Παίκτες - φυλές - δηλώσεις!!!

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Έπρεπε να έχει κάνει τ



Μας αυτό είναι το ζητούμενο αγορίνα μου, να κάνετε επιθέσεις. Να τρώτε τα μούτρα σας κ να κάνετε βόλτες το στρατό σας...

Ξέρεις γιατί;;; Για να φαρμαρουμε εμείς ελεύθερα :p

Υ.Γ: Το σκορ μου σήμερα: 80.208
ο αλλος φαρμαρει 80κ πορους και χαιρεται, γεμισαμε εγκεφαλικα αναπηρους σε αυτο το παιχνιδι
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
ο αλλος φαρμαρει 80κ πορους και χαιρεται, γεμισαμε εγκεφαλικα αναπηρους σε αυτο το παιχνιδι



Τρίτος σε φαρμ στον κόσμο λεβεντη μου και έχω τους μισους πόντους από τον 1ο και 2ο αντίστοιχα. Άρα ναι. Χαίρομαι .τιμή μου και καμάρι μου που τρέχω ακκ μόνος μου και πάει μπάλα την ίδια στιγμή που εσένα σε έκανε μάγκα το ανταλλακτήριο και τα 3 co-play στο λογαριασμό σου.

Δεν είσαι κάτι το ιδιαίτερο λοιπόν γιαυτό αραξε μεγα παικτουρα!!!

Υ.Γ: Συμφωνώ με την παρατήρηση σου. Ναι γεμισαμε. ;)
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Λοιπον μιας κ γιναμε μια τοσο αγαπημενη παρεα στο φορουμ
παμε μια ολοι το συνθημα που μας ενωνει
''Σας ποναει οπου σας βρειιιιιι
του zen master η ψ..η"

Του ΖΕΝ η τακτική λέει το σύνθημα αλλα οκ ;)

Για τον κ52 δεν έχω σχολιάσει κάτι ακόμα, κακό γενικό επίπεδο,1 σοβαρή φυλή και άλλη μια φυλή με 5 ενεργά άτομα.
Για τον King Silva θα πω οτι λέω συνήθως σε όσους αμφισβητούν την τακτική του ΖΕΝ,το μοναδικό μου ψεγάδι,το start up(βασικά έχει χαθεί η εννοια σταρτ απ,απλα δεν χωνω πρεμ ;) ) ,ΟΙ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ, οπότε μπορεί νάναι κάποιος καλός το πρώτο μήνα αλλά σημασία έχει η διάρκεια.

ΥΓ. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΤΗ ΦΥΛΗ Solo
ΥΓ.2 ΕΒΕΛΙΝΑ ΜΗΝ ΒΡΙΖΕΙΣ!!!
 

DeletedUser1292

Τρίτος σε φαρμ στον κόσμο λεβεντη μου και έχω τους μισους πόντους από τον 1ο και 2ο αντίστοιχα. Άρα ναι. Χαίρομαι .τιμή μου και καμάρι μου που τρέχω ακκ μόνος μου και πάει μπάλα την ίδια στιγμή που εσένα σε έκανε μάγκα το ανταλλακτήριο και τα 3 co-play στο λογαριασμό σου.

Δεν είσαι κάτι το ιδιαίτερο λοιπόν γιαυτό αραξε μεγα παικτουρα!!!

Υ.Γ: Συμφωνώ με την παρατήρηση σου. Ναι γεμισαμε. ;)

Φιλεε μ γιαννη θα ηθελα να κανω μια μικρη διορθωση σε αυτο που ειπες για το οτι ο ντα βιντσι δεν ειναι κατι ιδιαιτερο...κανεις λαθος φιλε μ..κ ομως εχει κανει κ κατι πολυ μεγαλο στην καριερα του...εχει ζωγραφισει την μονα λιζααα
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Τρίτος σε φαρμ στον κόσμο λεβεντη μου και έχω τους μισους πόντους από τον 1ο και 2ο αντίστοιχα. Άρα ναι. Χαίρομαι .τιμή μου και καμάρι μου που τρέχω ακκ μόνος μου και πάει μπάλα την ίδια στιγμή που εσένα σε έκανε μάγκα το ανταλλακτήριο και τα 3 co-play στο λογαριασμό σου.

Δεν είσαι κάτι το ιδιαίτερο λοιπόν γιαυτό αραξε μεγα παικτουρα!!!

Υ.Γ: Συμφωνώ με την παρατήρηση σου. Ναι γεμισαμε. ;)
ολη η φυλη σου μαζι με σενα ειστε μια τριχα απο το δεξι μου...φρυδι
 

panos-pro

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
5
Βρέθηκε η χαμένη πυξίδα του Jack Sparrow

όποιος ψάχνετε..... του την χαρίζω δωρεάν μήν το σκεφτεί καθόλου


Upsidedowncompass.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34056

Μάγκες χαλαρώστε, εμείς θα κλείσουμε τον κόσμο εύκολα κιόλας, δε ξέρω γιατί τσακώνεστε μεταξύ σας ενώ ξέρετε ότι θα σας πυξιδιάσουμε http://prntscr.com/iv318y
 

panos-pro

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
5
σε λίγο δέν θα μπορείς να κάνεις φάρμινγκ οπότε δέν έχει και πολυ σημασια
 

DeletedUser2088

Ηρεμήστε παρακαλώ με τα υπονοούμενα,
θέμα χρόνου είναι να αρχίσω τα δωράκια.
images
 

DeletedUser34912

Φιλεε μ γιαννη θα ηθελα να κανω μια μικρη διορθωση σε αυτο που ειπες για το οτι ο ντα βιντσι δεν ειναι κατι ιδιαιτερο...κανεις λαθος φιλε μ..κ ομως εχει κανει κ κατι πολυ μεγαλο στην καριερα του...εχει ζωγραφισει την μονα λιζααα

Χαχα ρε τον Σάκη. Καλόοο.πετυχημένο. σοβαρά όμως ο τύπος πέρα από αυτή την ζωγραφική παίζει και να είναι στην παρούσα φάση ν1 στο παιχνίδι. Να τα λέμε και όλα ε.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Εσύ Μήτσο έχεις να πεις για όλους ένα καλό λόγο. Εγώ γράφω με επιχειρήματα όμως, απαντάω αντρικά και στα ίσα χωρίς να κάνω αναφορές μηνυμάτων.

Δεν είμαι κοτα , με λένε Γιάννη. Ούτε βιτσι ούτε ντα .

Ούτε 5 co-play. ;)
 

DeletedUser33703

Παιδιά τα πράγματα είναι απλά και για να μην το παιδευουμε για αυτον το λόγο δεν θα πάμε ποτέ μπροστά σαν χώρα .
Γιατί έχουμε τον kritigianni και τον καθε kritigianni να μας τη λέει .
Όλοι σε αυτό το παιχνίδι και γενικότερα σε αυτή τη χώρα έχουν γίνει παντογνώστες .
Ήμουν νουμπας 5 ολόκληρα χρόνια και έχω γίνει άριστος γνώστης τα τελευταία 3 .
Όταν όμως ήμουν νουμπας δεν προσπαθούσα να βγω από πάνω .
Είχα τα μάτια μου και τα αυτιά μου ανοιχτά , τους καλύτερους μου τους σαιβομουν και τους άκουγα και φυσικά προσπαθούσα να τους ξεπεράσω όσο περνούσε ο καιρός .
Εγώ λοιπόν μετά από 8 χρόνια παιχνιδιού + κάποια πράγματα που έχω κάνει στο παιχνίδι (Δεν χρειάζεται να κάθομαι να τα αραδιαζω ,όσοι με γνωρίζουν τα ξέρουν .)
Μπορώ να λέω ότι είμαι άριστος γνώστης του παιχνιδιού .
Και την αντικειμενικότητα την περνάτε ως ναρκισσισμό που δεν ξέρετε καν τι θα πει ναρκισσισμός .
Σοβαρευτείτε γιατί έξω από το χώρο πολλά τραγούδια λέτε , αν θέλετε να χορέψετε και εσείς μπείτε τον Σεπτέμβρη , στη Sol έχουμε καλούς δασκάλους .
 

DeletedUser1292

Κατι πηρε ομως τ αυτι μ οτι ο τιτζει παραδισινος γνωρισε τελικα απ κοντα τον ΝΩΝΤΑ ...ξερει κανεις αν αληθευει αυτο παιδια???

Υ.Γ. o djparadise νιωθει λιγο dif στην τοποθεσια γνωρισα τον ΝΩΝΤΑ στου ηλιοβασιλεμα το γιομα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Κατι πηρε ομως τ αυτι μ οτι ο τιτζει παραδισινος γνωρισε τελικα απ κοντα τον ΝΩΝΤΑ ...ξερει κανεις αν αληθευει αυτο παιδια???


Ναι αλήθεια είναι, του εριξες φαπες ο Νωντας. Το κακό είναι ότι δεν έμεινε ούτε πορος στο ανταλλακτηριο.πάλι.

Μπλακο,
Δεν την λέω σε κανένα, μόνο εκεί που θα με προκαλέσουν χωρίς λόγο όπως το κολληταρι σου. Ξέρω ποιος είσαι κ τι έχεις κάνει. Αλλά μην νομίζεις ότι μόνο εσύ μπορείς επειδή κάποιος άλλος δουλεύει πχ οικοδομή 10 ώρες τη μέρα.

Ξεκαβαλιστε το καλάμι μερικοί μερικοί.

Επίσης για να μη ζητήσω να κλειδώσει. Όσοι δεν παίζεται στον κόσμο απλά να το παίξετε παρατηρητες.
Αφήστε λοιπόν την κριτική.
Κριτής είναι ο χρόνος.
 
Κορυφή