STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32326

Sir κοψε τα caps γιατι θα μας βγαλει τα ματια.....
Και ηρεμησε μην σπασεις κανα πληκτρολογιιοοοο!!!!
 

DeletedUser18255

Καλα με το πληκτρολογιο πρεπει να εχεις τσακωθει εσυ δεν εξηγειτε αλλιως ηρεμισε λιγο αν εχεις αντιπαραθεσεις με το Σταματη πειτε τα πριβε και μη ξεκατινιαζεστε στο εξωτερικο εντελως φιλικη συμβουλη αλλωστε μεγαλα παιδια ειστε
 

DeletedUser

Οταν βγαινει ενας και γραφει οτι του κατεβει του απανταω με εικονες και ειναι 5-10 ζωα που τον ακολουθουν δεν μπορω να ηρεμησω.
Και επισης το ****υλη που ειπα πριν, το παιρνετε οπως θελετε εσεις.
Δικαιωμα σας.
 

DeletedUser

Κοίτα, το τελευταίο πλάνο τουλάχιστον το έδωσες. Με ετικέτα από κινητό έπαιζα και παρόλα αυτά οι δικές σου επιθέσεις μου έδειξαν ώρα/μέρα.
 

DeletedUser18900

στεφανάκο πείρες τον αλεξάντερ άμεσος μετά από εκείνο το θρυλικό πλάνο τις άουτ σε tomaraya & ΙΟΥΣΤΙΝΙΑΝΗΣ (για οποιον δεν θυμάται http://www.youtube.com/watch?v=4tQbMeWo2r8) εσύ με βρήκες στο σκύρε και μου είπες ότι θες να παραδόσεις το acc στην cxc
σου είπα να μείνεις εκεί, να μας δόσεις τα πλανα και θα έμπαινες με το που θα μπαίνανε οι μύγες... δέχτηκες και έδωσες 2/3 πλανα.. μετά το γύρισες και έφαγες το πρώτο πλάνο από cxc στην 45 που έχασες 5/6 χωρια τότε... μονο εγώ δεν σου πείρα γιατί είχες ένα καταπελταδικο σε κάθε χωριο διπλα μου αμπαλε που η μονη άμυνα που ξέρεις είναι το stak!!!
ασφαλώς και είμαι ****ύλης και αγράμματος... πως θα έπαιρνα δυο πτυχία από το καποδιστριακό και ένα από την ΑΣΤΕΡ.

εσύ που είσαι σαΐνι με απολυτήριο γυμνασίου (το τελείωσες?) είσαι έτοιμος για μεγάλη καριέρα... όπως έκανες και στον 26!!!


υγ. ο τουρλουμπούκι φταίει που έγινα λέρα... για να κυβερνώ γαλέρα!!!


[aig]10 Πόντοι για

2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

οι τυποι ειναι απιστευτοι απο μονοι τους δειχνουν οτι πηγαν να στρατολογησουν και τις πετρες μονο και μονο για να μας κανουν να ξενερωσουμε. sir stef μην μασας ρε και σε μένα τα ιδια λενε. και μαντεψε ρε φιλε και μενα πηγαν να με στρατολογησουν τα στρουμφακια πολλες φορες και δεν καταλαβαινω το λογο.. τελος παντων επειδη κουραστηκα να γραφω και επειδη ειστε τοσο στοκοι που με διαλογο δεν καταλαβαινετε θα σας το δειξω με πραξεις.. καταρχας δηλωνω οτι ολοι εσεις που το παιζετε οι θεοι των φυλετικων δεν ειστε παρα τα σκουπιδια του.. το μονο που εχετε ειναι εμπειρία στα παρανομα σκριπτακια και ωρες καψιματος.. τιποτα αλλο και τρελαθηκατε οταν μαθατε οτι αυτα διερευσαν και μαλιστα απο δικα σας φιλαρακια. ευχομαι με το δικο μου τροπο να βοηθησα την Ο.Δ να απαλαγει λοιπον απο αυτα τα σκουπιδια και να κανει το παιχνιδι οπως παλια.. αα και οι πραξεις που ελεγα.. στον επομενο κοσμο που θα μπει η cxc θα μαι με αλλο nickname αλλο skype αλλη φωνη γιατι καποιοι ρουφιανοι την ξερουν και μαντεψτε.. θα με βαλετε στη φυλη σας στο νεο σας "ροστερ" μαλιστα θα εκπλαγείτε πως ενα απλο μελος είναι τοσο συνεπης στα πλανα και κανει οτι του λενε.. μην μου δωσετε και δικαιωματα δεν ξερω.. και οταν ερθει η καταλληλη στιγμη τσουπ και αντιο να σας δω τοτε νουμπακια αντε καλη συνεχεια τωρα..
 

DeletedUser18900

ασφαλώς έχεις κάποιο πρόβλημα στο να καταλάβεις απλά Ελληνικά
δεν προσπάθησα ποτε να στρατολογήσω αντίπαλο.. μονος του ήρθε σε εμενα.. μονος του προσέφερε το acc που είχε μόλις αναλάβει... το ίδιο άλλωστε έγινε από ολόκληρες φυλές (νvν βάνδαλοι προτάσεις από lod και παίχτες τις άουτ που δεν δεχτήκαμε)

μπλα μπλα μπλα και κλαπς κλαπς κλαπς για script άδικα ban και δεν συμμαζεύεται... το μονο σωστό που είπες είναι ότι στην cxc πευτεί κάψιμο.. αυτή η παραδοχή σου θα έπρεπε να σε βάλει σε σκέψεις για το πως καταφέρνει η cxc ανταπεξέρχεται στις πιο δύσκολες καταστάσεις και να βγαίνει πάντα νικητής...

όσο για τις στρατολόγηση που ονειρεύεσαι.. μην μπερδεύεις την noobo φυλή σου σε αυτόν τον τομέα με τις στρατολογήσεις τις cxc!!!

ΥΓ.πάντως τα βιογραφικά σημειώματα για στρατολόγηση στέλνονται ΕΔΩ WWW.CXCTOURLOY@LERA.COM.GR
 

DeletedUser

η vvv πρωτα ζητησε απ την ουτ να στρατολογηθει ρωτα τα φιλαρακια σου να στα πουνε και οταν φαγαν κοκκινη ηρθαν σε σας κλαιγοντας.. τωρα οσον αφορα τη στρατολογηση της υπερφυλης πηρατε το sleezy βρε ξεφτερια εμενα δεν θα περνατε?? εξ αλλου σου ειπα παν πολλες φορες με παρακαλαγαν οι δικοι σου να ερθω με σας ειχα και προσκληση νουμπακο μπες κ δες.. σας εκλασα κανονικα και εμεινα στη φυλη μου ομως. τα πολλα λογια ειναι φτωχια ραντεβου σε μερικους μηνες συμπαικτη!
 

DeletedUser32326

η vvv πρωτα ζητησε απ την ουτ να στρατολογηθει ρωτα τα φιλαρακια σου να στα πουνε και οταν φαγαν κοκκινη ηρθαν σε σας κλαιγοντας.. τωρα οσον αφορα τη στρατολογηση της υπερφυλης πηρατε το sleezy βρε ξεφτερια εμενα δεν θα περνατε?? εξ αλλου σου ειπα παν πολλες φορες με παρακαλαγαν οι δικοι σου να ερθω με σας ειχα και προσκληση νουμπακο μπες κ δες.. σας εκλασα κανονικα και εμεινα στη φυλη μου ομως. τα πολλα λογια ειναι φτωχια ραντεβου σε μερικους μηνες συμπαικτη!


Κοιταξτε στοχους και ονειρα που εχουν μερικοι ανθρωποι!
Ενταξει και εγω ηθελα να παιξω στην cxc αλλα εδω ο ανθρωπος δεν θα μπορει να κοιμηθει τα βραδια μεχρι να ξεκινησει ο κοσμος και να παιξει με cxc
Αχχχ αγορι μου..
Εχεις ιδεα πως γινονται οι στρατολογησεις στην cxc?
Τι νομιζεις ειναι σαν τους συμμαχους σου τους ουτ?
Κανε νιαου γατακι
 

DeletedUser22256

αγαπητέ βιλατζερ μάλλον άλλους έχει τσούξει , γιαυτο και τόσο σκούξιμο άλλωστε.
Δεν σου κρύβω οτι έβαλα αναζήτηση το όνομα σου στο γκειμ γιατί πραγματικά είχες περάσει απαρατήρητος τόσο καιρό.
είχα την εντύπωση ότι θα ήσουν κάποιος λογαριασμός που πλήρωσε και άλλαξε νικ για να εμφανιστείς ξαφνικά αλλά με έκπληξη είδα ότι παίζεις καιρό:oops:.
να συγχωρέσεις έμενα και τα ποιο πολλά παιδιά της cxc που δεν γνώριζαν την παρουσία σου, μέχρι τουλάχιστον την ημέρα που έστειλες αίτηση να στρατολογηθείς και μας έβαλες στον κόπο να κλικάρουμε σε ποιά φυλή είσαι (για να μας τρολαρεις, αυτο μπορούσες αυτο έκανες για να μαθουμε το ονομα σου στο γκειμ).
Επίσης να σου πω οτι τέτοια ερωτική ταινία (για να μην το πω τσοντ@) είχαμε να δούμε από τα καλά χρόνια του RTL, γιαυτο και εμείς με την σειρά μας ευχαριστούμε τα παιδιά της ουτ - λύκων για την προβολή της:clap:.

υπήρχαν βέβαια και κάποιοι αξιόλογοι παίκτες στην αουτ αλλά δυστυχώς ένας κούκος ή έστω λίγοι δεν φέρνει την άνοιξη
καλή συνέχεια σε όποιο κόσμο μπείτε και όπου δείτε cxc:axe: μακρυά.
 

DeletedUser

φαντασου δεν με ηξερες καν και μπηκες στη διαδικασια να με στρατολογησεις.. οσον αφορα το οτι δεν με ηξερες μου ακούγεται λογικο ουτε εγω σε ηξερα μιας και απειχαμε 2 ηπειρους.. τα φιλαρακια σου εκει κατω ομως με ηξεραν καλα 2 πλανα μου εριξαν και πηραν 2 χωρια ενω εριξαν 500 επιθετικα τη φορα..μετα με τα βιας μου εστελναν φεικ.. μην συζητησω για ανιχνευσεις κ.λ.π ουτε λογος.. θα τα πουμε και μεσα συντομα αρχηγε θα πεσει πολυ γελιο..
 

DeletedUser

φαντασου δεν με ηξερες καν και μπηκες στη διαδικασια να με στρατολογησεις.. οσον αφορα το οτι δεν με ηξερες μου ακούγεται λογικο ουτε εγω σε ηξερα μιας και απειχαμε 2 ηπειρους.. τα φιλαρακια σου εκει κατω ομως με ηξεραν καλα 2 πλανα μου εριξαν και πηραν 2 χωρια ενω εριξαν 500 επιθετικα τη φορα..μετα με τα βιας μου εστελναν φεικ.. μην συζητησω για ανιχνευσεις κ.λ.π ουτε λογος.. θα τα πουμε και μεσα συντομα αρχηγε θα πεσει πολυ γελιο..


Για μας τους "επισκεπτες" ο 26 κραταει ακομα;
 

DeletedUser

Χαχαχαχαχαχα !!! Σταματη ;;;;;;;;;;;
Που εισαι ρεεε ;;; Εγω ειμαι αμπαλος;;;

Σε αυτη την περιοχη επαιξα με στακ για να κρατηθω που ειμαι κ αμπαλος ...
http://prntscr.com/4paqqz

Παμε παρακατω... Εσεις που ειστε ολα παιχτρακια και εγω ο αμπαλος !
http://prntscr.com/4par5z σε αυτη την περιοχη ο Αρχηγος σας τουρλουμπουκι ειχε μεσα ... κατσε να δεις ποσα .. κατσε να δεις ποσα .. ααα ναι !
http://prntscr.com/4pari4
Χαχαχαχαχαχα ... Αντε κανε μας την χαρη τωρα φιλαρακι...
Και επισης μη συνεχιζεις με τα πλανα που σας εδωσα !
Εφ οσον εχουμε τις συνομιλιες βγαλτες εδω ...
Εγω την οταν μου φιλαγες τα ποδια για να σου πω που βαραμε κ αν βαραμε 54 , ειδες και ολοι ειδαν την απαντηση μου..
Οποτε συνεχισε το παιχνιδι σου παιχταρα μου ...
Αιντε εδω μεσα ....
Και οσο για το καποδιστριακο και το αστερ που μου λες , μαθε ορθογραφια για να μη μου βγαινουν τα ματια ! Και ασε εμενα να σπουδαζω ... το γυμνασιο..!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18669

Παει και ο κ26,επεσα εξω,ελεγα ιουλιο θα εκλεινε.
Καταρχας αφηστε ησυχο τον Πασχαλη,δεν εφυγε απο εσας,αλλα τον διωξατε με τον τροπο σας.
Κατα δευτερον μπραβο σε Φισι Κρος,χωρις αυτον θα ειχε κλεισει οντως ιουλιο ο κοσμος,εκει την πατησα.
Η τουρλουμπουκοφυλη εστω και με αρκετο βαθμο δυσκολιας παλι κλεινει κοσμο.
Ενα μπραβο στην 10αδα αμυνωμενου.
Ενα μεγαλο μπραβο σε Μποκ,αντεχει τελικα πολλα καρατια ξυλο.
Μπραβο σε Κωστακη και Στρατο(ΑΓΑΘΩΝ)μονοι τους μια φυλη πραγματικα.
Νουμπσφαρμερ(δεν εχω λογια)
τομαραγια(δεν εχω λογια)
ιουστινιανος(ο αχορταγος)τον παρακολουθω απο κ9;δεν εχω δει κατι παρομοιο
και πολλα παιδια ακομα σε ψιψινες που ειναι στο πλευρο του τουρλου και βοηθανε.
Γραφω πολλα γιατι με την σειρα μου οπως ο φισι θα σας χαιρετησω και εγω.
Ασχετα που ο κοσμος κλεινει υπερ ψιψινων,εγω μετανιωσα την ωρα και την στιγμη που ξαναμπηκα(α ρε μποκ)
Χαρηκα για τις νεες γνωριμιες
Αντζυ
Γιωργο
Περι
Πασχαλη
Βαγγελη
Σακη(νουμπ)
Αλεξ
Σοφι
Κωστα
Στρατο
(απο μυγες)

Καλη συνεχεια σε ολους και μην νευριαζετε,σε καθε κοσμο πανω κατω τα ιδια γραφονται,παντα κατι φταιει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26159

@VILLAGER

Μιλάς για παλιά περσινά ξινά σταφύλια πάλι ή μου φαίνεται όσον αφορά την στρατολόγηση σου; Άλλη φυλή άλλη ηγεσία μην μπερδεύεις τα σύκα με την σκάφη. Μα τόσο κόμπλεξ πια να δείξεις οτι είσαι κάποιος; Για πές μας τώρα πότε έφαγες 500 νουκ; Μήπως μετράς και τις φέϊκ; Με το μέτωπο που είχαμε στην 54 παίζαμε ολοι οι λογαριασμοί 4 προς 1. Για βάλτα κάτω να δούμε εάν βγαίνουν τα νούμερα την εποχή που έφαγες πλάνο. Να πάρω ανίχνευση για πιο λόγο; Να δώ τα 40000 πεζά που είχες στο κάθε χωριό σου;
Είπαμε το βράδυ να σκεπάζεσαι γιατι κάνει ψύχρα.
 

DeletedUser

ευχαριστω για την επιβεβαίωση σε αυτα που ειπα οσον αφορα τη στρατολογηση που λες εχασες επεισοδια εσυ.. βγηκα απ τη φυλη για 2-3 μερες και για πλακα εστειλε αιτηση στη cxc ο coplay μου.. τη συνεχεια τη ξερουν οι αρχηγοι σου.. το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν την απέρριψαν απ τη 1η στιγμη.. αν το συνεχιζα ξεφτιλα θα γινοσασταν. αα και κατι ακομα ο πασχαλακος ηταν βαλτος απ την αρχη αφηστε τα αυτα τα υπολοιπα
 

DeletedUser18669

ευχαριστω για την επιβεβαίωση σε αυτα που ειπα οσον αφορα τη στρατολογηση που λες εχασες επεισοδια εσυ.. βγηκα απ τη φυλη για 2-3 μερες και για πλακα εστειλε αιτηση στη cxc ο coplay μου.. τη συνεχεια τη ξερουν οι αρχηγοι σου.. το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν την απέρριψαν απ τη 1η στιγμη.. αν το συνεχιζα ξεφτιλα θα γινοσασταν. αα και κατι ακομα ο πασχαλακος ηταν βαλτος απ την αρχη αφηστε τα αυτα τα υπολοιπα

βρε ασε τον Πασχαλη,οταν δεν μπορεις να κρατησεις παικτη σου στην φυλη δεν φταιει ο παικτης αλλα εσυ.
 

DeletedUser

και λεω εγω εχεις δικιο εμεις φταιμε.. τη σταση του να ρουφιανευει τα παντα και να κανονισει να παει στην αντίπαλη φυλη μολις τελειωσε το πλανο μας τη θεωρεις σωστη ε?? αν δε γουσταρε και ηταν ανθρωπος να τα παραταγε και να μπαινει coplay και φυσικα αν η cxc ηθελε μια καθαρη νικη να μην τον δεχοταν.. μην μας τρελενεται τωρα αν σας αρεσει ετσι θα δειτε ποσο ωραιο ειναι να την πατατε και εσεις..
 

DeletedUser18669

και λεω εγω εχεις δικιο εμεις φταιμε.. τη σταση του να ρουφιανευει τα παντα και να κανονισει να παει στην αντίπαλη φυλη μολις τελειωσε το πλανο μας τη θεωρεις σωστη ε?? αν δε γουσταρε και ηταν ανθρωπος να τα παραταγε και να μπαινει coplay και φυσικα αν η cxc ηθελε μια καθαρη νικη να μην τον δεχοταν.. μην μας τρελενεται τωρα αν σας αρεσει ετσι θα δειτε ποσο ωραιο ειναι να την πατατε και εσεις..

καθαρη νικη;τι παιχνιδι παιζεις;
εδω φυλετικες ειναι
πανω κατω ολοι καναμε αυτη την λομπα οταν δεν μας καθοταν η φυλη που παιζαμαι καλα.
απο την αλλη δεν ειναι ντροπη να μπορεις να στρατολογησεις παικτες αντιπαλης φυλης,μαγκια ειναι,οπως και να εχεις τους λεγομενους ρουφιανους,παλι μαγκια ειναι.απλα λογικο να χαλαστει αυτος που δεν τους εχει.
η προσπαθειες στρατολογισεις σε πολυ καιρια σημεια του παιχνιδιου παλι ειναι λογικη,δεν μπορεις να κραξεις καποιον που προσπαθησε να σε στρατολογισει.ετσι κλεινουν οι κοσμοι καλος ή κακος.και στην τελικη γιατι δεν κοιτας ποσοι εναντιον ποσων παιζαμαι εξ αρχης;
η στρατολογισει ενος παικτη δεν μου λεει τιποτα μπροστα σε αυτα που ειδα απο αουτ τουλαχιστον στην αρχη του κοσμου.
αν συνταχθηκατε με 5-6 φυλες εναντιον μιας,αντε δυο και χαλαστηκατε στην μια στρατολογισει,τοτε μαλλον ειμαι εκτος χρονου και τοπου
 
Κορυφή