ΟΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΤΟΥ Κ28

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30832
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Παιδιά δεν ξέρω τι παίχτηκε και ούτε με νοιάζει .
Η μόνη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι ότι βλέπω ότι βρίζεται μόνο τον kouvatso ενώ έφυγαν 4 άτομα .
Δύο υποθέσεις υπάρχουν για να έφυγαν μαζικά 4 άτομα .
1ον: Ήταν από την αρχή συνεννοημένοι . (που δεν το νομίζω.)
2ον: Κάτι φταίει με την φυλή σας.

Αντί λοιπόν να κάθεστε στο φόρουμ και να βρίζεται κοιτάξτε να δείτε τα λάθη σας και να γίνεται καλύτεροι , γιατί δεν είναι ο πρώτος κόσμος που μπαίνετε , δεν λέω υπάρχει μεγάλη βελτίωση από μέρους σας αλλά ακόμα θέλετε δουλειά .
Αναλογιστείτε λοιπόν τι φταίει ,γιατί χάσατε τον κόσμο από δικές σας επιλογές .

Υ.Γ. Δεν παίζω στον κόσμο οπότε μην βιαστείτε να πείτε κάτι.

Αρε ορθόδοξε χαβαλέ, που να σε καταλάβουν... Πλακίτσα δεν έκανες? Τρολιά, λες ότι δεν παίζεις Κ28 αλλά μας πετάς και απο κάτω το aje, σε καταλαβα εγώ, θες να μας σπάσεις τον τσαμπουκά.. Μήπως και ο κύριος στην φώτο προφίλ σου δεν είναι ο χριστός?
 

DeletedUser32917

Αρε ορθόδοξε χαβαλέ, που να σε καταλάβουν... Πλακίτσα δεν έκανες? Τρολιά, λες ότι δεν παίζεις Κ28 αλλά μας πετάς και απο κάτω το aje, σε καταλαβα εγώ, θες να μας σπάσεις τον τσαμπουκά.. Μήπως και ο κύριος στην φώτο προφίλ σου δεν είναι ο χριστός?

Έχω σταματήσει από τον λογαριασμό Αφρικανός εδώ και κάτι μήνες από την αρχή του κόσμου για δικούς μου λόγους.
Αν δεις και στο profile του λογαριασμού θα δεις ότι δεν αναγράφεται κάπου το όνομα μου.
 

DeletedUser21577

κουβατσακο ,ολα οσα ειπες τα εχεις κανει , αλλα εκεινο που ξεχασες να πεις ειναι οτι σαν καλο μικρο παιδακι αφησες τη φυλη σου και πηγες με τον εχθρο της φυλης σου. Εμεις οι παππουδες του παιγνιδιου το λεμε προδοσια.αν ημουν στη θεση σου θα αλλαζα ονομα σε μελλοντικους κοσμους.θα ντρεπομουν να εχω το ιδιο ονομα.
 

DeletedUser30244

ΜΗΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ??

Λοιπον τα πραγματα εχουν ως εξης οσο αφορα τον Κ23 !!!

Ειμασταν WANTED καμια σχεση με τους ΒΙΚΙΝΓΚΣ πολυ πιο οργανωμενη φυλη. Οταν βγηκαν τα μυστικα στον Κ23 εμεις δεν καταφεραμε να τα συγκεντρωσουμε και ηταν το παιχνιδι χαμενο. Λεμε με τον αρχηγο τοτε Duplici Morte να ριξουμε ολα μας τα επιθετικα σε ενα συγκεκριμενο μυστικο και μετα διαγραφη! Ειχα τοτε συνολο 40 νιουκ και εστειλα τις 15 και ξαφνικα μου λεει ο περυφιμος αρχηγος οτι θα συνεχισει και θα παει να παρει το μυστικο που θα εσκαγα ολες τις νιουκ μου! Τοτε μου την εδωσε και βγηκα απο την φυλη και του πηρα 15 χωρια σε ενα 24ωρο. Με ακουλοθησαν ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΟΥ καποια ατομα απο την wanted. Aυτο εγινε παιδακια μου στον Κ23 που δεν ξερετε τι σας γινεται!!!! :hmmm:

Οσο αφορα Κ28 .

Επι 2 μηνες καθημερινα λαμβανα μηνυματα του τυπου Δεχομαι 5 τρενα Κουβατσο κοφτα. Καθε μερα εκοβα γυρω στα 15 τρενα! Μετα απο καποιο καιρο ζητησα κατι αμυνες η απολαβη ηταν να παρω 4 αμυντικα συνολο, οταν ΕΓΩ ειχα σωση σχεδον ολη την φυλη. Ελεγα πως ηταν λαθη καποιοι χειρισμοι της φυλης αλλα ο Γιωργος δεν ακουγε π.χ με ΤΙΤΑΝΣ ! Δεν τον κατηγορω ο καθενας εχει την τακτικη του. Ομως και εγω ειμαι ανθρωπος οχι Ρομποτ να ειμαι 24 ωρες μεσα να κοβω τρενα και να στελνω αμυντικα στους δικους μου χωρις να εχω καμια βοηθεια. Οι μονοι που με βοηθησαν απο την φυλη ηταν ο TheUndisputed, morfonios , kalogria , tnsfeat , sonemit , panope13 ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ Δεν αξιζε την προσοχη μου!!

Αν ημουν οπως με αποκαλειται ρουφ δεν θα ημουν ο μονος που πηρα 20 χωρια απο Ατζε αλλα ξεχασα για εσας φταιει παντα ο αλλος ποτε δεν κοιτατε την καμπουρα σας :grrr:

Σας ευχομαι καλη συνεχεια και να μην βρεθειτε ποτε στην θεση μου να παιξετε με παικτες που δεν εχουν σκοπο να παιξουν και απλα θα τους βοηθατε να φτιαξουν λογαριασμους!!

τι ελεγες ακριβως για τιτανες;;;

γιατι εμενα μου βαζες χερι,και οχι μονο εσυ,ολα τα μελη της διοικησης με βαζατε σε κληση και μου λεγατε 1002 σαχλες για να μην τους βαρεσω....για πες να γελασουμε πρωινιατικα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ΜΗΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ??

Οι μονοι που με βοηθησαν απο την φυλη ηταν ο TheUndisputed, morfonios , kalogria , tnsfeat , sonemit , panope13 ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ Δεν αξιζε την προσοχη μου!!

Αν ημουν οπως με αποκαλειται ρουφ δεν θα ημουν ο μονος που πηρα 20 χωρια απο Ατζε αλλα ξεχασα για εσας φταιει παντα ο αλλος ποτε δεν κοιτατε την καμπουρα σας :grrr:


Μην ξαναπιάσεις το ονομα μου......
 

DeletedUser

Κριμα, απλα κριμα.
Η προδωσια απο παντου ερχετε
 

DeletedUser29156

ξεχασες μια μικρη λεπτομερια οτι πηρες πανω απο 45 εσωτερικα χωρια συν τα βαρβαρικα στους πυρινες της φυλης.....

Οπως και να το κανεις , οταν καποιος παιρνει 45 χωρια απο κανιβαλισμο σ ενα κοσμο που τωρα που μιλαμε δεν ειναι 60-70 παιχτες με πανω απο 45 χωρια στο λογαριασμο τους , τοτε οχι μονο πηρες βοηθεια , αλλα ουσιαστικα ολο το account προεκυψε απο boost της φυλης .....

Τα υπολοιπα που λες δεν μπορουν να πεισουν κανεναν
 

DeletedUser

ξεχασες μια μικρη λεπτομερια οτι πηρες πανω απο 45 εσωτερικα χωρια συν τα βαρβαρικα στους πυρινες της φυλης.....

Οπως και να το κανεις , οταν καποιος παιρνει 45 χωρια απο κανιβαλισμο σ ενα κοσμο που τωρα που μιλαμε δεν ειναι 60-70 παιχτες με πανω απο 45 χωρια στο λογαριασμο τους , τοτε οχι μονο πηρες βοηθεια , αλλα ουσιαστικα ολο το account προεκυψε απο boost της φυλης .....

Τα υπολοιπα που λες δεν μπορουν να πεισουν κανεναν

Σωστός με πρόλαβες..! Και αμφιβάλλω αν πήρε 20 χωριά απο aje.. Επίσης όσους ρώτησα απο αυτούς που φύγανε μου απαντήσαν το ιδιο ότι βαρέθηκαν να κόβουν 15 τρενακια κάθε μέρα απο επιτηρήσεις... Παιχτούρες μου τρελές συνεννοημένες ήσασταν...? Κουβάτζε κανα πλάνο παίζει?
 

DeletedUser28717

ΜΗΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ??

Μιλάμε με αυτή την απάντηση μας ισοπέδωσες...
Πραγματικά δεν θα ασχολούμουν αλλά η περίπτωσή σου παρουσιάζει εξαιρετικό ενδιαφέρον...

Λες..


Λοιπον τα πραγματα εχουν ως εξης οσο αφορα τον Κ23 !!!

Ειμασταν WANTED καμια σχεση με τους ΒΙΚΙΝΓΚΣ πολυ πιο οργανωμενη φυλη. Οταν βγηκαν τα μυστικα στον Κ23 εμεις δεν καταφεραμε να τα συγκεντρωσουμε και ηταν το παιχνιδι χαμενο. Λεμε με τον αρχηγο τοτε Duplici Morte να ριξουμε ολα μας τα επιθετικα σε ενα συγκεκριμενο μυστικο και μετα διαγραφη! Ειχα τοτε συνολο 40 νιουκ και εστειλα τις 15 και ξαφνικα μου λεει ο περυφιμος αρχηγος οτι θα συνεχισει και θα παει να παρει το μυστικο που θα εσκαγα ολες τις νιουκ μου! Τοτε μου την εδωσε και βγηκα απο την φυλη και του πηρα 15 χωρια σε ενα 24ωρο. Με ακουλοθησαν ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΟΥ καποια ατομα απο την wanted. Aυτο εγινε παιδακια μου στον Κ23 που δεν ξερετε τι σας γινεται!!!! :hmmm:

Επειδή ξέρουμε ακριβώς τι μας γίνεται:
1. Συγκρίνεις τους Βίκινγκς με τους wanted.. Κανένας από τους βίκινγκς αν και είχαν γίνει σάντουιτς και ξέρανε ότι δεν είχαν ελπίδες δεν ξεβρακώθηκε (όπως εσύ).. Παίξανε μέχρι τέλους με μαγκιά και αξιοπρέπεια!!! (Διευκρίνηση: εγώ ήμουν σε εχθρική προς του Βίκινγκς φυλή στη συμμαχία asulum-λυκοι)
2. Πούλησες τους wanted ακριβώς όταν είδες ότι χάνεται το παιχνίδι.. Δεν καταφέρατε να συγκεντρώσετε μυστικά γιατί χάνατε όχι για άλλο λόγο...
3. Βγήκες από την φυλή και νόμπλαρες χωριά του αρχηγού σου όπως λες (προφανώς τα άδεια όπως έκανες και στον 28, αφού οι άμυνες ήταν στο μέτωπο).
4. Μου αρέσει που το λες και καμαρώνεις κιόλας! και όχι μόνο αυτό. Αντί να πατήσεις διαγραφή όπως πρότεινες...
5. Έγλειψες τον Ναθαναήλ να μπεις σε εμάς για να κλείσεις τον κόσμο.. Ξεφτίλας; Ξεφτίλας.

Μια φορά ξεφτίλας πάντα ξεφτίλας όπως φαίνεται και παρακάτω...


Οσο αφορα Κ28 .

Επι 2 μηνες καθημερινα λαμβανα μηνυματα του τυπου Δεχομαι 5 τρενα Κουβατσο κοφτα. Καθε μερα εκοβα γυρω στα 15 τρενα! Μετα απο καποιο καιρο ζητησα κατι αμυνες η απολαβη ηταν να παρω 4 αμυντικα συνολο, οταν ΕΓΩ ειχα σωση σχεδον ολη την φυλη. Ελεγα πως ηταν λαθη καποιοι χειρισμοι της φυλης αλλα ο Γιωργος δεν ακουγε π.χ με ΤΙΤΑΝΣ ! Δεν τον κατηγορω ο καθενας εχει την τακτικη του. Ομως και εγω ειμαι ανθρωπος οχι Ρομποτ να ειμαι 24 ωρες μεσα να κοβω τρενα και να στελνω αμυντικα στους δικους μου χωρις να εχω καμια βοηθεια. Οι μονοι που με βοηθησαν απο την φυλη ηταν ο TheUndisputed, morfonios , kalogria , tnsfeat , sonemit , panope13 ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ Δεν αξιζε την προσοχη μου!!

Αν ημουν οπως με αποκαλειται ρουφ δεν θα ημουν ο μονος που πηρα 20 χωρια απο Ατζε αλλα ξεχασα για εσας φταιει παντα ο αλλος ποτε δεν κοιτατε την καμπουρα σας :grrr:

Σας ευχομαι καλη συνεχεια και να μην βρεθειτε ποτε στην θεση μου να παιξετε με παικτες που δεν εχουν σκοπο να παιξουν και απλα θα τους βοηθατε να φτιαξουν λογαριασμους!!

1. Ο πόλεμος με τους aje δεν πρόλαβε να φτάσει το δίμηνο γιατί εσύ λάκισες (όπως λάκισες και στον κ23) εκτός και αν εννοείς ότι έκοβες τρένα των RIP..
2. Δεν είσαι ρομπότ για να βοηθάς (λογικό) αλλά για να κανιβαλίζεις ήσουν.. Δεν προλάβαινε να βγει η ανακοίνωση για εσωτερικό νομπλάρισμα (που έβγαζες ο ίδιος) και τα είχες κλειδώσει όλα..
3. Στο πρώτο πλάνο που δέχθηκες από aje λάκισες (στον Κ23 δεν προλάβαμε να σε βάλουμε σε πλάνο γιατί λάκισες νωρίτερα)... Τάχα μου ουδέτερος να δεις τι θα κάνεις και να ηρεμήσεις (μην σε πάρουμε χαμπάρι και δεχθείς επίθεση από βίκινγκς)
4. Στο πλάνο των αντίπαλων όμως πάει η ουδετερότητα.. Ως έτοιμος από καιρό πήρες τα χωριά των μετόπισθεν που ήταν άδεια (αυτό αν δεν λέγεται ρουφιανιά πως λέγεται; ξεφτίλα; ή και τα δύο;)

Κατά τα άλλα μεγάλος παίχτης! Να σε χαίρονται οι aje...

Λοιπόν Μήτσο θα στο πω άλλη μια φορά! Είσαι τόσο ξεφτίλας που δύσκολα συναντά κανείς! Και έχεις το θράσος να βγεις και να μιλήσεις!
Και το χειρότερο γλύφεις ξανά τάχα μου ότι αξίζαμε την προσοχή σου..(προφανώς για να σταματήσουμε το κράξιμο). Το κακό είναι ότι εσύ δεν αξίζεις την δική μας προσοχή..
Και στο λέω για τελευταία φορά. Στα μούτρα αυτή τη φορά γιατί χθες δεν άνοιγες το ταχυδρομείο σου..

Μια φορά ξεφτίλας πάντα ξεφτίλας!! (στην εικονική και την πραγματική ζωή!)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30788

οτι ειπες χ 3 ετσι να μη ξεχνιομαστε!!!αν και οι υπολοιποι εχουν μια σταλα αξιοπρεπεια παραπανω και δε βγηκαν να δικαιολογηθουν!
 

DeletedUser

ααα ρε ροφιους οταν μου ελεγες οτι εχουμε 2 μηνες ακομα ποσο πολυ στο σκεφτωσουν ρε μπαγασα?τωρα ποσους μηνες μας δινεις για να κλεισουμε τον κοσμο??/
 

DeletedUser

ααα ρε ροφιους οταν μου ελεγες οτι εχουμε 2 μηνες ακομα ποσο πολυ στο σκεφτωσουν ρε μπαγασα?τωρα ποσους μηνες μας δινεις για να κλεισουμε τον κοσμο??/

Εσυ εκει εχεις σκαλωσει? τι μας νοιαζει? αληθεια εδω μεσα,παιζετε για να κλεισετε οσο πιο γρηγορα γινεται εναν κοσμο με καθε τροπο η για να το ευχαριστηθουμε ολοι και να νικησει ο καλυτερος;

μαλλον το πρωτο,και ειναι και ο λογος που φευγουν ατομα απο τις φυλετικες.Συγχαρητηρια λοιπον που δεν φαφωθηκατε στους 2 μηνες..ασε τα περι κλεισηματος,γιατι τουλαχιστον ηθικα τον κοσμο δεν τον κλεινετε..
 

DeletedUser

Τελικα της Ρουφιανιας το βαρελι δεν εχει πατο!!

Αυτο το παιχνιδι δεν σταματα να με εκπλησσει!!

Μια υπενθυμιση στους Ηρωικα αποχωρησαντες. Για μας εισαστε Ρουφιανοι αλλα κ για τη νεα φυλη που πηγατε Ρουφιανοι εισαστε.
Ο τιτλος του Ρουφιανου ειναι σαν το καβουκι της χελωνας. Θα το κουβαλατε αεναα στον κοσμο των φυλετικων....
 

DeletedUser30788

οχι ρε τα παληκαρια απλα οι πρωην δε το παιζαν καλα και πηγαν στους νυν που το παιζουν καλυτερα για να το ευχαριστηθουν!!!για το παιχνιδι μιλαμε ετσι!!!και ειπαν να παρουν και οτι προλαβουν μιας και ξερανε τα παντα σχεδον απο τους πρωην!!!αντρικια πραματα οχι λαλακιες!!
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Καλησπέρα..Λοιπόν,δείτε τα γεγονότα από τη δική μου σκοπιά..Αρχικά,είναι πολλοί οι λόγοι που με έκαναν να αποχωρίσω από τους Βίκινγκς.Δεν υπήρχε η οργάνωση που θα έπρεπε να έχει η πρώτη φυλή του κόσμου.

Δεν υπήρχε καμία βοήθεια από τη φυλή εκτός από 5-6 άτομα εκ των οποίων τα 3 συνεχίζουν και είναι σύμμαχοί μου.

ΝΑΙ πήρα αρκετά εσωτερικά όπως και οι περισσότεροι "μεγάλοι" λογαριασμοί της φυλης..

Καθημερινά παίρνονταν χωρία δίπλα μου χωρίς να υπάρξει ουδεμία ενημέρωση ότι δέχονταν επίθεση,έτσι αναγκαζόμασταν όλοι να τραβήξουμε άμυνες από τα χωριά μετώπου.

Επίσης δεν υπήρχαν πολλοί ενεργοί λογαριασμοί με αποτέλεσμα αυτοί που έπαιζαν ήταν αναγκασμένοι να είναι πολλές ώρες μέσα για να καλύψουν τους ανενεργούς,και όταν κάποιος ενεργός αντιμετώπιζε κάποιο πρόβλημα με αποτέλεσμα να μην μπορεί να είναι στο παιχνίδι,υπήρχε τρομερή γκρίνια απο τον αρχηγό..(και αρχηγός για να μην μπερδεύεστε ήταν και είναι ο Jorgen,και οι αλλοι πχ Κουβάτσος ήταν στην ηγεγία,αλλά τις αποφάσεις τις έπαιρνε ο αρχηγός).

Για μένα έπρεπε να είχαμε χτυπήσει τους Τίτανς ώστε να δυναμώσουν οι λογαριασμοί μας,αφου παίχτες μετρημένοι στα δάχτυλα των χεριών είναι καλοί πχ ο ΜΑΤΡΩΖΟΣ,JohnRo και λίγοι ακόμα(και μη δω από κάτω μήνυμα από τον κάθε πικραμένο Τιτανα που θα λέει αν έφταιγαν οι Τιτάνες που έφυγα,ναι συνέβαλε και αυτό στην απόφαση μου)..

Περι ανενεργών λογαριασμών αλλά και νουμπάδων μιλάω για την μητρική φυλή επειδή για αυτούς ξέρω καλύτερα και μιλάω μόνο για πράγματα που ξέρω.

Περι ρουφιανιάς τώρα..Ως γνωστό ρουφιάνος=καταδώτης..Μέχρι να φύγω από τη φυλή βοηθούσα όπως μπορούσα τα παιδια της φυλής και επίσης το πλάνο των Βίκινγκς εναντίων των Aje εκτελέστηκε κανονικά από τη μεριά μου..Χθες που έγινε το πλάνο των Aje εναντίων των Βίκινγκς έχασα απο Aje 2 χωριά,Και γιατί αυτό;Επειδή δεν υπήρχε καμία συνεννόηση ότι θα πήγαινα στους Aje και αυτοί είχαν αρχίσει τις επιθέσεις τους εναντίων μου κανονικά επειδή ήμουν εχθρός τους..Και έτσι χάθηκαν τα χωριά μου στην 45 αφού οι περισσότερες άμυνες μου βρίσκονταν στο μέτωπο επειδή ο αρχηγός δεν "έβαζε χέρι" στους λογαριασμούς της 45 χωρίς χωριό στο μέτωπο να στείλουν άμυνες σε εμάς που είχαμε 10-15 χωριά μετώπου,

Επίσης έχει ειπωθεί ότι είμαστε ρουφιάνοι επειδή βαρέσαμε ενώ οι Βίκινγκς δε το περίμεναν..Και σας απαντώ ότι οι Βίκινγκς με χτύπησαν ενώ ήμουν χωρίς φυλή και μετά βάρεσα εγώ,και όχι τα παιδιά που με έιχαν βοηθήσει..

Αυτά από μένα..Καλό είναι να μη βγάζετε συμπεράσματα και να μην καταδικάζετε τον άλλον πριν ακούσετε και τη δική του εκδοχη..
 

DeletedUser32834

ειδαμε κ σενα καλογρια που οταν ησουν στους LCS (πριν φυγεις απο ΝΟΕ) ποσο ωραια πουλησες την φυλη μαζι με τον μορφονιο.Με το που εφυγε ο Σπυρος βρηκες την ευκαιρια
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Απο νοε εφυγα σε συνεννοηση με τον αρχηγο τους τον αφελη..οσο για λυκανς με εβαλε ο αφξεντιου και βγηκα οταν βγηκε..
 

DeletedUser

Τελικα της Ρουφιανιας το βαρελι δεν εχει πατο!!

Αυτο το παιχνιδι δεν σταματα να με εκπλησσει!!

Μια υπενθυμιση στους Ηρωικα αποχωρησαντες. Για μας εισαστε Ρουφιανοι αλλα κ για τη νεα φυλη που πηγατε Ρουφιανοι εισαστε.
Ο τιτλος του Ρουφιανου ειναι σαν το καβουκι της χελωνας. Θα το κουβαλατε αεναα στον κοσμο των φυλετικων....



Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι.

Αν δεν το πιασες

Ξαναριχνω αλλη μια ζαρια

ΝΑ αντιληφθεις τον αεναοο λογο μου.

Θυμισου καλα τι εγινε στον 24 και ποσους παιχτες πηρατε απο bp

Αν δεν θυμασαι επικοινωνησε με τον πρωην αρχηγο σου ΤΕΟ


Υ.Γ. Ειμαι ο βουντου των φυλετικων,σας ειπα δεν θα βγαλετε το καλοκαιρι,ευχομαι να διαψευστω.
που δεν το βλεπω....

Θα σου πω απλα οτι ο κουβατσος ηταν ενας απο τους 4 αρχηγους κ ειχε γνωμη σε ολες τις αποφασεις κ στρατηγικες

Τι αλλο πρεπει να πουμε δηλαδη ?

Το να φυγει ενας οποιοδηποτε παικτης ειναι ανεκτο αλλα το να φυγει αρχηγος επειδη οπως λεει δεν

γουσταρε την πολιτικη της φυλης

ειναι ξεφτιλα κ εχοντας παρει απειρα εσωτερικα



Εσυ μολις RUFIUS ΤΟ ΑΥΓΟ ΣΟΥ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20244

Kοιταχτε πολλα εχουν ακουστει σε ολους τους κοσμους! Ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα που αφορα και Βικινγκς κατα καποιο τροπο ηταν ενα πλαστο μηνυμα που ΝΟΜΙΖΑ οτι τα ειχε στειλει η Ανδρομαχη και την ειχα κατηγορησει στο παρελθον..

Να που με Αμφισβητησε και Τελικως εκανα ΛΑΘΟΣ καθως η Μαχη δεν συμμετειχε πουθενα σε ολο αυτο.

Οποτε παιδια προσεχτε και εσεις μην βρεθειτε προεκπληξεως σε διαφορες καταστασεις οπως βρεθηκα εγω και κατηγορουσα αδικως την Μαχη για πλαστα μηνυματα που Δεν Εκανε.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή