ρουφιάνοι του κ27

  • Δημιουργός θέματος nikos.merino
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32070

Εκτός από άνθρωποι με δυσλεξία υπάρχει και ο ορθογραφικός έλεγχος ξέρεις .

Ας τελειώνει η συζήτηση κουράστηκα , τα υπόλοιπα in game .


Πες το φιλαράκι σου τον -Feel This Moment x3 περιμένω το τραίνο ! αλλά αναρωτιέμαι μήπως είσαι εσύ ;;;
 

DeletedUser

Ρε φίλε δεν είμαι τόσο καμένος να χάσω ένα λεπτό από την ζωή μου για να λογκάρω με δικό μου λογαριασμό για να υπερασπιστώ εμένα σε μία ανούσια συζήτηση .
Άλλοι τα κάνουν αυτά.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
οπιοσ θελει ενα ησητηρηο για νομπλαριζμα μασ λεει εδω nouks .

ειλικρινα οτι προβλημα και να εχεις που δεν ξερω και δεν με νοιαζει εαν ισχυει κανεις δεν μπορει απο τη στιγμη που δεν ξερεις να γραφεις ουτε το ονομα της φυλης σου να ασχοληθει μαζι σου...


Πες το φιλαράκι σου τον -Feel This Moment x3 περιμένω το τραίνο ! αλλά αναρωτιέμαι μήπως είσαι εσύ ;;;

ναι ρε ο merino ειναι ο -Feel This Moment x3
απλα θελω να μου πεις ποσο χρονο σε πηρε να το βρεις και γιατι
ΥΓ:Με τετοιο name δεν πας ουτε για τσαι.....

Οσο για τρενα και μπουρδες νομιζω ειστε η μονη φυλη στην ιστορια του .gr νομιζω που διαθετετε παικτη με 5000 χωριο και δεν εχει λεηλατησει ακομα ουτε 10.000 ουτε 100 λεηλασιες:hmmm::rolf:

Καλο βραδυ και Χρονια Πολλα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3040

ξεκινησατε απο τους ρουφιανους(ανακαλυψαμε για 1.532.433 φορες την αμερικη) και καταληξατε αλλου για αλλου...αντε να δουμε ποτε θα διαβασουμε 1 σοβαρη αποψη εδω μεσα...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ξεκινησατε απο τους ρουφιανους(ανακαλυψαμε για 1.532.433 φορες την αμερικη) και καταληξατε αλλου για αλλου...αντε να δουμε ποτε θα διαβασουμε 1 σοβαρη αποψη εδω μεσα...

και τωρα που μας ειπες τη γνωμη σου πως ενιωσες;:hmmm:
λες για μας οτι γραφουμε ανουσια αλλα και συ δεν πας πισω
ετσι δειχνει τουλαχιστον αυτο το ποστ(αν δεν γουσταρετε αυτα που γραφουμε μπορειτε απλα να ανοιγετε δικα σας θεματα)
 

DeletedUser3040

και τωρα που μας ειπες τη γνωμη σου πως ενιωσες;:hmmm:
λες για μας οτι γραφουμε ανουσια αλλα και συ δεν πας πισω
ετσι δειχνει τουλαχιστον αυτο το ποστ(αν δεν γουσταρετε αυτα που γραφουμε μπορειτε απλα να ανοιγετε δικα σας θεματα)

ζητω συγνωμμη για την ανουσια παρεμβαση φιλε μου.αφου σας αρεσουν τα παραπανω με τις ευχες μου!οντως...εχεις δικιο...μεγα βλακεια που εγραψα...(νικολα...απορω ρε αγορι τι απαντησεις περιμενες απο αυτους εδω μεσα...πραγματικα απορω!!)καλη διασκεδαση παικταραδες μου!:doh:
 

DeletedUser27572

ποια νουκς ρε γο λεμε και κλεμε οποιος θελει παραπανω πληροφωριες για να τους καψει δηπλοματικα με βρησκει σκυπε τωρα που εχω χρονο εχω πρηντ και οτι αλλο χρειαζετε. (δεν εχω κατι να χασω δεν ασχολουμε με τον κοσμο απλα αυτα με τον ελληνικο σερβερ καποια στιγμη πρεπει να αλαξουν αν θελετε να παιζει εδο κοσμος.)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19723

Και απο τον 5;
emoticon-00112-wondering.gif
emoticon-00102-bigsmile.gif
ο κ5 ηταν παιδικος σταθμος.... :D μακαρι να ηταν ετσι ολοι οι κοσμοι....
 

DeletedUser25211

Νικο κατσε να δεις και σε λιγο καιρο ! Θα ερθουν και αλλοι ρουφιανοι εδω στον κ27 !
 

DeletedUser

Θα προτείνω κάτι σε λίγες μέρες ώστε να μπορεί να καθαρίσει λίγο το παιχνίδι απο τους ρουφιάνους που το έχουν χαλάσει .

Καλό θα ήταν να συμφωνήσουμε όλοι οι παίκτες (Οι μη ρουφιάνοι) και να κρατάμε μία λίστα από τα ονόματα των ρουφιάνων σε κόσμους που παίζουμε ώστε σε όποιον κόσμο βλέπουμε κάποιον που είναι στην ρουφιανολίστα τον αποκλείουμε και τον χτυπάμε .

Με αυτόν τον τρόπο πιστεύω θα φτιάξουν μερικοί και ίσως καθαρίσει λίγο το παιχνίδι από αυτούς που το χαλάνε .
Αρκεί αυτή η οργάνωση να προχωρήσει και μακάρι να μπει μέσα όλος ο κόσμος των φυλετικών.
 

DeletedUser

Θα προτείνω κάτι σε λίγες μέρες ώστε να μπορεί να καθαρίσει λίγο το παιχνίδι απο τους ρουφιάνους που το έχουν χαλάσει .

Καλό θα ήταν να συμφωνήσουμε όλοι οι παίκτες (Οι μη ρουφιάνοι) και να κρατάμε μία λίστα από τα ονόματα των ρουφιάνων σε κόσμους που παίζουμε ώστε σε όποιον κόσμο βλέπουμε κάποιον που είναι στην ρουφιανολίστα τον αποκλείουμε και τον χτυπάμε .

Με αυτόν τον τρόπο πιστεύω θα φτιάξουν μερικοί και ίσως καθαρίσει λίγο το παιχνίδι από αυτούς που το χαλάνε .
Αρκεί αυτή η οργάνωση να προχωρήσει και μακάρι να μπει μέσα όλος ο κόσμος των φυλετικών.

Μη αποτελεσματικό.Ο καθένας ρουφ θα κάνει καινούριο λογαριασμό και όλα μέλι γάλα
 

DeletedUser27572

Νικο δεν προκειτε να καθαρησει αυτο το παιχνηδι γινετε ολο και χειροτερο παλια γινοταν ολα στο κρυφο με ενα στυλ τωρα τα κανουν και μεσα στην μαπα σου και σου λενε ετσι ειναι το παιχνηδι, παλια απλα η φυλη σου συνομοτουσε με εναν γυτωνα σου και τον αφηνε να σε noblarei (βοηθοντας τον και λιγο με πληροφωριες για τον στρατο σου εχωντας σε φιλο και λεγοντας του ποτε εισε ον και αλα) με το σκεπτικο οτι μετα θα μπει στην φυλη, μετα εκσελυχτικε, η φυλη σου συνενοουταν με εχθρικη φυλη ωστε να σου κανουν πλανο και με δικαιολογια τις φακε και τα πολα μετοπα η φυλη σου να σε αφησει εκτεθημαινο και μωλης φανε αυτους που πρεπει να γινετε ενωση των 2 φυλλων τωρα με την go εγινε το εξης κανανε μια λυστα τα μελη τις ηγεσιας της με το ποιους θα αφησουν στην υπειρο και ποιους οχι εχουν κανει συμφωνιες με ατομα απο αλλες φυλες απολες τις φυλες της υπειρου τους ολλη η δηπλοματια τους ειναι fake, το παιζουν καλοι με ολλους και σβηνουν 1-1 τους παικτες που νοιωθουν πως τους απειλουν και κυριως παικτες δυνατους που εχουν ηδη στην φυλη τους γιατι αυτους μπορουν να τους παρουν χωρις απολιες ευνοητο φανταζομαι, με μενα προσωπικα βαλαν παικτη ουδετερης και καλα φυλης να με noblarei, δεν τα καταφερε και μετα απο 2 μερες με αστιες δικαιολογιες που ουτε ****ς δεν θα πιστεβε με πεταξαν απο την φυλη και με καναν πλανο μαζι με παικτι φυλης που ηταν σε πολεμο με την go δηλαδη καναν πλανο σε συνεργασια με τον εχθρο για να παρουν παικτη δικο τους τωρα εγω τι αλο να πω στους 2000 ποντους (1 μηνα πρην το σκηνικο) ακομα μου ειχε πει ενας δουκας αλης φυλης πως δεν ειμαι μεσα στην περιβοητη λυστα οπως δεν ηταν ουτε αυτος και αργα η γρηγωρα θα βρουν δικαιολογια να με φανε τα μυνηματα τα εχω και δηνω τον κοδικο μου στο σκυπε για να τα δει οποιος θελει χωρις να εχει αμφηβολιες για την εγκηρωτητα τους. Η δικαιολογια που με διοξαν απο την γο και με noblaran ειναι οτι εστηλα 1 κριο σε ενα μελος της go και το εκανα αναφωρα στην οδ επιδη με εβρησε και του καναν παρατηρηση το μελος αυτο ειναι γνωστο απο παλαιοτερους κοσμους με το acaund arixtra και εχει ξαναγινει αναφωρα για το ποιον του στον ελληνικο σερβερ και τωρα παιζει στον λογαριασμο blizard. Να τονισω πως θεμα προδοσιας δεν παιζει απο την μερια μου μιας και ειχαν καταφερει να με χτυπησουν ολλες οι φυλες της υπειρου μου μεχρι να με χτυπησει και η φυλη μου και ειταν ενημαιρομαινοοι ολοι για αυτο οτι δηλαδη δεν ειχα αλη ακρη σε περιπτωση που με πετουσαν και παρα αυτου του γεγονοτος και οτι εδηνα καθημερινα αναφωρες στρατου η ΟΔ δεν εδωσε καμια ποινη σε κανεναν για το σημβαν αυτες ειναι οι ελληνικες ΦΜ να τις χαιρεστε!
 

DeletedUser29315

Θα προτείνω κάτι σε λίγες μέρες ώστε να μπορεί να καθαρίσει λίγο το παιχνίδι απο τους ρουφιάνους που το έχουν χαλάσει .

Καλό θα ήταν να συμφωνήσουμε όλοι οι παίκτες (Οι μη ρουφιάνοι) και να κρατάμε μία λίστα από τα ονόματα των ρουφιάνων σε κόσμους που παίζουμε ώστε σε όποιον κόσμο βλέπουμε κάποιον που είναι στην ρουφιανολίστα τον αποκλείουμε και τον χτυπάμε .

Με αυτόν τον τρόπο πιστεύω θα φτιάξουν μερικοί και ίσως καθαρίσει λίγο το παιχνίδι από αυτούς που το χαλάνε .
Αρκεί αυτή η οργάνωση να προχωρήσει και μακάρι να μπει μέσα όλος ο κόσμος των φυλετικών.

οι ρουφιανοι το παιχνιδι το εχουν χαλασει εκει που τους παιρνει νικολα.εμενα και κανα 2 ακομα ειναι ιδιαιτερη χαρα μας να τους απολαμβανουμε καθημερινα.αν ειχα την δυνατοτητα θα εβαζα γραμματεα να σηκωνει τα τηλεφωνα καθημερινα για τις ημερησιες καθημερινες εφημεριδες..του κ27.να φανταστεις ενα μηνα ειχα να λογγαρω και ξερω ποσο στρατο εχεις στο χωριο σου.χαχαχα.;P
οσους διωξετε στειλτε τους σε μενα.εχω δουλεια για ολους και σε πολλα ποστα.
 

DeletedUser31486

Και τι δεν άκουσα σε αυτό το θέμα ο ένας να αποκαλεί τον άλλον ανορθόγραφο δυσλεκτικό επειδή δεν μπορεί να μιλήσει στην γλώσσα του παιχνιδιού η οποία είναι μέσα στο παιχνίδι ρουφιάνοι υπήρχαν , υπάρχουν και θα υπάρχουν για πάντα εξάλλου το παιχνίδι αυτό είναι μια μικρογραφία της πραγματικής ζωής για αυτό αφήστε τα όλα αυτά εδώ στο external

Ας αποδείξει ότι αξίζει ο καθένας in Game. Αυτό προτείνω !

Υ.Γ: Και με λιγότερες ρουφιανιές
 

DeletedUser24216

Νικο δεν προκειτε να καθαρησει αυτο το παιχνηδι γινετε ολο και χειροτερο παλια γινοταν ολα στο κρυφο με ενα στυλ τωρα τα κανουν και μεσα στην μαπα σου και σου λενε ετσι ειναι το παιχνηδι, παλια απλα η φυλη σου συνομοτουσε με εναν γυτωνα σου και τον αφηνε να σε noblarei (βοηθοντας τον και λιγο με πληροφωριες για τον στρατο σου εχωντας σε φιλο και λεγοντας του ποτε εισε ον και αλα) με το σκεπτικο οτι μετα θα μπει στην φυλη, μετα εκσελυχτικε, η φυλη σου συνενοουταν με εχθρικη φυλη ωστε να σου κανουν πλανο και με δικαιολογια τις φακε και τα πολα μετοπα η φυλη σου να σε αφησει εκτεθημαινο και μωλης φανε αυτους που πρεπει να γινετε ενωση των 2 φυλλων



στους τρεις τελευταιους κοσμους που εχω παιξει ως Υπευθυνος Αμυνων Φυλης, αυτες οι γελοιοτητες που περιγραφεις δεν εχουν συμβει ουτε μια φορα.

αν "η φυλη συνεννοειται με γειτονα, η με αλλη φυλη για να σε φανε και δε σε βοηθουν με προφασεις", τοτε το προβλημα δεν ειναι "οι ρουφιανοι" αλλα οι αρχηγοι σας, και κατα συνεπεια, η ιδια η φυλη-τσιρκο στην οποια συμμετεχετε. (δεν μιλαω για τον 27, μιλαω γενικα και αν σας εχουν συμβει αυτα που λετε).

Εγω προσωπικα δεν εχω δει να γινεται ποτε μα ποτε κατι τετοιο σε φυλες που βρισκομαι.

Αυτα.
 

DeletedUser31881

Νικο δεν προκειτε να καθαρησει αυτο το παιχνηδι γινετε ολο και χειροτερο παλια γινοταν ολα στο κρυφο με ενα στυλ τωρα τα κανουν και μεσα στην μαπα σου και σου λενε ετσι ειναι το παιχνηδι, παλια απλα η φυλη σου συνομοτουσε με εναν γυτωνα σου και τον αφηνε να σε noblarei (βοηθοντας τον και λιγο με πληροφωριες για τον στρατο σου εχωντας σε φιλο και λεγοντας του ποτε εισε ον και αλα) με το σκεπτικο οτι μετα θα μπει στην φυλη, μετα εκσελυχτικε, η φυλη σου συνενοουταν με εχθρικη φυλη ωστε να σου κανουν πλανο και με δικαιολογια τις φακε και τα πολα μετοπα η φυλη σου να σε αφησει εκτεθημαινο και μωλης φανε αυτους που πρεπει να γινετε ενωση των 2 φυλλων τωρα με την go εγινε το εξης κανανε μια λυστα τα μελη τις ηγεσιας της με το ποιους θα αφησουν στην υπειρο και ποιους οχι εχουν κανει συμφωνιες με ατομα απο αλλες φυλες απολες τις φυλες της υπειρου τους ολλη η δηπλοματια τους ειναι fake, το παιζουν καλοι με ολλους και σβηνουν 1-1 τους παικτες που νοιωθουν πως τους απειλουν και κυριως παικτες δυνατους που εχουν ηδη στην φυλη τους γιατι αυτους μπορουν να τους παρουν χωρις απολιες ευνοητο φανταζομαι, με μενα προσωπικα βαλαν παικτη ουδετερης και καλα φυλης να με noblarei, δεν τα καταφερε και μετα απο 2 μερες με αστιες δικαιολογιες που ουτε ****ς δεν θα πιστεβε με πεταξαν απο την φυλη και με καναν πλανο μαζι με παικτι φυλης που ηταν σε πολεμο με την go δηλαδη καναν πλανο σε συνεργασια με τον εχθρο για να παρουν παικτη δικο τους τωρα εγω τι αλο να πω στους 2000 ποντους (1 μηνα πρην το σκηνικο) ακομα μου ειχε πει ενας δουκας αλης φυλης πως δεν ειμαι μεσα στην περιβοητη λυστα οπως δεν ηταν ουτε αυτος και αργα η γρηγωρα θα βρουν δικαιολογια να με φανε τα μυνηματα τα εχω και δηνω τον κοδικο μου στο σκυπε για να τα δει οποιος θελει χωρις να εχει αμφηβολιες για την εγκηρωτητα τους. Η δικαιολογια που με διοξαν απο την γο και με noblaran ειναι οτι εστηλα 1 κριο σε ενα μελος της go και το εκανα αναφωρα στην οδ επιδη με εβρησε και του καναν παρατηρηση το μελος αυτο ειναι γνωστο απο παλαιοτερους κοσμους με το acaund arixtra και εχει ξαναγινει αναφωρα για το ποιον του στον ελληνικο σερβερ και τωρα παιζει στον λογαριασμο blizard. Να τονισω πως θεμα προδοσιας δεν παιζει απο την μερια μου μιας και ειχαν καταφερει να με χτυπησουν ολλες οι φυλες της υπειρου μου μεχρι να με χτυπησει και η φυλη μου και ειταν ενημαιρομαινοοι ολοι για αυτο οτι δηλαδη δεν ειχα αλη ακρη σε περιπτωση που με πετουσαν και παρα αυτου του γεγονοτος και οτι εδηνα καθημερινα αναφωρες στρατου η ΟΔ δεν εδωσε καμια ποινη σε κανεναν για το σημβαν αυτες ειναι οι ελληνικες ΦΜ να τις χαιρεστε!

Κώστα αυτό που είπες τώρα δεν το περίμενα από σένα,αλήθεια....
Κι εδώ που τα λέμε δεν ήσουν παναγίτσα...
Προσπάθησα πόσες φορές να σε ξελασπώσω και ως το τέλος ,σε προσωπικό τουλάχιστον επίπεδο,δε σου έκανα κάτι το κακό,ίσα ίσα προσπαθώ να βρω μία μέση λύση έτσι ώστε να μην χρειαστεί να φύγει κανένας παίκτης που αξίζει....
Τέλος πάντων...
Είπες αυτά που είπες από δική σου μεριά,δεν έγιναν όμως κατ'αυτόν τον τρόπο...
Δε φέρθηκες με τον καλύτερο τρόπο στην blizzard ,δε χρειαζόταν και να ασχοληθείς τόσο βασικά,σε είχα πει να περιμένεις απλά μία εβδομάδα για να βαρέσουμε μαζί την αγάπη σου τον Μπουτάκια....


Αφού έφυγες λοιπόν εσύ, μία εβδομάδα μετά περίπου,έστειλα το τρενάκι μου στον Μπουτάκια μαζί με μία ακόμα εκαθαρριστική μπροστά απ το 2ο χωριό που είχα.
Στην 1η εφαγα κόκκινη.. Ο 1ος άριστος πέρασε και στους υπόλοιπους έφαγα ντοντζ με επιθετικά...Παρόλ'αυτά προσπάθησα.. Σε είπα απ την αρχή τη γνώμη είχα για σένα,αλλά και ποιο ήταν το θέμα μου μαζί σου (πρηχτη:Ρ )

Παρόλ'αυτά ,κοροιδεύεις τη φυλή που σε φυγάδευσε από την αρχή κιόλας,έχοντας στείλει σε σένα πολλές άμυνες... Έτσι έριξες και κόκκινη στον Μπουτάκια όταν σου έστειλε το τρενάκι,άσχετα το τι έχασες...
Θέλω να σου πω δηλαδή ότι κοιτάς μόνο τα κακά που προσέφερε αυτή η φυλή σε σένα και παραβλέπεις όλα τα καλά,τα οποία ήταν περισσότερα απ τα κακά που έγιναν...
Και όπως σε είχα πει,θα χαρώ να παίξουμε μαζί στον 28.. :)
 

DeletedUser27572

ενταξη ρε φιλε εκανε και καλα πηρα αμυνες ειχα βοηθεια αλλα το αποτελεσμα μετραρει, δεν μπορειτε να εχετε ποσα κοκκινα στην περιοχη και να με πετατε απο την φυλη και να με περνετε το χωριο γιατι εκανα ρεπορτ εναν που με εβρησε και γιατι εστηλα μια φακε με εναν κριο απο την στιγμη που ξερετε πως εγω φυλη δεν προδωσα ποτε και πως με βαρουσαν ολλες οι φυλες εμενα μου χαλασατε το παιχνηδι εγω ξενυχτησα για την φυλη και το acaund μου και ιδικα αμα παιζεις solo ειναι πολυ δυσκολο να κανεις καλο λογαριασμο θελει καψημο και με πηρανε δικοι μας με οτι νανε δικαιολογια εστηλα ποσα μυνηματα στην blizard και δεν απαντουσε ελεγε δεν εχει nuke και τρενο και μετα απο 2 μερες μου το εστηλε αμα με ελεγε μια ημρομηνια αυτο ζητουσα δεν θα της ελεγα τιποτα το γραψημο, το υφακι της και μετα το οτι με εβρησε αυτα με την σπασαν και ηταν λογικο ετσι οπως το κανατε ομως φανικε οτι θελατε να με φατε και ψαχνατε δικαιολογια τεσπα εγω δεν ξεχνω και θα φερθω αναλογως.
 

DeletedUser29797

ενταξη ρε φιλε εκανε και καλα πηρα αμυνες ειχα βοηθεια αλλα το αποτελεσμα μετραρει, δεν μπορειτε να εχετε ποσα κοκκινα στην περιοχη και να με πετατε απο την φυλη και να με περνετε το χωριο γιατι εκανα ρεπορτ εναν που με εβρησε και γιατι εστηλα μια φακε με εναν κριο απο την στιγμη που ξερετε πως εγω φυλη δεν προδωσα ποτε και πως με βαρουσαν ολλες οι φυλες εμενα μου χαλασατε το παιχνηδι εγω ξενυχτησα για την φυλη και το acaund μου και ιδικα αμα παιζεις solo ειναι πολυ δυσκολο να κανεις καλο λογαριασμο θελει καψημο και με πηρανε δικοι μας με οτι νανε δικαιολογια εστηλα ποσα μυνηματα στην blizard και δεν απαντουσε ελεγε δεν εχει nuke και τρενο και μετα απο 2 μερες μου το εστηλε αμα με ελεγε μια ημρομηνια αυτο ζητουσα δεν θα της ελεγα τιποτα το γραψημο, το υφακι της και μετα το οτι με εβρησε αυτα με την σπασαν και ηταν λογικο ετσι οπως το κανατε ομως φανικε οτι θελατε να με φατε και ψαχνατε δικαιολογια τεσπα εγω δεν ξεχνω και θα φερθω αναλογως.

οποιος καταλαβε ας κανει μια μεταφραση
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ενταξη ρε φιλε εκανε και καλα πηρα αμυνες ειχα βοηθεια αλλα το αποτελεσμα μετραρει, δεν μπορειτε να εχετε ποσα κοκκινα στην περιοχη και να με πετατε απο την φυλη και να με περνετε το χωριο γιατι εκανα ρεπορτ εναν που με εβρησε και γιατι εστηλα μια φακε με εναν κριο απο την στιγμη που ξερετε πως εγω φυλη δεν προδωσα ποτε και πως με βαρουσαν ολλες οι φυλες εμενα μου χαλασατε το παιχνηδι εγω ξενυχτησα για την φυλη και το acaund μου και ιδικα αμα παιζεις solo ειναι πολυ δυσκολο να κανεις καλο λογαριασμο θελει καψημο και με πηρανε δικοι μας με οτι νανε δικαιολογια εστηλα ποσα μυνηματα στην blizard και δεν απαντουσε ελεγε δεν εχει nuke και τρενο και μετα απο 2 μερες μου το εστηλε αμα με ελεγε μια ημρομηνια αυτο ζητουσα δεν θα της ελεγα τιποτα το γραψημο, το υφακι της και μετα το οτι με εβρησε αυτα με την σπασαν και ηταν λογικο ετσι οπως το κανατε ομως φανικε οτι θελατε να με φατε και ψαχνατε δικαιολογια τεσπα εγω δεν ξεχνω και θα φερθω αναλογως.


εχεις τσακωθει με τις τελειες αγορι μου;

παντως το θεμα μπορει να κλειδωσει νομιζω μιας και ο Aφρικανoble πηγε πυξιδα...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή