stats ΙΤΑΦ - Μ*Μ

  • Δημιουργός θέματος the.messenger
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Ειμαι ενας απο τα στατς που σας παιρνει χωρια αερα πατερα! Αραξε και απολαυσε το! :grrr:
 

DeletedUser31881

2 τρενάκια έκοψες σιγουρα? Γιατι το ενα ήταν το 2ο του mayas fake αριστοι το οποιο στο εστειλε για αντιπερισπασμο..
Ο στοχος του MAYAS ηταν να σε παρει ενα χωριό αυτο που ειχες διπλα του με 1000 καταπελτες 7000 δορατα και τον παλαντινο.
Ειχε 4 επιθετικα και με τα 2 της Αντζης το καθαριζε το χωριο. Εβαλε μερικους φιλους που ειχε απο RIP να σου στειλουν ανιχνευσεις ποιο πριν στα πανω σου χωρια για αντιπερισπασμο. Εβαλε την φυλη του ITAF να σου στειλουν καποιες fake και αυτες που σε βαλαν σιγουρα δεν ήταν πανω απο 150!

Αρχισε λοιπον να σου στελνει και αυτος το βραδυ επιθεσεις.. Εβαλε τους fake αριστους να σου χτυπανε ενα μακρινο χωριο απο τις 6 ωρες! Εσυ τσιμπισες και πηρες τον παλαντηνο με το φαναρι απο το χωριο στοχο που και λογικα πηγες να καλυψεις εκεινο το χωριο.. το αποτέλεσμα http://prntscr.com/31egfg αντι να χασουν 5 nuke Antzi και Mayas εχασαν μια.. Ναι εστειλες ανακαταληψη και το πηρες γιατι κοιμήκε ο mayas μετα κοιμηθηκες εσυ και στο πήρε πισώ συμβαινουν αυτα!

Απο τις 1500 επιθεσεις αντε να δεχοσουνα τις 200 απο τους υπολοιπους και 1300 απο MAYAS Αntzy red για να τα λεμε ολα!

Το τρίτο τρενάκι ποιος στο έβαλε? Μήπως ήταν και αυτο FAKE?

Δεν ξερω τι ηταν η καθε επιθεση. δε βρηκα ποτε αναφορες, λογω του οτι ηταν παρα πολλες...αναγνωρισα 3 τρενακια...
το θεμα ειναι εδω οτι ηταν ποσες επιθεσεις... τα στατς λετε οτι λενε Μ*Μ vs Iταφ αλλα παραδεχεστε και μονοι σας οτι ειναι κι αλλοι μεσα..
Μηπως κατι δεν παει καλα; Μηπως κατι παει στραβα;


Για να μην το κουραζουμε....εκανε οτι μπορουσε για μια μερα,μετα αμυνες δεν εβλεπε και σου λεει αφου θα με γκρεμισουν απο την κορυφη ας λεω κανα παραμυθι μπας κ δεν γινω ρομπα. Τακτικη γνωστη κ το εχουμε ξαναδει! Λοιπον πυξιδα τωρα,νανι,διαβασμα κ τα λεμε σε κανα αλλο κοσμο που κ εκει αν ξανα βρεθουμε πελατης θα εισαι!

Παραμυθι;;; Ε οχι και παραμυθι..Και οχι οτι θα με γκρεμιζανε με το ενα επιθετικο που ειχε η αντζυ και με τα μισα του Μαγια..
Ειχα 4 αμυντικα 3 επιθετικα πανω.. Κοβοντουσαν μια χαρα και τα επιθετικα του Μαγια και το επιθετικο της Αντζυς.
Πελατης λεει,χαχα ε τι αλλο θα δουμε ρε παιδι μου..
Ακομα περιμενω να μου πεις τ ονομα σου..
ή μηπως δε φαινεσαι πουθενα;
κι ανεβαστε κανενα στατιστικο να βλεπουμε κι εμεις που δεν παιζουμε..να βλεπουμε τι γινεται ρε παιδι μου, μην πηγαινουμε twstats.
Ας ληξει το θεμα εδω λοιπον, μην το συνεχισουμε..
Ο,τι πουμε θα ναι περαιτερω,απ τη στιγμη που δεν ξερουμε κατι επι του θεματος,ας μην το συζηταμε.
Παρτε το οπως θελετε,βγαλτε με νουμπ,οτι δεν ξερω να παιζω,οτι δεν εχω ιδεα απο φυλετικες..
Δε θα ασχοληθω αλλο με τις γνωμες των αλλων,κατεντησε αηδια,πραγματικα...
Οταν ξαναρχισω,θα τα πουμε τοτε.
Τοτε που θα χω χρονο...
 

DeletedUser

Αν ειναι δυνατον...
Δεν αντεχω αλλο.

Πασα μου messenger, τι θες να ακουσεις ακριβως??

''Συγχαρητηρια, το πρωτο πλανο σας είχε πληρη επιτυχια, πυξιδιασατε τον μεγαλυτερο παικτη των φυλετικων μαχων και θα πυξιδιασετε και ολους τους άλλους, τι ικανοι υπερτατοι παίκτες που είστε!!!
Τι??? Το ονομα του θεματος όνομαζεται Μ*Μ -ΙΤΑΦ, μαλιστα κυριε εχετε δικιο θα αγνοησω τις υπολοιπες 10 φυλες, οριστε τα στατιστικα... Ααα, τι εξαιρετοι νεοι εχετε 10 κατακτησεις παραπάνω.

Οχι ρε εχεις απολυτο δικιο, ο topakos σκιαχτηκε απο το πλανο, οχι, αυτα για τις πανελληνιες λογικα ψεματα, ποιος νοιαζεται για τις πανελληνιες εξαλλου, θα είναι για να διαβαλλουμε την τεραστια νικη σας!!!! Φυσικα και θα μπει στατιστικα, να μην λειψουν τα 3 χωρια που πηρατε.

Ο τελικα ποσο δικιο είχες messenger, σε ευχαριστω που παραδιδεις την αληθεια στον κοσμο των φυλετικων μαχων.
Χαίρε messenger!!!''

:clap: :clap: :clap:
Ελα ενταξει τωρα δεν ειναι αναγκη να ξαναγραψεις, το ανελαβα εγω τωρα
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ..
Πλευρά 2:
Φυλές: Μ*Μ.., M*M, M*M.
Παίκτες: Topakos

Timeframe: Για πάντα



Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 46
Πλευρά 2: 27
Διαφορά: 19

chart




Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 296,135
Πλευρά 2: 160,699
Διαφορά: 135,436

chart


Οτι κ να λετε τα στατς εδω ειναι....μας κραζατε για αγκαλιτσες,μας κραζατε για ακαδημιες κ τελευταια αναρωτιεμαι.....μας αντιγραφετε κανοντας ακαδημιες και συμμαχιες???χαχαχαχα,αυτα π κραζατε τα λουζεστε! Λοιπον ασχοληθητε με το πως θα κρατησετε τους παιχτες για να μην φυγουν κ γινετε ρημαδιο και εδω ειμαστε εμεις!!! Ολοι βαδιζουν προς :rip: και καποιοι το εχουν παρει χαμπαρι....εσεις οχι ακομα???
 

DeletedUser

:hmmm:

Ναι εεις απολυτο δικιο, καναμε αλλή μια ακαδημια
αυτο τα διικαιολογει ολα...

Και φυσικα αντισταθμιζει τις 6 R.I.P τις 2 ΜΥΓΕΣ και τις2 ακαδημιες σας

Πλευρά 1:
Φυλές: M*M, M*M., Μ*Μ..
Πλευρά 2:
Φυλές: R.I.P, R.I.P2, R.I.P3, R.I.P4, R.I.P5, R.I.P6, Μuγες, ΜΥΓΕΣ, ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ..

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 66
Πλευρά 2: 61
Διαφορά: 5

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 349,630
Πλευρά 2: 378,758
Διαφορά: 29,128

chart

----------------------------------------------
Ω συγγνωμη φυσικα και ξεχασα τον Topako!!!!!
------------------------------------------------

Πλευρά 1:
Φυλές: M*M, M*M., Μ*Μ..
Παίκτες: Topakos
Πλευρά 2:
Φυλές: R.I.P, R.I.P2, R.I.P3, R.I.P4, R.I.P5, R.I.P6, Μuγες, ΜΥΓΕΣ, ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ..

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 66
Πλευρά 2: 63
Διαφορά: 3

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 349,630
Πλευρά 2: 397,663
Διαφορά: 48,033

chart
 

DeletedUser

Φίλε επρεπε αφού τους είχαμε αδικησει!!
Είχε βγει η ψυχη του παιδιου σε τοσα μυνηματα...

ΗΤΑΝ ΜΕΙΟΝ 2 ΧΩΡΙΑ!!!!! :wow:
 

DeletedUser

:hmmm:

Ναι εεις απολυτο δικιο, καναμε αλλή μια ακαδημια
αυτο τα διικαιολογει ολα...

Και φυσικα αντισταθμιζει τις 6 R.I.P τις 2 ΜΥΓΕΣ και τις2 ακαδημιες σας

Πλευρά 1:
Φυλές: M*M, M*M., Μ*Μ..
Πλευρά 2:
Φυλές: R.I.P, R.I.P2, R.I.P3, R.I.P4, R.I.P5, R.I.P6, Μuγες, ΜΥΓΕΣ, ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ..

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 66
Πλευρά 2: 61
Διαφορά: 5

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 349,630
Πλευρά 2: 378,758
Διαφορά: 29,128

chart

----------------------------------------------
Ω συγγνωμη φυσικα και ξεχασα τον Topako!!!!!
------------------------------------------------

Πλευρά 1:
Φυλές: M*M, M*M., Μ*Μ..
Παίκτες: Topakos
Πλευρά 2:
Φυλές: R.I.P, R.I.P2, R.I.P3, R.I.P4, R.I.P5, R.I.P6, Μuγες, ΜΥΓΕΣ, ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ..

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 66
Πλευρά 2: 63
Διαφορά: 3

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 349,630
Πλευρά 2: 397,663
Διαφορά: 48,033

chart

Μαλλον πρεπει να ανησυχω για εσας....Αν και ο Τοπακος ξερει να διαβαζει την Ιστορια οπως κ εσυ τι λεει το ποστ που ανοιχτηκε κ με τι θεμα,θα εχει την ιδια τυχη με τον κ28,οποτε κ καμια τυχη στις Πανελληνιες! :rolf: Μαλλον το χαος που εχετε εκει μεσα ειναι μεγαλο για αυτο το παραταει κ αλλος παιχταρας σας! Την καταλαβε κ αυτος την δουλεια με ενα απλο πλανακι κ την κανει κ αυτος ε? Με ποια δικαιολογια αυτος? Οτι δεν προλαβαινει να βλεπει την Ελεονωρα Μελετη??? :'( Οσο για τα στατς μεταξυ μας ειναι αυτα κ μονο....οποτε το κλαμμα σε αλλο ποστ ετσι μπας και σας μεινει η χαρα για να λετε κατι!!!



Πλευρά 1:
Φυλές: ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ..
Πλευρά 2:
Φυλές: Μ*Μ.., M*M, M*M.
Παίκτες: Topakos

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 46
Πλευρά 2: 27
Διαφορά: 19

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 296,135
Πλευρά 2: 160,699
Διαφορά: 135,436

chart




:rip:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13719

Όσο κι αν περνάει ο καιρός οι φυλετικές δεν θα αλλάξουν. Τσακωμοί για στατς,ρουφιανές, φυλές που βλέπουν όλο το χάρτη μπλε κλπ κλπ...Αυτό που έχω να πω εφόσον ο κόσμος είναι που είναι 4 ήπειροι τουλάχιστον θα μπορούσατε να παίζετε χωρίς διπλωματία και ΚΥΡΙΩΣ ΧΩΡΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ (Έλεος δηλαδή είδα τα στατς και κάθε φυλή έχει πάλι 2 ακαδημίες). Όταν έπαιζα εγώ είχαμε συμμαχίες γιατί είχαμε να χτυπηθούμε με άλλες 100 φυλές σε κόσμους που κατέκλειαν το 80% του χάρτη!!

Καλές μάχες
 

DeletedUser16579

ουπς!

Όταν έπαιζα εγώ είχαμε συμμαχίες γιατί είχαμε να χτυπηθούμε με άλλες 100 φυλές σε κόσμους που κατέκλειαν το 80% του χάρτη!!

Καλές μάχες

Όπως για παράδειγμα οταν έπαιζες στους ΘΕΟΥΣ στον Κ5 και χτυπιόσασταν με U.C !!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13719

Όπως για παράδειγμα οταν έπαιζες στους ΘΕΟΥΣ στον Κ5 και χτυπιόσασταν με U.C !!

Α ρε φίλε τι μου θύμισες τώρα....Δεν ήμουν η διοίκηση των ΘΕΩΝ για να πάρω κάποιες αποφάσεις. Και την τακτική τους δεν την θεωρούσα τελείως σωστή αλλά όσον αφορά τους U.C απ'ότι θυμάμαι τους χτυπούσε όλος ο κόσμος!!
 

DeletedUser

Το μαγαζακι τους διαλυετε....π να καναμε κ σοβαρα πλανα! :rolf: Αντε να ψαχνω παιχτες να βαζω στατς τωρα...σε μπελαδες με βαζετε....:grrr2:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Το μαγαζακι τους διαλυετε....π να καναμε κ σοβαρα πλανα! :rolf: Αντε να ψαχνω παιχτες να βαζω στατς τωρα...σε μπελαδες με βαζετε....:grrr2:

Γιατι δε λες το ονοματακι σου ρε ασχετο ον;
Θα το πεις οταν πας πυξιδα;:oops:
 

DeletedUser32443

οπως παντα θα πεταχτει ο -Sweetest Love x3 να πει την ******* του.

ξερεις ξαφνικα ολη ειναι pro
 

DeletedUser32443

οχι ειμαι τωρα δημοτικο αλλα αυτο δεν νομιζω να εχει καμια σχεση με το παιχνιδι.
εγω αλλο λεω εσυ αλλο λες pro
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
οχι ειμαι τωρα δημοτικο αλλα αυτο δεν νομιζω να εχει καμια σχεση με το παιχνιδι.
εγω αλλο λεω εσυ αλλο λες pro

Ενω αυτο που ειπες εσυ σχετιζοταν με το παιχνιδι.....
Ημερομηνία Ένταξης:
16-03-2014


Χμμμ κανας πικραμενος με 30 ban στο forum και κανα 2 global θα εισαι
 

DeletedUser32443

Γενικά η m*m θα τους *****ει τους ιταφ



[aig]+10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

το ποστ να κλεισει,δεν υφιστατε πλεον.οσο για τον επανω μ,Χρονη πηγαινε κ29 τωρα,ειδες πυξιδα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή