STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8432

Πω πω , έχω πάθει υπερκουπωση !!
Ρε συ λεωνιδα ,στήσε μια φυλη με τον μποκο να έχει λιγο ενδιαφέρον !!!
Μονο εσυ το χεις !
 

DeletedUser20056

την καλησπερα μου σε ολους.


μπραβο στην cxc για την ερχομενη νικη της στον κ26.


πιστευω οτι ηταν ενας κοσμος που ξεκινησε με τις καλυτερες προδιαγραφες για καψιμο..καποιοι δεν αντεξαν εφυγαν νωρις και το παιχνιδι χαλασε για εμας..ναι τουlod εννοω αναγκαστηκαμε να τραβηχτουμε σε ολων τον χαρτη κατι που μας εκανε ευαλωτους.

λυπαμαι που αφηνω το παιχνιδι ετσι αλλα δεν εχει καμια ουσια.

σας ευχαριστω ολους συμμαχους και εχθρους για το παιχνιδι που καναμε και το καψιμο που ριξαμε.

ενα ιδιαιτερο ευχαριστω στον φιλο μου τον Κωστα(kostas Stavrou) παιζουμε μαζι σχεδον 5 χρονιαπραγματικα σας ευχομαι να παιξετε ολοι σας με εναν co play σαν τον δικο μου.


καλο χειμωνα σε ολους και καλη συνεχεια σε οσους συνεχισουν να παιζουν.

εμενα νομιζω πως δεν θα με ξαναδειτε σε αυτο το παιχνιδι.

καλη διασκεδαση.


-fishy-



Έλα αδερφεεεεέ, με συγκινείς! Έτσι μου έρχεται να ξαναμπώ τωρα που βλέπω τα σπαθάκια και να τα φάω λάχανω τα ψιψινάκια :p ...
"Εχθροί", όπως όλα δείχνουν, σύμφωνα με τις πρόχειρες μετρήσεις μου και τους ταπεινούς υπολογισμούς μου, θα κλείσετε τον κόσμο. Συγχαρητήρια εκ των προτέρων λοιπόν. Επειδή και εγώ όπως ο καλός μου φίλος Αλέξανρος δεν θα ασχοληθούμε με αυτό το εθιστικό (πλήν συναρπαστικό) παιχνίδι πάλι, εύχομαι καλή συνέχεια σε όσους θα συνεχίσουν να παίζουν. Για τους συμπαίκτες μου στον κ26 έχω να πω καλή δύναμη σε όσους το παλέψουν και σε όσους ήδη έχουν φύγει να είναι καλά. Πολλοί βιάστηκαν να πουν ότι λύγισαμε σαν λογαριασμός και λιγοψυχήσαμε (ξέρουν αυτοί), αλλά ευχαριστώ εσάς τους "εχθρούς" που τους απαντήσατε για λογαριασμό μας. Η αλήθεια είναι ότι ήθελα να παίξουμε λίγο ξύλο ακόμα αλλά δυστυχώς οι συνθήκες του παιχνιδιού δεν το επιτρέπουν πια. Μακρυγόρησα και εγώ αλλά δεν κόβεται η συνήθεια.

Υ.Γ.: Συμβουλή
Παίξτε τίμια, με πειθαρχία και ευγένια και ευχαριστηθείτε το παιχνίδι.
 

DeletedUser18900

Χαχαχαχαχαχα !!! Σταματη ;;;;;;;;;;;
Που εισαι ρεεε ;;; Εγω ειμαι αμπαλος;;;

Σε αυτη την περιοχη επαιξα με στακ για να κρατηθω που ειμαι κ αμπαλος ...
http://prntscr.com/4paqqz

Παμε παρακατω... Εσεις που ειστε ολα παιχτρακια και εγω ο αμπαλος !
http://prntscr.com/4par5z σε αυτη την περιοχη ο Αρχηγος σας τουρλουμπουκι ειχε μεσα ... κατσε να δεις ποσα .. κατσε να δεις ποσα .. ααα ναι !
http://prntscr.com/4pari4
Χαχαχαχαχαχα ... Αντε κανε μας την χαρη τωρα φιλαρακι...
Και επισης μη συνεχιζεις με τα πλανα που σας εδωσα !
Εφ οσον εχουμε τις συνομιλιες βγαλτες εδω ...
Εγω την οταν μου φιλαγες τα ποδια για να σου πω που βαραμε κ αν βαραμε 54 , ειδες και ολοι ειδαν την απαντηση μου..
Οποτε συνεχισε το παιχνιδι σου παιχταρα μου ...
Αιντε εδω μεσα ....
Και οσο για το καποδιστριακο και το αστερ που μου λες , μαθε ορθογραφια για να μη μου βγαινουν τα ματια ! Και ασε εμενα να σπουδαζω ... το γυμνασιο..!

στεφανάκο κατά αρχήν αποκλείεται η περίπτωση να σε φιλήσω οπουδήποτε... θα με ξεμαλλιάσει το αγόρι σου!!!:help

αφού επιμένεις ας σου φρεσκάρω την μνήμη χρυσόψαρου που διαθέτης.. να μάθουν και οι άουτ τι κουμάσι στρατολόγησαν.. το πρώτο πλάνο που πούλησες ήταν όταν με κάλεσες αργά το προηγούμενο βραδυ του πλάνου για να μου πεις ότι στόχος ήταν η 55 και ειδικά ο doumeril που ήταν ανενεργός... δώσαμε άμεσα την επιτήρηση στον μεγα ΚΡΑ ΚΡΑ και η άουτ πείρε το μακρύτερο... τα υπόλοιπα ήταν μη ήσσονος σημασίας για εμάς μιας και τα πλανα τις άουτ βρομάγαν από την αρχή τους...

στεφ ποτε έμαθες γραμματική βρε θηρίο?:ban:

villager μήπως να τα βρείτε με τον στεφανάκο? έχετε τόσα πολλά κοινά, θα είσαστε το τέλειο ζευγάρι(L)

υγ.τουρλού στρατολόγησε τον και πάρε μας τα μυαλά:grrr2:
 

DeletedUser



μην τον αναφερεις αυτον τον κοσμο τους πατας τον καλο και τους ξυνεις πληγες λεωνιδα..:D

λιγα λογια και απο εμενα το κακο παιδι των φυλετικων για καποιος..τον κ26 τον σταματησα τον ιουνιο καθοτι υποχρεωσεις οικογενιακες δεν με αφηναν περιθωριο χρονου(βαφτισεις,μετακομισεις κτλ)για μενα ο κ26 τελιωσε την στιγμη που κατερευσαν και τα παρατησαν οι λοντ..εκει γυρισε η αντιστοιχια των χωριων και πρακτικα τελιωσε το πανυγιρι..φυσικα και αυτο ειναι στα υπερ των σουσουδων και δεν μειωνει την αξια της νικης τους..μεγαλυτερη ενεργητικοτητα παιχτων οπως και καλυτερη οργανωση..απο κει και περα αυτα τα περι ρουφιανων τα ακουγα απο την πρωτη μερα που μπηκα στον κ26 και ερωτω εγω:αφου ρε καρντασια ξερατε και υποψιαζοσασταν ποιος ηταν ο ρουφ οπως πολλες φορες με ειχατε πει στο σκαιπ γιατι τον 1μηνα που ειχε σ.ε. δεν τον καθαρισατε να τελιωνετε??..αυτα απο εμενα καλη συνεχεια σε φιλους και εχθρους και ισως βρεθουμε σε αλλο κοσμο......
 

DeletedUser

το ξερεις οτι αυτο ηταν το σχεδιο εξ αρχης αλλα λογο οτι λειπαν πολλοι δεν μπορουσε να βγει το πλανο και ξεραμε οτι αν δεν γινοταν με πλανο οι σεσεδες θα σπαγαν τη σ.ε επισης προεκυψαν και καποια αλλα θεματα κατα τη διαρκεια της ειρηνης που δεν χρειαζεται να τα ξερουν ολοι που μας πηγαν αρκετα πισω..
 

DeletedUser18669

μην τον αναφερεις αυτον τον κοσμο τους πατας τον καλο και τους ξυνεις πληγες λεωνιδα..:D

λιγα λογια και απο εμενα το κακο παιδι των φυλετικων για καποιος..τον κ26 τον σταματησα τον ιουνιο καθοτι υποχρεωσεις οικογενιακες δεν με αφηναν περιθωριο χρονου(βαφτισεις,μετακομισεις κτλ)για μενα ο κ26 τελιωσε την στιγμη που κατερευσαν και τα παρατησαν οι λοντ..εκει γυρισε η αντιστοιχια των χωριων και πρακτικα τελιωσε το πανυγιρι..φυσικα και αυτο ειναι στα υπερ των σουσουδων και δεν μειωνει την αξια της νικης τους..μεγαλυτερη ενεργητικοτητα παιχτων οπως και καλυτερη οργανωση..απο κει και περα αυτα τα περι ρουφιανων τα ακουγα απο την πρωτη μερα που μπηκα στον κ26 και ερωτω εγω:αφου ρε καρντασια ξερατε και υποψιαζοσασταν ποιος ηταν ο ρουφ οπως πολλες φορες με ειχατε πει στο σκαιπ γιατι τον 1μηνα που ειχε σ.ε. δεν τον καθαρισατε να τελιωνετε??..αυτα απο εμενα καλη συνεχεια σε φιλους και εχθρους και ισως βρεθουμε σε αλλο κοσμο......

ρεμπελακο ο κ16 ηταν μια καλη σφαλιαρα σε ψιψινες αλλα η εξελιξη εδειξε οτι μια φυλη τετοια δεν μπορει να υποτυμηθει σε καμια περιπτωση,ενα μπουμεραγκ που δεν το περιμεναμε ποτε.
ο κοσμος που ποτε δεν θα ξεχασω θα ειναι ο κ16,δεν θα υπαρξει ποτε τετοια αντιπαραθεση στο εξτερναλ,οποιος θελει το τσεκαρει,αλλα και τετοια τουμπα στα στατιστηκα.
ευχομαι η φυλη του τουρλου παντα να εχει την ιδια δυναμη και επεισης ευχομαι παντα να υπαρχει η φυλη που θα της κανει την ζωη δυσκολη.
αυτο ειναι η φυλετικες και αυτα θελουμε να βλεπουμε.
εγω του μποκ του τα ειπα,μπορει να στησει ισαξια φυλη με τουρλου και οχι για εναν κοσμο,απο εκει και περα ειναι στο χεριι τουκαθενα να κοντραρει τους καλυτερους.
οι αουτ(καποιοι εξ αυτων πρωην ψιψινες) εδειξαν ενα μισος απεναντι σε αυτη την φυλη αλλα δεν τακαταφεραν.
ειμαι πολυ περιεργος να δω ποια φυλη θα στηθει ισαξια σε ψιψινες και θα κερδισει.
θα παρακολουθω πραγματικα τις εξελιξεις να δω αν ποτε βρεθει φυλη να κτυπησει τις ψιψινες στα ισα και τολμω να πω οτι ευχομαι οτι θα βρεθει αυτη η φυλη να συναγωνιστη τους παικτες αυτους.
περιμενω να δω περισσοτερες πριμειντ φυλες στο μελλον,γιατι αν δεν δω,μαλλον δεν θα εχει και μελλον το παιχνιδι
 

DeletedUser

στεφανάκο κατά αρχήν αποκλείεται η περίπτωση να σε φιλήσω οπουδήποτε... θα με ξεμαλλιάσει το αγόρι σου!!!:help

αφού επιμένεις ας σου φρεσκάρω την μνήμη χρυσόψαρου που διαθέτης.. να μάθουν και οι άουτ τι κουμάσι στρατολόγησαν.. το πρώτο πλάνο που πούλησες ήταν όταν με κάλεσες αργά το προηγούμενο βραδυ του πλάνου για να μου πεις ότι στόχος ήταν η 55 και ειδικά ο doumeril που ήταν ανενεργός... δώσαμε άμεσα την επιτήρηση στον μεγα ΚΡΑ ΚΡΑ και η άουτ πείρε το μακρύτερο... τα υπόλοιπα ήταν μη ήσσονος σημασίας για εμάς μιας και τα πλανα τις άουτ βρομάγαν από την αρχή τους...

στεφ ποτε έμαθες γραμματική βρε θηρίο?:ban:

villager μήπως να τα βρείτε με τον στεφανάκο? έχετε τόσα πολλά κοινά, θα είσαστε το τέλειο ζευγάρι(L)

υγ.τουρλού στρατολόγησε τον και πάρε μας τα μυαλά:grrr2:

Εμαθα γραμματικη απο τοτε που τα ρηματα γραφονται με Η ... χαχαχα αγραμματε . (διαθέτης)

Και επισης λες λογια του αερα κ ενα μα ενα καρο μ****ιες
Θα βαλω μια τελευταια εικονα που μιλαει απο μονη της για τελευταια φορα κ δεν θα ασχοληθω αλλο με ενα σκουπιδι που για ενα παιχιδι σπαει μια φιλια.
http://prntscr.com/4pe8zj .
Για να τελειωνει η καραμελα σου σιγα σιγα.
Και οσο για το αγορι μου , θελεις να σου απαντησω απο εδω ή την ξερεις την απαντηση ηδη ;



[aig]10 Πόντοι και banned για

4. Προκλητικό Περιεχόμενο


Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18900

το ξερεις οτι αυτο ηταν το σχεδιο εξ αρχης αλλα λογο οτι λειπαν πολλοι δεν μπορουσε να βγει το πλανο και ξεραμε οτι αν δεν γινοταν με πλανο οι σεσεδες θα σπαγαν τη σ.ε επισης προεκυψαν και καποια αλλα θεματα κατα τη διαρκεια της ειρηνης που δεν χρειαζεται να τα ξερουν ολοι που μας πηγαν αρκετα πισω..

λείπατε οι τρεις από τους τέσσερις και θες να τα βάλεις μετά με την cxc!!! δεν λες πως είδες ότι στηθήκαμε οι original cxc στην αυλή σου και θα εξαφανιζόσασταν γρηγορότερα από την lod...
τέτοιες δικαιολογίες είχαμε και εμείς πολλές... (ban noobsfarmer & βασίλης ΤΔΠ πάνω σε πλάνο μας στην lod.. το άλλο το κουμάσι τον σοφοκλή που πούλησε τα χωρια του στην άουτ και έσπασε την γραμμή του μετώπου στην 54 τον izy άμεσος μετά πλάνου τις άουτ... το ban το δικό μου που έχασα το 70% τον χωριων μου.. για να μην αναφέρω το μαζικό restart...) και πολλές άλλες αναποδιές!!! μείναμε όμως και το παλέψαμε!!! για αυτό είμαστε μεγάλη φυλή!!!

θύμισε μου σε ποιον κόσμο έσπασε συμφωνία για ειρήνη με οποιαδήποτε φυλή? οι εφιάλτες που σε κάνουν να κατουριέσαι τις νύχτες στο κρεβάτι σου δεν είναι πραγματικοί!!!

@ DACAP
πράγματι ο 16 ήταν ο καλύτερος κόσμος.. κρίμα που δεν τον τελειωσα... το πως πήρατε τον κόσμο τότε ας μην το συζητήσουμε εδώ... έχω δυο όρνια να τρολαρο

υγ. αχ ρε λυκάκια tourloumpokis που σας χρειάζεται
 

DeletedUser

ωστε το παραδεχεσαι οτι 4 ατομα σας παιζαμε μπαλιτσα ετσι?? δεν πειραζει αυτοι ειμασταν αυτοι σας παιζαμε.. τωρα οσον αφορα το σοφοκλη το ξερεις καλα οτι αν αλλαζε στρατοπεδο και πηγαινε αουτ μαζι με καποιους αλλους απ τα στρουμφακια που ηθελαν δεν θα υπηρχατε στο χαρτη.. για τα υπολοιπα που λες δεν μπαινω στο κοπο να σχολιασω στη θεωρια εισαι καλος.. στη πραξη τα μουτρα σου θα τρωγες οπως και καθε φορα που ειχα επιτηρηση λογαριασμο της αουτ οταν ετρωγε πλανο.. θα με δεις και σαν συμπαικτη αγορι μου μην βιαζεσαι.. που ξερεις μπορει να σε παρω και επιτηρηση καποια στιγμη..
 

DeletedUser18900

μπράβο στεφ χαλάλι οι παραδες που έδωσε μπαμπάς σου για τα φροντιστήρια!!! βρήκες ένα ορθογραφικό (εκ παραδρομής) και έγινες Einstein

κάτι για την πορεία σου στον 26 έχεις να μας πεις?

κανένα άλλο prtsc έχεις να βάλεις? μας πέθανες στις επαναλήψεις

όχι βρε το ξέρω το αμόρε σου... καλο παιδί είναι... άντε, και στα δικα μας οι λεύτερες κορίτσια

υγ.μην μου τηλεφωνείς στεφανάκο... είμαι αλλου, δεν σου κάθομαι

υγ.2 όχι βρε άμα είσαι μάγκας βρες πάλι το ορθογραφικό, θα σε δώσω λουκούμι


villager
η κατάσταση σου είναι απερίγραπτη... η επιστήμη σηκώνει τα χερια ψιλά... ίσος ένας εξορκισμός βοηθήσει αλλα δεν το βλέπω... η βλακεία δεν θεραπεύεται ούτε με ηλεκτροσοκ

toulou les και http://www.youtube.com/watch?v=qviuoZ9Sfr8
 

DeletedUser

Ησουν τρομερη απωλεια!!Ησουν οι φεικ που ξεχωριζαν στα πλανα,ησουν τα κοψιματα που μας σωζανε τα χωρια,ηταν το σκιλλ το απαραμιλο που μας εκανε να πιστευουμε στην ανατροπη,ησουν η περιοχη που ειχαμε αδεια τα χωρια γιατι ησουν διπλα μας.Ενας θεος ξερει γιατι συνεχισαμε χωρις εσενα.*Τεσπα τι θυμηθηκατε κ16...

*Η και οχι.


Εκανε και εκει την διαφορα εε??
 

DeletedUser

αα ρε σταμσταμ αφου εισαι cxcιτης απο κουνια γιατι σε τρολλαρουν??
 

DeletedUser18900

Ησουν τρομερη απωλεια!!Ησουν οι φεικ που ξεχωριζαν στα πλανα,ησουν τα κοψιματα που μας σωζανε τα χωρια,ηταν το σκιλλ το απαραμιλο που μας εκανε να πιστευουμε στην ανατροπη,ησουν η περιοχη που ειχαμε αδεια τα χωρια γιατι ησουν διπλα μας.Ενας θεος ξερει γιατι συνεχισαμε χωρις εσενα.*Τεσπα τι θυμηθηκατε κ16...

*Η και οχι.

κωστάκη τι και πως να θυμηθείς αγόρι μου από τον 16?! παρτακιας ήσουνα εκεί παρτακιας και εδώ? το ότι παίζεις στον 26 και ειδικά το συγκεκριμένο acc το οφείλεις αποκλειστικά και μονο σε εμενα... όταν όλη η ηγεσία ήθελε να τον κανιβαλίσει... όχι ότι σου έκανα χάρη βεβαια... για τον στρατό!!! εσένα ούτε να σε φτύσω....
ποτε δεν είναι αργά όμως!!!

αλήθεια δεν βαρέθηκες να είσαι ο απόκληρος μέσα στην φυλή?


@Romanos09
γυρνα στο λαγούμι σου... έστειλα καρότα!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Κωστα εισαι πολυ κακος μαζι του και μου τον νευριαζεις!!
 

DeletedUser

Προφανώς τα παιδιά απο OUT βαρέθηκαν σιγά μην εκλεινε αλλιώς κόσμο ο νουμπας ο τουρλουμπουκι και ο noobsfarmer και το υπολοιπο τσιρκο!! και χωρις να παιζει ο σταυρος δεν υπαρχει περιπτωση
 

DeletedUser31573

Προφανώς τα παιδιά απο OUT βαρέθηκαν σιγά μην εκλεινε αλλιώς κόσμο ο νουμπας ο τουρλουμπουκι και ο noobsfarmer και το υπολοιπο τσιρκο!! και χωρις να παιζει ο σταυρος δεν υπαρχει περιπτωση

Σιγουρα εσυ θα κανεις πλακα τωρα με το να λες τους υπολοιπους ΄΄τσιρκο΄΄....Σιγουρα θα εισαι φιλαρακι του Σταματη και θα **********.

- - - Eνημερώθηκε - - -

Προφανώς τα παιδιά απο OUT βαρέθηκαν σιγά μην εκλεινε αλλιώς κόσμο ο νουμπας ο τουρλουμπουκι και ο noobsfarmer και το υπολοιπο τσιρκο!! και χωρις να παιζει ο σταυρος δεν υπαρχει περιπτωση

Σιγουρα εσυ θα κανεις πλακα τωρα με το να λες τους υπολοιπους ΄΄τσιρκο΄΄....Σιγουρα θα εισαι φιλαρακι του Σταματη και θα **********.

[jor]

+10 για αναρμοστο περιεχόμενο

By jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μπορεί να αλλάξει ο τίτλος του θέματος σε "παραλήρημα των χαμένων"?

Εσείς που λέτε ότι παίζετε την cxc για πλάκα γιατί πατάτε διαγραφή γατάκια? Νιαουρίστε λίγο και αφήστε τα φόρουμ και τις φυλετικές για αυτούς που ξέρουν.
 

DeletedUser25600

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά του κ26...

Καταρχάς συγχαρητήρια στα παιδιά της CxC. Χαίρομαι που υπήρξα μέλος της σε προηγούμενους κόσμους και ξέρουν πολύ καλά πως θα είμαι δίπλα τους όποτε και αν με χρειαστούν. (Περικλής)

Για το παρών όμως, ένιωσα την ανάγκη διαβάζοντας όλα αυτά να σας πω πως δεν τιμάει κανέναν αυτό που συμβαίνει στο φόρουμ τις τελευταίες μέρες..
Ότι και αν έχει γίνει, ότι και αν έχει παιχτεί στο παρασκήνιο είναι κρίμα αξιοσέβαστοι άνθρωποι να φτάνουν σε τέτοιο σημείο και να εκφράζουν τέτοιες ακραίες απόψεις και συμπεριφορές. Είναι τέτοιο το παιχνίδι που πάντα θα επηρεάζει κατα μεγάλο βαθμό τις ανθρώπινες σχέσεις που δημιουργούνται στο παιχνίδι... Είτε το χωνεύεις, είτε όχι. Το θέμα είναι να ξέρεις πότε να βάλεις τελεία και να προχωρήσεις μπροστά.

Ευκαιρίες θα βρεθούν στο μέλλον να "πάρετε το αίμα σας πίσω".. ή να ξαναφτιάξετε τις σχέσεις σας.
Μέχρι τότε;;

Καλές μάχες
 
Κορυφή