Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29156

Λοιπόν για να τελειώσει το παραμυθάκι , επειδή με δυσφημείς χωρίς να ξέρεις και χωρίς να έχεις στοιχεία .
όποιος κόβει τρένα για εσένα σημαίνει ότι παίζει με ****άκια ? Επειδή δηλαδή εσύ δεν ξέρεις .
Επειδή δεν μπόρεσες να μου πάρεις ούτε ένα χωριό όταν τα είχα όλα επιθετικά και για να μου πάρεις έφερες και άλλους να με χτυπάνε μαζί σου?
Μάλλον σε έχω πικράνει πολύ .
Λοιπόν δεν σου δίνω το δικαίωμα να λες για ****άκια για εμένα και για την φυλή μου
Κάνε μου αίτηση και αν φάω μπαν βγες στο φόρουμ και κάνε με ρεζίλι αλλά μέχρι τότε δεν μπορείς να λες τίποτα .
Αλλά σε 2 μήνες πάλι εδώ θα είμαστε και θα λες τα ίδια . Να δω τι δικαιολογία θα βρεις όταν θα δεις ότι δεν θα πέσει στην φυλή μας ούτε 1 μπαν για παράνομο ****άκι .


Σε τι εισαι αξιος εσυ να με πιασεις στο στομα σου περι ζωης ?

Εχεις δουλεψει εσυ καπου ποτε σου και μαλιστα σε μερικες απο τις μεγαλυτερες επιχειρησεις στην Ελλαδα οπως εγω ?
Εχεις κανει οικογενεια ?
Εχεις απο τα 20 σου επιχειρηση ?
Εχεις σπουδασει ?

Τι εχεις κανει που να σε φερνει σε θεση να μου απευθυνθεις ? Που ειναι οι γονεις σου να μου τους φερεις στο slype να τους πω 2 λογια για το βλασταρι τους και τα οσα κανει (και δεν αφορουν το παιχνιδι , αλλα βρισκει και τα κανει μεσω του παιχνιδιου)

και ναι και εσυ και η μιση σου φυλη παιζετε παρανομα (τα ιδια ελεγες και στον κ28 και η μιση AJE εχει φαει ban για botakia) , και μηπως αμφισβητει κανεις οτι τα λογια σου περι διπλωματιας δεν εχουν καμια αξια αφου ΠΟΤΕ δεν κρατησες συμφωνια ?

και να σου θυμισω, επειδη ο καμενος σου εγκεφαλος απο τις καταχρησεις (εννοω τη καταχρηση του υπολογιστη , δεν γνωριζω κατι αλλο) δε στο επιτρεπει, σ ενα μεσημερι σου πηρα 40 χωρια και εκλεγες στο skype να σου δωσω ΣΕ γιατι ειχες να πας φροντηστηριο , και επειδ ΕΓΩ εν αντιθεση με σενα φοραω παντελονια , εδωσα εντολη σε ολη τη φυλη να μη σε βαρεσει μεχρι να γυρισεις ...... Τωρα το τι εκοβες μη σου πω ....

Ας βγουν να μας πουν αν οσα λεω ειναι οπως τα λεω ........ αυτοι που επαιξαν .... εσενα τα λογια σου δεν εχουν καμια αξια ...... εισαι 0.

Υ.Γ κοψε καμια 15ρια χρονια απο τα 50 που ειπες οτι ειμαι , δυστυχως για εσενα ειμαι 35 και βραζει το αιματακι μου να δωσω στον καθενα σαν και εσενα την απαντηση που του αξιζει .....

Υ.Γ.2 απο που προκυπτει οτι ΕΣΥ μπορεις να μιλας σ εμενα για το παιχνιδι και για snipe ? Α ναι απο πουθενα , και ναι το οτι κλεβεις ακομη και στο snipe εκτος του οτι το λενε ακομη και οι δικοι σου (και για τα αλλα τα καλοπαιδα που εχεις εκει) αλλα φαινεται γιατι αν ηξερες να κοβεις θα εφτιαχνες εστω και ελαχιστες μοναδες που θα σου εδιναν ακομη περισοτερες ευκαιριες να κοψεις ....... τι ειπα τωρα ε ? ε που να ξερες εσυ μωρε ? το botaki να ειναι καλα , ευκαιριες και ιστοριες ...... το botaki δε καταλαβαινει απο αυτα ε ?

Υ.Γ.3 Ως λερα που εισαι , εχεις αλλαξει μονο φετος 4 5 προφιλ στο εξωτερικο και αμετρτητους λογαριασμους στο παιχνιδι , ωστε να ξεγελας αυτους που δε παρακολουθουν τοσο πολυ ....... Τωρα το οτι μιση ωρα μετα που το κανεις ολοι σε παιρνουμε χαμπαρι , ειναι ενα δειγμα του ποσο εξυπνο παιδι εισαι ....

Υ.Γ.4 Αποκορυφομα της γελοιοτητας σου ειναι οτι μου λες οτι κανενας σας δεν θα φαει ban και ηδη απο τη πρωτη βδομαδα μελος σας εφαγε ban για 455 λογαριασμους :grrr:

Επισης φιλοξενεις , τον κατα τα αλλα πολυ καλο παιχτη , που θεωρει μαγκια το να παιζει με botakia .....



Υ.Γ.5 Στα πλαισια της κινησης του Αιγοκερου για ενα πιο ηρεμο φορουμ αφαιρεσα καποια απο τα οσα εγραψα. Οσοι τα διαβασαν , να ξερουν οτι ειναι η αληθεια για τον συγκεκριμενο ,απλα δεν αξιζει το κοπο για τον συγκεκρημενο να γινεται το φορουμ τοσο ανω κατω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Λοιπόν για να τελειώσει το παραμυθάκι , επειδή με δυσφημείς χωρίς να ξέρεις και χωρίς να έχεις στοιχεία .
όποιος κόβει τρένα για εσένα σημαίνει ότι παίζει με ****άκια ? Επειδή δηλαδή εσύ δεν ξέρεις .

Μια χαρα τρενα ξερει να κοβει ο Λεωνιδας Νικο. Καλος παικτης ειναι απλα λιγο οξυθυμος. Σε μενα γιατι δεν απαντησες;
 

DeletedUser29156

Ξεχασα να σε ενημερωσω οτι θα πρπει να εισαι πολυ προσεχτηκος κ30 γτ κατι μου λεει οτι ολη μερα θα εισαι υπο παρακολουθηση , καθε μερα αιτηση θα σε πηγαινω , να δω αν θα ξεκολισεις απο την 300η θεση ......
Οποτε διαλεγεις , παιζεις καθαρα και εισαι το 0 που ολοι ξερουμε,ή τρως το συνηθησμενο σου ban (εχεις παιξει σε κοσμο χωρις να φας ban ?) και δε σε ξεπλενει τιποτα ......

αλλα τι να λεμε, οποιος ειναι μαθημενος να παιζει βρωμικα , βρωμικα θα παιζει παντα ........


εχω κεφι να σε διασυρω σημερα ......

http://prntscr.com/3utkyf
http://prntscr.com/3utllg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Oχι δεν ειμαι ο νικος. Co play ειμαι στο acc του και μπορω να σε βεβαιωσω οτι δεν παιζει με bot. Βεβαια σιγα μην το πιστεψεις. Θα χαρω πολυ να σας βλεπω στην 2η θεση πισω απο εμας στο τελος του κοσμου
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Oχι δεν ειμαι ο νικος. Co play ειμαι στο acc του και μπορω να σε βεβαιωσω οτι δεν παιζει με bot. Βεβαια σιγα μην το πιστεψεις. Θα χαρω πολυ να σας βλεπω στην 2η θεση πισω απο εμας στο τελος του κοσμου

-Το γεγονος οτι εισαι cp δεν σημαινει απαραιτητα οτι 100% δεν υπαρχει bot. Αν και εγω συμφωνω πως ο Νικος (για την ωρα) δεν παιζει με καποιο παρανομο λογισμικο
-Αυτο για το κλεισιμο του κοσμου που λες δεν στεκει. Δεν ειναι speed εδω, μαραθωνιος ειναι και οποιος αντεξει κερδιζει. Μακαρι να κερδισετε τον κοσμο αλλα ειστε πολυ υπεροπτες και δεν θα σας βγει σε καλο αυτο.


Αληθεια εσυ ποιος εισαι αν επιτρεπεται; Δυστυχως η SOL τον Σεπτεμβρη θα αποδυναμωθει σε μεγαλο βαθμο θεωρω. Πολλοι μαθητες με τα νεα συστηματα, πανελληνιες κλπ θα αφησουν το παιχνιδι(και καλα θα κανουν)
 

DeletedUser32487

Ο κοσμος ειναι αρκετα νεος ακομη και εχει πολυ ψωμι! Υπαρχουν πολλες φυλες και το καλο υλικο ειναι μοιρασμενο σε ολες τους, δεν ειναι μοιρασμενοι σε 2 η 3 απο αυτες. Τελως παντων δυσκολο να γινουν προβλεψεις, αν και πιστευω πως η CoA θα ανεβει και η dice με την Corr θα κρατησουν καποια θεση στις καλες φυλες. Οι φυλες που νομιζω θα εχουν επικρατησει ειναι η dice η SOL η E.A. η Corr η Phx και αν και αμφιβαλω λιγο για αυτο GHETOO.
 

DeletedUser26973

Μιας και το θεμα ειναι η παρουσιαση των φυλων του κοσμου, μπορειτε να με ενημερωσετε τι φυλες παιζουν και σε ποιες ηπειρους να στειλω καμια αιτηση για στρατολογηση;;;;;;;;;;
 

DeletedUser32487

54: dice, E.A., Phx
55: ΙΧΘΥΣ, B.L.U.
44: SOL, ΛΕΩΝ, ΟΛΟΙ
45: Corr, CoA, ~CP~

Και η GHETTO στο κενρτο. Επισης η The Q
 

DeletedUser26973

Που πιστευεις πως θα ηταν μια καλη επιλογη να κανω αιτηση να μπω ?
 

DeletedUser26973

Δεν εχω μπει ακομα, πρωτα κανω ερευνα αγορας και μετα θα δω αν θα αποφασισω κατι!
 

DeletedUser32487

δε ξερω οσες σου ειπα ειναι απο μετριες μεχρι πολυ καλες φυλες αν και ειμαι εγω εκει με τη φυλη μου θα σου προτεινα να αποφθγεις τη 54.. Η πιο ασταθης ηπειρος με 4 φυλες με αρκετα καλες προοπτικες να ειναι εκει... Βασικα εξαρτατε αν σου αρεσει ο πολεμος και το συνεχες ενδισφερων παινχιδι θα ηταν κσλη ηπειρος και φυσικα θα σου προτεινα να ρθεις Phx που ειμαι εγω κσι τη ξερω κσλητερα αλλα αν θες να περνεις ανασες και να εχεις πιο ευκολο εργα να διαλεξεις μια φυλη απο τις ηπειρους 44,45 εκει θα υπαρξει πιστευω 1 πολεμος μεταξυ 2 φυλων που θα καθορισει το κυριαρχο στη καθε μια.

Υ.Γ. Ελπιζω να μην με τρολλαρεις xD
 

DeletedUser29426

@ Pugo2012
φίλε πραγματικά είσαι πολύ μικρός (ηλικιακά και παιχτηκά) να δοιηκήσεις φυλή και εκτίθεσαι πολύ με αυτά που λες , παίξε το παιχνίδι σου και απολαυσέ το τα μπούρου μπούρου είναι ή για τους άσχετους που το παίζουν ιστορίες ή για αυτούς που πραγματικά αξίζουν να μιλάν...
 

DeletedUser30115

Μην ξεχασω, επειδη ειπες να κοιταξω τη φυλη , μην ξεχασω να αναφερθω στον TAKIS80 , που στον κ24 προδωσε με τα ψυχοπαιδια του τη φυλη , και ενω ημασταν 3000 χωρια μπροστα, χαρισαν τα μυστικα στον εχθρο και χασαμε κοσμο που μπορουσαμε να κερδισουμε.....


:clap::clap:
Δεν σε παρεξηγω
Καλοκαιρι ηρθε,αρχισες και τις μπυριτσες σου και λαλαλαλαλαλαλα.. :doh:
Στον κ24 ειμασταν μπροστα 3000 χωρια και υπηρχε πιθανοτητα να κλεισουμε εμεις σαν ΑΛΚΑΤΡΑΖ τον κοσμο?:confused:
και δωσαμε τα μυστικα στην dnd ενω υπηρχε περιπτωση να κλεισουμε εμεις τον κοσμο? :confused:
ας βγει ενας απο dnd να πει τα πραματα οπως ειναι γιατι ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ξεχναει ευκολα :cop:
μας θεωρει η ηλιθιους η εσυ εισουν στην κοσμαρα σου
μαλλον το 2ο οπως ΠΑΝΤΑ :oops:
βγαινεις και κραζεις τον καθενα στο εξωτερικο λες και εισαι ο καλυτερος σε ολα
ΜΠΡΑΒΟ ΕΙΣΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ :clap:
ονοματα οπως τον Τακη πρεπει να πλενεις το στομα σου με μπεταντιν και μετα να μιλας για αυτους
κατα τα αλλα ψαχνουμε το γιατι παιχτες παλαιοι/καινουργιοι απεχουν απο το εξωτερικο φορουμ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μία τελευταία απάντηση και συγνώμη για τους υπόλοιπους που με ανέχονται αλλά δεν μπορώ να μην απαντήσω γιατί ο τύπος βγάζει πράγματα από το μυαλό του και ασκεί προπαγάνδα 3ου βαθμού (μέθοδοι Χίτλερ στον 2ο παγκόσμιο πόλεμο) .

Εχεις δουλεψει εσυ καπου ποτε σου και μαλιστα σε μερικες απο τις μεγαλυτερες επιχειρησεις στην Ελλαδα οπως εγω ?
Εχεις κανει οικογενεια ?
Εχεις απο τα 20 σου επιχειρηση ?
Εχεις σπουδασει ?


Στις παραπάνω ερωτήσεις που μου έκανες δείχνεις πόσο κομπλεξάρας είσαι για άλλη μία φορά.
Καταρχήν δεν μίλησα εγώ για την ζωή σου άλλος μίλησε αλλά θα σου απαντήσω.
Πως γίνεται να έχω κάνει οικογένεια από τα 18 ? Πως γίνεται να έχω σπουδάσει από τα 18? Πως γίνεται να έχω από τα 20 μου επιχείρηση ενώ είμαι 18? Μήπως έχεις βρει κάποιον μαγικό τρόπο ? Συγνώμη αλλά δεν ήμουν τόσο τυχερός να έχω έτοιμη δουλειά από τον μπαμπάκα.

Σε όποιον κόσμο έχω παίξει δεν έχω φάει ποτέ μπαν (κ9,κ15,κ18,κ20,κ21,κ22,κ25,κ28) ποτέ ούτε μία φορά.
Πως γίνεται να τρώω μπαν σε κάθε κόσμο που παίζω οπότε ?
Ο καλός παίκτης για να παίξει δεν χρειάζεται ****άκια βρίσκει μεθόδους νόμιμες .
Επίσης ποιος λογαριασμός μας έφαγε μπαν για 455 λογαριασμούς όπως λες? Φαντάσματα βλέπεις ?
Επίσης πες μου ένα μόνο μπαν που έπεσε στην AJE για παράνομο λογισμικό , μόνο ένα θέλω (επίσης με τα παιδιά δεν έπαιξα πολύ για να τους μπλέκεις) λίγο έπαιξα .

Λοιπόν σταμάτα να ασκείς προπαγάνδα , στο ξαναλέω δεν πιάνει , ένας γελοίος είσαι τίποτα παραπάνω .
Δεν θα μπω στον κόπο να σου απαντήσω σε ότι άλλη μπαρούφα βγεις και πεις .
 

DeletedUser2088

Δεν εχω μπει ακομα, πρωτα κανω ερευνα αγορας και μετα θα δω αν θα αποφασισω κατι!

καλημέρα,
θα σου πρότεινα να έρθεις στην φυλή μας που έχει 37 ατομα,
έχουμε 2 προβλήματα όμως,

1) πρέπει να περάσεις από συνέντευξη και να απαντήσεις σωστά και στις 10 ερωτήσεις,
2) πρέπει να αποφασίσεις εσύ ποιους 2 παίχτες θα διώξουμε γιατί μόνος σου μετράς για 5 και θα μας κατηγορήσουν μετά ότι βρήκαμε το σκριπτακι για υπεράριθμες φυλές.
 

DeletedUser

επειδη πολυ μιλαγατε μερικοι μπητε να δειτε τωρα ποιες φυλες κυριαρχουν στον κ54..ΜΟΣΧΑΡ ΚΑΙ Nazgul
ΑΝΤΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΡΑΖΑΤΕ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!
 

DeletedUser

Μην ξεχασω, επειδη ειπες να κοιταξω τη φυλη , μην ξεχασω να αναφερθω στον TAKIS80 , που στον κ24 προδωσε με τα ψυχοπαιδια του τη φυλη , και ενω ημασταν 3000 χωρια μπροστα, χαρισαν τα μυστικα στον εχθρο και χασαμε κοσμο που μπορουσαμε να κερδισουμε.....


Αυτο για τα 3000 χωρια πρωτη φορα το ακουω..Και επισης λιγα τα λογια σου για τον Τακη που ειναι παικταρας.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
επειδη πολυ μιλαγατε μερικοι μπητε να δειτε τωρα ποιες φυλες κυριαρχουν στον κ54..ΜΟΣΧΑΡ ΚΑΙ Nazgul
ΑΝΤΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΡΑΖΑΤΕ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

Θεση 52 ειστε και εχετε μπει απο την αρχη. Απεχεται 20.000 ποντους απο τη δευτερη φυλη της ηπειρου με πολυ λιγους νικημενους. Οποτε δεν πατε πουθενα
 

DeletedUser32487

επειδη πολυ μιλαγατε μερικοι μπητε να δειτε τωρα ποιες φυλες κυριαρχουν στον κ54..ΜΟΣΧΑΡ ΚΑΙ Nazgul
ΑΝΤΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΡΑΖΑΤΕ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

Ναι το ειδαν ολοι! Γινατε οι φαρμες της ηπειρου!
 
Κορυφή