STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Κο πλαυ noobsfarmer

Brandon Stark κοιτα καλύτερα τον λογαριασμό σου κ ασε το εξτερναλ φιλε...οσο χαζευεις στο εξτερναλ χανεις χωρια....εγω φιλικα σε ενημερωνω γιατι πιστευω ακομη δεν το πηρες χαμπαρι..:rolf:
 

DeletedUser

Κο πλαυ noobsfarmer

Brandon Stark κοιτα καλύτερα τον λογαριασμό σου κ ασε το εξτερναλ φιλε...οσο χαζευεις στο εξτερναλ χανεις χωρια....εγω φιλικα σε ενημερωνω γιατι πιστευω ακομη δεν το πηρες χαμπαρι..:rolf:

Για τον Αγαθων προφανως δεν γνωριζεις γι αυτο εγραψες και κοτσανες παραπανω. Αλλα στο χαριζω αυτο. Το οτι ολοι οι Λυκοι εχουν πατησει διαγραφη εδω και 4 μερες ουτε αυτο το ξερεις?
Μονο ετσι θα παρεις κανα χωριο, ειδαλλως ουτε στο ονειρο σου.
 

DeletedUser

Οκ ζητω ταπεινα συγνωμη για τις ελειπεστατες γνωσεις μου για τις διαγραφες σας...Οκ εξαλλου κ να παιζατε δεν θα ειχε διαφορα...εξαλλου σας ειχαμε ξεχασει οτι παιζετε κ σεις στον κοσμο...Συνηθως σας βλεπαμε απο τα στατς ειτε κανιβαλισμο ειτε βαρβαρα.. :clap:
 

DeletedUser24965

Συγχαρητηρια στα παιδια της CxC...
Χαρηκα παρα πολυ που τα γνωρισα για πρωτη φορα σε κοσμο και παιζω μαζι τους...
Αξιζε να παρουν τον κοσμο
Και επειδη επαιξα πολυ καιρο και με την ουτ εχω να πω οτι μεχρι την εποχη του adrahti ειχε ελπιδες να κλεισει τον κοσμο
Μετα χαλασαν ολα και για αυτο τον λογο ξενερωσα και αφησα το ακκ
Ευτυχως βρηκα τον *sir stef* που και καλα εφτιαξε το ακκ (ενα εχθρικο δεν εχει παρει ακομα, ολα ειναι εσωτερικα και βαρβαρα βλεπε και κ6)

Η καλυτερη διοικηση που υπαρχει σε ελληνικο σερβερ (tomaraya nοοbsfarmer IUSTINIANUS και ειδικα ο tοurloubοuki που τον ειχα πιο κοντα απο την αρχη που μπηκα στην cxc)

Σε αυτα που γραφετε οι υπολοιποι...
Στεφανε το ξερεις οτι σε παω ρε φιλε αλλα οσα εχεις γραψει εδω ειναι @@@@@
για τους λυκους δεν παιζει να υπαρχει πιο ανικανη φυλη εκτος του ηρακλη που ειναι πολυ good guy οποτε ας σταματησουν οι υπολοιποι τις κλαψες
για την ουτ οι μονοι που εμειναν πλεον (γιατι απο την αρχη ειχε πολυ καλα παιχτακια αλλα εξαιτιας της ανικανοτητας της διοικησης τα παρατησανε ολοι) ενα μεγαλο μπραβο στον φισι κρος

ΥΓ1: ο 31 εχει λιγες μερες που ανοιξε προλαβαινετε να μπειτε
ΥΓ2: Ο τουρλουμπούκι φταιει για ολα:rolf:
 

DeletedUser

αυτος ειναι ο αλλος ρουφ που μου λεγατε παιδια?? ας του πει καποιος οτι στην ουσια οι Λυκοι ηταν ενα με την Ουτ και τα πλανα βγαιναν απο κοινου.. 0 δουλεια κανατε στο ρουφιανιλικι σας ουτε τα βασικα δεν ξερατε..
 

DeletedUser32326

αυτος ειναι ο αλλος ρουφ που μου λεγατε παιδια?? ας του πει καποιος οτι στην ουσια οι Λυκοι ηταν ενα με την Ουτ και τα πλανα βγαιναν απο κοινου.. 0 δουλεια κανατε στο ρουφιανιλικι σας ουτε τα βασικα δεν ξερατε..

Για άλλον κόσμο μιλάς?
Γιατί στον 26 δεν σε είδα ποτέ να κάνεις πλάνο...
Καημένε ένας αγαθων σε έπαιζε μόνος του τόσο καιρό!!!
 

DeletedUser

ολα καλα και ολοι δικιο εχετε......α μη το ξεχασω..ο γαυρος παλι με πεναλτυ κερδισε....:ban:
 

DeletedUser

Καλησπερα και απο μενα....Επειδη πολλα ακουστηκαν για το ονομα μου , και ειδικα απο παικτες ανυπαρκτους των λυκων..Δεν ισχυριζομαι οτι αυτο που εκανα ηταν πραξη ηθικης,αλλα δεν μπορω να ακουω και ολους τους ασχετους να μιλανε... Σε ολοκληρο τον πολεμο με τα στρουμφακια-μυγες-tw rebels-cxc χανατε χωρια αβερτα...Ο μονος παικτης που ουσιαστικα προκαλουσε ζημια ηταν ο αοκιτζι,και αυτο ηταν μεχρι να στραφει η προσοχη των μυγων εκει...Και μονο αυτος ο παικτης μπορει να μιλαει οτι ηταν μετωπο,τα υπολοιπα τα ακουμε και γελανε και οι πετρες...παικτες σαν τον villager-Brandon Stark-εκτορα-shipboy με 300 χωρια πισω ο καθενας ειχαν 25 στο μετωπο..wow συγκινηθηκα..Και το μονο που μπορουσατε να κανετε ηταν να τρωτε σταδιακα τους συμπαικτες σας,ωστε να μπορειτε να παρετε χωρια,μην τυχον και μεινετε πισω..Οποιος δει τα στατιστικα των παραπανω παικτων θα καταλαβει για τι πραγμα μιλαω.

Επισης μην ακουω για βρωμιες απο μερους CxC,και το ποσο 'βρωμικα' κλεινουν τον κοσμο.Ο κοσμος εγειρε στην μερια των cxc για 2 λογους,αρχικα γιατι οι μυγες-κυριος ογκος απο τα στρουμφακια- καταφεραν να παιξουν καταπληκτικη αμυνα στην 54,στην οποια ειχε εμμονη να χτυπαει η OUT ,για να βοηθησει εσας τους Λυκους,αλλα φανηκε οτι ηταν λαθος..Παραλληλα οι CxC μαζευαν αβερτα χωρια απο τους LOD και μειωναν την διαφορα των 5000 χωριων..Και καποια στιγμη περασαν μπροστα οπως ηταν λογικο..

Επιπλεον,δεν εχετε το δικαιωμα να μιλατε για βρωμικο παιχνιδι,οταν κανατε ακριβως οτι εκανα εγω τωρα ..Βαρεσατε μια ολοκληρη φυλη εν ψυχρω,ενω ειχε σπασει τα επιθετικα της.Καιρος να δειτε την γλυκα και εσεις τρυφερουδια,αλλωστε δεν σας εμενε και πολυ καιρος..Πηρατε μια ανασα επειδη πηρατε καποια χωρια στην 63,αλλα μεχρι εκει.

Υ.Γ Villager με σενα δεν θα ασχοληθω,το χυδαιο (και ανορθογραφο) μπινελικι που εριξες στο skype δειχνει τον χαρακτηρα και το επιπεδο σου..
Συγχαρητηρια παντως θελω να δωσω στους παικτες των Out,γιατι ξερω οτι ηταν μαχιμοι,και κανανε τον 26 εναν απο τους πιο ανταγωνιστικους κοσμους...Απλα κανανε το λαθος να δωσουν το βαρος τους στους 'Λυκους',που απεδειξαν ποσο μαχητες ηταν,4 μερες και μια φορα δεν ξεπερασα τα 900 σπαθακια (L)
 

DeletedUser

θα απαντησει επιτελους ο "κυριος" πασσαρης μια φορα με επιχειρηματα και αποδειξεις? ή θα βρει καμια μπαρουφα να πεταξει για να μπαλωσει τα αμπαλωτα?? μεχρι τωρα οτι μου χεις πει ειναι ακυρα. μπορει να βαζεις καθε φορα τις πορδιτσες σου στη μεση αλλα δεν μας πειθεις.. για το μονο που μας πειθεις ειναι οτι χρησιμοποιεις τον πισινο σου αρκετες φορες τη μερα..
πες μου λοιπον μιας και ανεφερθηκες προσωπικα σε μενα που ειδες οτι εχω παρει μονο 15 κοκκινα χωρια? πες μου ο νεμποτακης η μιμινα ο απολλωνας και οι λοιποι υπερπαικτες σας που χρησιμοποιουν σωστα τα περιφημα σκριπτακια σας τι μου εκαναν ακριβως? ποσα χωρια μου πηραν?

επισης απαντησεις οπως για το ταδε δεν το σχολιαζω σημαινει οτι αποδεχεσαι αυτα που λεω και μογκο. γιατι απλα αυτη ειναι η αληθεια.
σε βαρεσε ο in the mix μετα απο πλανο σου και δεν το ξερα? ή εστελνε prntscrn οτι ανεβαινε στο φορουμ σας? τα παρατησε οσο πιο σωστα γινοταν και αυτο σε τσουξε περισσοτερο. λαι τα λεω εγω που ειχαμε και μια κοντρα μεταξι μας.

οσον αφορα το "ροστερ" σας ναι ειχατε καποιους πιο εμπειρους παικτες και καλυτερους ας το πουμε απο μας αλλα ακομα και αυτοι αναμεσα στα τοσα φυντανια που μαζεψατε πηγαν στραφη. προτιμησατε αντι για πολεμο να παρετε το κοσμο ετσι(μαθαινω και εγω οτι πολλοι δικοι σας ξενερωσαν απ το χειρισμο σας οποτε ασε το παραμυθι και ψαξε για κανα νεο ρουφ.. θα τον χρειαστεις στο καινουριο κοσμο που θα ξεκινησεις για να μεγαλωσεις το ροστερ σου μεγιστανα των φυλετικων..
Τα παραπονα στον γραμματέα μου noobsfarmer. Τι να σου δικαιολογήσω; Οτι ουρανοκατέβατο εχεις πει στο εχω ακυρώσει αλλα εςεις με την βοήθεια του "Χορταρεα" τα βλεπεις ολα ροζ.

Και το να ασχοληθω μαζι σου; Μιλαμε για παιχνιδι και Εσυ μου πετάς υπονοούμενα για τη προσωπική μου ζωη( αλλα ετσι σε εμαθε ο stratosps7 και ολοι οι φιόγκοι εκει που ειστε μαζεμένοι, υποψιν οχι πανω απο 4 γτ τιτσου δν πειζετε εσεις). Να ασχοληθω δλδ με εναν ανθρωπο που το iq του συναγωνίζεται αυτο της αμοιβάδας; Που παραδέχεται οτι παιζει παράνομα αλλα εχει 15 κόκκινα νομπλαρισματα;
Ασε μας κουκλίτσα μου δεν θα ξανα απαντησω σε εναν φυλετικό ανύπαρκτο γιατι κάλλιστα με ρίχνεις στο χαμηλό επιπεδο τοσο νοημοσύνης σου οσο και παικτηκης σου αντίληψης.

υ·γ. Για ολα φταιει ο τουρλουμπουκις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλησπερα και απο μενα....Επειδη πολλα ακουστηκαν για το ονομα μου , και ειδικα απο παικτες ανυπαρκτους των λυκων..Δεν ισχυριζομαι οτι αυτο που εκανα ηταν πραξη ηθικης,αλλα δεν μπορω να ακουω και ολους τους ασχετους να μιλανε... Σε ολοκληρο τον πολεμο με τα στρουμφακια-μυγες-tw rebels-cxc χανατε χωρια αβερτα...Ο μονος παικτης που ουσιαστικα προκαλουσε ζημια ηταν ο αοκιτζι,και αυτο ηταν μεχρι να στραφει η προσοχη των μυγων εκει...Και μονο αυτος ο παικτης μπορει να μιλαει οτι ηταν μετωπο,τα υπολοιπα τα ακουμε και γελανε και οι πετρες...παικτες σαν τον villager-Brandon Stark-εκτορα-shipboy με 300 χωρια πισω ο καθενας ειχαν 25 στο μετωπο..wow συγκινηθηκα..Και το μονο που μπορουσατε να κανετε ηταν να τρωτε σταδιακα τους συμπαικτες σας,ωστε να μπορειτε να παρετε χωρια,μην τυχον και μεινετε πισω..Οποιος δει τα στατιστικα των παραπανω παικτων θα καταλαβει για τι πραγμα μιλαω.

Επισης μην ακουω για βρωμιες απο μερους CxC,και το ποσο 'βρωμικα' κλεινουν τον κοσμο.Ο κοσμος εγειρε στην μερια των cxc για 2 λογους,αρχικα γιατι οι μυγες-κυριος ογκος απο τα στρουμφακια- καταφεραν να παιξουν καταπληκτικη αμυνα στην 54,στην οποια ειχε εμμονη να χτυπαει η OUT ,για να βοηθησει εσας τους Λυκους,αλλα φανηκε οτι ηταν λαθος..Παραλληλα οι CxC μαζευαν αβερτα χωρια απο τους LOD και μειωναν την διαφορα των 5000 χωριων..Και καποια στιγμη περασαν μπροστα οπως ηταν λογικο..

Επιπλεον,δεν εχετε το δικαιωμα να μιλατε για βρωμικο παιχνιδι,οταν κανατε ακριβως οτι εκανα εγω τωρα ..Βαρεσατε μια ολοκληρη φυλη εν ψυχρω,ενω ειχε σπασει τα επιθετικα της.Καιρος να δειτε την γλυκα και εσεις τρυφερουδια,αλλωστε δεν σας εμενε και πολυ καιρος..Πηρατε μια ανασα επειδη πηρατε καποια χωρια στην 63,αλλα μεχρι εκει.

Υ.Γ Villager με σενα δεν θα ασχοληθω,το χυδαιο (και ανορθογραφο) μπινελικι που εριξες στο skype δειχνει τον χαρακτηρα και το επιπεδο σου..
Συγχαρητηρια παντως θελω να δωσω στους παικτες των Out,γιατι ξερω οτι ηταν μαχιμοι,και κανανε τον 26 εναν απο τους πιο ανταγωνιστικους κοσμους...Απλα κανανε το λαθος να δωσουν το βαρος τους στους 'Λυκους',που απεδειξαν ποσο μαχητες ηταν,4 μερες και μια φορα δεν ξεπερασα τα 900 σπαθακια (L)

Βρε τελειωμενε χαφιε και οι πετρες γελανε που εχεις το θρασσος να βγαινεις να μιλας!!τα μπινελικια που εφαγες τα αξιζες και με τ παραπανο και το οτι εισαι τοσο αναισθητος που βγαινεις να πεις κ;ι την λαλακια σ το αποδυκνηει!! Αιντε ανυπαρκτ πισω στη τρυπα σ λες καθ τα παιδια απο cxc θελουν συνηγορο εσενα !!

Καποιος τον μπογια ρεε!


[jor]
προειδοποίηση για απαράδεκτη συμπεριφορά
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καλα εσυ κυριε πασσαρη συνεχισε το χαβα σου. αστείος εισαι απο μονος σου δεν χρειαζονται αυτα τα σχολια να γελασουν τα υπολοιπα νουμπακια σας.. αλλα θελω να πω κατι στο χαφιε το σλεεζυ επειδη ξανα εχει το θράσος και βγαινει κ μιλαει.. θα τα πουμε απο κοντα εμεις οι δυο μικρουλι για να μου πεις που εκανα ορθογραφικα λαθη και που ειχα αδικο σε αυτα που σου ειπα στο σκαιπ.. με διαγραψες και απο φιλο και δεν προλαβες να δεις και τα υπολοιπα. σταματησες στους γονεις σου. μετα ειχα πιασει γιαγιάδες παπουδες κ.λ.π.. αλλα απαντα λιγο γιατι μπερδευτικα μ τα εμεις και τα εσεις.. σε ποια φυλη ανοικεις τελικα?? ας μιλησει οποιος θελει εσυ κρυψου στη τρυπα σου και παρε κανα βαρβαρο εχει τωρα χιλιαδες..

- - - Eνημερώθηκε - - -

αμαν συγνώμη ξεχασα (και ας φαω μπαν)...

Υ.Γ για ολα φταιει η μανα του sleezy και ο πισινος του πασσαρη..

[jor]
+10 για ακραίο περιεχόμενο

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μεγαλε Πασχαλη που πασχεις απο μεγαλα ψυχολογικα προβληματα στο ενδωτερο ειναι σου καλο θα ηταν πριν σχολιασεις τριτους για τις επιθετικες και γενικα παικτικες ικανοτητες τους να εκανες την αυτοκριτικη σου.

Το ποια φυλη πηγε με ποια στον 26 ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο και πραγματικα δεν ησουν ουτε εισαι ο αρμοδιος να σχολιασεις και να κρινεις κατα ποσο ηταν σωστο η οχι.
Δεν αξιζει τιποτα αλλο να πω για σενα παρα μονο να κανεις την αυτοκριτικη σου πριν μιλησεις για αλλους.

Υ.Σ - Οταν θα βγαλεις ********** ισως και να μπορεις να αναπτυξεις συζητηση με σωστα επιχειρηματα. Μεχρι τοτε γλυφε αλλουνου τα *************.

[jor]
+10 για απαράδεκτη συμπεριφορα
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8432

Εκτός απ το παικτικό επίπεδο βλέπω οτι και ο γραπτώς λόγος ειναι υπό του μηδενός !!!
Πάμε τώρα στα του παιχνιδιού !
Εγω το παιχνίδι έχω μάθει να το κρίνω απ τις απώλειες !
Σε αυτή την κατηγορία βλέπω οτι σε επιτιθεμενο και αμυνομενο ειναι πρώτη η CxC .
Έχει ρίξει κι έχει φάει το πιο πολυ ξύλο !
Κατα συνέπεια ως τώρα κερδίζει ο καλύτερος .
Τα υπόλοιπα ειναι να χαμε να λέγαμε !
 

DeletedUser

Μόνο 200 εκατομυριάκια σε αμυνόμενο και αλλα τόσα σε επιτιθέμενο. Μόνο....
 

DeletedUser

Εκτός απ το παικτικό επίπεδο βλέπω οτι και ο γραπτώς λόγος ειναι υπό του μηδενός !!!
Πάμε τώρα στα του παιχνιδιού !
Εγω το παιχνίδι έχω μάθει να το κρίνω απ τις απώλειες !
Σε αυτή την κατηγορία βλέπω οτι σε επιτιθεμενο και αμυνομενο ειναι πρώτη η CxC .
Έχει ρίξει κι έχει φάει το πιο πολυ ξύλο !
Κατα συνέπεια ως τώρα κερδίζει ο καλύτερος .
Τα υπόλοιπα ειναι να χαμε να λέγαμε !

1 2 3

Το 3 ειναι μεγαλυτερο του 2 και του 1!
Αρα το 3 ειναι καλυτερο!!

Μεχρι εκει φτανει το IQ σου εσενα.
Παρολα αυτα συνεχιζε να μαζευεις χωρια να κλεισεις το κοσμο και ασε εμας να γραφουμε κοσμοθεωριες αφου ειναι ανουσια για σενα.
 

DeletedUser

Παναγία μου σώσε....

Εσύ σε τι το μετράς το παιχνίδι δηλαδή? Φασόλια?
 

DeletedUser

1 2 3

Το 3 ειναι μεγαλυτερο του 2 και του 1!
Αρα το 3 ειναι καλυτερο!!

Μεχρι εκει φτανει το IQ σου εσενα.
Παρολα αυτα συνεχιζε να μαζευεις χωρια να κλεισεις το κοσμο και ασε εμας να γραφουμε κοσμοθεωριες αφου ειναι ανουσια για σενα.

Μιας και μιλησες για IQ, οριστε iq.......μονοκυυταρου οργανησμου γτ τα υπόλοιπα πρεπει να ειναι καμμένα.

καλα εσυ κυριε πασσαρη συνεχισε το χαβα σου. αστείος εισαι απο μονος σου δεν χρειαζονται αυτα τα σχολια να γελασουν τα υπολοιπα νουμπακια σας.. αλλα θελω να πω κατι στο χαφιε το σλεεζυ επειδη ξανα εχει το θράσος και βγαινει κ μιλαει.. θα τα πουμε απο κοντα εμεις οι δυο μικρουλι για να μου πεις που εκανα ορθογραφικα λαθη και που ειχα αδικο σε αυτα που σου ειπα στο σκαιπ.. με διαγραψες και απο φιλο και δεν προλαβες να δεις και τα υπολοιπα. σταματησες στους γονεις σου. μετα ειχα πιασει γιαγιάδες παπουδες κ.λ.π.. αλλα απαντα λιγο γιατι μπερδευτικα μ τα εμεις και τα εσεις.. σε ποια φυλη ανοικεις τελικα?? ας μιλησει οποιος θελει εσυ κρυψου στη τρυπα σου και παρε κανα βαρβαρο εχει τωρα χιλιαδες..

- - - Eνημερώθηκε - - -

αμαν συγνώμη ξεχασα (και ας φαω μπαν)...

Υ.Γ για ολα φταιει η μανα του sleezy και ο πισινος του πασσαρη..
 

DeletedUser8432

Αυτός το μετράει αλά ιππόκαμπο !
Φουλ βάρβαρο και καννιβαλισμα!
Αφού το γράφει στην υπογραφή του !!!
Πάντως Brandon stark σου βγάζω το καπέλο !
130 με τη μια δεν έχασε κανένας !
 
Κορυφή