stats ΙΤΑΦ - Μ*Μ

  • Δημιουργός θέματος the.messenger
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

μια χαρα τα βλεπω τα στατς τα δικα μου...το 2/8 φιλε μου δεν ισχυει γτ δεν θελω να απαριθμησω τα ρεσταρτ στα παιδια που ριξαμε. αααα και σου ειπα το αρχειο φυλης τα λεει ολα τις τελευταιες μερες.ειχατε καποτε προβαδισμα...τωρα γυρισε! :oops:
 

DeletedUser

λογικο ειναι να μας το γυριζετε σιγα σιγα αφου 8 φυλες μας βαρατε
 

DeletedUser

λογικο ειναι να μας το γυριζετε σιγα σιγα αφου 8 φυλες μας βαρατε
ειπα να μην μιλησω αλλα εως εδω!
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ
που ξερεις εμεις με ποσους πολεμαει η ΙΤΑΦ και διατυμπανιζεις το 2 βσ 8....ξερεις τι κοκκινα εχει στον χαρτη; εκτος αν εχετε ρουφιανο...

επεισης για τα κοκκινα τα παραπονα σου στον διπλωματη σου εμεις δεν φταιμε σε τιποτα να σε ακουμε
 

DeletedUser

δεν αντεξες εε?
πως αισθανεσε τωρα που μιλησες?
 

DeletedUser

Παρακολουθώ τον κ28 απο την αρχη του σχεδον !
Αυτο που παρατήρησα ειναι οτι ολοι λετε για την ΙΤΑΦ και τις αγκαλίτσες της !!
Θα εκφράσω και γώ λοιπον την αποψη μου !!

Η ΙΤΑΦ ειναι το απολυτο φαβορι για το κλεισιμο του κοσμου , και αυτο επειδη εκει μέσα βρίσκονται παίχτες που έχουν την μεγιστη εμπειρία σε αυτο το παιχνιδι !! Ομως οταν φτιάχνετε 2 και 3 ακαδημίες , με γενικη εκτιμηση καλους παιχτες , και βάζετε ως στοχο την ΙΤΑΦ , τι θα έκανε ο καθενας στην θεση τους?? Ειναι υπερπαιχτες , αλλα μερικες φορες η ποσοτητα νικαει την ποιοτητα !! (μονο στο αρχικο επιπεδο)
Και ενταξει , ειναι απολυτως φυσιολογικο ! Ολοι κυνηγανε την δοξα , για αυτο και θελουν να νικησουν τους ΙΤΑΦ. !!

Οι φυλετικες δεν ειναι μονο επιθεση - αμυνα - βοηθεια - φαρμ και κατακτηση χωριων !! Ειναι στατηγικης !! Η καλυτερη στρατηγικη παντοτε κερδιζει και ειναι επαληθευμενο μπολικες φορες !! Και δεν φταινε οι ΙΤΑΦ που ειναι πολυ καλη σε αυτο το θεμα !!

Γιαυτο , σταματηστε την κλάψα και παιξτε με τα υπαρχοντα δεδομενα για να παει καλα ο κοσμος και να βλεπουμε ανταγωνισμο και σε κανα 2μηνο !! Και να μην βλεπουμε διαγραφες απο τον 1ο μηνα πολεμου !!

Αυτα απο εμενα !! Ξεκαθαριζοντας πως ειναι γενικη η αποψη , χωρις να θελω να θιξω καποιον παιχτη ή φυλη !
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Παρακολουθώ τον κ28 απο την αρχη του σχεδον !
Αυτο που παρατήρησα ειναι οτι ολοι λετε για την ΙΤΑΦ και τις αγκαλίτσες της !!
Θα εκφράσω και γώ λοιπον την αποψη μου !!

Η ΙΤΑΦ ειναι το απολυτο φαβορι για το κλεισιμο του κοσμου , και αυτο επειδη εκει μέσα βρίσκονται παίχτες που έχουν την μεγιστη εμπειρία σε αυτο το παιχνιδι !! Ομως οταν φτιάχνετε 2 και 3 ακαδημίες , με γενικη εκτιμηση καλους παιχτες , και βάζετε ως στοχο την ΙΤΑΦ , τι θα έκανε ο καθενας στην θεση τους?? Ειναι υπερπαιχτες , αλλα μερικες φορες η ποσοτητα νικαει την ποιοτητα !! (μονο στο αρχικο επιπεδο)
Και ενταξει , ειναι απολυτως φυσιολογικο ! Ολοι κυνηγανε την δοξα , για αυτο και θελουν να νικησουν τους ΙΤΑΦ. !!

Οι φυλετικες δεν ειναι μονο επιθεση - αμυνα - βοηθεια - φαρμ και κατακτηση χωριων !! Ειναι στατηγικης !! Η καλυτερη στρατηγικη παντοτε κερδιζει και ειναι επαληθευμενο μπολικες φορες !! Και δεν φταινε οι ΙΤΑΦ που ειναι πολυ καλη σε αυτο το θεμα !!

Γιαυτο , σταματηστε την κλάψα και παιξτε με τα υπαρχοντα δεδομενα για να παει καλα ο κοσμος και να βλεπουμε ανταγωνισμο και σε κανα 2μηνο !! Και να μην βλεπουμε διαγραφες απο τον 1ο μηνα πολεμου !!

Αυτα απο εμενα !! Ξεκαθαριζοντας πως ειναι γενικη η αποψη , χωρις να θελω να θιξω καποιον παιχτη ή φυλη !

Αλλα λογια να αγαπιομαστε.
Οι ΙΤΑΦ ηρθαν πρωτοι σε μας αδερφε. Αυτο για το πρωτο σκελος της απαντησης σου. Βλεποντας οτι μονοι δεν μπορουν γιατι ειχαν μελη και στην 44 αν δεν κανω λαθος βαλαν τις ΜΥΓΕΣ στο παιχνιδι και πολυ καλα εκαναν
Μετα την πυξιδα του Topakou<3 στο Farmer Smurf(ασχετα που το χωριο κατεληξε στην antzy red) το παιχνιδι χαθηκε. Οτι καναμε μας εβγαινε γιατι απλουστατα ΜΥΓΕΣ χωρις μποκο ειναι σαν τον ροναλντινιο χωρις πατατακια. Βγαζαμε πλανα περιοχων και ειχαν απολυτη επιτυχια. Μετα το πλανο στο μπουτακια μετα στις 1/3(δες και tw stats) χαθηκε ενα πολυ μεγαλο μερος των αμυνων της φυλης και του ιδιου του παικτη φυσικα. Ειχαν προηγηθει σημαντικες πυξιδες σε μελη των 2 φυλων. Οποτε στραφηκαν στην ευκολη λυση μιας και οι ΜΥΓΕΣ στον 28 ΑΠΕΤΥΧΑΝ ΠΛΗΡΩΣ(στη 54 τουλαχιστον) η οποια ηταν η RIP και η χρησιμοποιηση των λογαριασμων της ΙΤΑΦ.. Οπως και να το κανουμε δεν ειναι και λιγο 30 αμυντικα ετοιμα σε μελη της ΙΤΑΦ απο μια φυλη της οποιας θα φαγωθουν τα 2.5/3 στο μελλον απο τους ιδιους τους ΙΤΑΦ και θα κλαιγονται.
Οποτε τα περι εσεις ηρθατε πρωτοι και εμεις δευτεροι και παει λεγοντας ειναι ατοπα.

Αντε να δουμε τι αλλο εχει η πιο βρωμικη ηπειρος....
 

DeletedUser

-Sweetest Love x3 οτι καναμε μας εβγαινε γιατι απλουστατα ΜΥΓΕΣ χωρις μποκο ειναι σαν τον ροναλντινιο χωρις πατατακια.


Ναι ο μποκος θα τους εσωζε :rolf:Αφου ουτε αυτος ξερει φυλετικες ας μην ειχε 5 ατομα κατατυχη στην φυλη του στο κ16 και θα ειχε φαει την πιο μεγαλη πυξιδα που υπαρχει.
 

DeletedUser

Γεια σας και από εμένα μιας και έχω να εμφανιστώ πολύ καιρό στο εξωτερικό φόρουμ είπα να γράψω .
Καταρχήν ένα μεγάλο μπράβο στους M.M που με διέψευσαν και μέχρι ακόμα κάνουν μία εντυπωσιακή πορεία .
Οι ΙΤΑΦ δεν είναι για κανένα λόγο το μεγάλο φαβορί ,πιστεύω υπάρχουν πολύ ποιο αξιόλογες φυλές στον κόσμο , ένα παράδειγμα είναι οι BLUE αλλά και κάποιες φυλές που κρατάνε low profile .
Κάτι για τα μέλη της ΙΤΑΦ , από την στιγμή που έχετε συνάψει συμμαχίες και βαράτε σε κοινά πλάνα τους ΜΜ δεν μπορείτε να βγαίνετε στο φόρουμ και να βάζετε στατιστικά μόνο με εσάς αλλά να βάζετε μέσα και τους συμμάχους σας.
Να μην βλέπεται πάντα τα πράγματα όπως θέλετε να τα δείτε και γεμίζετε το μυαλό σας με ψευδαισθήσεις αλλά να βλέπεται τα πράγματα όπως πραγματικά είναι και να προσπαθείτε να τα αλλάξετε .
Όπως και να έχει μέχρι στιγμής τις εντυπώσεις κλέβει η ΜΜ.

Και ότι λέω είναι τελείως από ουδέτερη στάση, δεν ανήκω σε καμία από τις 2 φυλές.
 

DeletedUser

Συντομη απαντηση ειδα και σκιαχτηκα
Πες μου που παιζει ο panther πλεον. Να υποθεσω σταματησε απο το ακκ του λογω χρονου;
Μετα πες μου που ησουν οταν χανατε αβερτα χωρια πριν βγαλετε το μεγαλυτερο πλανο στον 28 αυτη τη στιγμη και πηρατε 6 ολοκληρα χωρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε χελοου ρε μιλας κιολας

αγορίνα έχουν γίνει και μεγαλύτερα πλάνα στον κ28 απ' όσο γνωρίζω [απλά για την ιστορία]

ρε τζανις μας έχεις κουράσει δεν το καταλαβαίνεις..:confused:

ο ένας είναι άσχετος ο άλλος είναι άσχετος

όλοι είναι άσχετοι μόνο εσύ είσαι ο προ-πο εντάξει το καταλάβαμε.. :oops: :grrr: :clap:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Γεια σας και από εμένα μιας και έχω να εμφανιστώ πολύ καιρό στο εξωτερικό φόρουμ είπα να γράψω .
Καταρχήν ένα μεγάλο μπράβο στους M.M που με διέψευσαν και μέχρι ακόμα κάνουν μία εντυπωσιακή πορεία .
Οι ΙΤΑΦ δεν είναι για κανένα λόγο το μεγάλο φαβορί ,πιστεύω υπάρχουν πολύ ποιο αξιόλογες φυλές στον κόσμο , ένα παράδειγμα είναι οι BLUE αλλά και κάποιες φυλές που κρατάνε low profile .
Κάτι για τα μέλη της ΙΤΑΦ , από την στιγμή που έχετε συνάψει συμμαχίες και βαράτε σε κοινά πλάνα τους ΜΜ δεν μπορείτε να βγαίνετε στο φόρουμ και να βάζετε στατιστικά μόνο με εσάς αλλά να βάζετε μέσα και τους συμμάχους σας.
Να μην βλέπεται πάντα τα πράγματα όπως θέλετε να τα δείτε και γεμίζετε το μυαλό σας με ψευδαισθήσεις αλλά να βλέπεται τα πράγματα όπως πραγματικά είναι και να προσπαθείτε να τα αλλάξετε .
Όπως και να έχει μέχρι στιγμής τις εντυπώσεις κλέβει η ΜΜ.

Και ότι λέω είναι τελείως από ουδέτερη στάση, δεν ανήκω σε καμία από τις 2 φυλές.

Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια
Συγχαρητηρια και στη φυλη σου μεχρι τωρα για την πορεια της
Τωρα στο κλεισιμο του κοσμου για πολλους λογους που δεν θελω να αναφερω φαβορι ειναι ΙΤΑΦ. Η BLUE κανει επισης καλη πορεια αλλα εχει πολλες ακαδημιες οποτε λειτουργει ως μειον για μενα τουλαχιστον
 

DeletedUser

Γεια σας και από εμένα μιας και έχω να εμφανιστώ πολύ καιρό στο εξωτερικό φόρουμ είπα να γράψω .
Καταρχήν ένα μεγάλο μπράβο στους M.M που με διέψευσαν και μέχρι ακόμα κάνουν μία εντυπωσιακή πορεία .
Οι ΙΤΑΦ δεν είναι για κανένα λόγο το μεγάλο φαβορί ,πιστεύω υπάρχουν πολύ ποιο αξιόλογες φυλές στον κόσμο , ένα παράδειγμα είναι οι BLUE αλλά και κάποιες φυλές που κρατάνε low profile .
Κάτι για τα μέλη της ΙΤΑΦ , από την στιγμή που έχετε συνάψει συμμαχίες και βαράτε σε κοινά πλάνα τους ΜΜ δεν μπορείτε να βγαίνετε στο φόρουμ και να βάζετε στατιστικά μόνο με εσάς αλλά να βάζετε μέσα και τους συμμάχους σας.
Να μην βλέπεται πάντα τα πράγματα όπως θέλετε να τα δείτε και γεμίζετε το μυαλό σας με ψευδαισθήσεις αλλά να βλέπεται τα πράγματα όπως πραγματικά είναι και να προσπαθείτε να τα αλλάξετε .
Όπως και να έχει μέχρι στιγμής τις εντυπώσεις κλέβει η ΜΜ.

Και ότι λέω είναι τελείως από ουδέτερη στάση, δεν ανήκω σε καμία από τις 2 φυλές.


Δυστηχως ο προβληματισμος που επικρατει στους Μ.Μ ειναι μεγαλος. Πιστευανε οτι με τους SOS παρεα θα ειμασταν....πως το λετε....αααα,αγκαλιτσες! Ε λοιπον το πραγμα γυρισε ασχημα και η συνεχεια επιφυλασει κ αλλες εκπληξεις καθως η σιγουρια ορισμενων θα γινει η αδυναμια τους. Εμεις δεν χρισαμε ευατους μας φαβορι,αλλοι εκαναν δηλωσεις κ εμεις απλως παιζουμε....αγκαλιτσες! Βασικα οι αμυντικες μας απωλειες κατι λενε αλλα οκ,εδω ειμαστε! Οσο για την τοποθετηση σου ελλειπης πολυ αν και καταλαβαινω την προσπαθεια σου που λογω πειρας σου θα ελεγα κ αλλα! (L)
 

DeletedUser25720

Τσακαλάκια...μαζεύτε εσεις ο,τι πληροφορίες έχετε για εμάς...:p

Εδώ από την πρώτη μέρα λέγατε πως οι παίκτες μας θέλουν να φύγουν και οτι δεν έχουμε οργάνωση και λοιπά. Να σου πω εγώ τι βλέπω.
Βλέπω οτι στην κ54 απο την αρχή είμαστε πρώτοι.
Βλέπω οτι έχετε κάνει συμμαχία με ΟΛΕΣ τις φυλές για να τα βγάλετε πέρα μαζί μας.
Βλέπω ότι παραμένουμε στο παιχνίδι... Και για όσα σας λένε να σας πω το εξής.

Οσο έχουμε εστω 1 χωριό στην κ54...θα παίζουμε. Καλή συνέχεια μάγκες.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δυστηχως ο προβληματισμος που επικρατει στους Μ.Μ ειναι μεγαλος. Πιστευανε οτι με τους SOS παρεα θα ειμασταν....πως το λετε....αααα,αγκαλιτσες! Ε λοιπον το πραγμα γυρισε ασχημα και η συνεχεια επιφυλασει κ αλλες εκπληξεις καθως η σιγουρια ορισμενων θα γινει η αδυναμια τους. Εμεις δεν χρισαμε ευατους μας φαβορι,αλλοι εκαναν δηλωσεις κ εμεις απλως παιζουμε....αγκαλιτσες! Βασικα οι αμυντικες μας απωλειες κατι λενε αλλα οκ,εδω ειμαστε! Οσο για την τοποθετηση σου ελλειπης πολυ αν και καταλαβαινω την προσπαθεια σου που λογω πειρας σου θα ελεγα κ αλλα! (L)

Οτι να ναι εισαι....
Αγκαλιτσες παιζεις μεχρι τωρα....
Εκτος και αν θεωρουσες τη φυλη των speeders οπου την ελεγαν κατι που σε 1 μηνα θα εχει αφανιστει οπως λεγαν καποιοι τοσο δυσκολο αντιπαλο που φημες λενε οτι θα βρεις και ενατη φυλη να συμμαχησεις εναντιον μας

Πολλα χελοουζ
 

DeletedUser19330

να ξεκαθαρίσω οτι δεν ειμαι στην ΙΤΑΦ αλλα απόσο ξερω μαζι με τους ΜΜ(2φυλές) βαράνε και οι SOS(10-15φυλές βαριεμαι να μετρήσω) αρα συνολικά πιστεύω οτι τα έχουν πάει πολύ καλά οι Ιταφ σκεφτόμενος και της γεωγραφία τους, τώρα για να απαντήσω στον προλαλύσαντα η άποψή μου είναι: ναι είσται φυλη speeders αυτό εγω δεν το βλέπω σαν μειωνέκτημα αλλά σαν προτέρημα καθώς είναι πολύ δύσκολο να ανταποκριθείς σε αυτές τις ταχύτητες από την άλλη όμως είναι και το θεμα της διάρκειας, και σε έναν κόσμο χωρίς μυστικά όπως ο 28 που δεν νομίζω να κλείσει αν δεν πέράσει τουλάχιστον 1,5χρόνος,ο ένας μήνας δεν είναι τίποτα στην πόρεια όμως μπορει να έχετε τα κλασσικά προβλήματα : βαρέθηκα-ξενερωσα κτλ
 

DeletedUser31881

Eλα ότι θα βλεπα τα μισα στατιστικα εδω περα δεν το περιμενα..
Τελος παντων...
Απ οτι βλεπω μια χαρα κραταμε ακομα..
Οσο για κατι σχολια που ειδα οτι παικτες παρατανε,ανηκω μεσα σ αυτους και δε σταματαω λογω του πλανου που εφαγα (απ το οποιο μολις με το ζορι πηρατε ενα χωριο ,χωρις να χρειαστει να μπουνε αμυνες απο αλλους παικτες) και γιατί πχ δεν πήρα αμυνες ή εγινε καποια βλακεια με τους δικους μου,ή εστω οτι φοβαμαι,αλλά γιατί δίνω Πανελλήνιες και αν τα πλάνα συνεχίσουν να είναι όπως αυτό που έφαγα,κλάφτα Χαράλαμπε, δε θα περάσω πουθενά...

Σύντομα λοιπόν θα σταματήσω... Απλά έχω αφησει καποιες εκκρεμοτητες...
Και μη σκοτωνοσαστε για το ποιος θα κλειδωσει χωριο,ηρεμηστε...
Ενας-ενας..

Οσο για τις στρατολογησεις που ειπατε οτι σας ζητησαν μελη σας, το αλλο το ξερετε;;
Ελαβα σημερα προσκληση απο Ιταφ ή Μυγες,οπου υπήρχε χωρος μου ανέφεραν οτι θα εμπαινα..
Δε θα πω ποιος παίκτης το είπε,απλα μη λετε για Στρατολογησεις...
Και οσο για ΣΟΣ που βλεπω απο πανω....
Πατε καλα;;
Ουτε κοινο φορουμ εχουμε μαζι τους , ουτε συνεννοουμαστε ,ουτε τιποτα...
Μη λέτε λοιπον οτι σας κατεβαινει απ το κεφαλι για να φαινομαστε ισαξιοι αντιπαλοι..
2 vs 8 είναι ακόμα το ματς.
 

DeletedUser19330

δεν ειπα οτι ειστε συμμαχοι αλλα οτι οι sos βαρανε Ιταφ μαθε αναγνωση :)
 

DeletedUser31881

δεν ειπα οτι ειστε συμμαχοι αλλα οτι οι sos βαρανε Ιταφ μαθε αναγνωση :)

το ειδα και καπου νωριτερα αυτο...
τελος παντων , εχει ειπωθει ξανα αυτο με τη σος..
Και που βαρανε τι; Κι εμεις εχουμε κι αλλους πολεμους αλλα δεν τους τελαλίζουμε...

Τελος παντων, να δουμε πως θα ειναι τα στατιστικα και σε μια βδομαδα να δουμε τελικα τι περιπου "παιζεται" και πως παει το πραγμα.
 

DeletedUser

ρε παιδια τι να πο
αμα ειναι ετσι βαλτε 500πρεμ αμα εχουμε συμμαχια,κοινο φορουμ και τετια με σ.ο.ς και ελατε σκυπε καντε μ κλιση και εγω θα σας δειξω την οθονη μου που ειμαι στη διπλοματια να δουμε τι θα πειτε αφου αντικρησετε οτι δεν τρεχει τπτ με σος
οπως ειπατε το παιχνιδι ειναι στρατιγικης
λογικο ειναι η σος να βαραει ιταφ αφου ειναι ακριβος διπλα της ελεος τη ασχετη εισαστε ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ :grrr:
 

DeletedUser25720

Παλίκαροι ελάτε να συγκρίνουμε πλάνα.

Πλευρά 1:
Φυλές: M*M, M*M.
Πλευρά 2:
Φυλές: ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ.., R.I.P, R.I.P2, R.I.P3, R.I.P4, ΜΥΓΕΣ

Timeframe: 14/03/2014 23:00:00προς15/03/2014 08:35:59

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 11
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 11

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 59,212
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 59,212

chart



Πλευρά 1:
Φυλές: M*M, M*M.
Πλευρά 2:
Φυλές: ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ.., R.I.P, R.I.P2, R.I.P3, R.I.P4, ΜΥΓΕΣ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 57
Πλευρά 2: 40
Διαφορά: 17

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 296,489
Πλευρά 2: 242,382
Διαφορά: 54,107

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ..
Πλευρά 2:
Φυλές: M*M, M*M.

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 26
Πλευρά 2: 30
Διαφορά: 4

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 12
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 5

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 130,964
Πλευρά 2: 159,708
Διαφορά: 28,744

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 77,451
Πλευρά 2: 45,761
Διαφορά: 31,690

chart




Μαλλον καπου κανεις λαθος....(L) Και αυτος ο Τοπακος μενει-φευγει...κριμα να χανει ετσι χωρια,βεβαια εδω καναμε τον αρχηγο σας σμπαραλια! Αντε καλημερα απο αγκαλιτσες κ το ποστ εγινε ΜΟΝΟ για Ιταφ vs M*M :help και βαζετε οτι να ναι...λογικο!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή