Tribal Wars 2!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6091

[mad]Μπορείτε να συζητήσετε εδώ όλα όσα αφορούν το νέο παιχνίδι της InnoGames Tribal Wars2![/mad]
 

DeletedUser11555

Θα εχει τις ιδιες μοναδες? πχ δορατοφορους, τσεκουρομαχους κλπ κλπ..? ηθικο θα πεφτει παλι με αριστους? ποσο κοινο ειναι δλδ με το τωρα παιχνιδι? και επισης ποιο το νοημα του αν ειναι πανω κατω ιδιο? δλδ γιατι να μην γινει ενα update στο ηδη υπαρχων?
 

DeletedUser

ΑΑΑΑΑ ολο αποριες είσαι?? :p

απο οτι εχω καταλαβει η βαση θα είναι ιδια με τα καινουργια χαρακτηριστικα που αναφερθηκαν :)
Ξερουμε ποιες θα είναι οι 2 καινουργιες μοναδες??
 

DeletedUser

Φίλε και πρώην συμπαίκτη/αντίπαλε dezos. Συμφωνώ σε όλα όσα είπες. Αλλά μπες στη θέση των Γερμανών. Παίρνουν ένα σωρό λεφτά από τα παιχνίδια τους αλλά δεν υπάρχει τρόπος να αυξηθούν ραγδαία εάν δεν μπορέσουν να τραβήξουν νέους παίκτες και αυτό δεν γίνεται σε μεγάλο βαθμό μέχρι τώρα αφού οι νέοι παίκτες έχουν ένα μεγάλο μειονέκτημα, όταν οι παλιοί χρησιμοποιούν scripts, κάνουνε co-play και άλλα. Οπότε θα φτιάξουν ένα καινούργιο παιχνίδι του στυλ grepolis, στο οποίο θα γίνει περαιτέρω αφαίμαξη των παικτών, γιατί σίγουρα θα βασίζεται στους πόντους premium και λοιπά microtransactions.

Εάν αυτές οι αλλαγές προσθέτονταν στο τρέχον παιχνίδι, κάποιοι παλιοί παίκτες θα έκαναν ragequit γιατί δεν θα ήθελαν τα γραφικά και τις νέες ομάδες. Κάποιοι άλλοι θα συνέχιζαν για λίγο καιρό, μέχρι να αποφασίσουν ότι δεν θέλουν να δώσουν άλλα λεφτά για να είναι επιτυχημένοι σε ένα παιχνίδι κοκ. Μπορεί κάπου μέσα στα παλικάρια από τη Γερμανία να έχει περισσέψει λίγος σεβασμός για τα παλιά μέλη τους. Ή απλά να είναι κίνηση marketing, γιατί με αυτόν τον τρόπο έχουν μικρότερες πιθανότητες να βγάλουν πολλά λεφτά από το να κάνουν ξεχωριστό παιχνίδι που θα παίζεται και από κινητά.

Όπως και να έχει εγώ με το ζόρι πλέον παίζω φυλετικές μάχες, πόσο μάλλον να ασχοληθώ και με ένα ξεχωριστό παιχνίδι...

Φιλικά και χωρίς να θέλω να ειρωνευτώ ή να σαρκάσω κάποιον από το ελληνικό team που απλά εκτελούν εντολές.

mikalakis/nerea
 

DeletedUser27572

εχω δει ηδη να ανοιγουν και γερμανικος σερβερ πολονικος βραζηλιανικος, ποτε θα ανοιξει περιπου ελληνικος γνωριζουμε?
οσο και να λετε πως δεν θα χαθουν οι παλιες φυλετικες ολλοι γνωριζουμε πως ενας νεως παικτης πλεον που θα googlarei tribal wars σηγουρα θα πηγαινει να μαθει το 2 και οχι το 1 και λογο γραφικων και λογο συναγονιζμου καλο θα ειναι να οργανοσουμε σαν κοινοτητα να μπουμε οργανομαινα στην γιορτη των φυλετικων μαχων που θα ειναι σιγουρα ενας κληστος κοσμος που αποτι εχω καταλαβει θα ειναι ποιο πολυ δοκημαστικου χαρακτηρα για τον νεο σερβερ.
 

DeletedUser9181

Πιστεύω πως τίποτα δεν μπορεί να αντικαταστησει τις "Φυλετικές Μάχες (1)", μακάρι να είναι ωραίο και να μοιάζει λίγο με αυτό αν και ίσως να το ξεκινησω μετά απο 2 χρόνια... :(
 

DeletedUser

εγώ λέω να ανοίξουν πρώτα κάνα ΗΠ ώστε να τσακαρουμεν τες φυλές χάρτη μονάδες κλπ.

lol.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31289

Μπορείτε να κάνετε προεγγραφή στην αρχική σελίδα του Tribal Wars 2 και όταν φτάσει η ώρα μπορεί να λάβετε έναν κωδικό για τον κλειστό beta κόσμο και περισσότερες πληροφορίες για το παιχνίδι!

που θα λαβουμε των κωδικο?
 

DeletedUser30807

δεν θα βγει σε όλες τις χώρες όπως τις φυλετικές ασπούμε η κάθε χώρα την δική τις σελίδα?
 

DeletedUser

αν δουν οτι παει καλα,πιστευω πως αυτο θα κανουνε...
 

DeletedUser2415

Οσο αφορα την ελλαδα το παιχνιδι θα ειναι στα ελληνικα??
 

DeletedUser

Προς το παρον θα εχει μονο ενα σερβερ. Αυτο το κανει πιο ευχαριστο επειδη δεν θα υπαρχουν μονο 16 ειπηροι αλλα 100. Πιο πολλα χωρια και ποιο πολλες φυλες
 

DeletedUser

Εχεις καποιος λινκ να μου στιλει ; Και οταν βγει Tribal wars 2 θα καταργηθει το 1 ;
 

DeletedUser

Τα γραφικα ειναι εντιπωσιακα ! Η ερωτηση μου ειναι εαν στο μελλον βγει και σε εκεινη την εκδοση κοσμος σπιντ...;:help
 

DeletedUser26916

εμενα παντως μαρεσε ! μια ματια θα την ρι3ω !

:p

απαντηστε σε καμια ερωτηση ! να ενημερωθουμε λιγο περισσοτερο :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή