ΑΡΞ VS MACED0

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24649
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31468

καλα! απο εσας, το τριο μπελκαντο, το ξερα οτι ειστε πικραμενοι!!


δεν χρειαζεται να το επιβεβαιωνετε! :)

κοιταξτε να κανετε ακομα καμια στρατολογηση να ανεβειτε σε ποντους!

μαζεψτε κι αλλα νουμπακια απο war, μιας και οι σωστοι σας εριξαν πορτα, και μετα ξαναγραψτε μου παικτουρες!

δεν θα μπω σε συζητηση μαζι σου...οπως ειπε και ενας φιλος...ειμαι κλοουν δεν ξερω απο αυτα... ;)
 

DeletedUser25211

Για ισοπαλια ! το βλεπω ! Τα βρηκαν διπλωματικα !

Κανενας νικητης ! Ισως και οι 2 νικητες ! Ποιος ξερει ! Ο καθενας θα πει την δικια του γνωμη !
 

DeletedUser16803

ισοπαλια? ποια ισοπαλια? εγω μια φυλη βλεπω πλεον στον χαρτη! η αλλη εξατμιστηκε!! :rolf:
 

DeletedUser25211

Μαλλον ειναι ωρα να ζητησει αυτος που το ανοιξε το θεμα να κλειδωσει γτ το βλεπω να ξεφευγει !

ισοπαλια? ποια ισοπαλια? εγω μια φυλη βλεπω πλεον στον χαρτη! η αλλη εξατμιστηκε!! :rolf:


Εσυ παλι οτι θες καταλαβαινεις ! εκτος το οτι κοινο πλανο δεν εβγαλες ποτε κρυφτηκες ως συνηθως στον λαχανοκηπο σου ! Απο την αλλη τα παιδια στην μακεδονια ειχαν την ορεξη να παιξουν παιζανε ξυλο για κανα 20ημερο !
Αλλα οι συμμαχοι τους ! ριχνανε λυπασμα στις ελιες μην παισουν δακο !
 

DeletedUser16803

ο λαχανοκηπος σε εκανε ρισταρτ στον 13, η κανω λαθος? ααα!! ξεχασα!! διαγραφη πατησες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαλλον σου πεσαν βαρια τα αγγουρια!!

αγκαλιτσες εγινε τελικα ο 27!! αναμενομενο με τοσους μαζεμενους εδω που εχουν τα πρωτεια στις αγκαλιτσες!!

ποιους να πρωτοπεις!! η ιστορια τους και τα στατς δεν κρυβονται!! τα ιδια και τα ιδια σε οσους κοσμους και να επαιξαν οι συγκεκριμενοι!! merge στην αρχη και μετα διαγραφες οατν αρχισει το καλο ξυλο! επειδη το παιχνιδι δεν παιζεται με αγκαλιτσες!

ααα!!! ξεχασα! κι εσυ διαγραφη πατησες στον13!! σορρυ δεν ηθελα να σε πληγωσω!
 

DeletedUser25211

ο λαχανοκηπος σε εκανε ρισταρτ στον 13, η κανω λαθος? ααα!! ξεχασα!! διαγραφη πατησες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαλλον σου πεσαν βαρια τα αγγουρια!!

αγκαλιτσες εγινε τελικα ο 27!! αναμενομενο με τοσους μαζεμενους εδω που εχουν τα πρωτεια στις αγκαλιτσες!!

ποιους να πρωτοπεις!! η ιστορια τους και τα στατς δεν κρυβονται!! τα ιδια και τα ιδια σε οσους κοσμους και να επαιξαν οι συγκεκριμενοι!! merge στην αρχη και μετα διαγραφες οατν αρχισει το καλο ξυλο! επειδη το παιχνιδι δεν παιζεται με αγκαλιτσες!

ααα!!! ξεχασα! κι εσυ διαγραφη πατησες στον13!! σορρυ δεν ηθελα να σε πληγωσω!

Απο αγκαλιτσες λιγο δυσκολο να ξερω εγω ! Αυτη την τεχνη την ξερεις εσυ καλυτερα απο μενα !Μπορει να το επιβεβαιωσει και ο ελαμπρου !

Να σε εχει ο θεος καλα με εκανες και γελασα παλι !

Οτι και να λες κακιες δεν κρατω ! (L)

Ενα παιχνιδακι ειναι να παιρναω την ωρα μ γελωντας ! Πες και αλλα !

Εγω διαγραφη λαθος πληροφοριες εχεις ! Σε εσας ημουν μεχρι τελος ! αμα το βρεις που ημουν κο σε κερναω οτι ζητηση η καρδια σου ! Ηθελα να διαπιστωσω μεχρι π φτανει η σαλατα(ρουφ) να εχω το νου μου !

Δυστυχως θα κλειδωθει γρηγορα και δεν θα εχω να γελαω !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16803

Απο αγκαλιτσες λιγο δυσκολο να ξερω εγω ! Αυτη την τεχνη την ξερεις εσυ καλυτερα απο μενα !Μπορει να το επιβεβαιωσει και ο ελαμπρου !

Εγω διαγραφη λαθος πληροφοριες εχεις ! Σε εσας ημουν μεχρι τελος ! αμα το βρεις που ημουν κο σε κερναω οτι ζητηση η καρδια σου ! Ηθελα να διαπιστωσω μεχρι π φτανει η σαλατα(ρουφ) να εχω το νου μου !

οι αγκαλιτσες δεν πηγαιναν για σενα! αλλου πηγαιναν. ξερουν αυτοι! εκτος κι αν εισαι κι εσυ απο την ιδια κλικα του 13!!! ξερεις ποιους !! τα τσιρακια που εκαναν την επανασταση τους!! κουνια που σας κουναγε!! γι αυτο μπαγασακο δεν μας δειχνεις το προσωπο σου να δουμε ποιος εισαι?
παντως αν επαιζες με το ονμα αυτο που γραφεις εισαι δαρμενος και πατησες διαγραφη! αν δεν επαιζες με αυτο το ονομα, τοτε εισαι αυτο που εγραψα απο πανω! οποτε παλι πικραμενος εισαι!! νουμπακο ρεσταρτακια!

Δυστυχως θα κλειδωθει γρηγορα και δεν θα εχω να γελαω !

μην αγχωνεσαι! καθρεφτες δεν εχεις σπιτι σου? με τα μουτρα που θα εχεις μετα το ποστ, σιγουρα θα χεις με τι να γελας!

φορουμακια! εε φορουμακια!
γιατι στο παιχνιδι μονο πικρες εχεις!!
 

DeletedUser24216

εγω παντως δε πατησα διαγραφη στον 13!!!!!!!!!!!!!!









































































(με νομπλαρανε.)

[jor]
+10 πόντοι για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread.

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τελικα σας τρωει....

Ρε αφηστε το πληκτρολογιο γρφωντας αηδιες και πιαστε το μερος συγκεντωσης να χαρουμε παιχνιδι...

13 τελος....27 εχει τωρα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή