Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27685

... ο Τοπακος σε ποια φυλη παιζει ρε τυφλε?...πες μου για να ξερω...γτ μπορει να ειμαι θεατης αλλα τουλαχιστον ξερω τι γινεται γυω μου...εσενα σε κοβω για παιχτη χειροτερο απο θεατη...

χαχαχα σοβαρα τωρα ? ο τοπακος ρε τυφλε εκανε 1 ποστ και εχεις κανει 21 εδω και 30 λεπτα ...τ εγινε ψαχνεις να βρεις στηριγμα ? ασε να στειλω μηνυμα σε καναν απο ΤΡ να ερθει να σχολιασει ...μην το ψαχνεις ...εσεις τα 2 κεφαλια απο DOOM ειστε και ο κλοουν που εχουν προσλαβει στην TR για ψυχαγωγια ! ουτε καν μια παλαμη !
 

DeletedUser

ρε φιλε σοβαρα τα πιστευεις αυτα που λες ? 1ον δεν ειπα οτι την καθαρισαμε μονοι μας ,αλλα βαση στατιστικων αμα το δεις και βαση πορειας πανω στον χαρτη θα δεις τ ακριβως παιχτηκε ...οταν ξεκινησαμε ειμασταν φυλη με 1 μιριο σε 1 γωνια κατω δεξια της κ54 και ηταν μια TR η οποια κατειχε 1 ηπειρο και αμα δεις τν πορεια της ειναι απλα για γελια σε συγκριση με τν πορεια της ΣΟΥΣΟΥ...σενιορ πως βοηθησε εφοσον ειχαν Σ.Ε πριν λιγο καιρο με ΣΟΛ ,εσυ ο ιδιος τα ελεγες αν θυμασαι ...εχεις αρχισει να παραλυρεις πανε σε γιατρο ...

...αφου το διαβασα και αυτο μπορω να πεθανω ησυχος!...χαχαχαχαααα...ρε τα θες και τα λες?...μια γωνια με ολα Μωβ εκτος απο Α.Α που ειχατε προσωπικα...λεγε τα ολα ... και που μολις εβαλαν κοκκινους τους Σολ ζηταγαν βοηθεια γτ δεν θα αντεξουν και θα τα παρατησουν... και μιλας για ΤΡ που πανω ειχε Σολ και κατω εμας ... και ειδαμε τι εγινε μολις δεν ηταν σαντουιτς!...δες λιγο Καταταξη---πολεμοι φυλων και δες την αναλογια της ΤΡ και μην λες ο,τι να ναι...
 

DeletedUser25676

Εμενα που ειμαι μελος της ΤΡ με εκπροσωπη the mysteries απλα τα πραγματα ;)
 

DeletedUser27685

...αφου το διαβασα και αυτο μπορω να πεθανω ησυχος!...χαχαχαχαααα...ρε τα θες και τα λες?...μια γωνια με ολα Μωβ εκτος απο Α.Α που ειχατε προσωπικα...λεγε τα ολα ... και που μολις εβαλαν κοκκινους τους Σολ ζηταγαν βοηθεια γτ δεν θα αντεξουν και θα τα παρατησουν... και μιλας για ΤΡ που πανω ειχε Σολ και κατω εμας ... και ειδαμε τι εγινε μολις δεν ηταν σαντουιτς!...δες λιγο Καταταξη---πολεμοι φυλων και δες την αναλογια της ΤΡ και μην λες ο,τι να ναι...

μια ΤΡ που πανω ειχε σολ αυτο ,το (και κατω ειχε εμας ) μπορουσες να το παραληψεις ....και εμεις μια ΣΟΛ ειχαμε ...
 

DeletedUser24216

Αυτογνωσια λεγεται αυτο!


Μα το ξερω!
σ ολο τον Κ30 ειμαστε θεατες, ειμαστε αψητοι σε μαχες και λιγο που ρωτησα τα παιδια στο φορουμ μας, με παρακαλεσαν να μη το χοντρυνουμε με σας.
ειστε αντικρυ σε μοναδικη ευκαιρια να παρετε κι ολη την 55.

εγω στη θεση σας, θα ξεκιναγα!
 

DeletedUser27685

tsio Χαχαχα στον κ29 μπηκατε με φορα και βγηκατε με φορα δεν φταιω που εισαστε νουμπακια.Εγω εδω εκανα κατι ολα εσεις τα κανατε και τωρα ερχεσε εδω να το παιξεις παικταρας.Ποσες φορες πρεπει να χασεις για να παραδεκτεις οτι εισαι νουμπας?ΕΚΑΤΟ?Εκατο θα εχεις πυξιδες δεν κουραζομαι ποτε.

οταν θα παιξεις με δικο σου ακκαουντ εδω ειμαι μιλαμε ! εχω κλησει 4 κοσμους και αλλο ατομο ομοιο σου και του στεφανου δεν εχω ξαναβρει ...
 

DeletedUser

μια ΤΡ που πανω ειχε σολ αυτο ,το (και κατω ειχε εμας ) μπορουσες να το παραληψεις ....και εμεις μια ΣΟΛ ειχαμε ...

... με σενα δεν εχει νοημα να ασχολουμαι πλεον... μετα απο το ποστ οτι η πορεια της ΣΟΥΣΟΥ ειναι αστεια μπροστα στης ΤΡ δεν χρειαζεται κατι αλλο ... μια ερωτηση μονο κανεις και περιοδειες εκτος εξωτερικου φορουμ? ... για να ερθω να σε δω αν ειναι ...

Υ.Γ: ...πειτε ο,τι θελετε για μας... δεν παιζουμε και δεν ειπαμε οτι παιζουμε...καηκαμε σε αλλους κοσμους, προχωρησαμε και ειναι παιχνιδι...το οποιο ομως φροντιζουμε να παιζουμε σωστα και τιμια... για δες ποσες φυλες εχουν αλλαξει οι παιχτες μας και ποσα ονοματα εχουμε αλλαξει σαν φυλες κι ελα να τα πουμε ... γτ κι εσεις κατι Α.Α, Cor ή Dice, Nhs και τωρα Sol κτλ ησασταν και γινατε ΣΟΥΣΟΥ...και αλλες φυλες το εκαναν και ειναι λογικο αλλα αν ειναι κατι που περηφανευομαι ειναι οτι ειτε κλεισουμε κοσμο ειτε δουμε πυξιδα θα το κανουμε σαν παρεακι Doom & V300V...οπως δλδ ξεκινησαμε...
 

DeletedUser24216

τι εννοεις, δε θα μας απορροφησουν μεγαλες φυλες?
περιεργο εμενα αλλιως με ενημερωσαν στο εξωτερικο φορουμ εδω πριν μερικες μερες!

:(
 

DeletedUser

Μα το ξερω!
σ ολο τον Κ30 ειμαστε θεατες, ειμαστε αψητοι σε μαχες και λιγο που ρωτησα τα παιδια στο φορουμ μας, με παρακαλεσαν να μη το χοντρυνουμε με σας.
ειστε αντικρυ σε μοναδικη ευκαιρια να παρετε κι ολη την 55.

εγω στη θεση σας, θα ξεκιναγα!

Πολυ βιαστικος εισαι. Αλλωστε αν διαβαζες πιο προσεκτικα θα εβλεπες σε προηγουμενο ποστ πως εχω δηλωσει θεατης του κ30 ηδη....

Θα ερθουν μην αγχωνεσαι!
 

DeletedUser

οταν θα παιξεις με δικο σου ακκαουντ εδω ειμαι μιλαμε ! εχω κλησει 4 κοσμους και αλλο ατομο ομοιο σου και του στεφανου δεν εχω ξαναβρει ...

...κι εγω εχω σπειρει 4 στρεμματα και τετοιο γκασμα σαν εσενα δεν εχω συναντησει...και?...
 

DeletedUser24216

Πολυ βιαστικος εισαι. Αλλωστε αν διαβαζες πιο προσεκτικα θα εβλεπες σε προηγουμενο ποστ πως εχω δηλωσει θεατης του κ30 ηδη....

Θα ερθουν μην αγχωνεσαι!


α και συ απ αυτους εισαι?
ε παρε και συ ποπ κορν!
 

DeletedUser20797

Προς την Μεγαλη Σουσου

Εσεις βρε παικταραδες ολοι παιξατε ξυλο λογικο δικαιουστε ολους τους παικτες των πρωην σολ που μεχρι λιγο σας εκραζαν και τωρα ειναι σε εσας αυτο θα πει ****τουμπα

Επισης εσεις τους ρουφιανους τους κρεματε αυτο φανηκε


Επισης εκτος απο το να πολεματε και να κανετε την μια λαμογια μετα την αλλη ξερετε κατι αλλο ? σε λιγο θα πειτε δεν στρατολογησατε κοσμο μεσα σε σολ και εγινε οτι εγινε με καθαρο πολεμο απο εσας σε σολ

Επισης τα στατιστικα δεν λενε ψεματα

Σωτηρακι αληθεια ακομα δεν εχεις ιντερνετ ? μαλλον το σημα σου ερχεται για λιγο στελνεις τα τρενα και βγαινεις γιατι δεν εχεις σημα

Οσο ρουφιανος ειμαι εγω σωτηρακι αλλα τοσο εσυ εισαι ξεφτιλας

Ας παρουμε απο αρχη τα ονοματα οι οποιοι στρατολογηθηκαν απο σουσου
Cretan Wizards
Duplex Effectus οι σημαντικες σας μεταγραφες

Καλα τωρα που στρατολογησατε και την κουτση μαρια ειναι αλλο


Παντως ναι παιξατε ξυλο μονο εσεις εμεις παλι οχι :clap:

http://prntscr.com/6583li τι λες τωρα εσεις παιζατε ξυλο κανεις αλλος

Κρεμαστε και κανεναν ρουφιανο
 

DeletedUser

http://prntscr.com/6584e8 απο ποτε παικτες με τετοια στατς και ανυπαρκτες απωλειες απεκτησαν δικαιωμα να μιλανε στο εξτερναλ;;
περιεργα πραγματα συμβαινουν

Υ.Γ.ποσα σε πληρωνουν οι ΤΡ για το γλυψιμο;
 

DeletedUser20797

http://prntscr.com/6584e8 απο ποτε παικτες με τετοια στατς και ανυπαρκτες απωλειες απεκτησαν δικαιωμα να μιλανε στο εξτερναλ;;
περιεργα πραγματα συμβαινουν

Υ.Γ.ποσα σε πληρωνουν οι ΤΡ για το γλυψιμο;

Απο τοτε που καποιοι ειπαν κρεμαμε τους ρουφιανους :doh:
 

DeletedUser

Ας παρουμε απο αρχη τα ονοματα οι οποιοι στρατολογηθηκαν απο σουσου
Cretan Wizards
Duplex Effectus οι σημαντικες σας μεταγραφες

Εχω βασιμες πληροφοριες πως δεν στρατολογηθηκαν αλλα αυτομολησαν......
 

DeletedUser33300

Δεν τους έφερα εγώ για να γράψουν , από μόνοι τους ήρθαν.
 

DeletedUser24216

http://prntscr.com/6584e8 απο ποτε παικτες με τετοια στατς και ανυπαρκτες απωλειες απεκτησαν δικαιωμα να μιλανε στο εξτερναλ;;
περιεργα πραγματα συμβαινουν

Υ.Γ.ποσα σε πληρωνουν οι ΤΡ για το γλυψιμο;


θα σου απαντησω εγω.
απο οποτε γουσταραμε και γουσταρουμε.
αν δε σου αρεσει ελα να μας παρεις τα χωρια, μηδενικους παικτες αντιμετωπιζεις!
 
Κορυφή