Tribal Wars 2!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser22550

Τσεκαρα τις φωτογραφιες στην σελιδα τους η μια μοναδα που δεν αναγνωριζω μοιαζει σε στυλ Assasin's Creed τωρα τι θα ειναι θα μαθουμε!!!
 

DeletedUser26916

αυτο σαν αγγελιοφορος μοιαζει με αυτο το χαρτι το χερι ! ποιος ομως 3ερει τι ειναι ... :hmmm:
 

DeletedUser

αν ειναι κοντα στο FOE θα θες πολυ χρημα σε πριμιουμ για να το ευχαριστηθεις αλλιως θα βλεπεις με το κιαλι τους εχοντες
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Τα γραφικα ειναι εντιπωσιακα ! Η ερωτηση μου ειναι εαν στο μελλον βγει και σε εκεινη την εκδοση κοσμος σπιντ...;:help

respect στα παιδιά από το tribal wars speed 1 που έχουν πάντα τις πιο εύστοχες απορίες!
χαχα :D
 

DeletedUser26916

καλα .. μας γραφουν οι διαχηρηστες ?

εχουν γινει μερικες ερωτησεις ! εχουμε αποριες ρε παιδι μου !

μην μας πεταται μια ανακοινωση και μετα ε3αφανιζεσται !
 

DeletedUser

respect στα παιδιά από το tribal wars speed 1 που έχουν πάντα τις πιο εύστοχες απορίες!
χαχα :D

Καταρχας respect σε σενα και τιμη μου που απαντησε ενας τοσο μεγαλος σπιντερ. :clap:

Στο tribal wars 2 θα υπαρχουν οι επιλογες βοηθος φαρμινγκ, διαχειρηστης λογαριασμου κλπ. ? Πολυ νωρις το ρωταω και δεν ξερουμε καν πως θα ειναι ακριβως το παιχνιδι, απλως να ξερουμε στο περιπου πως θα μοιαζει.
 

DeletedUser31289

Γενικα ομως, το παιχνιδι θα μοιαζει πολυ με τις φυλετικες ετσι?
 

DeletedUser30047

η αλκοολικοι η χοντροι αν εχει και ταβερνα ολη μερα θα τρωμε και θα πινουμε
 

DeletedUser22476

tribal wars 2 με ενα κοσμο για παικτες απο καθε χωρα


λετε να δουμε κατι σαν εθνικες? :D
 

DeletedUser31309

Τρελα θα ειναι παιδες...Ελλαδαρα θα παμε να τους τεντωσουμε ολους...χαχαχαχα!
 

DeletedUser6091

[mad]Θα προσπαθήσω να σας δώσω κάποιες πληροφορίες αλλά θα πρέπει να θυμάστε πως το παιχνίδι ακόμα δεν έχει βγει σε closed beta μορφή. Πολλά θα διαμορφωθούν μαζί με εσάς και κάποια από όσα γνωρίζω, δεν μπορώ ακόμα να τα αποκαλύψω.

Θα υπάρχουν οι γνωστές σας μονάδες + 2 νέες μονάδες.

Ναι, θα υπάρχει αριστοκράτης.

Θα υπάρχουν κανονικά τα χωριά βαρβάρων τα οποία θα μπορείς να χτυπάς για να παίρνεις πόρους.

Θα υπάρχουν νέα κτίρια με διαφορετικές ιδιότητες το κάθε κτίριο όπως επίσης θα έχεις κάποιες πρόσθετες επιλογές για τα κτίρια που ήδη γνωρίζεις.

Δεν έχουμε φτάσει στο σημείο να συζητήσουμε για speed κόσμους. Εδώ δεν έχουμε καν κανονικούς κόσμους ακόμα...

Επειδή έπαιξα το παιχνίδι για 2 εβδομάδες σε server που δημιουργήθηκε για τους υπάλληλους της εταιρίας θα σας πω και την άποψη μου.

Αν βάζαμε το παιχνίδι ως μια αναβάθμιση εδώ, θα ήταν ****μάρα. Θα έπρεπε να μάθεις ένα νέο παιχνίδι ξαφνικά. Νέες μονάδες, νέα κτίρια, νέες δυνατότητες. Δεν είναι μια αναβάθμιση... είναι ένα νέο παιχνίδι που δημιουργήθηκε πάνω σε μια παλιά ιδέα.

Δεν έχω ιδέα για το premium. Όσο παίξαμε εμείς δεν υπήρχε ενεργή τέτοια επιλογή. Όταν ενεργοποιηθούν οι επιλογές θα το δείτε και εσείς στον beta.

Ο closed beta θα ανοίξει μέσα στους επόμενους μήνες. Δεν μπορούμε να δώσουμε κάποια ημερομηνία ακόμα αλλα όσοι κάνετε προεγγραφή, θα ενημερωθείτε μέσω e-mail.

Ελπίζω να σας κάλυψα. Ζητώ συγγνώμη αν ξέχασα να απαντήσω σε κάποια ερώτηση. Μπορείτε να επαναλάβετε εδώ για να απαντήσω αργότερα σε ότι δεν είδα.[/mad]
 

DeletedUser26303

και σερβις και καρφι και ασσος!!!

εμενα η απωρεια μου ειναι αν θα υπαρχουν διαιτητες!!!:ban:
 

DeletedUser

ανακοίνωση από την σελίδα tribal wars 2 στο φαψεβοοκ!

[SPOIL]Χαιρετισμούς Tribal Warriors !Είχαμε κάποιες ερωτήσεις σχετικά με τη διαδικασία προ - εγγραφής , και θα θέλαμε να την αντιμετώπισή τους .1 . Αν έχω προ- εγγραφούν για "FR ", για παράδειγμα , αυτό σημαίνει ότι έχω το όνομά μου είναι αποθηκευμένα σε EN , καθώς ;Εάν προ - εγγραφούν για " FR " Το όνομά σας θα αποθηκεύονται στο διακομιστή ΚΛΕΙΣΤΟ BETA ( στην αγγλική γλώσσα ), η οποία θα πρέπει να ξεκινήσει πρώτα , και στη γαλλική OPEN BETA "FR" server, ο οποίος θα ξεκινήσει σε μεταγενέστερη ημερομηνία . ( Το όνομά σας δεν θα αποθηκευτούν στην OPEN BETA " EN " server).2 . I προκαταχωρηθεί και δεν έλαβε ένα e-mail .Παρακαλώ σημειώστε ότι μπορεί να χρειαστούν 48 ώρες για την αλληλογραφία να φτάσει . Επίσης , παρακαλούμε ελέγξτε το spam folder σας για να δείτε αν το μήνυμα κατέληξε εκεί . Εάν αυτές οι λύσεις δεν επιλύουν το ζήτημά σας προτείνουμε να προ - εγγραφούν ξανά , με διαφορετικό λογαριασμό e - mail.3 . I προκαταχωρηθεί και έλαβε ένα e-mail , αλλά δεν μπορώ να κάνετε κλικ στο σύνδεσμο προ - μητρώο με το ταχυδρομείο .Παρακαλείστε να σημειώσετε ότι υπάρχουν 2 συνδέσεις με το ταχυδρομείο . Το ένα είναι στο κείμενο , και το άλλο είναι ένα τεράστιο πράσινο κουμπί στο κάτω μέρος. Αν και οι δύο συνδέσεις δεν ανταποκρίνονται , σας προτείνουμε να αλλάξετε το πρόγραμμα περιήγησής σας και προσπαθήστε να κάνετε κλικ πάνω τους και πάλι .Σας ευχαριστούμε για το σύνολο των τόκων και τα σχόλιά σας ![/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Tribal Wars 2 θα είναι διαθέσιμο σε περισσότερες από 18 γλώσσες και να ξεκινήσει με πολλαπλούς διακομιστές χώρα στο εγγύς μέλλον. Για να μάθετε περισσότερα σχετικά με το μεσαιωνικό online παιχνίδι στρατηγικής επισκεφθείτε το blog και Wiki μας για τα εσωτερικά άρθρα και φρέσκα ενημερώσεις σχετικά με Tribal Wars 2. Η ημερομηνία έναρξης της φάσης beta του παιχνιδιού χωρίς πόλεμο θα ανακοινωθούν στο εγγύς μέλλον.
 

DeletedUser30874

θα ιθελα να μου λιθι μια απορια αν ξερετε βεβεα θα ανιξι καμια ελληνικι φιλι στο TW2
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Το λινκ που δωσατε για τις εγγραφες αφορα τον ελληνικο server η τον ".net";
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή