Tribal Wars 2!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser23062

Δεν υπάρχει ελληνικός server άμα κοιτάξεις τους ενεργούς servers. Το link είναι για τον νετ
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δεν υπάρχει ελληνικός server άμα κοιτάξεις τους ενεργούς servers. Το link είναι για τον νετ

Ευχαριστω. Ρωτησα απλα για να το επιβεβαιωσω. Με το πρεμιουμ να μας πειτε τι παιζει αν ξερετε, εκτος και αμα δεν το δα εγω:p
 

DeletedUser23062

Μην μπερδεύεις τις Φυλετικές Μάχες με το tribal wars 2 όταν ανοίξει ρώτα εκεί. εδώ είναι άλλο παιχνίδι
 

DeletedUser6091

[mad]Πάντα ο Closed Beta ενος παιχνιδιου είναι στα αγγλικά. Μετά το τέλος του Closed Beta θα ανοίξουν οι servers των χωρών. Πότε θα γίνει αυτό? Αγνωστο ακόμη.

Όλες οι πληροφορίες για το Tribal Wars 2 υπάρχουν στη σελιδα του facebook. Δεν γνωρίζουμε περισσότερα πράγματα να σας ενημερωσουμε, γιατί είναι εντελώς διαφορετικό παιχνίδι.[/mad]
 

DeletedUser

παιδια δε παιζει κανεις ; απο εδω στον κλειστο; ολες οι χωρες την εχουν δει εθνικες ομαδες δεν παιζει κανεις να κανουμε φυλη;
 

DeletedUser

αμα ειμαστε τυχεροι και παρουμε κανα beta-key πως το λενε τοτε οχι εθνικη ομαδα το μουντιαλ ολοκληρο θα παρουμε.
 

DeletedUser

απο το φεισμπουκι δινουν ασχοληθηκα μια μερα και προλαβα ενα

παντως ειναι καλο πολυ καλο
 

DeletedUser3305

Δίνουν κωδικούς και μέσω email αν είχες κάνει προεγγραφή. Έκανα πριν 1 μήνα και μου ήρθε σήμερα!
 

DeletedUser

Εγω δεν ειχα κανει στο TW2 κ εκανα τις πριν 2 μερες.Στο rg ειχα κανει πριν καιρο κ προχθες μου δωσανε 2 κλειδια
 

DeletedUser3305

Πόσοι είμαστε συνολικά που έχουμε μπει στον Beta; Αν είμαστε αρκετοί και κοντά ο ένας στον άλλον, θα ήταν καλύτερα να φτιάχναμε μία φυλή.
 

DeletedUser

παιδια εγω εχω beta key για tribal wars 2 και μπηκα να δω πως ειναι περιπλοκο ειναι αλλα ωραιο
 

DeletedUser31340

Εγω μονο που μπηκα για λιγο δεν μου αρεσε καθολου ειδικα εκει που φορτονει σελιδα. 1000φορες καλυτερες ειναι οι κανονικες φυλετικες μαχες παρα αυτο το νεο πραγμα
 

DeletedUser7539

ωραια δουλεια απο Innogames αλλα δεν βλεπω μελλον.
Ωραια γραφικα αλλα ολο πολυπλοκα και αργα.

αντε σε αυτο να κοψεις τραινο ή να κοψεις με donge σε χιλιοστα . Αστο να λειπει ....

9mTOK5g.png


- - - Eνημερώθηκε - - -

Γιωργο , δεν τους λες στους Γερμανους να κανουν λιγα βασικα να κρατησουν τον κοσμο στο παιχνιδι αντι να κανουν πειραματα και πολυπλοκες αναβαθμισεις συνεχεια . Γιατι τους βλεπω στο τελος στο ΔΝΤ.
 

DeletedUser33408

[aig]Banned By aigokairos για διαφημίσεις...[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή