ΟΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΤΟΥ Κ28

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30832
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser28717

Από την πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα!!
Ώρα είναι τώρα να μας πεις οτι σε κατηγορούμε άδικα..
Μήτσο κρύψου καλύτερα. Άλλαξε όνομα κάνε ότι καταλαβαίνεις.. Είσαι επαγγελματίας ξεφτίλας!
Σου βγήκε το όνομα στις φυλετικές τέλος!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32451

ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΠΟΥ**Η

ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΠΟΥ**Η
Συντεταγμένες: 482|521
Πόντοι: 10.083
Παίκτης: Genlyn
Φυλή: BLUE


Πόσο μπορεί να πέσει ένας άνθρωπος για ένα παιχνίδι ρε παιδιά; Να τους χαίρετε η διαχείριση.. Βρωμιάρηδες, σκέτη σιχαμάρα τα νουμπάκια


[aig]Προειδοποίηση για μη χρήση κέντρου υποστήριξης

Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

[aig]έλεος αν υπάρχει τέτοια ονομασία χωριού,
πόσο μυαλό θέλει να κάνετε καταγγελία στην ομάδα υποστήριξης,
αντί να το βάλετε εδώ με copy-paste?[/aig]
 

DeletedUser

ο ανθρωπος για να το εγραψε αυτο φαντασου τι του εχει κανει ο αλλος...
μεχρι και του ειπε θα μαθω που ειναι το σπιτι σου

οποτε αλλη φορα αν δεν ξερεις μην μιλας και πολυ νουμπακο που θα κανεις και κριτικη
 

DeletedUser15011

Δεν ξέρω τι θέμα εχετε με τους Τιτάνες και ουτε μπορώ να το σχολιάσω γιατί οταν μπήκα στον κόσμο σας βρήκα συμμάχους. Το τι είχε προηγηθεί ειναι δικό σας θέμα...

Απο την στιγμή όμως, που έγιναν σύμμαχοι...πρέπει να τους σεβαστείς και να τους βοηθήσεις για να σε βοηθήσουν.

Τώρα για το αν φταίνε οι παιδιά απο τους τιτανες για τα δικα σας ψυχολογικά, ειναι και αυτό, δικό σας θέμα...


Εγώ ενα θα πω και ειναι άποψη μου..

όταν ξεκινάς εναν κόσμο και επιλεγείς μια παρέα, μένεις με αυτή μέχρι το τέλος...


Αν για τον οποιοδήποτε λόγο αυτη η παρέα δεν σε ικανοποιεί πατάς διαγραφή και πας να παίξεις σε άλλο κόσμο.

Το να φύγεις απο μια φυλή και να πας στην εχθρική αυτής, εν μέσω πόλεμου, αυτό δεν ειναι τίποτα άλλο παρά δειλία.


Εχω παίξει σε κόσμους σαν εχθρός απέναντι σε πολύ καλούς φίλους. από άλλους κόσμους. και οταν τελικά η φυλή μου δεν άντεξε και άρχισε να πέφτει.... τους έδωσα συγχαρητήρια και πάτησα διαγραφή.... δεν πήγα στην εχθρική φυλή που ηταν και προσωπικοί φίλοι μου... αυτή είναι η διάφορα.


Οσο και να προσπαθείτε να δικαιολογηθείτε δεν μπορείτε.... ποτε μα ποτε δεν παράτας την φυλή σου και να πας στην εχθρική εν μέσω πολέμου. Πέφτεις με το κεφάλι ψηλά.

Αυτό, όπως και να θέλετε να το βαφτίσετε, λέγετε προδοσία.

Καλή συνέχεια στην νέα σας φυλή και καλές μάχες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

Την καλησπερα μου παιδες....2 λεξεις θα μπορουσαν να χαρακτηρισουν αυτον τον παικτη....μιλαω για τον JIM...
1) ΤΡΑΓΙΚΟΣ
2) ΚΥΡΙΑ

ΑΝΑΛΥΣΗ...
1) ΤΡΑΓΙΚΟΣ διοτι συνεχιζεις τα δικα σου παραμυθια και αυτα που λες μου αρεσει που τα πιστευεις κιολας...απ τον 23 συνεχιζεις τον ιδιο μυθο και εδω...ομως στον επομενο κοσμο βλεπω να αλλαζεις ονομα...στανταρ...ΟΣΟ ημουν απ του βικινγς το μονο που θυμαμαι ειναι 1 πλανο που κνανε τα παιδια απ ΑΝΤΖΕ που τα εβλεπες τα 15 τρενα καθε μερα??? και επιπλεων πηρες ολα τα εσωτερικα εσυ και οι παικτες που σε ακολουθησαν και επειδη ειδες μετα πως δεν μπορουσες να παρεις αλλα με πεταξατε μου πηρες χωρια...μετα?? δεν μπορουσες να παρεις απ ΑΝΤΖΕ...και λες...θα συνεχισω να παιρνω ΑΠΟ ΒΙΚΙΝΓΣ αφου σε αυτο ειμαι καλος αυτο θα κανω...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
γελανε ολοι μαζι σου φιλε...
παμε στο 2) ΚΥΡΙΑ...θα ειναι το καινουργιο παρατσουκλι σου υστερα απ το ΚΟΥΒΑΣ που ακουγοταν και ειχα τεντωθει στο γελιο...και αυτο γιατι ετσι κανουν οι κυριες...καλοπιζονται με οτι μπορουν και μετα συνεχιζουν να καλοπιζονται...αλλα θα το κανω πιο γαματω...
Η ΤΡΑΓΙΚΗ ΚΥΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΕΙΔΗ με εχεις φραξει απ τα παντα...στον επομενο κοσμο που θα αλλαξεις ονομα ενημερωσε μας να μπουμε και εμεις να μαθεις λιγο οπως πρεπει φυλετικες ΤΡΑΓΙΚΗ ΜΟΥ ΚΥΡΙΑ...
υ.γ. δεν εχω κατι με κανεναν απ παικτες αντζε και βικινγς πλεων για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις με οτιδηποτε...το μηνυμα ειναι καθαρα στην ΤΡΑΓΙΚΗ ΑΥΤΗ ΚΥΡΙΑ...
 

DeletedUser28717

Καλησπέρα..Λοιπόν,δείτε τα γεγονότα από τη δική μου σκοπιά..

Όπα.. Καλώς τον και ας άργησε! Λοιπόν Θωμά εκτιμώ ότι έχεις την ανάγκη να απολογηθείς από το τίποτα καλό είναι και αυτό..
Αλλά να είμαστε σοβαροί.. Από την αρχή του κόσμου έκανες καλύτερες ****τούμπες και από τον Μελισσανίδη για να σώσεις τον λογαριασμό σου.. Νοε, λυκάνς κλπ..
Αν θυμάμαι καλά (που θυμάμαι) στο προτελευταίο πλάνο των aje ήσουν από αυτούς που έχασαν χωριά στην κ55.. Και δεν θυμάμαι να έχεις ενημερώσει πολύ πριν τα χάσεις.. Εκτός και ενημέρωσες τον Κουβάτσο και αναφέρετε στα δικά σου τρένα που έκοβε 24 ώρες το 24ωρο...

Αρχικά,είναι πολλοί οι λόγοι που με έκαναν να αποχωρίσω από τους Βίκινγκς.Δεν υπήρχε η οργάνωση που θα έπρεπε να έχει η πρώτη φυλή του κόσμου.

Οι λυκάνς είχαν καλύτερη οργάνωση δηλαδή; ή μήπως είχες εσυ στα χωριά σου παίζοντας 7 επιθετικά 1 αμυντικό όπως έλεγες; με την πλάτη των βίκινγκς φυσικά...

Για μένα έπρεπε να είχαμε χτυπήσει τους Τίτανς ώστε να δυναμώσουν οι λογαριασμοί μας,αφου παίχτες μετρημένοι στα δάχτυλα των χεριών είναι καλοί πχ ο ΜΑΤΡΩΖΟΣ,JohnRo και λίγοι ακόμα(και μη δω από κάτω μήνυμα από τον κάθε πικραμένο Τιτανα που θα λέει αν έφταιγαν οι Τιτάνες που έφυγα,ναι συνέβαλε και αυτό στην απόφαση μου)..

Οι πικραμένοι ΤΙΤΑΝΕΣ απέδειξαν ότι είναι παίχτες με αξιοπρέπεια και όχι ****τούμπες σαν και εσένα... Και αυτό δεν στο λέει ένας πικραμένος τιτάνας, οπότε μέτρησέ το..


Περι ρουφιανιάς τώρα..Ως γνωστό ρουφιάνος=καταδώτης..Μέχρι να φύγω από τη φυλή βοηθούσα όπως μπορούσα τα παιδια της φυλής και επίσης το πλάνο των Βίκινγκς εναντίων των Aje εκτελέστηκε κανονικά από τη μεριά μου..Χθες που έγινε το πλάνο των Aje εναντίων των Βίκινγκς έχασα απο Aje 2 χωριά,Και γιατί αυτό;Επειδή δεν υπήρχε καμία συνεννόηση ότι θα πήγαινα στους Aje και αυτοί είχαν αρχίσει τις επιθέσεις τους εναντίων μου κανονικά επειδή ήμουν εχθρός τους..Και έτσι χάθηκαν τα χωριά μου στην 45 αφού οι περισσότερες άμυνες μου βρίσκονταν στο μέτωπο επειδή ο αρχηγός δεν "έβαζε χέρι" στους λογαριασμούς της 45 χωρίς χωριό στο μέτωπο να στείλουν άμυνες σε εμάς που είχαμε 10-15 χωριά μετώπου,

Επίσης έχει ειπωθεί ότι είμαστε ρουφιάνοι επειδή βαρέσαμε ενώ οι Βίκινγκς δε το περίμεναν..Και σας απαντώ ότι οι Βίκινγκς με χτύπησαν ενώ ήμουν χωρίς φυλή και μετά βάρεσα εγώ,και όχι τα παιδιά που με έιχαν βοηθήσει..

Αυτά από μένα..Καλό είναι να μη βγάζετε συμπεράσματα και να μην καταδικάζετε τον άλλον πριν ακούσετε και τη δική του εκδοχη..

Ωραία λοιπόν και η δική σου εκδοχή.. Βέβαια για να μην παρεξηγηθώ δεν σε βάζω στην ίδια μοίρα με τον Κουβάτσο. Εσύ είσαι μαθητευόμενος ακόμα...

Έχουμε και λέμε λοιπόν..

1. Ο ρουφιάνος=καταδότης πολύ σωστά.. Οι καταδότες δεν γεννιούνται καταδότες. Γίνονται καταδότες για να σώσουν το τομάρι τους. Αλλά ακόμα και τότε λέγονται ρουφιάνοι και καταδότες!!
2. Είδες να σου έρχονται τα τρένα από τη μία και από την άλλη τον Κουβάτσο να περιμένει αραχτός το πλάνο των aje για να χτυπήσει τα άδεια πίσω και λες κορόιδο είμαι εγώ να κάτσω;
3. Και λες ας πουλήσω εκδούλευση στον αντίπαλο να με μαζέψει και να σωθώ για τρίτη φορά με ****τούμπα σε αυτόν τον κόσμο...

Θωμά για σένα πάει μια άλλη λαϊκή σοφία. "Μαγκιά, κλανιά και ο κώλος φιλιστρίνι" Ξέρεις αυτά τα στρογγυλά παράθυρα στα πλοία...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

τελικα αντωνη εσενα σε παω...δεν μιλουσες τοσο στο παιχνιδι αλλα επραττες...εδω ομως τα πας περιφημα...εισαι ωραιος...και λες και ωραιες φρασεις...!!! θα σε εχω υποψην για τα νεα μου παρατσουκλια...θελω και ενα για τον ΤΖΙΜ φιλε...χαχαχαχαχα
 

DeletedUser

Τελικα της Ρουφιανιας το βαρελι δεν εχει πατο!!

Αυτο το παιχνιδι δεν σταματα να με εκπλησσει!!

Μια υπενθυμιση στους Ηρωικα αποχωρησαντες. Για μας εισαστε Ρουφιανοι αλλα κ για τη νεα φυλη που πηγατε Ρουφιανοι εισαστε.
Ο τιτλος του Ρουφιανου ειναι σαν το καβουκι της χελωνας. Θα το κουβαλατε αεναα στον κοσμο των φυλετικων....

αχουτοοοοοοοοο εδω εισαι εσυ??και μιλας εσυ για ρουφιανια και ρουφιανους??η αρχιρουφ του ελληνικου σερβερ??που για εναν ερωτα τα εκανες ολα αναστα στον κ10??ρενα αντε καλο μου πανε καμια βολτα διοτι δεν σε περνει..υμαρτοννννννννννν
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Όπα.. Καλώς τον και ας άργησε! Λοιπόν Θωμά εκτιμώ ότι έχεις την ανάγκη να απολογηθείς από το τίποτα καλό είναι και αυτό..
Αλλά να είμαστε σοβαροί.. Από την αρχή του κόσμου έκανες καλύτερες ****τούμπες και από τον Μελισσανίδη για να σώσεις τον λογαριασμό σου.. Νοε, λυκάνς κλπ..
Αν θυμάμαι καλά (που θυμάμαι) στο προτελευταίο πλάνο των aje ήσουν από αυτούς που έχασαν χωριά στην κ55.. Και δεν θυμάμαι να έχεις ενημερώσει πολύ πριν τα χάσεις.. Εκτός και ενημέρωσες τον Κουβάτσο και αναφέρετε στα δικά σου τρένα που έκοβε 24 ώρες το 24ωρο...

Μπερδευεσαι...αν ησουν σκαιπ θα εβλεπες πως και ενημερωσα αλλα και πως ζητησα επιτηρηση για να κανουν σναιπ επειδη ειχα ετοιμους τους χρονους αλλα δε μπορουσα να ειμαι μεσα εκεινη την ωρα..

Επισης ηταν 5-1 επιθετικα αμυντικα επειδη οι εχθροι ηταν ασχετοι και ποτε δε πηρα απο κανενα αμυνες εκτος του μορφονιου και του κουβατσου...Για ΝΟΕ ΛΥΚΑΝΣ ειπα πιο πανω δε χρειαζεται να ξαναπω κατι..

Απο τη στιγμη που δε ξερεις πως εγιναν τα πραγματα μη μιλας Αντωνη και μαθε να χρησιμοποιεις σωστα την ελληνικη γλωσσα!
 

DeletedUser

Θωμά για να μη λέμε ολη την ώρα ιστορίες για αγρίους και ψέματα.... και μας κάνεις και τον καμπόσο....

Τουλάχιστον σε μένα που πολύ συχνά έδινες επιτήρηση, είδα τα παρακάτω στο ταχυδρομείο μου

παρε τα παρακάτω...

Το προηγούμενο βράδυ ζητάς επιτήρηση και μου λες εχω τρένα σε δυο χωρια.....

http://prntscr.com/3ovrwf

Την επομένη καταρχήν χάνεις 3 (τα τρένα αυτα μπήκαν πανω απο 20 ώρες απόσταση)

http://prntscr.com/3ovs8i

και αφου περνάει η ώρα ξαφνικά δέχομαι στο ταχυδρομείο μου πάλι αυτο...

http://prntscr.com/3ovs18

Όχι για να ξέρουμε τι λέμε, περι ενεργητικότητας και για το ποιος έχανε χωρια δίπλα του χωρίς να το πάρει χαμπάρι.....

Για κάποιον που ρώτησε παραπάνω....παίζω τον TheUndisputed
 

DeletedUser28717

Μπερδευεσαι...αν ησουν σκαιπ θα εβλεπες πως και ενημερωσα αλλα και πως ζητησα επιτηρηση για να κανουν σναιπ επειδη ειχα ετοιμους τους χρονους αλλα δε μπορουσα να ειμαι μεσα εκεινη την ωρα..

Εδώ σου απαντά ο Βασίλης οπότε δεν έχω να πω κάτι περισσότερο...

Επισης ηταν 5-1 επιθετικα αμυντικα επειδη οι εχθροι ηταν ασχετοι και ποτε δε πηρα απο κανενα αμυνες εκτος του μορφονιου και του κουβατσου...Για ΝΟΕ ΛΥΚΑΝΣ ειπα πιο πανω δε χρειαζεται να ξαναπω κατι..

Αφού - όπως λες - με την αναλογία αυτή πήρες άμυνες από Κουβάτσο μάλλον για σένα λέει ότι έκοβε τρένα σε 24ωρη βάση... Τον αγανάκτησες και είπε να πάει στους aje και να σε πάρει μαζί του...Καλό!

Απο τη στιγμη που δε ξερεις πως εγιναν τα πραγματα μη μιλας Αντωνη και μαθε να χρησιμοποιεις σωστα την ελληνικη γλωσσα!

Την ελληνική γλώσσα; χαχαχαχα εσύ έχεις πλάκα...
Εκτός και αν εννοείς τη γλώσσα γενικά.. Γιατί στο γλείψιμο όντως αποδείχθηκες καλός!!
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Θωμά για να μη λέμε ολη την ώρα ιστορίες για αγρίους και ψέματα.... και μας κάνεις και τον καμπόσο....

Τουλάχιστον σε μένα που πολύ συχνά έδινες επιτήρηση, είδα τα παρακάτω στο ταχυδρομείο μου

παρε τα παρακάτω...

Το προηγούμενο βράδυ ζητάς επιτήρηση και μου λες εχω τρένα σε δυο χωρια.....

http://prntscr.com/3ovrwf

Την επομένη καταρχήν χάνεις 3 (τα τρένα αυτα μπήκαν πανω απο 20 ώρες απόσταση)

http://prntscr.com/3ovs8i

και αφου περνάει η ώρα ξαφνικά δέχομαι στο ταχυδρομείο μου πάλι αυτο...

http://prntscr.com/3ovs18

Όχι για να ξέρουμε τι λέμε, περι ενεργητικότητας και για το ποιος έχανε χωρια δίπλα του χωρίς να το πάρει χαμπάρι.....

Για κάποιον που ρώτησε παραπάνω....παίζω τον TheUndisputed

Είπα Βασίλη με βοήθησαν κάποια άτομα..Και δε μπηκαν ολοι οι αριστοι απο τι ωρες όπως λες...Ο 3ος μπηκε πιο αργα το βράδυ

Και λογικο είναι να σου ζητησω επιτηρηση αφου αν ησουν μεσα θα μπορουσες να κανεις τα σναιπ που δε μπορουσα εχω εκεινη την ωρα..

- - - Eνημερώθηκε - - -


Αφού - όπως λες - με την αναλογία αυτή πήρες άμυνες από Κουβάτσο μάλλον για σένα λέει ότι έκοβε τρένα σε 24ωρη βάση... Τον αγανάκτησες και είπε να πάει στους aje και να σε πάρει μαζί του...Καλό!


Στην Αρχη τους κόσμου υπηρχε αυτη η αναλογια..Και σε ενα λογαριασμο με 15 χωρια δε νομιζω πως ηταν μεγαλο προβλημα να εχεις ενα αμυντικο σε ενα μικροτερο λογαριασμο..
 

DeletedUser30788

το τριτο κιμπουτσι της παρεας δε θα βγει να κανει δηλωσεις!!αναμενουμε με αγωνια!!!
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
ο ανθρωπος για να το εγραψε αυτο φαντασου τι του εχει κανει ο αλλος...
μεχρι και του ειπε θα μαθω που ειναι το σπιτι σου

οποτε αλλη φορα αν δεν ξερεις μην μιλας και πολυ νουμπακο που θα κανεις και κριτικη

Τι διαβάζω Θεέ μου για ένα ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!!

Ότι και να του έκανε στο ****παίχνιδο φίλε δεν υπάρχει αυτό που έγραψε!!!!

Θα μας τρελάνετε τελείως.

Απορώ αν έχει μείνει κανείς για να παίζει το παιχνίδι και να ευχαριστιέται...
 

DeletedUser

αχουτοοοοοοοοο εδω εισαι εσυ??και μιλας εσυ για ρουφιανια και ρουφιανους??η αρχιρουφ του ελληνικου σερβερ??που για εναν ερωτα τα εκανες ολα αναστα στον κ10??ρενα αντε καλο μου πανε καμια βολτα διοτι δεν σε περνει..υμαρτοννννννννννν

Καλα εσυ ληγμενα παιρνεις???? ποια ΡΕΝΑ?? σε ποιον Κ10???
Παρε τις πληροφοριες σου πρωτα κ μετα ποσταρισε.
 

DeletedUser

Τι διαβάζω Θεέ μου για ένα ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!!

Ότι και να του έκανε στο ****παίχνιδο φίλε δεν υπάρχει αυτό που έγραψε!!!!

Θα μας τρελάνετε τελείως.

Απορώ αν έχει μείνει κανείς για να παίζει το παιχνίδι και να ευχαριστιέται...

δεν ειπα οτι εκανε κατι στο παιχνιδι...αλλα με αυτα που το ελεγε στο παιχνιδι
τελοςπαντων
 

DeletedUser30832

Ο καθε ρουφιανος θα μπει στη θεση του σιγα σιγα

Πλευρά 1:
Φυλές: V-Τ
Πλευρά 2:
Παίκτες: kalogria

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 11
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 11

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 108,788
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 108,788

chart
 

DeletedUser24162

:rip:

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: AJE, AJΕ., AJΕ...
Πλευρά 2:
Φυλές: V-Τ, V-T, Viκing, V_Τ, V-Τ!, UN.

λουκ..:clap:

Timeframe: 25/04/2014 02:09:04προς03/07/2014 01:12:40

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 680
Πλευρά 2: 392
Διαφορά: +288

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5,539,965
Πλευρά 2: 3,243,340
Διαφορά: 2,296,625

chart
[/SPOIL]

[SPOIL]ψιτ,.....σκασμός λέμε...:rip:[/SPOIL]
 

DeletedUser30832

ναι +288 χωρια τα πηρατε με τα τρομερα σας skills :hmmm:

βαραγανε αδεια χωρια οι τσατσοι κ τους ανενεργους μας

τρομερο παικτικο επιπεδο ..... κ απο σας να παιζουν με botακια :cop:

Τρεχατε να μαζεψετε τα βαρβαρα του ΞΕΠΛΕΝΗ κ του Σοκολατα κ εμεις εδω ειμαστε

Εχουμε 60 - 70 ενεργους να παιξουμε μπαλα οταν εσεις ζητημα ειναι να μετριέστε στα δαχτυλα των χεριων

:axe:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή