ΑΡΞ VS MACED0

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24649
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

χαχαχα ναι φιλε η maced0 εχει πιο πολλα χωρια, κατι 500ρια της δευτερης θυγατρικης πιανουνε ε? Οταν παικτες της ΑΡΞ εχουνε 20.000με 40.000 ποντους ο καθενας. χαχαχαχα, τι αλλο θα ακουσουμε!!!
 

DeletedUser31486

Μαγκες μην προσπαθειτε να τα βαλετε με τους αροξολιτες απλα ειναι θεμα χρονο να σας σβησουν απο τον χαρτη!!!
 

DeletedUser31486

Εγω αυτο το λεω ως ουδετερος αν δειτε ειμαι σε εντελως διαφορετικη φυλη και το λεω επειδη γνωριζω αρκετους απο αυτους
 

DeletedUser25211

Μαγκες μην προσπαθειτε να τα βαλετε με τους αροξολιτες απλα ειναι θεμα χρονο να σας σβησουν απο τον χαρτη!!!

Σε απειλούσαν και εσένα ! ?? ?? ? ? ? ? ? :hmmm:


Αυτα κάνει ο Μάνος μετα απο εξοδο στον σφακιανακη ! (L)


υ.σ. Εκτος αν του κανανε κατι στο κ13 τα παιδια απο μακεδονια και το φιλαγε μανιατικο (L)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31599

Ας μιλησουμε λιγο για ενδιαφερον θεματα...ουτε χωριο με 2000 ποντους δεν μπορειτε να παρετε?
 

DeletedUser

ρε παιδια ελεος δηλαδη..αντι να δουμε κανα στατιστικο βλεπουμε την κυρα κατινα και την κυρα αφροσυνη να τσακωνονται σαν μικρες κοπελες που τους πηραν την κουκλα..
και εγω αρξ ειμαι αλλα οτι και να γινει δν θα βγω εδω να πω ειμαι παικταρας και καλυτερος απο ολη την maced κτλ..αντε συμμαζεψτε τα μυαλα σας και πειτε τπτ ενδιαφερον...ρεζιλευεστε και δν το εχετε καταλαβει...
μιλαω και προς την μια πλευρα και προς την αλλη τωρα..
 

DeletedUser31599

ρε παιδια ελεος δηλαδη..αντι να δουμε κανα στατιστικο βλεπουμε την κυρα κατινα και την κυρα αφροσυνη να τσακωνονται σαν μικρες κοπελες που τους πηραν την κουκλα..
και εγω αρξ ειμαι αλλα οτι και να γινει δν θα βγω εδω να πω ειμαι παικταρας και καλυτερος απο ολη την maced κτλ..αντε συμμαζεψτε τα μυαλα σας και πειτε τπτ ενδιαφερον...ρεζιλευεστε και δν το εχετε καταλαβει...
μιλαω και προς την μια πλευρα και προς την αλλη τωρα..

Οριστε..Πλευρά 1:
Φυλές: Maced0, Maced1, Maced2
Πλευρά 2:
Φυλές: ΑΡΞ, ΑΡΞ.
Παίκτες: skuuuuuu, xaritwmenos, capilarine13

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8
Πλευρά 2: 8
Διαφορά: 0

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 25,479
Πλευρά 2: 25,882
Διαφορά: 403

chart


Ναι ρε φιλε και καλα κανουμε!ουτε χριστουγεννα δεν σεβαστηκατε ουτε τιποτα!σας αξιζουν αυτα που λεμε τωρα!γιατι και μεσα σας το ξερετε..και να μιλησουμε και απο οποια οπτικη γωνια θες!ελα στην θεση μας λιγο..καλη χρονια και για τις δυο μεριες με υγεια και οτι επιθυμει ο καθενας!Και στο κατω-κατω εχθροι ειμαστε δεν θα ειχε ενδιαφερον αν ειμασταν ολοι φιλοι σωστα?χεχεχε...:D
 

DeletedUser

το οτι ειμαστε εχθροι δν παει να πει πως ειμαστε ζωα..ειμαστε ολοι ανθρωποι και πρεπει να σεβομαστε ο ενας τον αλλον..
οσο για το οτι δν σεβαστηκαμε τα χρισοτυγεννα θα μπορουσα να σου πω πολεμικο παιχνιδι ειναι ο καθενας κανει τα παντα για να νικησει (κατι το οποιο μου το ειχαν πει σε παλιοτερο κοσμο θελω να πω οτι ναι εχω περασει απο την θεση που βρισκεσαι και φυσικα εχω περασει και απο χειροτερες θεσεις απο αυτη..περασμενα ξεχασμενα ομως)
αλλα δν θα το πω αυτο και θα προτιμησω να πω ενα καλες γιορτες και καλες μαχες να εχουμε..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλες γιορτες, αλλα με λιγοτερες πωλησεις σε ΑΡΟΞΟΛ και λιγοτερα κουνουπια (οπως ειπε και ενας συμπαιχτης) ;)
 

DeletedUser25211

Φημες λενε οτι τα λεφτα απο τα καλαντα τα βαλατε ολα σε αναβαθμισεις εκει στην αρξ !

http://prntscr.com/2fpyob :clap:

Απο την αλλη στη μακεδονια πεζανε λολ(φημες) ολες τις γιορτες !
 

DeletedUser

Aς μιλισει παρακαλω το μερος συγκεντρωσης!

Καροτακια!!!!!:hmmm:
 

DeletedUser25211

Καροτακια!!!!!:hmmm:

Ε βεβαια δεν πινετε ξεροσφυρι το σκοτσ στο νοτι ! θελει και καροτακι η πενια !

Στατιστηκα θελω να δω μετα ! μην πανε τζαμπα τα τρενα απο ξιφοι ! :axe:

Και οπως μου ανέφερε ενας φιλος ! ειναι τσεκουρια με σχημα ξιφους και σερνουν και κριο απο πισω

υ.σ. ειχατε παρει και τον βοήθεια μαζι σας !(L)
 

DeletedUser31468

χαχαχαχαχαχαχαχαχα περιμενε δεν εγραψα αλλα δεν αντεχω θα το πω


χαχαχαχαχαχαχαχαχα μια φορα πηγαμε και εμεις μπουζουκια και το εμαθε ολος ο σερβερ???

χαχαχαχαχα ελεος ρε παιδια ελεος....

περαν τις πλακιτσας ομως οφειλουμε ενα

Χρονια πολλα σε ολους υγεια και ευδαιμονια σε ολους τους τομεις...δεν ειμαστε εχθροι αντιπαλοι ειμαστε σε ενα παιχνιδι που καλος η κακος μας βαζει ολους πισω απο μια οθονη... στην πραγματικη ζωη και νοτη θα παμε και οπου θελετε... η μαγκια δεν ειναι εδω...εξω ειναι ... μακαρι να επιβιωσουμε εξω και εδω μεσα ας πανε ολα χαμενα...

Καλη χρονια με υγεια και πολλα λευτα σε ολους

ιν γκειμ καλες μαχες...
 

DeletedUser16803

Aς μιλισει παρακαλω το μερος συγκεντρωσης!

Καροτακια!!!!!:hmmm:


για πες μας και το κανονικο σου ονοματακι, αυτο που επαιξες στον κ13 για να ξερουμε ποσο σε πονεσαμε κι εσενα!! αντε με ολους τους πικραμενους που εχουμε μπλεξει!!
 

DeletedUser25211

για πες μας και το κανονικο σου ονοματακι, αυτο που επαιξες στον κ13 για να ξερουμε ποσο σε πονεσαμε κι εσενα!! αντε με ολους τους πικραμενους που εχουμε μπλεξει!!

Βαριεσε να ψαξεις ετσι ? Αδερφάκια ήσασταν

υ.σ. Τι γινεται θα βαλετε τπτ σταστικουλια !
 

DeletedUser16803

δεν το θυμομουν!! πολλοι σαν αυτον περασαν πικραμενοι στον 13!!

εδω βλεπω εχει μεγαλη γλωσσα! απλα θα του θυμισω μια ρηση των αρχαιων: το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου!

μαλλον δεν εχει διαβασει αρχαιους! ;)
 

DeletedUser31468

δεν το θυμομουν!! πολλοι σαν αυτον περασαν πικραμενοι στον 13!!

εδω βλεπω εχει μεγαλη γλωσσα! απλα θα του θυμισω μια ρηση των αρχαιων: το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου!

μαλλον δεν εχει διαβασει αρχαιους! ;)

να σου πω εγω μια ρηση που εχω διαβασει αρχαιους... "αν δεν εχεις γνωση δεν πρεπει να εχεις αποψη" ο παππους Πλατων...!!!!! και αφου δεν εχεις γνωση για τον ανθρωπο που μιλας να μην εχεις ουτε και αποψη...
 

DeletedUser16803

καλα! απο εσας, το τριο μπελκαντο, το ξερα οτι ειστε πικραμενοι!!


δεν χρειαζεται να το επιβεβαιωνετε! :)

κοιταξτε να κανετε ακομα καμια στρατολογηση να ανεβειτε σε ποντους!

μαζεψτε κι αλλα νουμπακια απο war, μιας και οι σωστοι σας εριξαν πορτα, και μετα ξαναγραψτε μου παικτουρες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή