ρουφιάνοι του κ27

  • Δημιουργός θέματος nikos.merino
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Πραγματικά σας το λέω .
Όσους ρουφιάνους έχω δει όσο παίζω φυλετικές τους έχω δει μαζεμένους όλους στον κόσμο 27 .
και ναι η φυλή που παίρνει την πρωτιά στα ρουφιανιλίκια είναι με μεγάλη διαφορά από την δεύτερη η nouks .
Παιδιά μπράβο συνεχίστε έτσι.
 

DeletedUser

Καλως ηρθατε στις Φυλετικες Μαχες.
Ελπιζουμε να απολαυσετε την παραμονη σας.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
προφανως δεν ειχες παιξει στο 16....... :)

τι παιχτηκε 11 κοσμους πριν δηλαδη;


merino χωρις τους ρουφς το game δεν θα χε νοημα πιστευω...
ειναι μεσα στα πλαισια του παιχνιδιου και αυτο μας αρεσει δεν μας αρεσει
απλα καταληγω σε κατι που ειχα πει απο την αρχη του 27
μακραν ο πιο μαπα κοσμος απο ολες τις πλευρες
 

DeletedUser19723

τι παιχτηκε 11 κοσμους πριν δηλαδη;


merino χωρις τους ρουφς το game δεν θα χε νοημα πιστευω...
ειναι μεσα στα πλαισια του παιχνιδιου και αυτο μας αρεσει δεν μας αρεσει
απλα καταληγω σε κατι που ειχα πει απο την αρχη του 27
μακραν ο πιο μαπα κοσμος απο ολες τις πλευρες

Απλα ηταν ο απολυτος κοσμος των ρουφιανων.....και ισως (κατα την γνωμη μου ναι) ο καλυτερος κοσμος απο πλευρας υλικου παικτων....
 

DeletedUser

Φίλε πραγματικά στο λέω
αν ήσουν στην φυλή μου θα είχες σιχαθεί το game .

Δεν πειράζει. Κανένας δεν είναι τέλειος. Σε κάθε κόσμο τα ίδια βλέπαμε και πάντα τα ίδια θα έχουμε. Τώρα που τους ξέρετε ποιοί είναι ρεστάρτ απο τώρα. Τέσπα μακρυγόρησα. Καλές μάχες σε όλους
 

DeletedUser18787

Απλα ηταν ο απολυτος κοσμος των ρουφιανων.....και ισως (κατα την γνωμη μου ναι) ο καλυτερος κοσμος απο πλευρας υλικου παικτων....

Και απο τον 5;
emoticon-00112-wondering.gif
emoticon-00102-bigsmile.gif
 

DeletedUser32070

Τα φιλιά μου στις γιαγιάδες στην φωτογραφία
user_image.jpg

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

οπιοσ θελει ενα ησητηρηο για νομπλαριζμα μασ λεει εδω nouks .

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31302

Πραγματικά σας το λέω .
Όσους ρουφιάνους έχω δει όσο παίζω φυλετικές τους έχω δει μαζεμένους όλους στον κόσμο 27 .
και ναι η φυλή που παίρνει την πρωτιά στα ρουφιανιλίκια είναι με μεγάλη διαφορά από την δεύτερη η nouks .
Παιδιά μπράβο συνεχίστε έτσι.

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για την διαφήμιση! Αλλά θα παρακαλούσα να γράφεις σωστά το όνομά μας. Είμαστε nukes. Όχι nouks.

Την αμοιβή για τις υπηρεσίες την θέλεις σε τραπεζικό λογαριασμό, με επιταγή ή σε πόντους premioum;

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

ειναι premium οχι premioum.

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

οπιοσ θελει ενα ησητηρηο για νομπλαριζμα μασ λεει εδω nouks .

Μου αρέσει που σας πείραξε που είχα λάθος το όνομά σας .
Εδώ πέρα το παιδί μόλις δολοφόνησε την Ελληνική γλώσσα , θα τον κυνηγάει ο Μπαμπινιώτης .

Όσο για το νομπλάρισμα σε περιμένω έχουμε και κέρασμα .
Επίσης σε περίπτωση που δεν το ξέρεις ο ένας κριός που μου στέλνεις δεν παίρνει χωριό .
Φιλούδια πυξιδοπαίδια τα υπόλοιπα στο παιχνίδι , αν και δεν το βλέπω να μένετε για πολύ όπως και στον κ24 .

Ρουφιάνοι θα σας πάρω τα χωριά μπουχαχαχαχαχαχα


[jor]
Προειδοποίηση για σχολιασμό ορθογραφίας άλλου παίχτη.

2.β. Γραμματική/ορθογραφία
Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32070

Μου αρέσει που σας πείραξε που είχα λάθος το όνομά σας .
Εδώ πέρα το παιδί μόλις δολοφόνησε την Ελληνική γλώσσα , θα τον κυνηγάει ο Μπαμπινιώτης .

Όσο για το νομπλάρισμα σε περιμένω έχουμε και κέρασμα .
Επίσης σε περίπτωση που δεν το ξέρεις ο ένας κριός που μου στέλνεις δεν παίρνει χωριό .
Φιλούδια πυξιδοπαίδια τα υπόλοιπα στο παιχνίδι , αν και δεν το βλέπω να μένετε για πολύ όπως και στον κ24 .

Ρουφιάνοι θα σας πάρω τα χωριά μπουχαχαχαχαχαχα


Τα φιλιά μου και σε εσένα.. Αααα και στα μέλοι σου που βρίσκονται δίπλα μου ! :*
 

DeletedUser

Τα φιλιά μου και σε εσένα.. Αααα και στα μέλοι σου που βρίσκονται δίπλα μου ! :*

Πρόσεξε μόνο μην από εκεί που βρίσκονται δίπλα σου ξαφνικά βρεθούν να σε χαιρετάνε μέσα από το χωριό σου και εσύ να τους χαιρετάς από την πυξίδα .
 

DeletedUser

Μου αρέσει που σας πείραξε που είχα λάθος το όνομά σας .
Εδώ πέρα το παιδί μόλις δολοφόνησε την Ελληνική γλώσσα , θα τον κυνηγάει ο Μπαμπινιώτης .

Όσο για το νομπλάρισμα σε περιμένω έχουμε και κέρασμα .
Επίσης σε περίπτωση που δεν το ξέρεις ο ένας κριός που μου στέλνεις δεν παίρνει χωριό .
Φιλούδια πυξιδοπαίδια τα υπόλοιπα στο παιχνίδι , αν και δεν το βλέπω να μένετε για πολύ όπως και στον κ24 .

Ρουφιάνοι θα σας πάρω τα χωριά μπουχαχαχαχαχαχα

Μιλας εσυ για ρουφιανιες μερινο? το 99% του εξτερναλ γνωριζει τι κουμασι εισαι οποτε μην ερχεσαι να μας το παιξεις και καλα ο θιγμενος της παρεας. Βλεπω ενα ποστ γεματη υποκρισια

Καλη συνεχεια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32070

Πρόσεξε μόνο μην από εκεί που βρίσκονται δίπλα σου ξαφνικά βρεθούν να σε χαιρετάνε μέσα από το χωριό σου και εσύ να τους χαιρετάς από την πυξίδα .

Με κάνεις και σκιάζομαι , μια με τις γιαγιάδες και μια τώρα !
 

DeletedUser

Με κάνεις και σκιάζομαι , μια με τις γιαγιάδες και μια τώρα !

αχαχαχ θεος...που ηρθε να μας την πει και ο αφρικανος αχαχαχ

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31893

@μερινο ειμαστε φιλοι απο κ25 και ξερεις πολυ καλα πως σου εχω σταθει παρα πολλες φορες...αλλα οταν εχεις αδικο οφειλω να στο τονισω.
και εδω οφειλω να πω πως εισαι τελειως λαθως
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή