ΑΡΞ VS MACED0

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24649
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser24649

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2
Πλευρά 2: 2
Διαφορά: 0

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 21,031
Πλευρά 2: 103,916
Διαφορά: 82,885

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 6,095
Πλευρά 2: 8,387
Διαφορά: 2,292

chart



Πλευρά 1:
Φυλές: Maced0
Πλευρά 2:
Φυλές: ΑΡΞ

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 3
Διαφορά: 3

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 2
Διαφορά: 2

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 12,422
Διαφορά: 12,422

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 0
Πλευρά 2: 8,387
Διαφορά: 8,387

chart
 

DeletedUser24649

ROUND 2 H MAXH ΓΙΑ ΤΗΝ 54 ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

Πλευρά 1:
Φυλές: ΑΡΞ, ΑΡΞ.
Πλευρά 2:
Φυλές: Maced0, Maced1, Maced2

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες



Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 6
Πλευρά 2: 2
Διαφορά: 4

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 21,847
Πλευρά 2: 10,666
Διαφορά: 11,181

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 21,160
Πλευρά 2: 8,382
Διαφορά: 12,778

chart




[jor]
Παρατήρηση για παραβίαση των κανόνων του φόρουμ

- Αποφύγετε την δημιουργία πολλαπλών posts. Μπορείτε σε ένα post να κάνετε περισσότερα του ενός "αποσπάσματα" από posts άλλων παικτών (προκειμένου να απαντήσετε ή να σχολιάσετε πολλούς μαζί) καθώς και να χρησιμοποιήσετε την "επεξεργασία" για να διορθώσετε ένα post σας αντί να φτιάξετε καινούριο.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31599

Οταν σπανε την Σ.Ε 15 μερες ποιο πριν φιλε αυτα γινονται...Θα δουμε τις προσεχως μερες ομως...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24649

Πλευρά 1:
Φυλές: ΑΡΞ, ΑΡΞ.
Πλευρά 2:
Φυλές: Maced0, Maced1

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 14
Πλευρά 2: 9
Διαφορά: 5

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 7
Πλευρά 2: 4
Διαφορά: 3

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 38,966
Πλευρά 2: 21,902
Διαφορά: 17,064

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 24,311
Πλευρά 2: 13,456
Διαφορά: 10,855

chart
 

DeletedUser31599

Παντως παιδια ειστε πολλοι καλοι...αλη8εια για πειτε μας..πως πανε τα πλανα?ποσα εχετε κερδισει και σε ποσα τρεχετε κλαιγοντας?γιατι φυσικο ειναι να χανουμε αν και εχετε τετρααπλασιους+++++ ποντους απο εμας...για πειτε βρε παδια να ξερουμε?
 

DeletedUser24649

Nαι γιατι καποιοι λεγανε οτι η macedo δεν εχει ελπιδα οτι η 54 ειναι τελειωμενη και τα λοιπα...εγω βλεπω αν χανουν το ενα επιθετικο μετα το αλλο χωρις να κανουν ιδιαιτερη ζημια
 

DeletedUser

Deathroyal --> εχετε τετρααπλασιους+++++ ποντους απο εμας

την πεταξες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24649

γιατι αδικο εχει???σπασαν τη σε στα ξαφνικα με πλανα και δεν καταφεραν ουτε τα συνοριακα χωρια να παρουν.....
 

DeletedUser3458

Αν σπάγαμε εμείς τη Σ.Ε. ξαφνικά θα τους είχαμε εξαφανίσει. Εξαυλώσει καλύτερα!!!
Ούτε τα Χριστούγεννα δεν σεβαστήκατε...
 

DeletedUser31486

Μαγκες ενταξει τωρα η αρξ δεν ειναι και καμια φυλη μικρη αρκετοι παικτες εχουν μεγαλη εμπειρια και μπορουν να διαλυσουν μια φυλη σαν την μακεδονια μεσα σε μια νυχτα ......
Aσχετα που δεν το εχουν κανει τοσο καιρο......
 

DeletedUser

Αυτο προσπαθησανε, να διαλυσουν μια φυλη σε μια νυχτα! Αλλα πηρανε τα τσεκουρια στο χερι. Ανεβασανε την maced0 κατι θεσεις στις απωλειες και ολα καλα!! Κατι ανενεργους φαγανε και χασανε ενα καρο επιθετικα και ενα σωρο αριστοκρατες! Οκ βαρεσανε δυνατα δεν αντιλεγω, αλλα ειναι φυλη με τοσα χωρια παραπανω και τοσο στρατο παραπανω, λιγα καταφεραν να κανουν! ΚΑΜΙΑ σχεση με το "θα διαλυσουν μια φυλη σαν την μακεδονια μεσα σε μια νυχτα"...... Και χασανε και χωρια! Νομιζω πως αν η maced0 ηταν στην θεση της ΑΡΞ απο χωρια, στρατο, καιρο στο παιχνιδι θα εκανε παρτυ, οχι να χανει και χωρια απο πανω σαν την ΑΡΞ...
Εγω ξερω οτι οταν εισαι τοσο δυνατοτερη φυλη και σπας την Σ.Ε. 26 Δεκεμβριου 11 τη νυχτα και σκας φουλ πλαννερ με επιθετικα αριστους ΤΡΕΝΑ κτλ σε τοσα χωρια. Και δεν παιρνεις ουτε το 1/4 αλλα χανεις κιολας χωρια δεν μπορεις να λες οτι καταφερες κατι.
 

DeletedUser25211

Πλευρά 1:
Φυλές: ΑΡΞ, ΑΡΞ.
Παίκτες: capilarine13
Πλευρά 2:
Φυλές: Maced0, Maced1, Maced2

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 7
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 0

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 24,311
Πλευρά 2: 23,251
Διαφορά: 1,060

chart



Ο κύριος καπιλαριν η έφυγε από μόνος του ή έφαγε ένα ωραίο κικ δώρο του άι Βασίλη ! Άλλα γνωρίζοντας ότι ούτε ο Γιώργος ούτε ο μάνος θα έκαναν κάτι τέτοιο ! μάλλον έφυγε για να μην γράψει απώλειες !!
 

DeletedUser31599

Μαγκες ενταξει τωρα η αρξ δεν ειναι και καμια φυλη μικρη αρκετοι παικτες εχουν μεγαλη εμπειρια και μπορουν να διαλυσουν μια φυλη σαν την μακεδονια μεσα σε μια νυχτα ......
Aσχετα που δεν το εχουν κανει τοσο καιρο......

τοτε γιατι δεν το κανανε?επειδη αυτο προσπαθησανε αλλα καπου τα βρηκαν σκουρα...τα καλυτερα ερχονται
 

DeletedUser

King --> αλλα ειναι φυλη με τοσα χωρια παραπανω και τοσο στρατο παραπανω

δεν μου λετε παιδακια στην μακεδονια. οκ συμφωνω επρεπε να ειχε μεγαλυτερη απηχηση η ΑΡΞ αλλα οπως βλεπω πολλοι μιλατε για τα χωρια. ειμαι ο μαναδικος που βλεπει πως η MACED εχει περισσοτερα χωρια η να βαλω γυαλια;;;;; πειτε μου για να ξερω.
 

DeletedUser24649

Πλευρά 1:
Φυλές: ΑΡΞ, ΑΡΞ.
Παίκτες: capilarine13
Πλευρά 2:
Φυλές: Maced0, Maced1, Maced2

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 7
Πλευρά 2: 7
Διαφορά: 0

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 24,311
Πλευρά 2: 23,251
Διαφορά: 1,060

chart



Ο κύριος καπιλαριν η έφυγε από μόνος του ή έφαγε ένα ωραίο κικ δώρο του άι Βασίλη ! Άλλα γνωρίζοντας ότι ούτε ο Γιώργος ούτε ο μάνος θα έκαναν κάτι τέτοιο ! μάλλον έφυγε για να μην γράψει απώλειες !!

οπως πεταξανε και τον skuuuu και οπως θα κανουν και με αλλους
 

DeletedUser25211

ειμαι ο μαναδικος που βλεπει πως η MACED εχει περισσοτερα χωρια η να βαλω γυαλια;;;;; πειτε μου για να ξερω.

Μάλλον και μιλάς για 3 χωριά !
Ακριβώς από πάνω έχει ένα ποστ που λέγεται Χάρτες δες το και δες και τους πόντους κάθε οικογένειας !

υ.σ βέβαια δεν έχει ανανεωθεί ακόμα!
 

DeletedUser

King --> αλλα ειναι φυλη με τοσα χωρια παραπανω και τοσο στρατο παραπανω

δεν μου λετε παιδακια στην μακεδονια. οκ συμφωνω επρεπε να ειχε μεγαλυτερη απηχηση η ΑΡΞ αλλα οπως βλεπω πολλοι μιλατε για τα χωρια. ειμαι ο μαναδικος που βλεπει πως η MACED εχει περισσοτερα χωρια η να βαλω γυαλια;;;;; πειτε μου για να ξερω.

Αρχικα φιλε εμεις εδω στην μακεδονια βλεπουμε τα πραγματα λιγο πιο καθαρα. Δλδ για να σου εξηγησω... τα χωρια ειναι 160 υπερ μας 117 δικα σας. Οπως ειναι κατανοητο εμεις μπηκαμε πιο αργα στο παιχνιδι... Σωστα??? Η ειμαι απο αλλο πλανητη και εγω? (Θα προτιμουσα Αρη αν πεις ναι). Και στην ουσια του θεματος Maced: 310.440 συνολικοι ποντοι - ΑΡΞ: 618.632. Το συνολο ολων των φυλων. Καλο θα ειναι να βλεπουμε καποια πραγματα πριν λεμε οτιδηποτε. Τωρα αν εχεις εσυ κατι καλυτερο μπορεις να το βρεις και να το εκφρασεις εδω!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή