stats ΙΤΑΦ - Μ*Μ

  • Δημιουργός θέματος the.messenger
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ασε τα σαπια και επιστρατευσε την Ιταφ...
4 paladin χαθηκαν σημερα:rolf:
 

DeletedUser

Αστον ρε, ορσιμενα ατομα την βρισκουν και ετσι

Ο Topakos και η TeShy2 πανε πανελληνιες, πασα μου
και οσο για τα στατιστικα, είναι ντροπη να αποκλειεις τους συμμαχους στο πολεμο :p
Τοσες πυξιδες θα δειτε παρεα.

Μην με αναγκασεις τωρα να τα ξαναβαλω
 

DeletedUser

Δεν καταλαβαινομαστε ε? Ε βαλε κ εσυ τους συμμαχους σου σε αλλο κ νεο ποστ βρε συναδαλφε να γουσταρεις αν στο χαλαω! Εγω ποσταρα μεταξυ των φυλων μας,εσυ κανε αλλο αλλου!Βρεεεεε κολλημα! Απλα σου εβαλα να δεις τι κανουν οι αγκαλιτσες! Αντε κ φρεσκα στατς να γουσταρουμε!


Πλευρά 1:
Φυλές: ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ..
Πλευρά 2:
Φυλές: M*M, M*M.

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 27
Πλευρά 2: 29
Διαφορά: 2

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 13
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 6

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 139,588
Πλευρά 2: 155,169
Διαφορά: 15,581

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 86,075
Πλευρά 2: 45,761
Διαφορά: 40,314

chart


Οποτε το πλανακι σας δεν θα το ελεγα κ επιτυχημενο ε??? Μην κοροιδευετε και τα παιδια...κριμα ειναι (L)
 

DeletedUser

ρε φιλε αφου δεν θελεις τοσο τους συμαχους σου γτ τους εχεις? :wow:
τοσες αμυνες περνετε απο αυτους τοσα πλανα κανετε μαζι κριμα ειναι να μην τους βαζεις να δουνε και οι αλλοι που σας θεορουν και ''φαβορι'' :rolf:
 

DeletedUser

ρε φιλε αφου δεν θελεις τοσο τους συμαχους σου γτ τους εχεις? :wow:
τοσες αμυνες περνετε απο αυτους τοσα πλανα κανετε μαζι κριμα ειναι να μην τους βαζεις να δουνε και οι αλλοι που σας θεορουν και ''φαβορι'' :rolf:

Α οι συμμαχιες γινονται για τα στατς δλδ??? Πσσσσσ τι ειπες τωρα? Που ζουσα τοσα χρονια? Μαλιστα....Ε την απαντηση μου την εδωσα πιο πανω...νεο θεμα κανε και βαλε οτι θελεις...εδω αυτο το ποστ θα σε ποναει! :grrr:
 

DeletedUser

οκ οπως νομιζεις τους ριπ λειπαμε που τους κοροιδευετε
 

DeletedUser

the.messenger

Εμας φιλε δεν μας τσουζει καθολου γιατι πολυ απλα παιζουε φυλετικες...
Εσεις το μονο που κανετε ειναι να μπαινετε σε αλλες φυλες(κοροιδα) και να περνετε αμυνες.
Αν δεν υπαρχαν αυτα τα "κοροιδα" δεν θα υπηρχε καν ΙΤΑΦ και το ξερεις παρα πολυ καλα παρολο που σε ποναει...

Γι'αυτο ασε την ειρωνεια εδω περα και τραβα παιξε τις αγκαλιτσες σου...:noob:
 

DeletedUser

Δλδ εσεις δεν το εχετε κανει ε?Ουτε ο Τοπακος ο παιχταρας σας που μπαινοβγαινε κ τωρα ειναι εκει π ειναι! Ρε τι διαβαζω μεσημεριατικα! Πλακα εχετε! Ειπα κ ξαναλεω το θεμα ποναει και τα στατς μεταξυ μας τα λενε ΟΛΑ! Φιλακια απο τους αγκαλιτσες :grrr2:
 

DeletedUser25720

Εμείς 2 φυλές έχουμε φίλε. και παίζουμε εναντίων 8 φυλών.

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: M*M, M*M.
Πλευρά 2:
Φυλές: ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ.., R.I.P, R.I.P2, R.I.P3, R.I.P4, ΜΥΓΕΣ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 57
Πλευρά 2: 47
Διαφορά: 10

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 296,489
Πλευρά 2: 281,513
Διαφορά: 14,976

chart
[/SPOIL]
 

DeletedUser

χαχαχαχαχαχα με εκανες και γελασα
ρε φιλε ο τοπακος μπενει και βγενει απο m*m se m*m. οχι απο ιταφ σε ιταφ. και μετα σε ιταφ.. μετα σε μηγες και μετα σε ριπ1/2/3/4
 

DeletedUser

μια απλη ερωτηση σαν εξωτερικος η ιταφ δεν παιρνει συνεχς φαναρια αμυνες κτλ απο μυγες ριπ???
δεν βγαζει πλανα με ριπ και μυγες??
τοτε αφου αυτα γινονται γιατι μου βγενεις και βαζεις στατιστικα ΜΟΝΟ με την φυλη σου αφου μονο με πλατες αλλων παιζεις?!
εκτος εαν θες να βλεπεις αυτα που θελεις να βλεπεις που μαλλον προς τα εκει το πας αλλα και παλι δεν μπορεις να κοκορευεσε για κατι που ειναι αντιθετο στην πραγματικοτητα...
 

DeletedUser

Τον Τοπακο γτ τον πεταξατε εξω βρε? Σας χαλαει τα στατς??? :grrr2: Φιλε μ απο επανω μια συμμαχια οριζετε σε πολλα πλαισια κ μεσα σε αυτα ειναι κ αυτα που λες.Αλλα εγω εβαλα τα στατς ΜΟΝΟ για την φυλη μου για να εχουμε μια εικονα το τι γινεται.Αν θελει καποιος αλλος φτιαχνει νεο θεμα με οτι πιστευει εκεινος. Εγω αυτο ηθελα να κανω για να δουμε πως τα παμε με τους πρωτους του κοσμου! (L)
 

DeletedUser25720

τον Τοπακο τον βγάλαμε για δικους μας λογους δεν μας νοιαζουν τα στατσ. φιλαρακο...Πάνε παίξε με αμυνες απο αλλες 7 φυλές και μετά έλα να κρίνεις εμάς.

Βγάλανε όλοι γλώσσα κρύβεστε πίσω αμυντικά που δεν είναι δικά σας και μιλάτε.

ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ στην κυριολεξία. Όταν κάποτε αρχίσετε να παίζετε στα ίσα τα λέμε :D. Και απλά κάτι για να έχεις να σκέφτεσαι... Ακόμη και με όλα όσα κάνεις τους διλπους λογαριασμους,τις αμυνες απο αλλες φυλές , τους ρουφιανους σου κλπ.

Μένω no1 μένεις απλά ένα νούμερο.
 

DeletedUser

τον Τοπακο τον βγάλαμε για δικους μας λογους δεν μας νοιαζουν τα στατσ. φιλαρακο...Πάνε παίξε με αμυνες απο αλλες 7 φυλές και μετά έλα να κρίνεις εμάς.

Βγάλανε όλοι γλώσσα κρύβεστε πίσω αμυντικά που δεν είναι δικά σας και μιλάτε.

ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ στην κυριολεξία. Όταν κάποτε αρχίσετε να παίζετε στα ίσα τα λέμε :D. Και απλά κάτι για να έχεις να σκέφτεσαι... Ακόμη και με όλα όσα κάνεις τους διλπους λογαριασμους,τις αμυνες απο αλλες φυλές , τους ρουφιανους σου κλπ.

Μένω no1 μένεις απλά ένα νούμερο.


Οι χαρακτηρισμοι δειχνουν το επιπεδο σου κ της φυλης σου! Τωρα αν σε νοιαζουν τα στατς η οχι φαινεται! Οσο για τα αλλα απλα γελαω γτ ξανα δειχνεις το επιπεδο σου. Δεν πειραζει ομως πυξιδες να βλεπετε και ολα καλα,τα αλλα δεν με αφορουν! (L)



Πλευρά 1:
Φυλές: ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ..
Πλευρά 2:
Φυλές: M*M, M*M., Μ*Μ..

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 40
Πλευρά 2: 23
Διαφορά: 17

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 250,552
Πλευρά 2: 134,931
Διαφορά: 115,621

chart


Αντε να καλωσορισουμε κ την νεα σας ακαδημια που εσεις παιζεται ΜΟΝΟΙ σας!!! :rip: Ετοιμαστητε κ εσεις ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καποιος εχει παρει την κουταλα και πεφτει πολυ ανακατεμα, εχουμε χασει την μπαλα!
 

DeletedUser

τα δικα μου ηταν σωστα παντως
θα ξαναβαλω και αυριο βραδυ να δουμε πως παει ο πολεμος
 

DeletedUser

Please βαλε ολες τις φύλες.
Οτι και αν λεει ο φίλος, να μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας...

Περα απο αυτο φιλε σε παρακαλω διαβασε τι σου λεω!!!
Ο topakos βγήκε απο την φυλή επειδη ετοιμαζεται για τις Πανελληνιες.

Θα εφευγε ετσι και αλλιώς, συνηδειτοποιησε απλά οτι με αναλογα πλανα φευγει πολυ χρονος και πήρε την αποφαση να το παρατησει και καλά εκανε. Γιατι μπαινοβγαινει?? Επειδη για λιγο το ξανασκεφτηκε....
Τοσο απλά.

τα χωια θα του τα παρετε, ισως και να το κανατε ηδη δεν εχω δει, αλλα οσο επαιζε και δεχοταν αμυνες, απλά να σε ενημερωσω οτι ο λογαριασμος στο πλανο πήγαινε 2 κερδισμενα χωρια και απο αυτα μια ανακαταληψη
 

DeletedUser

οσο για το πλανο που του κανατε που οτι εχασε το πηρε πισο επεξε ΜΟΝΟ με δικες του αμηνες
ουτε με της φυλης του ουτε με ακοομη 10 φυλων
 

DeletedUser31881

Kατ'αρχάς Messenger,φτανει πια με το να αναφερεσαι σε μενα..
Το μονο που μου καταφερατε σαν Ιταφ οσο επαιζα,ηταν ενα χωριο που εχασα απο τον Μαγια στην οποια μερα στελνανε φεικ και οι Μυγες και οι ΡΙΠ και εσεις..Συνολο καμμια 1500 επιθεσεις απο το βραδυ μεχρι το πρωι.
Μεσα σ αυτες ηταν 3 τρενακια.
Τα 2 κοπηκαν το ενα περασε.
Χωρις αμυνες απο αλλους ολα αυτα.
Στο τρενακι που περασε (επειδη ηξερα οτι θα περνουσε) εστειλα για ανακαταληψη,το πηρα,με πηρε ο υπνος και μου το ξαναπηραν.
Αυτο ειναι το μονο χωριο που εχασα απο Ιταφ οσο επαιζα.


Και για να τελειωνουμε,δινω πανελληνιες,καταλαβα πως δεν εχω τον καταλληλο χρονο για το παιχνιδι μεσω του πλανου που μου εγινε.
Δεν μπορω να χανω αλλο χρονο,για τωρα τουλαχιστον..Μπορει να αργησα να το καταλαβω , τουλαχιστον ομως το καταλαβα.


Παρολ'αυτα,ευχομαι καλη τυχη και στις 2 μεριες, η καθε μια αξιζει τη νικη με το δικο της τροπο κατα τη γνωμη μου.
Μετα τον Ιουνη,αν δε βαριεμαι,,κι αν πηγαινει και καλα ο κοσμος,μπορει να τα ξαναπουμε..

Απο ποια φυλη δεν ξερω,αλλα καπου μεσα στις "δυνατες" θα βρω να χωθω. (L)
 

DeletedUser

Για μενα με το που ειδες τα σπαθακια τα εβαψες μαυρα! Εριξες τα επιθετικα σου σε εμας με βαρυσημαντες δηλωσεις κ μετα σε πετανε εκτος φυλης γτ σας χαλαμε τα στατς! Ε οκ ουτε οι πρωτοι ουτε οι τελευταιοι ειστε! Εγω ξερω λογαριασμος π ειναι στην πρωτη δεκαδα κ προβλημα να εχεις σε παιζουν επιτηρηση,ειναι η εικονα της φυλης,πως να το κανουμε! Τωρα δες πυξιδα κ εσυ για να εχεις χρονο να διαβασεις!Καλη σ επιτυχια βεβαια! Θα χαρουμε να ξαναδουμε παιχτες σαν κ εσενα....ειναι ευκολακι να στελνουμε τοσες επιθεσεις κ να τα παρατατε! :rip:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή