ρουφιάνοι του κ27

  • Δημιουργός θέματος nikos.merino
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Εσύ αγορίνα θα βγεις και με κανένα άλλο λογαριασμό σήμερα να λύσεις τα ψυχολογικά σου ή μόνο από 2 ?

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31893

τι εννοεις?
ο aapaylos και εγω ειμαστε διαφορετικοι λογαριασμοι και μπορει να το επιβεβαιωσει ο οποισδηποτε...οι αβασιμες απειλες σου αλλου
 

DeletedUser32070

Εσύ αγορίνα θα βγεις και με κανένα άλλο λογαριασμό σήμερα να λύσεις τα ψυχολογικά σου ή μόνο από 2 ?


Ορίστε ;; μήπως κάποιος αρχίζει και χάνει το δίκιο του ; και αρχίζει τις απειλέ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

-Sotakust ασε τα διπλα ακκ στο φορουμ νομιζω ειναι αρκετα τα μπαν ingame..Οχι και εδω ρε φιλε...

-aapaylos Εσυ φιλε ακομα εδω εισαι???κ27 διπλα σε εχω γι αυτο κατσε καλα γιατι θα στειλω κανα τρενο βραδιατικα και θα βγεις παλι εδω να κλεγεσαι...
 

DeletedUser31893

εφερες και το τσιρακι σου νικολακη? καλο το κολπο αλλα παλιο
 

DeletedUser

Φίλε δεν έχω τσιράκια μόνο φίλους
τώρα αν εσύ έχεις μάθει με τσιράκια λογικό είναι , κάπου στην nukes θα είσαι.
 

DeletedUser31893

ξεφυγατε απο το θεμα βλεπω επειδη σας συμφερει...
 

DeletedUser32070

-Sotakust ασε τα διπλα ακκ στο φορουμ νομιζω ειναι αρκετα τα μπαν ingame..Οχι και εδω ρε φιλε...

-aapaylos Εσυ φιλε ακομα εδω εισαι???κ27 διπλα σε εχω γι αυτο κατσε καλα γιατι θα στειλω κανα τρενο βραδιατικα και θα βγεις παλι εδω να κλεγεσαι...


Μάλλον άλλος βγαίνει και κλέγεται εδώ μέσα ! αλλά δεν ξέρω ποιός ρε , εσύ μάλλον θα ξέρεις , μια και είστε και φίλοι !
 

DeletedUser31931

νοβλαρετε τον πακιστανοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.....

[jor]
+10 πόντοι για ρατσιστικές αναφορές

Ρατσιστικά ή εθνικιστικά σχόλια είναι επίσης απαγορευμένα ακόμα και σαν αστεϊσμοι.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αγορίνες αν έχετε ορεξούλες υπάρχουν κάτι σπίτια με κόκκινα φωτάκια που διανυκτερεύουν .
Πηγαίνετε να ξελαμπικάρεται .


[Jor]
+10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31302

Αγορίνες αν έχετε ορεξούλες υπάρχουν κάτι σπίτια με κόκκινα φωτάκια που διανυκτερεύουν .
Πηγαίνετε να ξελαμπικάρεται .

Πρώτα ανοίγουμε ένα θέμα, που από την αρχή φαίνεται ότι θα γίνει μπάχαλο και μετά λέμε και εξυπνάδες.... Εδώ όμως δε διαχειρίζεσαι εσύ το φόρουμ για να διαγράφεις θέματα, Νικολάκη!
 

DeletedUser

Μου αρέσει που σας πείραξε που είχα λάθος το όνομά σας .
Εδώ πέρα το παιδί μόλις δολοφόνησε την Ελληνική γλώσσα , θα τον κυνηγάει ο Μπαμπινιώτης .

Αφού δεν τα ανεβάζει κανείς λέω να τα ανεβάζω εγώ για να βλέπω και εγώ αλλά και οι άλλοι τι γίνετε με αυτόν τον πόλεμο.

Το γινεται γραφεται ετσι--->γινεται και οχι γινετε οπως το εγραψες.Μην λες λοιπον οτι ο αλλος σκοτωσε την ελληνικη γλωσσα οταν και εσυ ηδη την εχεις σκοτωσει.Φιλικα παντα.Μπαμπινιωτη.

[jor]
Προειδοποίηση για σχολιασμό ορθογραφίας άλλου παίχτη.

2.β. Γραμματική/ορθογραφία
Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31893

@αφρικανε εμενα δεν μου αρεσει η ολη φαση αλλα απο τη στιγμη που κανεις λαλακιες δινεις δικαιωματα σορρυ κιολας...και να εχεις τα balls να λες οτι φταις οταν φταις αυτο ειχα να πω
 

DeletedUser

@αφρικανε εμενα δεν μου αρεσει η ολη φαση αλλα απο τη στιγμη που κανεις λαλακιες δινεις δικαιωματα σορρυ κιολας...και να εχεις τα balls να λες οτι φταις οταν φταις αυτο ειχα να πω

εσυ με τον μπαμπινιοτη ηπαρχουν αθρωπη με διλεξια δεν τελιοσε εδω η ζωη πολεμο πεζουμε και οχι μαθενουμε ορθογραφια φιλικα γιαννης
 

DeletedUser

εσυ με τον μπαμπινιοτη ηπαρχουν αθρωπη με διλεξια δεν τελιοσε εδω η ζωη πολεμο πεζουμε και οχι μαθενουμε ορθογραφια φιλικα γιαννης

Εκτός από άνθρωποι με δυσλεξία υπάρχει και ο ορθογραφικός έλεγχος ξέρεις .

Ας τελειώνει η συζήτηση κουράστηκα , τα υπόλοιπα in game .
 

DeletedUser

εσυ με τον μπαμπινιοτη ηπαρχουν αθρωπη με διλεξια δεν τελιοσε εδω η ζωη πολεμο πεζουμε και οχι μαθενουμε ορθογραφια φιλικα γιαννης

ακριβως...μην ξεχναμε οτι ο αϊνσταϊν ηταν δυσλεκτικος...δεν δεχομαι να ερχεσαι εσυ και να τα ισοπεδωνεις ολα φιλε μου
 

DeletedUser

Αγορίνες αν έχετε ορεξούλες υπάρχουν κάτι σπίτια με κόκκινα φωτάκια που διανυκτερεύουν .
Πηγαίνετε να ξελαμπικάρεται .

το ξελαμπικαρετε γραφεται με ε και οχι με αι..

[jor]
+10 πόντοι για σχολιασμό ορθογραφίας άλλου παίχτη.

2.β. Γραμματική/ορθογραφία
Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή