Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
21 σελίδες που το μόνο που δεν γράφετε είναι το θέμα. ΕΛΛΑΣ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!!!

Και ηρθες εσυ να μας σωσεις με τις γνωσεις και την επιρροη σου
Οι καλες φυλες(καλες για την πλειοψηφια) θα μπουν απο σημερα βραδυ και μετα εχω ακουσει
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
δεν εχεις δει καλες φυλες δηλαδη μεχρι τωρα?

Αστειο το επιπεδο μεχρι τωρα....
Με εξαιρεση την GHETTO που εχει μεινει στον κ6(με βαση τη φωτογραφια παντα) χωρις να κατσω να ασχοληθω εαν εχει σχεση με αυτη του 6 δεν υπαρχει κατι αλλο που να ναι ενδιαφερον...
 

DeletedUser

Αντε σιγα σιγα να μπουν και ΣΟΛ και τα αλλα παιδια ...
καλεορεαλεισαι? καλα πρωτος παικτης απο κ1 εχει καλυτερο σταρτ υπ απο παιδια που παιζουν με σημαιες?

Καλα μη φανταστεις οτι οι σημαιες μονες ειναι κατι τρελο. δε λεω βοηθανε καθως και εγω εχω σημαιες
αλλα την πιο μεγαλη αναπτυξη την εχω δει μονο σε παικτες που συνδιαζουν πριμιουμ με καλο φαρμ (και σημαιες οπου επιτρεπεται)

προσωπικα το θεωρω υπερβολη το πριμιουμ (ομως περι ορεξεως.... κολοκυθοπιτα)



Αστειο το επιπεδο μεχρι τωρα....
Με εξαιρεση την GHETTO που εχει μεινει στον κ6(με βαση τη φωτογραφια παντα) χωρις να κατσω να ασχοληθω εαν εχει σχεση με αυτη του 6 δεν υπαρχει κατι αλλο που να ναι ενδιαφερον...
λεω... πως υπαρχει μια πιθανοτητα .. οχι μεγαλη ρε παιδι μου
να μην μπαινουν ολοι οι παικτες με το ιδιο ονομα σε καθε κοσμο?

ποτε δεν καταλαβα πως μπορει να καταλαβει κανενας μια φυλη αν ειναι καλη η οχι
ΕΚΤΟΣ
και αν εχει παικτες που παλια εδειξαν πως δεν παιζουν τοσο καλα
η αν εχει αποδεδειγμενα καλους παικτες (και την λεμε καλη με την προυποθεση να εχουν χρονο να παιξουν ... χωρις χρονο παιχνιδι δεν γινεται)

αν ειναι αγνωστοι νομιζω ειναι νωρις ακομα για να δουμε τι και πως
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
λεω... πως υπαρχει μια πιθανοτητα .. οχι μεγαλη ρε παιδι μου
να μην μπαινουν ολοι οι παικτες με το ιδιο ονομα σε καθε κοσμο?

ποτε δεν καταλαβα πως μπορει να καταλαβει κανενας μια φυλη αν ειναι καλη η οχι
ΕΚΤΟΣ
και αν εχει παικτες που παλια εδειξαν πως δεν παιζουν τοσο καλα
η αν εχει αποδεδειγμενα καλους παικτες (και την λεμε καλη με την προυποθεση να εχουν χρονο να παιξουν ... χωρις χρονο παιχνιδι δεν γινεται)

αν ειναι αγνωστοι νομιζω ειναι νωρις ακομα για να δουμε τι και πως

Γι αυτο ακριβως ειπα αν η GHETTO του 30 εχει σχεση με τα παιδια του 6 μπορουν να πανε καλα. Απο τις πιο γνωστες φυλες στον .gr ηταν η GHETTO και επειδη ακριβως το χρησιμοποιουν πολλοι ρωτησα αν ειναι η Original GHETTO.
Στο δευτερο σκελος σου με το πως μπορει καποιος να καταλαβει αν μια φυλη ειναι καλη η οχι το απαντησες μονος σου πιστευω. Καλες μαχες
 

DeletedUser32487

Η SOL ποτε θα μπει ξερει καποιος?
Επισης νομιζω πως μια απ τις 2 dice η SoA θα πανε αρκετα στο κοσμο τουλαχιστον απ αυτα που ειδα.
1ο και οι δυο εχουν καλους παικτες με προοπτικες.
Αλλα το κυριω ειναι πως και οι πυρηνες τους βρισκονται αναμεσα ο ενας στον αλλον στο ριμ της ειδιας ηπειρου και ειναι και οι μονες καλες στην ηπειρο. Οποιος υπερισχυσει θα παρει την ηπειρο και θα ειναι μεσα στον αγωνα για το κλεισημο του κοσμου νομιζω.
 

DeletedUser33006

Η SOL φιλε pugo2012 εχει μπει αλλα οχι με ολα τα μελη της.....σιγα-σιγα....


Καλες μαχες λοιπον....
 

DeletedUser32487

καλες μαχες να εχουμε

Το ποστ το εκανα πριν μπει...
 

DeletedUser

Καλές μάχες θα έχουμε σίγουρα εμένα άλλο με στενοχωρεί ότι όσο πάει οι φυλετικές χάνονται , όλο και περισσότερος κόσμος φεύγει και σίγουρα σε 3-4 χρονάκια παίζει να μην υπάρχει το παιχνίδι που όλοι τόσο αγαπάμε , που περνάμε τις ώρες μας και ξεχνιόμαστε .
Και αυτό συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα . Πρέπει λοιπόν όλοι να αναλογιστούμε τι φταίει .
 

DeletedUser31289

Σε ολες τις χωρις εχει μειωθει ο αριθμος παικτων.. αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας
 

DeletedUser17727

Γι αυτο ακριβως ειπα αν η GHETTO του 30 εχει σχεση με τα παιδια του 6 μπορουν να πανε καλα. Απο τις πιο γνωστες φυλες στον .gr ηταν η GHETTO και επειδη ακριβως το χρησιμοποιουν πολλοι ρωτησα αν ειναι η Original GHETTO.
Στο δευτερο σκελος σου με το πως μπορει καποιος να καταλαβει αν μια φυλη ειναι καλη η οχι το απαντησες μονος σου πιστευω. Καλες μαχες

οι ghetto ηταν ειναι και θα ειναι τα μεγαλυτερα αποβρασματα των ελληνικων φυλων που δεν ξερουν να κανουν τιποτα αλλο απο το να χτυπανε οταν ο αντιπαλος εχει αποδυναμωθει απο τους εχθρους του. αυτα
 

DeletedUser29156

Η SOL ποτε θα μπει ξερει καποιος?
Επισης νομιζω πως μια απ τις 2 dice η SoA θα πανε αρκετα στο κοσμο τουλαχιστον απ αυτα που ειδα.
1ο και οι δυο εχουν καλους παικτες με προοπτικες.
Αλλα το κυριω ειναι πως και οι πυρηνες τους βρισκονται αναμεσα ο ενας στον αλλον στο ριμ της ειδιας ηπειρου και ειναι και οι μονες καλες στην ηπειρο. Οποιος υπερισχυσει θα παρει την ηπειρο και θα ειναι μεσα στον αγωνα για το κλεισημο του κοσμου νομιζω.

Η SoA ,καλα τα πηγε ...... φημες λενε οτι διαλυθηκε απο το ταχυδρομειο !

Καλές μάχες θα έχουμε σίγουρα εμένα άλλο με στενοχωρεί ότι όσο πάει οι φυλετικές χάνονται , όλο και περισσότερος κόσμος φεύγει και σίγουρα σε 3-4 χρονάκια παίζει να μην υπάρχει το παιχνίδι που όλοι τόσο αγαπάμε , που περνάμε τις ώρες μας και ξεχνιόμαστε .
Και αυτό συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα . Πρέπει λοιπόν όλοι να αναλογιστούμε τι φταίει .

μολις σταματησεις τα botakia , τους 48 λογαριασμους που εχουν τα μισα μελη σου, τις στρατολογησεις της καθε λογης jim kouvatsos, και το να σπας τη διπλωματια 4 το πρωι , θα εχεις κανει ενα καλο βημα αυτοκριτικης .....
Μεχρι στιγμης εισαι ο μεγαλυτερος υποκριτης του εξωτερικου, αυτο που παριστανεις εδω , εδν εχει καμια σχεση με αυτο που εισαι στο παιχνιδι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29156

το οτι πηγε και εγινε Nazgul και δε ξερω και εγω τι αλλο, σημαινει οτι υπαρχει SoA ?
 

DeletedUser32487

δε θα τα παμε καλα... εγινε Nazgul? Υπαρχει SoA στο χαρτη... θα σας αφησω σε περιεργεια, να το βρειτε απο μονη σας!
 

DeletedUser

το οτι πηγε και εγινε Nazgul και δε ξερω και εγω τι αλλο, σημαινει οτι υπαρχει SoA ?

Καλά Λεωνίδα αυτό που σε χαρακτηρίζει πιστεύω είναι η παρατηρητικότητα σου , δηλαδή τα παιδιά είναι στην ήπειρο σου και εγώ έχω δει εδώ και 4 μέρες ότι η SoA έκανε ένα ξεσκαρτάρισμα και έγινε Phoenix που εγώ είμαι σε άλλη ήπειρο .
Πιστεύω θα πας πολύ μπροστά .
 
Κορυφή