SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33711

Δε θα επεκταθω μιλησα με τον Νικο οπως επρεπε. Απλα προσωπικα ειδικα δε μπορω να δεχτω αυτο που συνεβει μετρηστε ολο τον εφραιμ στα στατς σας αξιζει!! Εφοσον το παιδι(το οποιο δε το κατηγορω φυσικα) δεν εχει επικοινωνησει απο εχθες δε μαρεσει να καταρυπτει την προσπαθεια που κανουμε και κανετε αντιστοιχα καποια παιδια απο τη Sol αμυντικα ο λογαριασμος μπορουσε να παιξει αμυνα απλα αποφασισε να μην το κανει. Αυτοι που ξερετε ξερετε τι εννοω και πιστευω με το χρονο θα καταλαβετε.

Συγχαρητηρια και για τη σημερινη σας επιδοση!
 

DeletedUser33758

και τα τρενα πιος τα εκοβε εχθες ρε καλοπαιδα? απλα σπασαν τα χωρια και τα περνουμε σημερα και εχθες και τον πεταξατε.
 

DeletedUser30115

Δε θα επεκταθω μιλησα με τον Νικο οπως επρεπε. Απλα προσωπικα ειδικα δε μπορω να δεχτω αυτο που συνεβει μετρηστε ολο τον εφραιμ στα στατς σας αξιζει!! Εφοσον το παιδι(το οποιο δε το κατηγορω φυσικα) δεν εχει επικοινωνησει απο εχθες δε μαρεσει να καταρυπτει την προσπαθεια που κανουμε και κανετε αντιστοιχα καποια παιδια απο τη Sol αμυντικα ο λογαριασμος μπορουσε να παιξει αμυνα απλα αποφασισε να μην το κανει. Αυτοι που ξερετε ξερετε τι εννοω και πιστευω με το χρονο θα καταλαβετε.

Συγχαρητηρια και για τη σημερινη σας επιδοση!


Δεν με νοιαζει τι μιλησες με τον Νικο,μπορω να σου δωσω πολλα παραδειγματα για παικτες μας οι οποιοι ειχαν τραβηξει καλωδιο πριν καν χτυπηθουν αλλα εμεις τους αφησαμε μεσα να μετρησουν κανονικα τα στατς,προσωπικα δεν με νοιαζει για τα στατς απλα για την πραξη!
Αμα βλεπω κατι τετοια και απο την στιγμη που εγω ειμαι κομπλε απεναντι σας φορτωνω απιστευτα ρε συ!
Μπορουσε να παιξει αμυνα?το ιδιο μπορουσαν και οι δικοι μας αν περνουσαν επιτηρηση αλλα δεν περασαν και τα πηρατε αερα τα χωρια,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΕΚΤΟΣ ΦΥΛΗΣ...
Δεν κρινω εσενα φιλαρακι απλα αυτον που ευθυνεται για το πιο πανω!
 

DeletedUser33711

Η ευθυνη ειναι και δικια μου!! Κατηγορησε εμενα ελευθερα.
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
τι εγινε φιλε μου εσυ? τελικα παιζεις κ33? Δεν εισαι εσυ που λεγες δεν παιζω σε κοσμο με 4 ηπειρους?
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
KbZyaNQ.png


μην τον παίζουμε και παρθένες Μαρίες. Ο Ουγκάγκα μια χαρά πετάχτηκε εκτός φυλής αφού χτυπιόταν από εμάς και κανεις απο School δεν βγηκε να πει τιποτα :hmmm:

Απο χθες θα μπορούσε να φυγει ο efrem. και το χα γραψει και στο external εμμεσα για οποιον εξυπνο AceQuad το καταλαβε. :p
 

DeletedUser33758

φιλε κωστα μην μηλας για τον ουγκακα ειναι ντροπη και το ξερεις ρωτα και τον σαμαρτεαν πω εγξνετε να νομπλαρη ο πανουργος χωριο και να ερχετε απο το ριμ ο αναστασης και να περνη μετα απο 1.5 λεπτο το χωριο με 2 αριστους. μια χαρα τα κανονησε ο ουγκαγκα με τους δικου σας ντροπη αδερφε ντροπη. αν θες να πουμε για τον βρντετα? τον νταφλου και αλους που πειρατε χωρης να πεταχτουν απο τη φιλη
 

DeletedUser30115

Βάλε και τον πίνακα που δείχνει το ακτιβιτυ του παίκτη πόσες μέρες ήταν ανενεργός αφού σου αρέσουν οι εικονουλες κύριε Κώστα
Κόκκινος ήταν ο λογαριασμός και όσα χωριά πηρατε ήταν αυτά που ήταν μέτωπο και μπορούσατε να διεκδικησετε :confused:
Δηλαδή τόσο τζακ Νόρρις είστε που θα νομπλαρατε και αυτά που ήταν στην καρδιά της ηπείρου μας?και τι θελατε να κάνουμε να πεταχτουμε έξω από την φυλή 5 ενεργοί λογαριασμοί για να νομπλαρουμε 1 ανενεργό(κόκκινο)?????:hmmm:
Ενώ υπάρχει και ή ρύθμιση αμυνων ??
Όσο και αν σου αρέσει ή προπαγάνδα κάπου υστερεις ή κάτι δεν κανείς σωστά φιλε μου
Όσο ντομπρος είναι ο aser τόσο πιο πίσω πας εσύ
Τουλάχιστον το παιδί εξηγήθηκε σωστά
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
μια χαρα τα κανονησε ο ουγκαγκα με τους δικου σας ντροπη αδερφε ντροπη

what? πες οτι ηταν και ρουφιανος δικος μας και δεν το ξέραμε :hmmm:
Οτι σας βολευει ειναι σωστο, οτι δεν σας βολευει οχι, ε; Εννοειται οτι αν δεν τον κανιβαλιζατε θα περναμε και αλλα χωρια πιο μεσα.
 

DeletedUser33703

Πραγματικά Ντροπή να μιλάτε για τον λογαριασμό Ουγκάγκα .
Ο παίχτης είχε κοκκινίσει και είχατε ξεκινήσει να του παίρνετε χωριά , τι ήθελες να κάνουμε ; να βλέπουμε τα χωριά στην ήπειρο μας να κοκκινίζουν ;

Κωστή σοβαρέψου , το ίδιο είναι το ένα περιστατικό με το άλλο ; ίσα ίσα που στο print που ανέβασες δείχνεις ότι τον πετάξαμε τον παίκτη για να τον νομπλάρουμε εμείς και όχι για να μην μετρήσετε στατιστικά.
 

DeletedUser30115

Εννοειται οτι αν δεν τον κανιβαλιζατε θα περναμε και αλλα χωρια πιο μεσα.

Συγνώμη ρε φιλε που καννιβαλισαμε τον παίκτη ΜΑΣ για να μην πάρετε άλλο χωριο
Την επόμενη φορά θα τα αφήνουμε εκει να τα παίρνετε με το πάσο σας και άδεια :doh: :grrr:
 

DeletedUser33758

ενοητε οτι ηταν ρουφιανος κωστα γιατι ο αναστασης δεν θα εστελενε απο της 60 ωρες 2 αριστους πλακα μας κανεις τωρα ρε κωστα. οι αναφορες στην διαθεση σου οποτε της θες
 

DeletedUser

λοιπον επειδη με νευριασατε πυξιδοπαιδα.....θα σας πυξιδιασω ολους...ηθελα να σας δωσω μια δευτερη ευκαιρια λογω καλοκαιριου αλλα παιξατε με την υπομονη μου αρκετα και δεν μπορω να σας ακουω ουτε να διαβαζω τα ηλιθια ποστ σας!! παιξατε και χασατε....θα νιωσετε την οργη μου τωρα νουμπιδια!!!!
 

DeletedUser30115

λοιπον επειδη με νευριασατε πυξιδοπαιδα.....θα σας πυξιδιασω ολους...ηθελα να σας δωσω μια δευτερη ευκαιρια λογω καλοκαιριου αλλα παιξατε με την υπομονη μου αρκετα και δεν μπορω να σας ακουω ουτε να διαβαζω τα ηλιθια ποστ σας!! παιξατε και χασατε....θα νιωσετε την οργη μου τωρα νουμπιδια!!!!


Δώσε ποοοοοοοοονο λεμεεεεε!!
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Πραγματικά Ντροπή να μιλάτε για τον λογαριασμό Ουγκάγκα .
Ο παίχτης είχε κοκκινίσει και είχατε ξεκινήσει να του παίρνετε χωριά , τι ήθελες να κάνουμε ; να βλέπουμε τα χωριά στην ήπειρο μας να κοκκινίζουν ;

Κωστή σοβαρέψου , το ίδιο είναι το ένα περιστατικό με το άλλο ; ίσα ίσα που στο print που ανέβασες δείχνεις ότι τον πετάξαμε τον παίκτη για να τον νομπλάρουμε εμείς και όχι για να μην μετρήσετε στατιστικά.

Δεν είπε κανεις οτι είναι ακριβως το ιδιο περιστατικο. Ποτε μια περιπτωση δεν ειναι ακριβως ιδια με την αλλη.
Κι εσυ τί θα έκανες δηλαδη; θα αφηνες να σφαζονται οι αμυνες της φυλης χωρις να τον πεταξεις εκτος;

Παρομοια περιπτωση ειναι με οδηγια να παρθουν τα χωρια του παιχτη και να πανε πισω αμυνες που τρωγοντουσαν χωρις τειχος εκλησιες κλπ. (γι αυτο πεταχτηκε απο τη φυλη) οχι για τα stats

Θελετε να τα βαλετε στα stats βαλτε τα. Σας ειπε κανεις οχι;

Αμεσως, ντροπή και αηδία και αισχος και κουραφέξαλα λες και εμεις παιζουμε πουστικα ενω εσεις ειστε το αγιο πνευμα σε μεταμόρφωση φυλής :D

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Παίκτες: efrem.
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς12/08/2015 00:16:43

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 1,451
Πλευρά 2: 1,273
Διαφορά: 178


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 301
Πλευρά 2: 301
Διαφορά: 0
 

DeletedUser

λοιποννν σταματα και εσυ ολη την ωρα με τα στατιστικα γιατι θα κανιβαλισω και εσενα~~~~ εεε μα πιαα!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή