φημολογειται οτι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18467
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18467

φημολογειται οτι αναμενουμε ενωσεις φυλων ενωσεις ηλεκτρολογων ενωσεις υδραυλικων και αλλα τετοια

καταστροφεις ολων των κοσμων ενωθειτε
αυτο που δεν εχετε καταλαβει ειναι οτι απο αχρηστοι θα γινετε ενωση αχρηστων

ουστ σε ολους οσους καταστρεφουν το παιχνιδι
ουστ σε οσους παιζουν με γαλαζια '
ουστ σε οσους μας χαλανε την διασκεδαση
ουστ στους χτιστες

ταδε εφη 300 φαλανξ και αλλη κουβεντα δεν θα κανει σε αυτο το ποστ
 

DeletedUser

Φήμες λένε ότι ετοιμάζεται υπερ-διαγαλαξιακή συμμαχία με 150 επι8ετικά χωριά για να χτυπήσει κάποιον Brutal. O οποίος αποδείχτηκε πολύ brutal τελικά.
 

DeletedUser18467

φημες λενε οτι το βγαζετε το θεμα εκτος
ισως να χετε συμφεροντα να μας κανετε την παλαβη
 

DeletedUser

Επιτελους κατι "αξιολογο" να σχολιασουμε στο external γιατι θα μουχλιασουμε σε λιγο ετσι οπως παει. Μονο αυτον τον easy rider και τον Νικο βλεπω να αλληλο-κατινιαζονται, πιο πολυ ο easy για καποιο λογο που δεν γνωριζω και ειλικρινα δεν με νοιαζει.

Διαφωτισε μας συμπολεμισταρε γιατι ο λαος δεν μυριζει φημες.
Μηπως προκειται για αγκαλιτσες παλι;
Κυμα αγκαλιων στην ανατολη;

Edit: Να φερώ και μυξομαντιλα αν ειναι για τις συγκινησεις! (L)
 

DeletedUser18467

εν αρχη συμπολεμισταρα μου υπηρχε το τατσι ,μετα βγηκε το μητσι και μετα το κοτσι
λοιπον εγινε τγο τατσι μητσι κοτσι
και μας βγαινουν ενωσεις εις ανατολας και εις νοτον μας (τουτο ακομα δεν το χω διασταυρωσει )
οπως παντα οι καταστροφεις του παιχνιδιου αυτοι που δεν αντεχουν αυτοι που δεν μπορουν να παιξουν ενωνονται
λοιπον μετα απο 5 κοσμους μουφα βρηκα φυλη να παιζει οπως μ αρεσει ...ΟΛΑ ΚΟΚΚΙΝΑ
λοιπον κυριοι
δυστυχως οποιοι πραγματοποιησετε αυτες τις ενωσεις ειστε ΑΜΠΑΛΟΙ...και οπως παντα καταστροφεις του παιχνιδιου
ευθεως
τα λεω
 

DeletedUser

Επιτελους κατι "αξιολογο" να σχολιασουμε στο external γιατι θα μουχλιασουμε σε λιγο ετσι οπως παει. Μονο αυτον τον easy rider και τον Νικο βλεπω να αλληλο-κατινιαζονται, πιο πολυ ο easy για καποιο λογο που δεν γνωριζω και ειλικρινα δεν με νοιαζει.

Διαφωτισε μας συμπολεμισταρε γιατι ο λαος δεν μυριζει φημες.
Μηπως προκειται για αγκαλιτσες παλι;
Κυμα αγκαλιων στην ανατολη;

Edit: Να φερώ και μυξομαντιλα αν ειναι για τις συγκινησεις! (L)

Για αρχη να πω οτι εχω πιει τοσα ουζα που νομιζω οτι δεν εισαι ο πραγματικος Αρης.Αλλα μπορει να εχω και αδικο δεν ξερω,μπορει να τα φανταζομαι ολα αυτα σ'ενα απο τα χολιγουντιανα ονειρα μου
Επισης δεν αλληλοκατινιαζομαι με κανεναν...Απλως ο M0rg0th ειναι noobas τελος...Μεχρι και σε κοσμο με κανιβαλησε για να εχει στα στατιστικα του οτι πηρε χωριο απο τον ΥΠΕΡΠΑΙΧΤΗ,γνωστη του παιχνιδιου,απο πολλους ονομαζεται ως 'Ο Κροιφ' του παιχνιδιου gglhn(διαβαζεται gougouhoulounou).Ως πλεον διπλωματικη απαντηση εχω να δηλωσω οτι η CoA(διαβαζεται Coat of Arms(Κοουτ οφ Αρμς))
σ'εχει πονεσει πολυ σ'αλλους κοσμους,ασχετο αμα εχει μπει σε 3 μονο κοσμους και εχεις να παιξεις 3 χρονια δεν ενδιαφερει κανεναν
 

DeletedUser

Αγαπητε ΝΙΚΟ, ποσο μοναδικο πιστευεις ειναι το ονομα Νικος ακομα και στην φυλη σου; Στον Κ30;
Εσενα παντα σε ανεφερα ως gougouhoulounou και το γνωριζεις πολυ καλα.

P.S.: Δεν ξερω καν ποιοι ειστε! Πως γινεται να με πονεσει κατι απο την στιγμη που δεν εχω υποφερει σε κανεναν κοσμο! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αγαπητε ΝΙΚΟ, ποσο μοναδικο πιστευεις ειναι το ονομα Νικος ακομα και στην φυλη σου; Στον Κ30;
Εσενα παντα σε ανεφερα ως gougouhoulounou και το γνωριζεις πολυ καλα.

P.S.: Δεν ξερω καν ποιοι ειστε! Πως γινεται να με πονεσει κατι απο την στιγμη που δεν εχω υποφερει σε κανεναν κοσμο! :p

Δεν απαντω σε τρολλ...γυρνα στην σπηλια σου τερας!!!
 

DeletedUser

Γεια σας και από μένα δεν συνηθίζω να διαβάζω τα spam του φόρουμ αλλα για να περάσει η ώρα θα πω την άποψη μου. :D
Θα μεινουν στο παιχνίδι οσοι αξίζουν άσχετα αν η φυλή τους λέγεται SOL , CORR , CP , CΟΑ ktl.. . Όσοι νομίζουν ότι επειδή βρίσκονται σε μια μεγάλη φυλή έχουν εξασφάλιση το μέλλον τους είναι γελασμένοι. Μακάρι ο k30 να έχει ενδιαφέρον με καλές μάχες και όχι 500 ένωσις όπως γίνετε τώρα.
Αυτά από μένα σας αφήνω :clap:
 

DeletedUser24216

[jor]
Επιστρέψτε στο θέμα
[/jor]


συγνωμη αλλα μιας που εσεις ειστε μοντ και γω απλος χρηστης θα ηθελα να με διαφωτισετε.
ποιο ειναι το θεμα?

οι "φημες" για "κατι" που θα κανουν "καποιοι", "καπου"????

αν ειναι ετσι, οκ, εχω πολλα να πω!!
 

DeletedUser18255

Η αλήθεια είναι ότι το θέμα έχει γίνει κουρκούτι έχουν μπλεχτεί τα πάντα και τα κοαλα μη σου πω :)
 

DeletedUser

[jor]
Το θέμα δεν αναφερεται σε συγκεκριμμένη φυλη -ρητά-, αλλά στο θεμα στρατηγικών διαφορων φυλων που επιλέγουν μεγαλες συμμαχιες σε αντιθεση με αλλες φυλες που επιλέγουν να ειναι μεσα στα κόκκινα. Αυτο κατα το συντακτη του θέματος ειναι κατακριτέο. Αυτο ειναι το θεμα :)
[/jor]
 

DeletedUser32895

Βασικά καλησπέρα σας.
Το θέμα είναι να μπορέσουμε κάποια στιγμή να παίξουμε και να αφήσουμε τις ΕΝΔΟΓΑΛΑΞΙΑΚΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΜΕ ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑΝΟΥ ΑΣΤΡΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ.
ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΧΑΡΤΗ ΜΠΛΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ. ΤΟ ΚΑΦΕ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΛΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ( ΓΚΟΥΓΚΟΥΧΟΥΛΟΥΝΟΥ) ΤΟ ΞΕΡΕΙ.
Φίλε Μάνο μπορεί να μην σε ξέρω αλλά σε πληροφορώ ότι οι μεγάλες φυλές γίνονται ανύπαρκτες σε 1 εβδομάδα.
Οι μόνοι που έχουν εξασφαλισμένο μέλλον είναι οι πυξιδιάρηδες (γκουγκουχουλουνου) και οι βαρβαροφάγοι (πονεμένη ιστορία)

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
 

DeletedUser8132

Ενώσεις μικρών φυλών για να επιβιώσουν βλέπουμε από την αρχή των Ελληνικών φυλετικών.

Δεν καταλαβαίνω γιατί εξακολουθεί κάνει εντύπωση σε μερικούς.

Υπήρχαν δε ανέκαθεν περιπτώσεις φυλών μεγαλύτερων (σε πόντους) που επέλεγαν αυτή τη στρατηγική όταν συνειδητοποιούσαν ότι αλλιώς δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν.

Επίσης μου κάνει εντύπωση που σας κάνει εντύπωση...

Σε 29 κόσμους το έχουμε δει, τι νομίζατε μερικοί ότι θα αλλάξει στον 30ο.
 

DeletedUser31147

Δεν νομίζω ότι αυτός που άνοιξε το θέμα μπήκε στον κόπο να σχολιάσει τις μικρές φυλές που κάνουν ένωση ..
Τους cp με τους corr μάλλον εννοεί .
Κάνει λάθος όμως . Δεν έχουμε περίπτωση ένωσης , αλλα υποταγής . Οι corr είχαν φτιάξει έναν συμπαγέστατο πυρήνα , και είχαν ξεφύγει από τους cp και πάνω από 40 χωρια .
Το μονο που μπορούσαν να κάνουν οι cp , ήταν να κτυπήσουν ελαχιστους εκτος πυρήνα παίχτες των corr και μετά να περιμένουν το μοιραίο . Πως τελικά κατάφεραν να τρομάξουν τον τοράκο , τι του είπαν και τους έδωσε γη και ύδωρ μονο αυτός ξέρει .
Το μονο σίγουρο από εδώ και πέρα είναι ότι κάθε μέρα οι corr κυκλώνονται ακόμα περισσότερο πλέον από τους cp , έχουν συμφωνήσει να μείνουν και οι δυο φυλές μονο 80 από 160 που ήταν και η κάθε φυλή να τρώει τους άχρηστους της άλλης ... Οι cp όμως είναι η μικτή κόσμου , άρα οι corr θέλουν ξεκαθάρισμα , άρα οι corr θα δώσουν παίχτες τους στους cp για φάγωμα ..και φυσικά μετά θα σπάσουν την συμμαχία οι cp και θα φάνε ανενόχλητοι και τους υπολοιπους ..
Συγγνώμη μια anakribia έγραψα .. Ο αρχηγός τους θα φάει τους υπολοιπους .3 κανιβαλισματα" μετράει , ακόμα δεν άρχισε ο κόσμος ο παιχταράς .
 

DeletedUser24216

στην ουσια επιβεβαιωνομαι γενικα καθως "το θεμα" δεν ειναι κατι, αλλα ο,τι ερμηνευει ο καθενας.
αν το θεμα ειναι βεβαια γενικα για φυλες που κανουν γενικα ενωσεις στον γενικο ματαιο κοσμο, τοτε ειναι off topic για τον Κ30, χοχ, παλι νικησα.

Θα σταθω λιγο εδω ομως για να περασει η ωρα μου.


έχουν συμφωνήσει να μείνουν και οι δυο φυλές μονο 80 από 160 που ήταν και η κάθε φυλή να τρώει τους άχρηστους της άλλης


αυτα αν ισχυουν (φυσικα αν, δεν εχω ιδεα τι γινεται εκει πανω, και μεχρι να μας ενδιαφερει, δεν μας ενδιαφερει) ειναι τα πραγματικα ξεφτιλικια.

Σαφως βεβαια αν υπαρχει τετοια συμφωνια, οποιοι παραδειγματος χαρη ειναι Υπευθυνοι Αμυνας των δυο φυλων και ΣΚΟΠΙΜΑ δεν βοηθανε παικτες της ιδιας της φυλης τους, με σκοπο να φαγωθουν, πρεπει

α) να παραιτηθουν στα επομενα δωδεκα δευτερολεπτα.

β) να ονομαστουν για να εχω να τους χλευαζω σε καθε ευκαιρια που προσβαλουν το ρολο τους.

Αυτα, συνεχιστε, δεν ενοχλω.
 

DeletedUser32895

Συμφωνώ απολύτως με τον φίλο Darkling.
Μπορεί να μην με ενδιαφέρει καθόλου αλλά είναι απλά ντροπή να γίνεται αυτό.
Να είσαι υπεύθυνος άμυνας, να ζητάει ο άλλος άμυνες γιατί δέχεται επιθέσεις και εσύ να μην απαντάς γιατί ξέρεις ότι έχει παίξει ιστορία από πίσω.
Είναι άνανδρο και ξεδιάντροπο.
 

DeletedUser18467

προσωπικα που το ξεκινησα το θεμα καλυφθηκα πληρως απο easy rider και με αφορμη αυτα που ακουσα ξεκινησα το θεμα και περιμενω να συνεχιστει το κραξιμο
η αηθεια εχει μεγαλειο πια στις φυλετικες ...εχουμε γινει ρομπα σαν ελληνικος σερβερ
και κατι ακομα
η υποδουλωση φυλων με την μορφη ακαδημιας ειναι κατι τελειως διαφορετικο απο την συμμαχια και την διπλωματια
προσωπικα
γουσταρω το ολα κοκκινα απ αρχης μεχρι τελους κοσμου και ετσι θελω να παιζω
αλλλλλαααααα
αυτο δεν σημαινει οτι υπο συνθηκες
αλλα δεν θα ηθελα να κινηθω και διπλωματικα αλλα σαν φυλη οχι σαν ο αδυναμος κρικος
αν ειμαι ο αδυνατος κρικος θα δωσω την μαχη μου κι ας χασω
σε τελικη
αν κλεισει αλλος ενας κοσμος οπως εχετε μαθει εσεις οι τιτανοτεραστιοι διπλωματικοι φωστηρες σας λςω οτι δεν ειναι αυτο το νοημα του παιχνιδιου
μπηκα στην σολ να παιξω ολα κοκκινα και ετσι παιζω (ευχαριστω νικολα)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18255

Αμα ισχυουν αυτα αλλος ενας κοσμος γινεται μπαχαλο δεν ξερω που οφειλεται ακριβως αυτη η κατασταση αλλα πραγματικα δεν γουσταρουν οι παιχτες να παιζουν θελουν να βρισκονται μεσα σε πελαγοι γαλαζιου και μπλε και μετα να αυτοκανοβαλιζονται κυριως απο τους μεγα στρατηλατες των φυλων εμενα φιλοι αυτο μου φαιρνει σε στημενο παιχνιδι για ορισμενα ατομα :hmmm:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή