ρουφιάνοι του κ27

  • Δημιουργός θέματος nikos.merino
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Χαιρετώ τους συνεργάτες μου "ρουφιάνους" σε κάποιον κόσμο υπήρξα και εγώ.. χαχα
 

DeletedUser31881

ενταξη ρε φιλε εκανε και καλα πηρα αμυνες ειχα βοηθεια αλλα το αποτελεσμα μετραρει, δεν μπορειτε να εχετε ποσα κοκκινα στην περιοχη και να με πετατε απο την φυλη και να με περνετε το χωριο γιατι εκανα ρεπορτ εναν που με εβρησε και γιατι εστηλα μια φακε με εναν κριο απο την στιγμη που ξερετε πως εγω φυλη δεν προδωσα ποτε και πως με βαρουσαν ολλες οι φυλες εμενα μου χαλασατε το παιχνηδι εγω ξενυχτησα για την φυλη και το acaund μου και ιδικα αμα παιζεις solo ειναι πολυ δυσκολο να κανεις καλο λογαριασμο θελει καψημο και με πηρανε δικοι μας με οτι νανε δικαιολογια εστηλα ποσα μυνηματα στην blizard και δεν απαντουσε ελεγε δεν εχει nuke και τρενο και μετα απο 2 μερες μου το εστηλε αμα με ελεγε μια ημρομηνια αυτο ζητουσα δεν θα της ελεγα τιποτα το γραψημο, το υφακι της και μετα το οτι με εβρησε αυτα με την σπασαν και ηταν λογικο ετσι οπως το κανατε ομως φανικε οτι θελατε να με φατε και ψαχνατε δικαιολογια τεσπα εγω δεν ξεχνω και θα φερθω αναλογως.



Κάτσε κάτσε γιατί με όλα αυτά που με λες,με βάζεις κι εμένα σ'όλο αυτό..Για πες ,εγώ προσωπικά τι σ'έκανα; Δέχτηκες καμμιά επίθεση από μένα; Δε σου φέρθηκα καλά; Δεν προσπάθησα να μην υπάρξουν αντιπαραθέσεις;;; Δε μάλωσα με την υπόλοιπη διοίκηση όταν έμαθα το πως και το γιατί έγινε;;;;
Όσο για το θέμα blizzard, όπως σου είχα πει και παλαιότερα, δεν ξέρω ποιος είχε αδικο και ποιος δίκιο.Και οι 2 πάντως είσασταν εγωιστές σ αυτόν τον τομέα.. Ο καθένας με τον τρόπο του....
Τέλος πάντων, ό,τι έγινε τώρα έγινε...
Δεν μπορεί να αλλάξει κάτι ευτυχώςς ή δυστυχώς....
Παρόλ'αυτά θα το εκτιμούσα εάν δεν συνέχιζες αυτή τη δυσφήμιση που επιχείρησες να πραγματοποιήσεις για τη φυλή...
Ευχαριστώ φίλε Κώστα :)
 

DeletedUser27572

μονο απο σενα ρε τοπ δεν εχω παραπονο ουτε φενεσε πουθενα να εχεις εμπλακει αλλα φιλετικεσ παιζουμε δεν μπορω να ξερω τα παντα δεχομαι ομως πως εσυ δεν ηξερες τιποτα μεχρι την μερα που μου εκανε το πλανο η φυλη μου μαζι με εναν παικτη ουδετερης φυλης και εναν κοκκινο το επαναλαμβανω γιατι ειναι τραγικο, ξερω ολλη η υπολοιπη ηγεσια ομως με καρφωσε αγρια, εγω αυτο που με καναν δεν θα το εκανα σε κανεναν ουτε καν στους ιδιους που μου το καναν αν παιξουν αυριο μεθαυριο σε φυλη μου παντα κρινω τους αλλους με βαση το τι θα εκανα εγω στην θεση τους σε φυλη μου αυτο το ρεζιλικη δεν εγινε πουθενα να λεει ολλη η υπειρος οτι ειναι οτι νανε να εχουν ολλοι συνομηλιες για τετια πραγματα και για μενα και οσοι ειναι απλα μελη της φυλης go ειναι ενοχοι για οσα εγιναν γιατι στηριζουν μια πολυ σαπια ηγεσια που ειναι 3-4 ατομα παρεα και τα σκιζουν ολα χωρις να παιζουν φιλετικες μαχες τι αλο να πω εχει ξεφτυληστει το παιχνηδι με αυτους. υγ: οχι δεν σταματαω την δυσφυμηση θα τα λεω μεχρι να διαλυθουν οι λογαριασμοι που στινουν τις ιντριγκες γιατι εγω σιχαθηκα το παιχνηδι εξαιτιας τους και αν δεν ημουν καμαινος δεν θα γουσταρα ουτε την αρχικη σελιδα να ξαναδω δεν μπορει καθε μερα να δινω αναφωρες στρατου να ρωταω μελος τις διοικισης blizzard27 ποτε θα εχει αριστους να τον βοηθησω να παρει αυτος χωριο οχι εγω, να με γραφει και να με βριζει και μετα απο 2 μερες μαζι με τον δουκα lefterhs και αλλους να με χτυπατε ολλοι μαζι μωλης ειδατε πως ο μπουτακιας μου χαλασε την προηγουμενη μερα τα αμυντικα και το τειχος δηλαδη ελεος περημαινε η ηγεσια να χασω τις αμυνες μου για να μου παρουν τα χωρια χωρις απολιες ωραια ηγεσια δεν αδικιθηκα μονο εγω ετσι και ο μπουτακιας εχασε full nuke και πηρατε εσεις 3 χωρια ετσι χωρις πολλες απολιες ωραιες φιλετικες παιζετε, γιατι δεν βγαινετε να μιλησετε δημοσια?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31881

μονο απο σενα ρε τοπ δεν εχω παραπονο ουτε φενεσε πουθενα να εχεις εμπλακει αλλα φιλετικεσ παιζουμε δεν μπορω να ξερω τα παντα δεχομαι ομως πως εσυ δεν ηξερες τιποτα μεχρι την μερα που μου εκανε το πλανο η φυλη μου μαζι με εναν παικτη ουδετερης φυλης και εναν κοκκινο το επαναλαμβανω γιατι ειναι τραγικο, ξερω ολλη η υπολοιπη ηγεσια ομως με καρφωσε αγρια, εγω αυτο που με καναν δεν θα το εκανα σε κανεναν ουτε καν στους ιδιους που μου το καναν αν παιξουν αυριο μεθαυριο σε φυλη μου παντα κρινω τους αλλους με βαση το τι θα εκανα εγω στην θεση τους σε φυλη μου αυτο το ρεζιλικη δεν εγινε πουθενα να λεει ολλη η υπειρος οτι ειναι οτι νανε να εχουν ολλοι συνομηλιες για τετια πραγματα και για μενα και οσοι ειναι απλα μελη της φυλης go ειναι ενοχοι για οσα εγιναν γιατι στηριζουν μια πολυ σαπια ηγεσια που ειναι 3-4 ατομα παρεα και τα σκιζουν ολα χωρις να παιζουν φιλετικες μαχες τι αλο να πω εχει ξεφτυληστει το παιχνηδι με αυτους. υγ: οχι δεν σταματαω την δυσφυμηση θα τα λεω μεχρι να διαλυθουν οι λογαριασμοι που στινουν τις ιντριγκες γιατι εγω σιχαθηκα το παιχνηδι εξαιτιας τους και αν δεν ημουν καμαινος δεν θα γουσταρα ουτε την αρχικη σελιδα να ξαναδω δεν μπορει καθε μερα να δινω αναφωρες στρατου να ρωταω μελος τις διοικισης blizzard27 ποτε θα εχει αριστους να τον βοηθησω να παρει αυτος χωριο οχι εγω, να με γραφει και να με βριζει και μετα απο 2 μερες μαζι με τον δουκα lefterhs και αλλους να με χτυπατε ολλοι μαζι μωλης ειδατε πως ο μπουτακιας μου χαλασε την προηγουμενη μερα τα αμυντικα και το τειχος δηλαδη ελεος περημαινε η ηγεσια να χασω τις αμυνες μου για να μου παρουν τα χωρια χωρις απολιες ωραια ηγεσια δεν αδικιθηκα μονο εγω ετσι και ο μπουτακιας εχασε full nuke και πηρατε εσεις 3 χωρια ετσι χωρις πολλες απολιες ωραιες φιλετικες παιζετε, γιατι δεν βγαινετε να μιλησετε δημοσια?


Καταλαβαίνω πως νιώθεις γι αυτό και σ είχα στηρίξει τότε...
Τους ρώτησα πως θα ένιωθαν αυτοί οι ίδιοι αν γινόταν στους ίδιους αυτό που έγινε σε σένα.οι περισσότεροι δε μίλησαν...
Γι αυτό και εγώ δεν πήρα κανένα μέρος σ'όλο αυτό,όπως δε θα μου άρεσε να το κάνουν σε μένα , έτσι δε θα το κάνω κι εγώ....
Απάντηση στο υσ: Τα παιδιά δεν παρακολουθούν εξτέρναλ,μόνο εγώ απ τη φυλή νομίζω πως το κάνω... Αλλά συνήθως τους ενημερώνω σχετικά με το τι ακούγεται εδώ και γενικώς πως είναι τα πράγματα..Γι αυτό λοιπόν και δε βγαίνουν να απαντήσουμ για να λύσω την απορία σου...
 

DeletedUser27572

οποτε μαγκες μην δω ξανα κανεναν να παραπονιετε για την τιμιοτητα τον ελληνικον κοσμων η για την χαμυλη συμετοχη οταν οι παρεες και οι κληκες κανουν παιχνηδι χωρις κανεις να προστατευει το ευ αγωνιζεστε εγω εχω ξαναχαρακτηρησει οσους παιζουν ετσι συμοριες που λυμαινουν αυτο το παιχνηδι και αν δεν γινει κατι να προστετευετε ο απλος παικτης απο αυτους παντα θα μαινουν μονο αυτοι στο τελος λογικο ειναι για το καλο του παιχνηδιου και για να αποκτησει παλι ενδιαφερον θα πρεπει η διαχειρηση να βρει εναν τροπο προστασιας πχ να μην γινετε να διοξεις τον αλλον και να του παρεις τα χωρια με την 1 η κατι τετιο δεν ξερω...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή