ΟΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΤΟΥ Κ28

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30832
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser30832

jim kouvatsos

kalogria

morfonios

tnsfeat

Ειδικα ο 1ος εκανε τα ιδια κ στον κ23 οπου αφου πρωτα διαλυσε τη φυλη του φεύγοντας απο κει οντας ο 1ος λογαριασμος

( οπως κ ειναι κ εδω )

τελικα πηγε στην αντιπαλη φυλη 2 μερες πριν κλεισει ο κοσμος για να λεει

οτι τον εκλεισε κ οσοι παιζουν εδω απο τοτε σιγουρα θα τον θυμουνται

Εδω φυσικα ηταν ενας εκ των 4 αρχηγων της φυλης κ ειχε αποψη σε καθε αποφαση κ στρατολογηση που πηραμε αλλα

τελικα αποφασισε να παει στην εχθρικη φυλη

Ομως καθε σοβαρος ανθρωπος που διαφωνει με τη φυλη του παραδιδει τα χωρια του , αποχωρει κ παει σε οποια φυλη

θελει

Διοτι πολυ απλα ο καθε λογαριασμος χτιζεται μεσα απο τη φυλη κ με τη βοηθεια αυτης

Χωρις φυλη κανεις δεν αντεχει σε αυτο το παιχνιδι αρκετο καιρο ποσο μαλλον να γινει 1ος λογαριασμος του κοσμου

περνωντας απειρα εσωτερικα κ βαρβαρα

Φυσικα λογω αυτων μεγαλωνει κ μπορει να νομπλαρει , να κανει σναιπ , prenoble κ ου το καθεξης

Τα χωρια καθε λογαριασμου ανηκουν στη φυλη που τον βοηθησε να τα κανει

Οσο για τους αλλους ξεφτιλες που βγηκαν απο τη φυλη μεσα στην νυχτερινη κ εχοντας τραβηξει ολες τις αμυνες κ

κοψει αριστους διπλα σε χωρια που ηξεραν οτι ειναι αδεια δεν υπαρχουν λογια να πει κανεις........

Απλα οτι ολοι μαζι μας χαλασανε την ευχαρστηση για ενα ωραιο παιχνιδι ........

Να τους καλομαθετε κ εκει στους aje διοτι αν τους δυσαρεστησετε μπορει να φυγουν νυχτα παλι

Κ τελος να τα εχετε στο μυαλο σας αυτα τα ονοματα για μελλοντικους κοσμους που θα θελετε να παιξετε σοβαρα
 

DeletedUser28220

παλι τα ιδια???του δινατε χωρια για να παιζει για εσας και να ξεσασπονει εσας..ξερεις καλυτερα απο εμενα τι σνιπε εκανε σε ολους σας κ τι επιθετικα εσκαγε οποτε ο μονος υπαιτιος εισαι εσυ κ οχι αυτος.εμεις εδω δεν χαιδευουμε κανεναν
 

DeletedUser

jim kouvatsos... ο αρχηγός που ξενερώνει απο τις δικές του αποφάσεις... Στον κόσμο των tribal wars όλα είναι πιθανα.. Παίξτε τώρα!
 

DeletedUser28220

τωρα αρχηγος ηταν ο κουβατσος πριν αρχηγος ηταν ο jorgen θα αποφασισετε?
 

DeletedUser29156

αν θελετε τη πιο φιλικη συμβουλη που μπορει να εχετε , σταματηστε οι vikings να γραφετε στο φορουμ μεχρι να καταλαγιασει και να δειτε το πραγματικο μεγεθος της ζημιας. οσο μιλατε θα χασετε και αλλους
 

DeletedUser28717

Στον κ23 έπαιζα με Λύκους και κλείσαμε τον κόσμο μαζί με Asulum. Ο Κουβάτσος τότε ήταν στους wanted.. Όταν είδε ότι έχασαν όλα τα μυστικά και θα κλείναμε τον κόσμο, έκανε δικιά του φυλή με άλλους δύο για μια δυο μέρες (κάτι μου θυμίζει και εδώ) και στο τέλος έγλειψε για να μπει σε εμάς και να κλείσει κόσμο...
Τότε τον έκραζα στο φόρουμ (τώρα λέει δεν το θυμάται).. Επειδή ο λαός είναι σοφός.. μια φορά ξεφτίλας πάντα ξεφτίλας!! αν είναι και δύο τόσο το χειρότερο!
Το παιχνίδι έχει ενδιαφέρον όταν παίζεται στα ίσα και κερδίζει η φυλή με την καλύτερη στρατηγική, οργάνωση και ενεργητικότητα.. Όπως έγινε τώρα ξεφτιλίστηκε το παιχνίδι..
Εγώ προσωπικά δεν έχω καμία διάθεση να συνεχίσω..Ασχοληθείται παιχταράδες μου με τα βάρβαρα που θα σας αφήσω και παίξτε μόνοι σας..
Καλό καλοκαίρι σε όλους!!

Υ.Γ. Αν κάποιος ξεφτιλίζεται έτσι για μερικά χωριά φανταστείται τι κάνει στην προσωπική του ζωή!
 

DeletedUser30788

τι κανει ρε φιλος!!βαζει φουστανελες και κανει βολτες στη συγγρου!
 

DeletedUser

Κουβατζε θα σε θυμαμαι παιχταρα!! Φήμες λένε ότι πουλησε την γιαγιά του για να κλείσει κόσμο..!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εσεις δεν ειστε που θα κλεινατε κοσμο;
Καταλαβαινω την απελπισια σας αλλα μην το παρατατε
 

DeletedUser30788

ε δε θα πεταγοταν η ψ....το τσουτσουνι!και πριν δωσετε ποντους. τσουτσουνι ειναι δολωμα παρακαλω για ψαρεμα που χωνεται παντου και το βρισκεις σχεδον οπου και να ψαξεις!


[aig]Προειδοποίηση για Προκλητικό Περιεχόμενο

Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

αφού αναφέρεστε στο ψάρεμα θα μπορούσατε να μην έχετε τελείες στην λέξη από ψ....

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ε δε θα πεταγοταν η ψ....το τσουτσουνι!και πριν δωσετε ποντους. τσουτσουνι ειναι δολωμα παρακαλω για ψαρεμα που χωνεται παντου και το βρισκεις σχεδον οπου και να ψαξεις!

Τι ειπα τωρα δηλαδη; Καταλαβαινω τη δυσαρεσκεια σας αλλα μην το παρατατε. ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ τα βλεπετε ολα οπως θελετε
 

DeletedUser30788

κανεις δε παρατησε τπτ αδερφουλη!!!εδω λαλακιες λεμε να περναει η ωρα!!
 

DeletedUser30788

εισαι σιγουρος?γιατι τις κοπελιες και τους gayoules τους αρεσει η αγριαδα!!!!
 

DeletedUser32917

Παιδιά δεν ξέρω τι παίχτηκε και ούτε με νοιάζει .
Η μόνη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι ότι βλέπω ότι βρίζεται μόνο τον kouvatso ενώ έφυγαν 4 άτομα .
Δύο υποθέσεις υπάρχουν για να έφυγαν μαζικά 4 άτομα .
1ον: Ήταν από την αρχή συνεννοημένοι . (που δεν το νομίζω.)
2ον: Κάτι φταίει με την φυλή σας.

Αντί λοιπόν να κάθεστε στο φόρουμ και να βρίζεται κοιτάξτε να δείτε τα λάθη σας και να γίνεται καλύτεροι , γιατί δεν είναι ο πρώτος κόσμος που μπαίνετε , δεν λέω υπάρχει μεγάλη βελτίωση από μέρους σας αλλά ακόμα θέλετε δουλειά .
Αναλογιστείτε λοιπόν τι φταίει ,γιατί χάσατε τον κόσμο από δικές σας επιλογές .

Υ.Γ. Δεν παίζω στον κόσμο οπότε μην βιαστείτε να πείτε κάτι.
 

DeletedUser30832

Παιδιά δεν ξέρω τι παίχτηκε και ούτε με νοιάζει .
Η μόνη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι ότι βλέπω ότι βρίζεται μόνο τον kouvatso ενώ έφυγαν 4 άτομα .
Δύο υποθέσεις υπάρχουν για να έφυγαν μαζικά 4 άτομα .
1ον: Ήταν από την αρχή συνεννοημένοι . (που δεν το νομίζω.)
2ον: Κάτι φταίει με την φυλή σας.

Αντί λοιπόν να κάθεστε στο φόρουμ και να βρίζεται κοιτάξτε να δείτε τα λάθη σας και να γίνεται καλύτεροι , γιατί δεν είναι ο πρώτος κόσμος που μπαίνετε , δεν λέω υπάρχει μεγάλη βελτίωση από μέρους σας αλλά ακόμα θέλετε δουλειά .
Αναλογιστείτε λοιπόν τι φταίει ,γιατί χάσατε τον κόσμο από δικές σας επιλογές .

Υ.Γ. Δεν παίζω στον κόσμο οπότε μην βιαστείτε να πείτε κάτι.

Θα σου πω απλα οτι ο κουβατσος ηταν ενας απο τους 4 αρχηγους κ ειχε γνωμη σε ολες τις αποφασεις κ στρατηγικες

Τι αλλο πρεπει να πουμε δηλαδη ?

Το να φυγει ενας οποιοδηποτε παικτης ειναι ανεκτο αλλα το να φυγει αρχηγος επειδη οπως λεει δεν

γουσταρε την πολιτικη της φυλης

ειναι ξεφτιλα κ εχοντας παρει απειρα εσωτερικα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Παιδιά δεν ξέρω τι παίχτηκε και ούτε με νοιάζει .
Η μόνη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι ότι βλέπω ότι βρίζεται μόνο τον kouvatso ενώ έφυγαν 4 άτομα .
Δύο υποθέσεις υπάρχουν για να έφυγαν μαζικά 4 άτομα .
1ον: Ήταν από την αρχή συνεννοημένοι . (που δεν το νομίζω.)
2ον: Κάτι φταίει με την φυλή σας.

Αντί λοιπόν να κάθεστε στο φόρουμ και να βρίζεται κοιτάξτε να δείτε τα λάθη σας και να γίνεται καλύτεροι , γιατί δεν είναι ο πρώτος κόσμος που μπαίνετε , δεν λέω υπάρχει μεγάλη βελτίωση από μέρους σας αλλά ακόμα θέλετε δουλειά .
Αναλογιστείτε λοιπόν τι φταίει ,γιατί χάσατε τον κόσμο από δικές σας επιλογές .

Υ.Γ. Δεν παίζω στον κόσμο οπότε μην βιαστείτε να πείτε κάτι.

Με λιγα λογια,μας διατυπωνεις τις υποθεσεις σου με μαυρισμενα γραμματακια,ριχνεις το βαρος σε ατομα που εχουν κρατησει ψηλα φυλες και στο τελος μας λες οτι ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ στον 28? και μαλιστα στην υπογραφη σου γραφεις κ28:AJE ??

Κανε μας τη χαρη,και σχολιασε πουθενα αλλου για να ανεβασεις το "σκορ" των δημοσιευσεων.Αν θες να παρεις θεση γραφε αντικειμενικα και φτιαξε την υπογραφη.

Οσο για τα 4 ατομα που εφυγαν,αν και γνωριζω μονο τους "βασικους" λογους,πραγματικα ξενερωσα ακομα και αν δεν παιζω ουτε AJE ουτε Βικινγκς.Αλλα τετοιες κινησεις επηρεαζουν αρκετα πραγματα.

Αναμενουμε.Ο χρονος θα δειξει.
 

DeletedUser20244

ΜΗΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ??

Λοιπον τα πραγματα εχουν ως εξης οσο αφορα τον Κ23 !!!

Ειμασταν WANTED καμια σχεση με τους ΒΙΚΙΝΓΚΣ πολυ πιο οργανωμενη φυλη. Οταν βγηκαν τα μυστικα στον Κ23 εμεις δεν καταφεραμε να τα συγκεντρωσουμε και ηταν το παιχνιδι χαμενο. Λεμε με τον αρχηγο τοτε Duplici Morte να ριξουμε ολα μας τα επιθετικα σε ενα συγκεκριμενο μυστικο και μετα διαγραφη! Ειχα τοτε συνολο 40 νιουκ και εστειλα τις 15 και ξαφνικα μου λεει ο περυφιμος αρχηγος οτι θα συνεχισει και θα παει να παρει το μυστικο που θα εσκαγα ολες τις νιουκ μου! Τοτε μου την εδωσε και βγηκα απο την φυλη και του πηρα 15 χωρια σε ενα 24ωρο. Με ακουλοθησαν ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΟΥ καποια ατομα απο την wanted. Aυτο εγινε παιδακια μου στον Κ23 που δεν ξερετε τι σας γινεται!!!! :hmmm:

Οσο αφορα Κ28 .

Επι 2 μηνες καθημερινα λαμβανα μηνυματα του τυπου Δεχομαι 5 τρενα Κουβατσο κοφτα. Καθε μερα εκοβα γυρω στα 15 τρενα! Μετα απο καποιο καιρο ζητησα κατι αμυνες η απολαβη ηταν να παρω 4 αμυντικα συνολο, οταν ΕΓΩ ειχα σωση σχεδον ολη την φυλη. Ελεγα πως ηταν λαθη καποιοι χειρισμοι της φυλης αλλα ο Γιωργος δεν ακουγε π.χ με ΤΙΤΑΝΣ ! Δεν τον κατηγορω ο καθενας εχει την τακτικη του. Ομως και εγω ειμαι ανθρωπος οχι Ρομποτ να ειμαι 24 ωρες μεσα να κοβω τρενα και να στελνω αμυντικα στους δικους μου χωρις να εχω καμια βοηθεια. Οι μονοι που με βοηθησαν απο την φυλη ηταν ο TheUndisputed, morfonios , kalogria , tnsfeat , sonemit , panope13 ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ Δεν αξιζε την προσοχη μου!!

Αν ημουν οπως με αποκαλειται ρουφ δεν θα ημουν ο μονος που πηρα 20 χωρια απο Ατζε αλλα ξεχασα για εσας φταιει παντα ο αλλος ποτε δεν κοιτατε την καμπουρα σας :grrr:

Σας ευχομαι καλη συνεχεια και να μην βρεθειτε ποτε στην θεση μου να παιξετε με παικτες που δεν εχουν σκοπο να παιξουν και απλα θα τους βοηθατε να φτιαξουν λογαριασμους!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή