SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Σωστο το παραδειγμα του Ουγκαγκα,με την μοναδικη σημειωση οτι ο παικτης ειχε τον κυριο πυρηνα του στον πυρηνα της φυλης και απλως επρεπε να βγει για να τα παρουμε εμεις.Ας μου στελνατε μηνυμα οτι εχετε ξεκινησει τα τρενα να μην το πεταγα,χαχαχαχα ;)

Παντως στο "ηθικο" κομματι,κανατε θεο τον χλαπα και υπερπαικτη,και οτι μας ειχε πονεσει και μπλα μπλα επειδη πυξιδιασε εναν daflou ο οποιος απο οταν αρχισε να χανει χωρια απο χλαπα δεν εβγαλε κιχ και εμεις βλεπαμε τα χωρια να χανονται.ΔΕΝ πεταχτηκε απο την φυλη με αποτελεσμα τα στατς που βγαζετε/βγαζουμε καθημερινα να επηρρεαζονται.
Εγω καταλαβαινω οτι βγηκατε και μας κραξατε για το αποτυχημενο πλανο,αλλα οταν ο λογαριασμος επεσε και αρχισε να χανει τα χωρια σας καραμελες,τον πεταξατε γιατι στα στας υπηρξε ισοπαλια η οποια δεν σας αρεσε και πολυ :)

Υ.Γ.Κωστα συνεχισε να γραφεις στο εξτερναλ,πρωτος κοσμος που συναντω ανθρωπο με τον οποιο μπορω να κανω συζητηση με δοσεις προπαγανδας στο φορουμ απο την οποια βγαινει νοημα και οχι κομπλεξ (L)
 

DeletedUser

ναι εχω τα νευρα μου για αυτο τα κουβαδακια σου κ σε αλλη παραλια μην γινουμε εδω μεσα τησ τρελής το πανηγυρι...
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
ελα να τα κανουμε της τρελης εδω μεσαααααα... γουσταρω οποτε θες
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Ας μιλήσουμε λίγο σοβαρά . Με βλέπεις να μιλάω με κανένα υφάκι;
Και σε ξαναρωτάω πως δεν θα σφάζονται οι άμυνες με 0 τείχος με το να τον πετάξεις από τη φυλή ;

Νικο εγω δεν ξαναμιλαω με τους ******ιοζηδες που εχεις απο εκει και προσβαλουν με καθε ευκαιρια. Ειπαμε να γραφουμε στο external για τον πολεμο και να περναμε καλα την ωρα μας.

Δεν δεχομαι καμια προσβολη στο προσωπο μου και στο παιχτικο μου επιπεδο ούτε απο εσενα πόσο μάλλον απο οποιονδηποτε αλλο στη φυλή σου. Το τι εχω κανει εγω σε κοσμους ή ως παιχτης και τί εχω προσφερει σε αλλους παιχτες το ξερεις καλα εσυ το ξερω εγω το ξερουν πολλοι αλλοι και για μια μικρη επιθυμια για δημοσιότητα καποιων δεν δεχομαι να μου γραφει κανενας οτι λεω μακακιες ή να με προσβαλει με διάφορα επίθετα για να νομίζει οτι κάποιος είναι.


Για την ερωτηση σου σας ειπα οτι μπορειτε να βαζετε τον efrem στα stats. Απο εκει και περα για τα εσωτερικα της φυλης δεν εχεις καμια δουλεια να ρωτας πώς και τί όπως δεν κάνω κι εγω το ίδιο σε σένα.


Οποτε καλα να περασετε στο external, δικο σας.

AceQuad αυτα που λεγαμε κατι σελιδες πριν για sol school εννοειται οτι δεν ισχύουν. Ας τους μαζεύατε :)
εσενα σε συμπαθω και το ξερεις. οτι θες στο εξης τα λεμε Ingame ή skype
 

DeletedUser

εσενα εχω αρχισει να σε συμπαθω καλα το πας μπορει και να την γλιτώσεις!!
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Νικο εγω δεν ξαναμιλαω με τους ******ιοζηδες που εχεις απο εκει και προσβαλουν με καθε ευκαιρια. Ειπαμε να γραφουμε στο external για τον πολεμο και να περναμε καλα την ωρα μας.

Δεν δεχομαι καμια προσβολη στο προσωπο μου και στο παιχτικο μου επιπεδο ούτε απο εσενα πόσο μάλλον απο οποιονδηποτε αλλο στη φυλή σου. Το τι εχω κανει εγω σε κοσμους ή ως παιχτης και τί εχω προσφερει σε αλλους παιχτες το ξερεις καλα εσυ το ξερω εγω το ξερουν πολλοι αλλοι και για μια μικρη επιθυμια για δημοσιότητα καποιων δεν δεχομαι να μου γραφει κανενας οτι λεω μακακιες ή να με προσβαλει με διάφορα επίθετα για να νομίζει οτι κάποιος είναι.

Κωστα πες μου και που σε εθιξα και σε προσβαλα... Αντιθετως εσυ με ειπες τσιρακι και ******ιοζι.. Οποταν σταματα τις κλαψες.. Αφου λες μακακκιες, τι ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩΩ?
 

DeletedUser33703

Νικο εγω δεν ξαναμιλαω με τους ******ιοζηδες που εχεις απο εκει και προσβαλουν με καθε ευκαιρια. Ειπαμε να γραφουμε στο external για τον πολεμο και να περναμε καλα την ωρα μας.

Δεν δεχομαι καμια προσβολη στο προσωπο μου και στο παιχτικο μου επιπεδο ούτε απο εσενα πόσο μάλλον απο οποιονδηποτε αλλο στη φυλή σου. Το τι εχω κανει εγω σε κοσμους ή ως παιχτης και τί εχω προσφερει σε αλλους παιχτες το ξερεις καλα εσυ το ξερω εγω το ξερουν πολλοι αλλοι και για μια μικρη επιθυμια για δημοσιότητα καποιων δεν δεχομαι να μου γραφει κανενας οτι λεω μακακιες ή να με προσβαλει με διάφορα επίθετα για να νομίζει οτι κάποιος είναι.


Για την ερωτηση σου σας ειπα οτι μπορειτε να βαζετε τον efrem στα stats. Απο εκει και περα για τα εσωτερικα της φυλης δεν εχεις καμια δουλεια να ρωτας πώς και τί όπως δεν κάνω κι εγω το ίδιο σε σένα.


Οποτε καλα να περασετε στο external, δικο σας.

Δεν νομίζω να σε προσέβαλα η να σε προσέβαλε κανείς άλλος για το παικτικό σου επίπεδο και για το πρόσωπο σου , απλώς είπες κάτι λανθασμένο για δεύτερη φορά και το ανέφερα , έκανα κάτι κακό μήπως ;
 

DeletedUser

Κωστα πολλοι ειναι που γενικα "λερωνουν" το εξτερναλ...Πλεον μετα και απο τον κ30 που αντιμετωπισα την ηλιθιοτητα στο μεγαλειο της εχω παψει να ασχολουμαι μαζι τους και οποτε βλεπω καποιον νοημον ανθρωπο τοτε μιλαω.
Θα σου προτεινα να κανεις το ιδιο ;)

Εννοειται πως θα τα λεμε,εξαλλου και με τον βασιλη τα λεω συχνα και με cr και hotel οποτε με εσας γενικα σαν παρεακι δεν εχω κανενα προβλημα :)
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Κωστα πολλοι ειναι που γενικα "λερωνουν" το εξτερναλ...Πλεον μετα και απο τον κ30 που αντιμετωπισα την ηλιθιοτητα στο μεγαλειο της εχω παψει να ασχολουμαι μαζι τους και οποτε βλεπω καποιον νοημον ανθρωπο τοτε μιλαω.
Θα σου προτεινα να κανεις το ιδιο ;)

Σωτηρη για να καταλαβω τωρα και μενα περιεχει αυτο που εγραψες σωστα ή οχι?
 

DeletedUser30115

Νικο εγω δεν ξαναμιλαω με τους ******ιοζηδες που εχεις απο εκει και προσβαλουν με καθε ευκαιρια. Ειπαμε να γραφουμε στο external για τον πολεμο και να περναμε καλα την ωρα μας.

Δεν δεχομαι καμια προσβολη στο προσωπο μου και στο παιχτικο μου επιπεδο ούτε απο εσενα πόσο μάλλον απο οποιονδηποτε αλλο στη φυλή σου. Το τι εχω κανει εγω σε κοσμους ή ως παιχτης και τί εχω προσφερει σε αλλους παιχτες το ξερεις καλα εσυ το ξερω εγω το ξερουν πολλοι αλλοι και για μια μικρη επιθυμια για δημοσιότητα καποιων δεν δεχομαι να μου γραφει κανενας οτι λεω μακακιες ή να με προσβαλει με διάφορα επίθετα για να νομίζει οτι κάποιος είναι.

Οποτε καλα να περασετε στο external, δικο σας.


Μαλλον εσυ μας προσεβαλες Κωστα και οχι εμεις,το να προσπαθεις να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα ριχνοντας τα σπασμενα σας πανω μας νομιζοντας οτι ειμαστε ****ι?να μην απαντησουμε?αυτο θες δηλαδη?κουβεντα κανουμε για να μαθαινουν και οι μη εχοντας εργασια στον κ33 τι γινετε με τα του κοσμου, τουλαχιστον ο aser ηταν ξηγημενος οπως ειπα και πιο πανω και Μπραβο του παιδιου
Αν δεν σας αρεσει η σωστη προπαγανδα η τα αληθεις γεγονοτα καλο ειναι να μην τα κανετε η να μην διαβαζετε :hmmm:
Σου το ειπανε απο την αρχη τα παιδια οτι σε εκτιμανε σαν παικτη αλλα μεχρι εκει,σου το ειπαμε οτι θα σε παιξουμε στα ισα ΤΙΜΙΑ τοσο στο παιχνιδι οσο και στο εξτερναλ :D
Γλυφτες δεν ειμαστε ουτε του αφρικανου ουτε του Ντα βιτσι ουτε κανενος-ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΥΛΗ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ :)
Τωρα αν χασουμε η κερδισουμε δεν μας νοιαζει,να παιξουμε θελουμε οπως και συ
Ας κερδισει ο καλυτερος και το ειπα παμπολλες φορες οτι ο κοσμος ειναι μακραν απο τους καλυτερους τελευταιους κοσμους που υπαρχουν και σας αξιζουν συγχαρητηρια που βρηκαμε παρα πολυ καλο αντιπαλο για να χαρουμε το παιχνιδι που παει ολο και πιο πισω οσο περναει ο καιρος
Τωρα αν γινουν παρατραγουδα απο σας θα παρατραγουδησουμε και μεις οπως και το αντιθετο αν παιξουμε και μεις ετσι :D
Ξηγημενα πραματα φιλε!
 

DeletedUser

παλι κατεβατα ρεεεε την παλευετε καθολου ποιοςς θα κατσει να διαβασει ολο αυτο ειστε σοβαροι!!!?
 

DeletedUser

Οταν τα λεει ο DE πρεπει να τα διαβαζουμε!
Θα μαθεις καποια στιγμη!
 

DeletedUser

οτι γραφετε πανω απο 3 γραμμες δεν τα διαβαζω γιατι σιγουρα θα κλαιτε παλι!!
 

DeletedUser33703

Αγορίνα μου για πες μας , Ποιο καμάρι είσαι εσύ ; Ποιον λογαριασμό παίζεις ;
 

DeletedUser

Ειναι ο λαρι με το τρομακτικο "λεκτικο" σκιλλ!
 

DeletedUser

Υπαρχουν αρκετες ομοιοτητες αλλα ο λαρι με το τρομακτικο σκιλλ ειναι dndακιας!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή