φημολογειται οτι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18467
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

cp και corr πουθενα...μονος σας παιζω ολους απο οτι βλεπω η σολ κατι αξιζει!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ε πες μας και συ τι κανεις μην μας αφηνεις με την απορια

Τους βαζει βραστα αυγα κατω απο τη μασχαλη και τους αναγκαζει να μαθουν τον μυστικο ορκο για να ενταχθουν στους DOOM
 

DeletedUser

Εσυ που θεωρεις σωστο να παιζεις με δολια μεσα παιξε ετσι αλλα εμεις δεν θα σε ακολουθησουμε σε αυτην την κατρακυλα της κλεψιας.εσεις εχετε το παθος για την νικη και για να ειμαι πιο ακριβης αυτος που εβαλε ρουφιανους απο εδω και απο εκει και οχι εγω..αλλωστε Α.Ε.Κ ειμαι δεν μπορεις να με κατηγορησεις οτι δεν εχω μαθει να χανω
οτι να ναι.
να κανεις αιτηση να βγουν οι ανηχνευτες εκτος παιχνιδιου γιατι κοιταζουν απο μακρια και δεν μπαινουν στις μαχες....
και τα οπλα του παλα γιατι δεν τα εχουν ολοι την ιδια ωρα...
αδικο !
:grrr:

μονο στο τελευταιο συμφωνω... αεκ εισαι και δεν εχεις μαθει να χανεις. λογικο . τοσα χρονια ηττες και ακομα τιποτα... μυαλο δεν βαζετε
:cop:
οποτε δεν θα πω κατι αλλο... αφου με την αεκ δεν καταλαβες οτι τα γκολ εμπαιναν στην δικη σας εστια και οχι στην αντιπαλη ειναι
και λογικο να αντιμετωπιζεις ετσι τις φυλετικες χαχαχα
 

DeletedUser18467

ως συνηθως ξεκιναει ενα θεμα και οι απιστευτοι εσεις το ξεκατινιαζετε ξεκατινιαζοντας μερικοι και τους εαυτους σας
συγχαρητηρια σε αυτον που θελει να παιζει φυλετικες αγκαλιτσες
συγχαρητηρια στα ατελειωτα μερτζ ου θα κανετε για να ταβγαλετε περα
συγχαρητηρια στους οπαδους του απεραντου γαλαζιου ...γαλαζιο εχει και στις παραλιες πηγαινετε εκει και αφηστε μας σας παρακαλουμε να παιξουμε
μουγγα στην στρουγγα για τα τεκτεταινομενα cp corr ομως ...την τρελη κανατε και το μπαλακι στην εξεδρα ριξατε
 

Deleted User - 119632

ως συνηθως ξεκιναει ενα θεμα και οι απιστευτοι εσεις το ξεκατινιαζετε ξεκατινιαζοντας μερικοι και τους εαυτους σας
συγχαρητηρια σε αυτον που θελει να παιζει φυλετικες αγκαλιτσες
συγχαρητηρια στα ατελειωτα μερτζ ου θα κανετε για να ταβγαλετε περα
συγχαρητηρια στους οπαδους του απεραντου γαλαζιου ...γαλαζιο εχει και στις παραλιες πηγαινετε εκει και αφηστε μας σας παρακαλουμε να παιξουμε
μουγγα στην στρουγγα για τα τεκτεταινομενα cp corr ομως ...την τρελη κανατε και το μπαλακι στην εξεδρα ριξατε

ρε μεγάλε προσπαθείς τόσα ποστ να μας πείσεις ότι η στρατηγική η δική σας είναι η καλύτερη κτλπ. αντι να χαίρεσαι που θα κερδίσετε εύκολα μας την λες? Βέβαια θυμάμαι σε κάτι κόσμους να μας κατηγορούν ότι παίζουμε αγκαλίτσες και μερικοί θέλαν το κόσμο κετσαπ όπως έλεγαν και να χάνουν πανηγυρικά απο τους αγκαλίτσες. τέσπα κάτι θυμήθηκα.....κάτι πήρε το αυτί μου ότι τα κόκκινα δεν είναι και πολύ κόκκινα....και για κάτι συμμαχίες υπερσυμμαχίες κτλπ...αλλά μάλλον φήμες είναι...

φιλάκια
 

DeletedUser30692

ρε μεγάλε προσπαθείς τόσα ποστ να μας πείσεις ότι η στρατηγική η δική σας είναι η καλύτερη κτλπ. αντι να χαίρεσαι που θα κερδίσετε εύκολα μας την λες? Βέβαια θυμάμαι σε κάτι κόσμους να μας κατηγορούν ότι παίζουμε αγκαλίτσες και μερικοί θέλαν το κόσμο κετσαπ όπως έλεγαν και να χάνουν πανηγυρικά απο τους αγκαλίτσες. τέσπα κάτι θυμήθηκα.....κάτι πήρε το αυτί μου ότι τα κόκκινα δεν είναι και πολύ κόκκινα....και για κάτι συμμαχίες υπερσυμμαχίες κτλπ...αλλά μάλλον φήμες είναι...

φιλάκια

Αυτό το πράγμα που εσείς ξέρετε καλύτερα από εμάς τι γίνεται στη δικιά μας φυλή και εκφέρετε και άποψη μπορεί να με τρελάνει .

Σε προηγούμενους κόσμους θυμάμαι ότι οι δικοί σας παίκτες ασκούσαν κριτική στις αγκαλίτσες...Είδες τι κάνει ο άνθρωπος όταν το έχει ανάγκη ? :oops:

Τα λέμε ingame (L) .
 

DeletedUser18467

παντα λασπη και ακουσα μου ειπανε για πραματακια που βγαζει το δικοσας κεφαλακι στο εξωτερικο για να δικαιολογησετε την νουμποσυνηθεια να κερδιζετε κοσμους με γαλαζια
ο χαρτης ειναι καθαρος
ολες οι φυλες στην 44 κοκκινες
και ναι εχεικετσαπ
και βεβαια ειναι καλλιτερο το κετσαπ απο το γιαουρτι που χρησιμοποιειτε εσεις και βεβαια
μουγγα στηνν στρουγγα ξανα για τα αδελφικα αλαξοχωρια που κανατε αφηνοντας επιτηδες παικτες εκτεθιμενους
και μην το αρνηθεις ...
υπαρχουν μαρτυριες
λοιπον κυριοι το παιχνιδι ειναι απλο
βγαζεις νουκ βγαζεις αριστους περνεις χωριο στα ισα
εγω δω μεσα 10 χρονια λαμογιο δεν εγινα
η φυλη που παιζω παντα παιζει νομιμα και με ηθος αλλιως αποχωρω
οπως εκανα ας πουμε στον 28
 

DeletedUser

μουγγα στηνν στρουγγα ξανα για τα αδελφικα αλαξοχωρια που κανατε αφηνοντας επιτηδες παικτες εκτεθιμενους
και μην το αρνηθεις ...
υπαρχουν μαρτυριες


Θα μπορούσες να εντρυφήσεις λίγο παραπάνω στο συγκεκριμένο, γιατί με ενδιαφέρει ??
 

DeletedUser18467

να κλειδωθει παρακαλω αυτοι που κανανε τις λαδιες δεν βγηκανε στο φορουμ τουτη την φορα να μας πουν ποσο καλα και τιμια παιζουν φυλετικες
 

DeletedUser2088

[aig]Ζητήθηκε από τον δημιουργό
και κλειδώθηκε[/aig]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή