φημολογειται οτι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18467
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser20797

προσωπικα που το ξεκινησα το θεμα καλυφθηκα πληρως απο easy rider και με αφορμη αυτα που ακουσα ξεκινησα το θεμα και περιμενω να συνεχιστει το κραξιμο
η αηθεια εχει μεγαλειο πια στις φυλετικες ...εχουμε γινει ρομπα σαν ελληνικος σερβερ
και κατι ακομα
η υποδουλωση φυλων με την μορφη ακαδημιας ειναι κατι τελειως διαφορετικο απο την συμμαχια και την διπλωματια
προσωπικα
γουσταρω το ολα κοκκινα απ αρχης μεχρι τελους κοσμου και ετσι θελω να παιζω
αλλλλλαααααα
αυτο δεν σημαινει οτι υπο συνθηκες
αλλα δεν θα ηθελα να κινηθω και διπλωματικα αλλα σαν φυλη οχι σαν ο αδυναμος κρικος
αν ειμαι ο αδυνατος κρικος θα δωσω την μαχη μου κι ας χασω
σε τελικη
αν κλεισει αλλος ενας κοσμος οπως εχετε μαθει εσεις οι τιτανοτεραστιοι διπλωματικοι φωστηρες σας λςω οτι δεν ειναι αυτο το νοημα του παιχνιδιου
μπηκα στην σολ να παιξω ολα κοκκινα και ετσι παιζω (ευχαριστω νικολα)

Σταματα τις φυλετικες μαχες αρχικα .... μπας και ηρεμησεις απο το πολυ το καψιμο του εγκεφαλου .... κατα δευτερον εσυ γουσταρεις κοκκινα αλλοι γουσταρουν μπλε .... ο καθενας με τα βιτσια του .... το προβλημα ακομα δεν το εχω καταλαβει μαλλον πρεπει να ειναι το καψιμο του εγκεφαλου .... :hmmm:

Η σολ ειναι η καλυτερη φυλη στον 30 ουαου μπραβο σας :clap:

Θελετε κοκκινο ολο τον χαρτη ξανα μπραβο σας :clap:

Εμεις θελουμε ολο τον χαρτη μπλε γιατι ειμαστε :noob: οποτε εσεις σαν παικταραδες των φυλετικων μαχων μην μιλατε για εμας τους νουμπαδες που τα θελουν ολα μπλε ....

Εσεις παιζειται φυλετικες μαχες εμεις παιζουμε φυλετικες αγκαλιτσες :D
 

DeletedUser

μαλιστα......
τα λογια ειναι περιττα για ατομα σαν και εσενα
 

DeletedUser26309

Σταματα τις φυλετικες μαχες αρχικα .... μπας και ηρεμησεις απο το πολυ το καψιμο του εγκεφαλου .... κατα δευτερον εσυ γουσταρεις κοκκινα αλλοι γουσταρουν μπλε .... ο καθενας με τα βιτσια του .... το προβλημα ακομα δεν το εχω καταλαβει μαλλον πρεπει να ειναι το καψιμο του εγκεφαλου .... :hmmm:

Η σολ ειναι η καλυτερη φυλη στον 30 ουαου μπραβο σας :clap:

Θελετε κοκκινο ολο τον χαρτη ξανα μπραβο σας :clap:

Εμεις θελουμε ολο τον χαρτη μπλε γιατι ειμαστε :noob: οποτε εσεις σαν παικταραδες των φυλετικων μαχων μην μιλατε για εμας τους νουμπαδες που τα θελουν ολα μπλε ....

Εσεις παιζειται φυλετικες μαχες εμεις παιζουμε φυλετικες αγκαλιτσες :D

μαγκια σας που τα θελετε ολα μπλε,δεν εχετε ιδεα απο πολεμο,γουσταρετε αγκαλιτσες δε λεω απλα επειδη το παιχνιδι ειναι πολεμικο ε για αυτο βγαινουμε στο εξτερναλ και τα σχολιαζουμε αυτα.για ποιον λογο υπαρχει το εξτερναλ αλλωστε?
 

DeletedUser20797

μαγκια σας που τα θελετε ολα μπλε,δεν εχετε ιδεα απο πολεμο,γουσταρετε αγκαλιτσες δε λεω απλα επειδη το παιχνιδι ειναι πολεμικο ε για αυτο βγαινουμε στο εξτερναλ και τα σχολιαζουμε αυτα.για ποιον λογο υπαρχει το εξτερναλ αλλωστε?

Οκ μεγαλε μου Στρατηλατη των φυλετικων μαχων εισαστε παικταραδες εισαστε οι παντογνωστες του πολεμου .... ουαου ξανα μπραβο :clap:

Πολεμικο το παιχνιδι .... επισης ειναι και παιχνιδι της αγκαλιτσας ... γουσταρουμε την αγκαλιτσα και που και που ριχνουμε και μια καλη σφαλιαρα ετσι για την αλλαγη (L)

Ε ναι φυσικα για ποιον λογο υπαρχει και το εξτερναλ για να λετε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια εχετε τιποτα αλλο να κανετε απο να ασχοληστε με τις αλλες φυλες μαλλον οχι :hmmm:

Στην τελικη παιξτε και εσεις φυλετικες αγκαλιτσες μπορει στο τελος να σας αρεσει (L)

- - - Eνημερώθηκε - - -

μαλιστα......
τα λογια ειναι περιττα για ατομα σαν και εσενα

Ε ναι φυσικα αφου τα ειπα ολα για εσας και για εμας .... αυτες ειναι οι αποψεις που εχετε για εμας και για εσας τους ιδιους ....

Αντε παιξτε μαχες εσεις που σας αρεσει ..... εμεις προς το παρον ειμαστε ακομα της αγκαλιτσας (L)
 

DeletedUser26309

Οκ μεγαλε μου Στρατηλατη των φυλετικων μαχων εισαστε παικταραδες εισαστε οι παντογνωστες του πολεμου .... ουαου ξανα μπραβο :clap:

Πολεμικο το παιχνιδι .... επισης ειναι και παιχνιδι της αγκαλιτσας ... γουσταρουμε την αγκαλιτσα και που και που ριχνουμε και μια καλη σφαλιαρα ετσι για την αλλαγη (L)

Ε ναι φυσικα για ποιον λογο υπαρχει και το εξτερναλ για να λετε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια εχετε τιποτα αλλο να κανετε απο να ασχοληστε με τις αλλες φυλες μαλλον οχι :hmmm:

Στην τελικη παιξτε και εσεις φυλετικες αγκαλιτσες μπορει στο τελος να σας αρεσει (L)

- - - Eνημερώθηκε - - -



Ε ναι φυσικα αφου τα ειπα ολα για εσας και για εμας .... αυτες ειναι οι αποψεις που εχετε για εμας και για εσας τους ιδιους ....

Αντε παιξτε μαχες εσεις που σας αρεσει ..... εμεις προς το παρον ειμαστε ακομα της αγκαλιτσας (L)

ο κοσμος δεν μας ενδιαφερει αυτη τη στιγμη,προς το παρων ειναι πολυ ευκολος οποτε κανουμε λιγη πλακα στο εξτερναλ
 

DeletedUser20797

ο κοσμος δεν μας ενδιαφερει αυτη τη στιγμη,προς το παρων ειναι πολυ ευκολος οποτε κανουμε λιγη πλακα στο εξτερναλ

Και καλα κανεις αλλα πιστευω καταλαβες οτι και εγω δεν μιλαω σοβαρα .... χαβαλες να γινεται που λεμε να περναει και πιο ευκολα το παιχνιδι τεσπα :D
 

DeletedUser31147

Και η δικια μου άποψη είναι ότι το παιχνίδι αυτό δεν έχει συγκεκριμένα στάνταρ και ότι αποδεκτό είναι να παίζει κάποιος με την διπλωματία βοηθό και άλλος με τα τσεκούρια .
Άλλο πράγμα όμως είναι να κανεις τον χάρτη μπλε και να προσπαθείς να αντισταθείς η να συντρίψεις τους αντιπαλους σου με τον όγκο σου , και άλλο είναι να κλείνεις συμμαχίες με στόχο να "κανιβαλισεις" και να ανεβείς χωρίς κόπο και κίνδυνο .
 

DeletedUser18255

Άλλο πράγμα όμως είναι να κανεις τον χάρτη μπλε και να προσπαθείς να αντισταθείς η να συντρίψεις τους αντιπαλους σου με τον όγκο σου , και άλλο είναι να κλείνεις συμμαχίες με στόχο να "κανιβαλισεις" και να ανεβείς χωρίς κόπο και κίνδυνο .

Καλα και το πρωτο που λες δεν ειναι και το καλυτερο ειναι μεν τροπος αλλα ελλοχευει πολλους κινδυνους.Κατα την δικια μου αποψη για να γινει το παιχνιδι πιο ανταγωνιστικο θα πρεπει να σταματησουν αυτα με τις υπερσυμμαχιες.Με αυτο τον τροπο και θα ερθουν αρκετα ατομα που ισως να το εχουν παρατησει εξαιτιας αυτων των ενεργειων και οι κοσμοι θα γινουν πιο μεγαλοι απο αποψη διαρκειας

Στο δευτερο που αναφερεις πιστευω οτι αρκετο μερος της φυλετικης κοινοτητας εχει κουραστει να βλεπει τους μεγα στρατηλατες να ανεβαινουν ακοπα στην καταταξη κανοβαλιζοντας τη μαζα που τους προσφερουν οι υπερσυμμαχιες:D
 

DeletedUser

Σταματα τις φυλετικες μαχες αρχικα .... μπας και ηρεμησεις απο το πολυ το καψιμο του εγκεφαλου .... κατα δευτερον εσυ γουσταρεις κοκκινα αλλοι γουσταρουν μπλε .... ο καθενας με τα βιτσια του .... το προβλημα ακομα δεν το εχω καταλαβει μαλλον πρεπει να ειναι το καψιμο του εγκεφαλου .... :hmmm:

Η σολ ειναι η καλυτερη φυλη στον 30 ουαου μπραβο σας :clap:

Θελετε κοκκινο ολο τον χαρτη ξανα μπραβο σας :clap:

Εμεις θελουμε ολο τον χαρτη μπλε γιατι ειμαστε :noob: οποτε εσεις σαν παικταραδες των φυλετικων μαχων μην μιλατε για εμας τους νουμπαδες που τα θελουν ολα μπλε ....

Εσεις παιζειται φυλετικες μαχες εμεις παιζουμε φυλετικες αγκαλιτσες :D

Εκτός από το να κάνεις αγκαλίτσες in game και να ειρωνεύεσαι στο external έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις ?
τουλάχιστον μου αρέσει που έχεις αυτογνωσία φιλαράκι γτ μόλις παραδέχτηκες πως είσαι νουμπάς , πίστεψε με αυτό θα σε βοηθήσει πολύ στην προσωπική σου ζωή .
 

DeletedUser20797

Εκτός από το να κάνεις αγκαλίτσες in game και να ειρωνεύεσαι στο external έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις ?
τουλάχιστον μου αρέσει που έχεις αυτογνωσία φιλαράκι γτ μόλις παραδέχτηκες πως είσαι νουμπάς , πίστεψε με αυτό θα σε βοηθήσει πολύ στην προσωπική σου ζωή .

Παραδεχτηκα πως μας χαρακτηριζεται εφοσον τα πηρες ολα στα σοβαρα μαλλον εισαι ντιπ για ντιπ :noob:

Εγω ειμαι αγκαλιτσας (L) οχι νουμπας .... εσυ ξερουμε εισαι της μαχης :axe:
 

DeletedUser

ο κοσμος δεν μας ενδιαφερει αυτη τη στιγμη,προς το παρων ειναι πολυ ευκολος οποτε κανουμε λιγη πλακα στο εξτερναλ

φτουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μεχρι τωρα ημασταν εμεις αυτοι

α ρε lewnida μας κλεψατε τη δοξα :axe: τωρα εχετε εσεις τα πρωτεια :p


κατι πρεπει να σκεφτουμε να παρουμε πισω τον τιτλο και συντομα :rolf:
 

DeletedUser

Και τι δεν ακουσαμε..ο αλλος εγραψε οτι δεν δινουμε αμυνες σε αυτους που δεχονται επιθεσεις με σκοπο να τους φαμε .ο αλλος οτι θα επιτεθουμε σε corr.τιποτα απο αυτα δεν ισχυει!!!
Και τωρα τι.μπορει να ισχυει
α)οι ρουφιανοι σας δεν σας τα μεταφερουν καλα
β)λετε αερολογιες για να περνα η ωρα


Αραγε ποσο εντιμο ειναι να βαζετε ρουφιανους σε αλλες φυλες εσεις που μιλατε για ηθικη και θελετε να παιξετε φυλετικες μαχες και οχι αγκαλιτσες???

Ελ γκρεκο ανικανος στις φυλετικες ειναι αυτος που δεν εχει το θαρρος να πολεμησει χωρις ρουφιανους οταν το καταλαβεις(αν το.καταλαβεις και ποτε) τοτε ισως σε παρουν στα σοβαρα καποιοι πιτσιρικα μου..


Παιξε καλα και χασε που ελεγε και ενας πραγματικος αρχηγος των φυλετικων αν δεν το καταφερεις αυτο τουλαχιστον θα εχεις παιξει
 

DeletedUser31147

Και τι δεν ακουσαμε..ο αλλος εγραψε οτι δεν δινουμε αμυνες σε αυτους που δεχονται επιθεσεις με σκοπο να τους φαμε .ο αλλος οτι θα επιτεθουμε σε corr.τιποτα απο αυτα δεν ισχυει!!!
Και τωρα τι.μπορει να ισχυει
α)οι ρουφιανοι σας δεν σας τα μεταφερουν καλα
β)λετε αερολογιες για να περνα η ωρα


Αραγε ποσο εντιμο ειναι να βαζετε ρουφιανους σε αλλες φυλες εσεις που μιλατε για ηθικη και θελετε να παιξετε φυλετικες μαχες και οχι αγκαλιτσες???

Ελ γκρεκο ανικανος στις φυλετικες ειναι αυτος που δεν εχει το θαρρος να πολεμησει χωρις ρουφιανους οταν το καταλαβεις(αν το.καταλαβεις και ποτε) τοτε ισως σε παρουν στα σοβαρα καποιοι πιτσιρικα μου..


Παιξε καλα και χασε που ελεγε και ενας πραγματικος αρχηγος των φυλετικων αν δεν το καταφερεις αυτο τουλαχιστον θα εχεις παιξει

Πριν σου πω δυο λόγια να ξεκαθαρίσω ότι πιστεύω ότι είσαι η μονη διοικητική ελπίδα της φυλής cr -corr . Ο μονος που ναι μεν έχεις σταθεί στο ύψος που απαιτεί μια φυλή που περιλαμβάνει τέτοιο roster όπως η δικια σας , έστω και αν σου λείπει το "θαρρος" να βγείς μπροστά και να βάλεις τα πράγματα στην θέση τους . Ξέρεις ότι ξέρω τις απόψεις σου και για αυτό ας μην ανοίξουμε διάλογο πάνω σε αυτό .
Για τις άμυνες το γραφουν δυο παίχτες που προφανώς δεν ξέρουν τι έχει συμβεί και πως . Από αυτούς που ξέρουν τι συνέβη , κανεις δεν είπε ότι δεν δίνετε άμυνες .
Απλά στέλνετε ένα μήνυμα και καλά παράβαση κανονισμού φυλής , πετάτε τον φουκαρά που συνορεύει με τον εκλεκτό έξω και τον τρώτε .. Αυτό συμβαίνει , και αν το αμφισβητήσεις μπορώ να γίνω συγκεκριμένος .
Ρουφιάνους πάλι μην ψάχνεις ..ρωτα τους δούκες της φυλής σου , των cp συγκεκριμένα ποιος μιλάει με sol και ποιος κάνει δηλώσεις ότι δεν εμπιστεύεται τους corr και ποιος θέλει να βγει από την φυλή να κτυπήσει τον βοήθεια για τις άμυνες που του έβαλε σε χωριο .
Αν πιστεύεις ότι είναι όλα αυτά αερολογίες εδώ είμαι , έτοιμος να πω λεπτομέρειες και να δώσω και στοιχεια .
 

DeletedUser

Θαρρος δεν μου λειπει.χρονος μου λειπει.και οταν λες οτι διοικεις θες +3 ωρες(αλλο το να λες διοικω και τα φορτωνω στους αλλους)Συγγνωμη αλλα αν ο αλλος νομπλαρει βαρβαρο χωρις την αδεια της φυλης δεν πρεπει να φαγωθει;(αν και δεν εχω δει φαγωμα μεχρι τωρα).δεν ξερω ποιος μιλαει με σολ απο τους δουκες μου..για την παρεα ειμαι στο παιχνιδι..δεν με ενδιαφερει και ολας να μαθω σιγα μην μου πει ενας τυχαιος που εχει αξιωμα(οποιοσδηποτε και αν ειναι αυτος)τι να κανω πως και γιατι για να κερδισω εναν κοσμο..κριση εχω,παροπιδες οχι βλεπω το σωστο και το αδικο

Οσο για τις αερολογιες μετα απο την συμμαχια με corr της οποιας εγω σαν κο-πλευ ημουν κατα,θα την σεβαστω οσο δεν παει.ας κανουν οτι θελουν οι κορ..αν δεν μας κανουν λαδια απο εμας σπαθακι δεν βλεπουν πια..
Φαγωματα σε ενεργους παικτες δεν θα γινουν και για αυτο μπαινω εγγυητης εγω.τωρα αν καποιος μπαινει 1-2 ωρες την ημερα δεν θεωρειτε ενεργος και εκει η καλυτερη λυση ειναι η αποχωρηση


Συνεπως οσα γραψανε και καταλογησαν στην cρ ναι ειναι αερολογιες..
 

DeletedUser

Πριν σου πω δυο λόγια να ξεκαθαρίσω ότι πιστεύω ότι είσαι η μονη διοικητική ελπίδα της φυλής cr -corr . Ο μονος που ναι μεν έχεις σταθεί στο ύψος που απαιτεί μια φυλή που περιλαμβάνει τέτοιο roster όπως η δικια σας , έστω και αν σου λείπει το "θαρρος" να βγείς μπροστά και να βάλεις τα πράγματα στην θέση τους . Ξέρεις ότι ξέρω τις απόψεις σου και για αυτό ας μην ανοίξουμε διάλογο πάνω σε αυτό .
Για τις άμυνες το γραφουν δυο παίχτες που προφανώς δεν ξέρουν τι έχει συμβεί και πως . Από αυτούς που ξέρουν τι συνέβη , κανεις δεν είπε ότι δεν δίνετε άμυνες .
Απλά στέλνετε ένα μήνυμα και καλά παράβαση κανονισμού φυλής , πετάτε τον φουκαρά που συνορεύει με τον εκλεκτό έξω και τον τρώτε .. Αυτό συμβαίνει , και αν το αμφισβητήσεις μπορώ να γίνω συγκεκριμένος .
Ρουφιάνους πάλι μην ψάχνεις ..ρωτα τους δούκες της φυλής σου , των cp συγκεκριμένα ποιος μιλάει με sol και ποιος κάνει δηλώσεις ότι δεν εμπιστεύεται τους corr και ποιος θέλει να βγει από την φυλή να κτυπήσει τον βοήθεια για τις άμυνες που του έβαλε σε χωριο .
Αν πιστεύεις ότι είναι όλα αυτά αερολογίες εδώ είμαι , έτοιμος να πω λεπτομέρειες και να δώσω και στοιχεια .


Δεν θελω να σε προσβαλω, και αν το κανω σου ζηταω συγγνωμη.

Αλλα ο συνχωρεμενος ο παππους μου, οχι πληκτρολογιο, ουτε καναλι στην tv δεν αλλαζε μονος του.
Πως τα καταφερνεις;
 

DeletedUser31147

@ zolter


Έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που λες για τις απαιτήσεις της διοίκησης , δεν σηκώνει αντιρρήσεις αυτό .
Για τους κανιβαλισμούς όμως μάλλον έχεις ακούσει την εκδοχή των άλλων και δεν έχεις μπει στον κόπο να δεις μονος σου ...
Περίπτωση φελίππε μάσα .. κατηγορήθηκε ότι κλείδωσε βάρβαρο , και όχι ότι πήρε . Έλεγχος που έγινε όμως στην εμφάνιση log του πλάνου διεκδικήσεων απέδειξε ότι ήταν ψέματα . Τελικά αποδείχτηκε ότι τον έφαγε το ότι ο gray δεν είχε αρχειοθετήσει σωστά την αναφορά στρατού που είχε δώσει και τον έφαγαν καταλάθος νομίζοντας ότι δεν κινδυνεύουν . Ο άνθρωπος όμως αηδίασε με αυτά που έγιναν και απλά παράτησε το παιχνίδι . Δεν μπήκε καν στον κόπο να κάνει αναφορά .
Περίπτωση kataramenosdp 1 ..Ναι μεν πήρε βάρβαρο αλλα ήταν ο δέκατος πέμπτος corr που έπαιρνε βάρβαρο .. Αυτό που τον έφαγε ήταν ότι το χωριο του απείχε από του Γρηγορη μιση ώρα και ήταν λουκουμάκι για αυτόν .
Κατηγορήθηκε ότι δεν μετέχει αλλα έχω δυο χωρια πήρα εκείνες τις ημερες και ήταν ο μονος που etselne fake .
Για τα αλλα και ότι δούκας κάνει δηλώσεις ότι θα βγει να φάει τον Βοήθεια ..επιμένω . Επιμένω ότι αυτός λέει και ότι λέει στους sol .


Δεν θελω να σε προσβαλω, και αν το κανω σου ζηταω συγγνωμη.

Αλλα ο συνχωρεμενος ο παππους μου, οχι πληκτρολογιο, ουτε καναλι στην tv δεν αλλαζε μονος του.
Πως τα καταφερνεις;


Να θυμάσαι ότι ο παππούς σου δεν φταίει αυτός και σίγουρα σε αγαπάει και είναι περήφανος για σένα . Η φύση και το DNA φταίει να ξέρεις . Άλλοι γεννιούνται και περνούν στροφές άλλοι πάλι έχουν πάνω σε αυτό ένα "χαντικαπ" , που γενιά σε γενιά γίνετε το πρόβλημα ποιο έντονο και φανερό , με αποτέλεσμα όπως στην περίπτωση σου να θεωρούν κάποιοι σαν επιτυχία ζωής το "νοβλαρισμα" ενός απομονωμένου παίχτη


[jor]
+10 για απαράδεκτη συμπεριφορά

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δεν θελω να σε προσβαλω, και αν το κανω σου ζηταω συγγνωμη.

Αλλα ο συνχωρεμενος ο παππους μου, οχι πληκτρολογιο, ουτε καναλι στην tv δεν αλλαζε μονος του.
Πως τα καταφερνεις;

Χαραμιζω ενα 10αρι για παρτη σου αλλα χαλαλι σου.
Αν η ******* ηταν επιστημη θα ειχες πλουτισει στα νομπελ...


[jor]
+10 για απαράδεκτη συμπεριφορά
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ελ γκρεκο ανικανος στις φυλετικες ειναι αυτος που δεν εχει το θαρρος να πολεμησει χωρις ρουφιανους οταν το καταλαβεις(αν το.καταλαβεις και ποτε) τοτε ισως σε παρουν στα σοβαρα καποιοι πιτσιρικα μου..


Παιξε καλα και χασε που ελεγε και ενας πραγματικος αρχηγος των φυλετικων αν δεν το καταφερεις αυτο τουλαχιστον θα εχεις παιξει

Ποιος μίλησε για ρουφιάνους αγαπητέ μου?
μήπως είσαι λίγο ότι να ναι ?
 

DeletedUser

Ποιος μίλησε για ρουφιάνους αγαπητέ μου?
μήπως είσαι λίγο ότι να ναι ?

Χαζεμενοι ευτυχως δεν ειμαστε ακομα..το να χωνεις ρουφιανους παντου μπορει να σου φερει τη νικη αλλα οχι και την χαρα αυτης
 

DeletedUser

Ιταλε εσυ θα κανεις ρεσταρτ;

[jor]
Προειδοποίηση για spam

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή