διπλωματια κ42

  • Δημιουργός θέματος Deleted User - 751811
  • Ημερομηνία έναρξης

Deleted User - 751811

διαβασες ολο το μηνυμα η οχι?
οι χαρτες πλαστοι?
οι κουπα τι ειναι ακριβως? σολ...?
ερωτησεις κανω και εγω .
αν κανω λαθος θα βγω να ζητησω συγνωμη σε ολους .
και τι εγινε ενας ασχετος εγραψε κατι για προπαγανδα.
οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια,.
και αν δεν υπαρχει φωτια γιατι τοσο καψημο απο μερικους΄?
τους χαρτες τους εφτιαξα μονος μου ειναι αληθεια αυτο . δεν τους κανει πλαστους.αυτο.
η μια ηπειρος ειναι ο σολ. η αλλη η φανερη συμαχια
και η 3 πλευρα οι κρυφες αγκαλιτσες που κανουν μερικοι απο την ηγεσια με την σολ

και αν ειναι τοσο μαγκες οι σολιστες γιατι δεν το αποδεικνειουν στο νετ σαν ελληνικη φυλη να τους πουμε μπραβο ολοι μας.
μονο εδω με τι?με ταξηματα και συμαχιες στις αλλες πλευρες της ηπειρου μονο και μονο να πολεμησοσυν οι αλλοι για αυτους?
 

DeletedUser

με ταξηματα και συμαχιες στις αλλες πλευρες της ηπειρου μονο και μονο να πολεμησοσυν οι αλλοι για αυτους?
Ειπε παικτης της ντουμ απο τον κ30.

Ανεκδοτο,πανε για υπνο γιατι ρεζιλευεσαι!
 

Deleted User - 751811

Ειπε παικτης της ντουμ απο τον κ30.

Ανεκδοτο,πανε για υπνο γιατι ρεζιλευεσαι!
εσυ κανε την παπια τωρα δεν απαντησατε μονο εσεις στο μηνυμα αλλα πολλοι απο τον κ42/
και αυτο πρεπει να σε βαζει σε σκεψεις στο τι ειπε ο καθενας.
 

DeletedUser30683

Αρχικά για άλλη μία φορά δεν μου δίνεις αποδείξεις που σημαίνει άμεσα ότι δεν έχεις . Κατά δεύτερον δεν με ενδιαφέρει τι σου λέει ο κάθε ένας στο μήνυμά σου όλοι έχουν το δικαίωμα να πιστέψουν ότι απολύτως θέλουν ! Καλό θα ήταν να πιάσεις πάλι την πένα σου και να αρχίσεις το γράψιμο για το μήνυμα της συγνώμης σου. Αυτά έχω να πω δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο με τις προσβολές παρά μόνο αν μου δείξεις αποδείξεις, κάτι που δεν υπάρχει, για τα λεγόμενά σου ! Οπότε καλή πυξίδα εύχομαι !
 

DeletedUser8132

διαβασες ολο το μηνυμα η οχι?
οι χαρτες πλαστοι?

Πρώτα ρωτάς λες και τους βρήκες στους server της cia αλλά μετά

τους χαρτες τους εφτιαξα μονος μου ειναι αληθεια αυτο . δεν τους κανει πλαστους.αυτο.

Δεν τους κάνει γνήσιους. Σου φτιάχνω εγώ χάρτες να έχεις χώρο στο δίσκο να αποθηκεύεις.

οι κουπα τι ειναι ακριβως? σολ...?

Για πες τι είναι οι κούπα και τι σχέσεις έχουμε με την κούπα?

Και πόσο μακριά είναι η κούπα?

Στις σχέσεις είτε καλές είτε κακές με φυλές 3 ηπείρους μακριά η φυλή doom έχει πάρει master. Ιδικά στο να προβάλει στατιστικά τέτοιων πολέμων.


ερωτησεις κανω και εγω .
αν κανω λαθος θα βγω να ζητησω συγνωμη σε ολους .

Καλά αυτό με τις συγγνώμες άστο, λάθος κάνεις αλλά θα περάσει πολύς καιρός μέχρι να πριν δούμε πως πραγματικά είναι η διπλωματία

και τι εγινε ενας ασχετος εγραψε κατι για προπαγανδα.
οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια,.
και αν δεν υπαρχει φωτια γιατι τοσο καψημο απο μερικους΄?[/QUOTE]

Α οοοοοοοοοοοοοχι δεν κακώς στα μάθανε τα πράγματα έτσι. Όταν βγαίνεις και λασπολογείς δεν θα μείνεις αναπάντητος.

Δημιουργείς εντυπώσεις όσο άσχετος (δεν το λέω παικτικά εγώ, το λέω για την κατάσταση γιατί ακόμα γελάμε με το μήνυμα στον κ42) και να είσαι.

η μια ηπειρος ειναι ο σολ. η αλλη η φανερη συμαχια
και η 3 πλευρα οι κρυφες αγκαλιτσες που κανουν μερικοι απο την ηγεσια με την σολ[/QUOTE]

Βρισκόμαστε στην περίοδο του start up.

Έχουμε maximum από 1 έως 6 χωριά.

Και μιλάς για πολέμους και αγκαλίτσες!!!!!

Kαι για συμμαχίες...

ΑΠΟ ΤΩΡΑ!

Τι έγινε, φοβάσαι μήπως δεν φτάσετε σε πιό προχωρημένα στάδια του κόσμου οπότε λέτε "ας αρχίσουμε τις αερολογίες από τώρα γιατί ποτέ δεν ξέρεις".

Καπνό βάζω και γω, και ίσως να υπάρχει και εκεί φωτιά από κάτω :p

και αν ειναι τοσο μαγκες οι σολιστες γιατι δεν το αποδεικνειουν στο νετ σαν ελληνικη φυλη να τους πουμε μπραβο ολοι μας.
μονο εδω με τι?με ταξηματα και συμαχιες στις αλλες πλευρες της ηπειρου μονο και μονο να πολεμησοσυν οι αλλοι για αυτους?

Χαχαχαχαχαχαχα ναι ναι, ΙΔΙΚΑ ΕΣΑΣ θα βάζαμε άλλες φυλές να σας φάνε χαχαχαχαχαχαχαχαχ
 

DeletedUser13719

Το παιχνίδι ξεκίνησε στον γερμανικό σέρβερ το 2004.

Στην Ελλάδα ξεκίνησε το 2007.

Αν ακόμα και σε αυτό λες ανακρίβιες και αοριστολογίες ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ δεν μπορώ να φανταστώ ΕΝΑ πρόβατο να πιστέψει τα περί συμμαχιών.

Ιδικά χωρίς αποδείξεις (ορισμός της προπαγάνδας).

Και αν θέλουν το πιστεύουν (χωρίς να σκεφτούν φυσικά :D)

Βασικά το παιχνίδι ξεκίνησε τον Ιούνιο του 2003 στην Γερμανία και αν θυμάμαι καλά το 2006 στο νετ αλλά μπορεί και το 2005
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

και αν ειναι τοσο μαγκες οι σολιστες γιατι δεν το αποδεικνειουν στο νετ σαν ελληνικη φυλη να τους πουμε μπραβο ολοι μας.
μονο εδω με τι?με ταξηματα και συμαχιες στις αλλες πλευρες της ηπειρου μονο και μονο να πολεμησοσυν οι αλλοι για αυτους?

http://www.twstats.com/en86/index.p...source=en&utm_medium=tribe&utm_campaign=dsref

Ελα φιλαρακι αυτον τον κλεινουμε πες μας μπραβο. Η Mors ειναι ελληνικη. Και ενω παραλληλα παιζουμε και κοσμους στην ελλαδα με ξυλο πχ 33 και 36 και οχι τα υπολοιπα ανεκδοτα κοσμων που κλεινουν με συμμαχιες και ενωσεις.
 

DeletedUser33703

διαβασες ολο το μηνυμα η οχι?
οι χαρτες πλαστοι?
οι κουπα τι ειναι ακριβως? σολ...?
ερωτησεις κανω και εγω .
αν κανω λαθος θα βγω να ζητησω συγνωμη σε ολους .
και τι εγινε ενας ασχετος εγραψε κατι για προπαγανδα.
οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια,.
και αν δεν υπαρχει φωτια γιατι τοσο καψημο απο μερικους΄?
τους χαρτες τους εφτιαξα μονος μου ειναι αληθεια αυτο . δεν τους κανει πλαστους.αυτο.
η μια ηπειρος ειναι ο σολ. η αλλη η φανερη συμαχια
και η 3 πλευρα οι κρυφες αγκαλιτσες που κανουν μερικοι απο την ηγεσια με την σολ

και αν ειναι τοσο μαγκες οι σολιστες γιατι δεν το αποδεικνειουν στο νετ σαν ελληνικη φυλη να τους πουμε μπραβο ολοι μας.
μονο εδω με τι?με ταξηματα και συμαχιες στις αλλες πλευρες της ηπειρου μονο και μονο να πολεμησοσυν οι αλλοι για αυτους?

Κάθε μήνυμα σου αποδεινκύει πόσο ανίδεος είσαι και παντελώς άσχετος με το παιχνίδι , μπορείς να συνεχίσεις να ζεις στο δικό σου παραμύθι , στην δική σου ουτοπία που ονομάζεται DOOM .
Θα σου παραθέσω λοιπόν την δική σου υπερσυμμαχία για να ξέρουμε και τι λέμε
VooDoo & N/M & P.M. & DOOM & HUG? & Μ.Λ. & AJE (για να μην τους ξεχνάμε)

γιατί η άλλη υπερσυμμαχία που αναφέρεις στην 45 δεν έχει καμία σχέση με εμάς και αν δεις και στα στατιστικά που έχεις παραθέσει στο μήνυμα σου ότι έχουμε πάρει 2 χωριά και λες ότι μας τα χάρισαν , αν ήσουν λίγο σχετικός με το άθλημα θα έβλεπες ότι στα συγκεκριμένα χωριά κάναμε απώλειες .

Εμείς μία συμμαχία έχουμε τους STOP και με αυτή θα πορευτούμε και δίπλα τους θα είμαστε όπου χρειαστούν βοήθεια μέχρι και τον τελικό πόλεμο για τον κόσμο .

Ξέρω ότι οι παραπάνω φυλές δεν αρκούν για να μας πάρετε αλλά λυπάμαι πραγματικά που δεν καταφέρατε να κάνετε το παιχνίδι του κ30 που μας χτύπαγε όλος ο χάρτης - της μοναδικής συμμαχίας που είχαμε (Bad)

*Τώρα όσο για τον net , το επίπεδο είναι τραγικό , αφού σκέψου εκεί μπορείτε να παίξετε και εσείς και να κλείσετε και κόσμο (δύσκολα αλλά μπορεί να σπάσει ο διάολος το ποδάρι του)

Για το κλείσιμο εύχομαι καλές πυξίδες σε όλες τις καλιακούδες γιατί στους κομπάρσους των φυλετικών μόνο πυξίδες αξίζουν .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Εμείς μία συμμαχία έχουμε τους STOP και με αυτή θα πορευτούμε και δίπλα τους θα είμαστε όπου χρειαστούν βοήθεια μέχρι και τον τελικό πόλεμο για τον κόσμο .


Μια συμμαχία έχετε κύριε Blacko?

Μέσα σε αυτή την συμμαχία περιλαμβάνετε τις φυλές που έχουν σκοπό ύπαρξης να αποδυναμώσουν μεγάλες φυλες για να γίνει πιο εύκολο το έργο της σολ?Δεν νομίζω

Ο λόγος για την ΟΜΑΔΑ Ε η οποία έκανε αυτή την διπλωματική κίνηση πριν λίγο καιρό:
http://prntscr.com/coydnz

Αρκετά ύποπτη κίνηση αν παρατηρήσεις τη θέση των δύο φυλών στον χάρτη

Όταν ρώτησα για ποιο λόγο τους βάλαμε σύμμαχους η απάντηση δεν ήταν και πολυ πειστική;)


Μετά απο λίγες εβδομάδες μου έρχεται αυτό:
http://prntscr.com/crm78e

Το μήνυμα στάλθηκε από τον kingking ο οποίος ήταν στην ηγεσία της φυλής και μετά από αυτό διώχτηκε
Έτσι η επόμενη κίνηση της ηγεσίας είναι να κρύψουν τη συμμαχία με την σολ
http://prntscr.com/coydwn

Οπότε μην βγαίνετε οι της σολ και το παίζετε αθώες περιστέρες
Όπως έχουν οι ντουμ συμμαχίες,έχετε και εσείς(μόνο που εσείς έχετε σχεδόν όλο τον χάρτη:p)

Την καλημέρα μου!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Nous. ΕΣΥ και οι συμμαχοι σου μπηκατε 7 φυλες στο κοσμο με στημένο χάρτη 3/4 ,και θα εμπαινε και η cxc συμμαχια με το καλημερα σας οπως κανει παντα ο Μπουλης αλλα αυτη την φορα δεν του βγηκε.Το οτι ολοι σας μισούν και θελουν να σας δείρουν ειναι αποτελεσμα της δικη σας δρασης .Δεν γνωριζεις οτι οταν εφαγε πυξιδα η Aje ζητησε απο αλλη φυλη συμμαχια ,που βρίσκεται στην ηπειρο σας ,γιατι καταλαβε οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα και ξερει οτι δεν παιζεται και δεν μπορει να στηριχτεί σε εσας αλλα εφαγε πορταρα και δεν του εδωσαν συμμαχια .Δηλαδη ηθελε να ειναι συμμαχος στα χαρτια με εσας αλλα συμμαχος και με τους εχθρους σας και οσο σας ετρωγαν δεν θα αντιδρουσε αυτη ηταν η συμφωνια .Για να ξερεις για ποιον δουλευεις στο ειπα ,εισαι μεγαλος ανθρωπος βαλε το μυαλο σου να δουλεψει ρωτησε και κανεναν να δεις τι?, ποιος?, και γιατι? και θα μαθεις πολλα . O Mπουλης φιλαει κατουρημενες ποδιες για να κλεισει κοσμο εσενα θα σκεφτει?Ξυπνα λιγο.


Υγ τους Καρτελ ξεχασαμε που μπηκαν συμμαχια με Βουντου ΝΜ κτλ κτλ στην ηπειρο των ντουμ γιατι οπως ειπαμε επρεπε να υπαρχει μια φυλη εκει μηπως και παιξει γιατι οι ντουμεοι θα παιξουν σε λιγο με τις πυξιδες
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34504

Εγώ μια απορία έχω ρε παιδιά. Όλοι μιλάτε για συμμαχίες και κράζετε τους άλλους και και και...ενώ την ίδια στιγμή όλοι κάνετε τα ίδια. Αφού λοιπόν όλοι κάνετε τα ίδια γιατί δεν σταματάτε να μας πρίζετε τα ούμπαλα και να παίξετε??? Κατανοητό έχετε φάει κόλλημα όλος ο κ42 με την ΣΟΛ και την φοβάστε και πολύ καλά κάνετε Κλείστε την ήπειρο σας πρώτα( αν μπορείτε φυσικά) και μετά ασχοληθείτε με την ΣΟΛ. Σε κάθε κόσμο τα ίδια βάζετε όλοι ρουφιάνους σε κάθε φυλή, βάζετε άλλες φυλές σε άλλες ηπείρους και μετά το παίζετε παρθένες και θηγμένοι.

ΥΓ: " κάποια γεγονότα που βγήκαν στην διαφάνεια" οκ απλά έκλαψα!!!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
ξερεις πως ηταν η διπλωματια πριν αρχησεις το παιχνιδι .
καθαρη σε καθε φυλη,
Εγω που παιζω απο το κ2 λεω οτι τοτε ηταν χειροτερα γιατι ηταν πολλες φυλες ολοι αγνωστοι μεταξυ μας και γινοταν της τρελλης .Ο συμμαχος σου φουμαλ ,ηταν αμουστακο παιδι τοτε και εκανε την μια φουστια μετα την αλλη για αυτο ετρωγε και την μια πυξιδα μετα την αλλη .Οπου εφτασε στο κοσμο χιλια (στον χιλια δεν ειμαστε?)και ειδε και απο ειδε και ειπε να κλεινει κοσμος στο μιλητο (διπλωματικα δηλαδη)μπας και τον πουν παικταρα .Τα παραπονα σου σε αυτον μιστερ και στο καθρέπτη σου
 

DeletedUser

Ψιτ λασπολογε της δεκαρας,λες για την υποτιθεμενη υπερσυμμαχια μας,για την δικια σου που δειχνει να αποτυγχανει(ηδη μια απο τις καλες φυλες περιμενει το ανοιγμα του 43) γιατι δεν λες κατι;
 

DeletedUser1166

Ο κόσμος που παίζει πλέον αυτό το παιχνίδι είναι λίγος και όλα αποκαλύπτονται, σταματήστε για ΕΝΑΝ κόσμο να παίζεται με αυτό τον τρόπο και ξεκινήστε να παίζεται καθαρά, καλές μάχες.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Έμενα έκανε ζημιά στους κοιλιακούς μου από τα γέλια πάντως
 
Τελευταία επεξεργασία:

Deleted User - 751811

Έμενα έκανε ζημιά στους κοιλιακούς μου από τα γελία πάντως

πως το λεει ο μπλανκο σου. οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..?

το αλλο πως το ειπε οτι εχετε μονο μια συμαχια...
σκαι με αυτην μεχρη τελους...?
χαχαχαχα εδω γελαμε..
η ομαςΕ παλι τα ιδια και στην 44 με απερκατ μονιμη επιτηρηση..
ελα μαζευτητε στα μπουντρουμια σας τωρα σιγα σιγα.
αρκετα ειπατα. αρκετα ακαουσαμε και πολλα αρχιζουν και βγαινουν στο φως..
 

Deleted User - 751811

οσο εσυ εκανες τον spielberg η SOL πηρε 30 χωρια μεσα σε 14 ωρες
αλλωστε ο καθενας παιζει οπως μπορει ;)

αυτα να τα πεις στα παιδια που μπηκαν στις φυλες που οργανωσατε τι τους περημενει
θες να ερθω εκει κοντα να θυμηθουμε πως μου επερνες τα χωρια οπως στον 30 που ημασταν διπλα διπλα.?

για να δεις ποσο καλος ειμαι το τελευταιο σου χωριο το κρατησα εγω στον 30 οταν εφυγες απο τον κοσμο. η σε διωξανε .? δεν θυμαμε καλα.
εξαλου ασχετος ειμαι δεν ξερω να παιζω μπορω να κρατησω ομως ενα χωριο συνεχος στον κοσμο των 26 ποντων και να σε κραζω καθε φορα που καβαλας το καλαμι.
οταν παιζεις σωστα δεν μιλαω..
 
Κορυφή