωρινα! ολα αλλαζουν σε ενα παιχνιδι!
 

DeletedUser

Με την λογική να το πάμε. Πόσα νομπλαρίσματα κάνει την εβδομάδα η SOL/EL και πόσα όλοι οι υπόλοιποι ? Πόσους ληστές παίρνει η SOL/EL και πόσους οι υπόλοιποι ? Απλά τα πράγματα τα στοιχεία δείχνουν άνετη επικράτηση της SOL/EL σε περίπτωση πολέμου με οποιαδήποτε φυλή. Περισσότερες άμυνες, περισσότερα reclaim, περισσότερες nukes και αν κρίνουμε από την μέχρι τώρα τοποθέτηση στον χάρτη δεν φαίνεται να υπάρχει κάποιος στην 45 που να μπορεί να τους περάσει σε ταχύτητα ανάπτυξης. Την ίδια ώρα που η SOL/EL καθαρίζει άνετα την ήπειρό της(44) οι υπόλοιποι διεκδικητές του κόσμου βρίσκουν μεγάλη δυσκολία να πάρουν ακόμα και μεμονωμένα χωριά από παίχτες που δεν είναι και σε φυλές. Οπότε σίγουρα θα χρειαστούν γαλάζιες συμμαχίες αργά η γρήγορα.
 

DeletedUser24216

Αν γινει νομπλαρισμα και ειμαι εγω στην διοικηση σε καποιον που παιζει ενεργα και οχι 1-2 ωρες την μερα


Γελαει ο κοσμος ρε ψηλε, δηλαδη τα παιδια που παιζουν 2 ωρες τη μερα τι τα κανετε, για πες μου να ξερω.

μετα θα σου πω τι κανω εγω με αυτα τα παιδια. Μαντεψε ποιος ειναι ο σαπιος.
 

DeletedUser33198

Γελαει ο κοσμος ρε ψηλε, δηλαδη τα παιδια που παιζουν 2 ωρες τη μερα τι τα κανετε, για πες μου να ξερω.

μετα θα σου πω τι κανω εγω με αυτα τα παιδια. Μαντεψε ποιος ειναι ο σαπιος.

το ειπε το παιδι τους κανιβαλιζουν
 

DeletedUser33198

ε πες μας και συ τι κανεις μην μας αφηνεις με την απορια
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή