ΟΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΤΟΥ Κ28

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30832
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

καποιοι παιζουν και με ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ πρεμιουμ....να τα λεμε ολα ε??? το γιατι κ πως το ξερουμε λιγοι αλλα κ καλοι! αντε να μην πω και αλλα!!!
 

DeletedUser31309

ΜΙΛΤΟ ΕΔΩ θα σε μαλωσω γιατι και ο κο πλεη σου το ιδιο εκανε και με μενα που με πεταξατε νυχτα και μου χτυπαγατε τα αδεια χωρια...και ειχατε ετοιμαστει 2 μερες νωριτερα γιατι ειχατε στακαρει καθε τι που ηταν διπλα μου....και βαρεσατε 5-6 το πρωι...ασε τωρα τα υπολοιπα και παιξε το παιχνιδι σου...ΑΛΗΘΕΙΑ μιας και γραφει το ποστ ΟΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΤΟΥ Κ28 εχετε ξεχασει εναν που κανει διαρκως τα ιδια...τον φιλτατο MR JORGEN....ΚΑΠΟΙΟΣ να προσθεσει στην λιστα να υπαρχει...αν και ξερουν ολοι αλλα οκ!!!!! :grrr:
 

DeletedUser

ΜΙΛΤΟ ΕΔΩ θα σε μαλωσω γιατι και ο κο πλεη σου το ιδιο εκανε και με μενα που με πεταξατε νυχτα και μου χτυπαγατε τα αδεια χωρια...και ειχατε ετοιμαστει 2 μερες νωριτερα γιατι ειχατε στακαρει καθε τι που ηταν διπλα μου....και βαρεσατε 5-6 το πρωι...ασε τωρα τα υπολοιπα και παιξε το παιχνιδι σου...ΑΛΗΘΕΙΑ μιας και γραφει το ποστ ΟΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΤΟΥ Κ28 εχετε ξεχασει εναν που κανει διαρκως τα ιδια...τον φιλτατο MR JORGEN....ΚΑΠΟΙΟΣ να προσθεσει στην λιστα να υπαρχει...αν και ξερουν ολοι αλλα οκ!!!!! :grrr:


Το ποστ εδω αναφερεται σε συγκεκριμμένο περιστατικο. Η δικιά σου περίπτωση ειναι περιπτωση Mr Bean ρουφιανου.
Ενω εστελνες μηνυματα σε όλη τη φυλη να σε ακολουθησει για να μπειτε σε αντιπαλη φυλή (erga) τελικα οι παιχτες αποφασισαν να σου παρουν τα χωρια απο το να σε ακολουθησουν..Αλλιως θα το ειχαν κανει ηδη :hmmm:

Το οτι ενα απο τα πανεξυπνα μηνυματα που εστελνες επεσε και στα χερια της ηγεσιας αυτο ειχε ως αποτέλεσμα να επισπεύσει το σουταρισμα σου απο τη φυλή πριν πραγματοποιήσεις τα μεγαλεπίβολα σχεδια σου κυριε Pro-doti :grrr2:. Τα μηνυματακια σου υπάρχουν ακόμα :oops:
 

DeletedUser31309

χαχαχαχαχαχαχ...κρατα τα να τα θυμασαι φιλε...δεν κρυβω κατι...δεν ειχα καμια επαφη με εργα παρα μονο με σος...αλλα τοσα ξερεις τοσα λες...πραγματικα εχεις καθολου ιδεα η ετσι τα λες?? ποιοι μου πηραν χωρια?? αυτοι που σε πουλησαν και εσενα...τουλαχιστον αυτους που λετε ξεφτιλες ενω μερικοι ειστε ιδιοι και απαραλαχτοι...+ καποιους που τους φοβηζες οτι θα δημιουργησω προβληματα και εστελνες ενα μηνυμα που ελεγα στον μιχαλη ενω τον ειχε επιτηρηση ο μπιλλης και το καταλαβα και ηθελα να δω τι θα πει και του λεγα ****μαρες...ειδες πουθενα αν εγραφα οτι θα φυγω και θα μπω εργκα??? μαλλον εισαι τοσο ευκολοπιστος και οτι ακους απ κανεναν δικο σου η οτι βλεπεις το πετας...χαχαχαχαχαχα...ο τοκ δεν με ακουμπησε...ο καλουσις το ιδιο...ο ηγκλ το ιδιο..τι να λεμε τωρα το ιδιο...ασινχωρητος το ιδιο...και αρκετοι αλλοι που θα παιρνανε πανευκολα τα χωρια μου....και ξερεις γιατι??? για να εχω την ευκαιρια να σε φτιαξω οπως σου αξιζει...θα σε κουρεψω με την ψηλη πως λεμε...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


ΝΑ ΤΟΣ ΠΑΛΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ MR BEAN ΚΙΟΛΑΣ...αγορι μου περα απ αυτη την λεξη ξερεις να λες και τιποτα αλλο??? μια ζωη τα ιδια λες παντου και τα αναγραφεις και εδω??? χ0αχ0α0χα0χα0χ0αχα0χα0χ0α...πωπωπω δεν παιζεσαι...καλα λεω εσυ εισαι ο τοπ ξεφτιλας του κ28...

τα 2 ατου σου ειναι να λες τους παντες ρουφιανους και να παιρνεις εσωτερικα και βαρβαρα οπως κανεις ακομη και σημερα που πας και παιρνεις βαρβαρα και μιλας για μενα...που τα πηρα για να ερθω στα ισια μου...αλλα τι σου λεω...που δεν μπορουσες καν να παιξεις και ζητουσες απ ολους να σου βαλουμε νιουκ να παρεις σιγουρα χωρια που βαραγες και μετα ερυχνες την νιουκ για να φαινονται οι απωλειες...
ακομη τα θυμαμαι ποσες φορες ειχες πει σε εξορμιση(χρηστο) και σε μενα να σε βοηθησουμε...φανταζομαι στους αλλους ποσες φορες θα ειχες πει που δεν σε κραζανε και δεν σε κοροιδευανε χυμα οπως εγω, και δεν ενιωθες και τους εβαζες.....
ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΑΓΕ??? Η ΤΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΟΗΘΟΥΝ και βαρας μονος σου πλεων....ΤΡΑΓΙΚΕ....

υ.γ. τα μνματα τα στελνα και σε σενα και παντου και οταν μπαιναμε σκαηπ σε δουλευαμε ολοι οπως και σου μετεφερε ενας-δυο για μενα και οταν μπηκες σκαηπ σου εξηγησα οτι δεν εχω θεμα να σου τα χωνω και απευθειας και σε τσουξε και με διεγραψες....κο-τουλα...αυτος εισαι...δεν ειχα θεμα αλλωστε απ νωρις σου ελεγα οτι εισαι για τον.............ολοι τα θυμουνται.... γι αυτο σταματησαν αρκετοι....και γι αυτο δεν μου πηραν τα χωρια αρκετοι.....ΧΩΝΕΨΕΤΟ!!!! :hmmm:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή