DRUIDS-XXX VS STOP...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Πολυ λυπαμαι για σενα παρα πολυ το εχω καταλαβει οτι δεν παιζεις..παιρνεις το μερος τους αρα συνεπαγεσαι μαζι τους δυστυχως...δυστυχως για σενα το ονομα το κανονικο μου ειναι killbill2 κ3 που ισως εχει διαγραφει τωρα...μην παρασυρεσαι απο αυτο..στοκουλη κιολας..

Που ακριβώς πήρα το μέρος κάποιου σε αυτο το θέμα θέλω πολύ να μου το υποδείξεις!

Αααααα πες το έτσι.Κ3 έκανες καριέρα...Μετά πάλι στα γνωστά στάνταρ...Μούρλια είσαι! Πάνε κρύψου τώρα γιατί είσαι χειρότερο λιμό από αυτα που νομπλάρουν οι συμπαίκτες σου!
 

DeletedUser33752

Που ακριβώς πήρα το μέρος κάποιου σε αυτο το θέμα θέλω πολύ να μου το υποδείξεις!

Αααααα πες το έτσι.Κ3 έκανες καριέρα...Μετά πάλι στα γνωστά στάνταρ...Μούρλια είσαι! Πάνε κρύψου τώρα γιατί είσαι χειρότερο λιμό από αυτα που νομπλάρουν οι συμπαίκτες σου!

εσυ αγορι μου η ψυχολογικα προβληματα εχεις η ελλειψη απο κατι αλλο...δεν εξηγηται αλλιως


[aig]προειδοποίηση
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εσυ αγορι μου η ψυχολογικα προβληματα εχεις η ελλειψη απο κατι αλλο...δεν εξηγηται αλλιως

Εσύ το πας αλλού.Λογικό αφού δεν το κατέχεις εν τέλει.Την επόμενη φορά πρόσεχε που πας να πετάξεις εξυπνάδες...

Και για να απαντήσω και σε αυτο που αναρωτιέσαι.Τεράστια ψυχολογικά έχω μη μπερδεύεσαι.Γιαυτο μπαίνω external.Να τα βγάζω σε κάτι καράνουμπες σα και του λόγου σου. Από κ3 λέει το λιμό...ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧ
 

DeletedUser33752

Εσύ το πας αλλού.Λογικό αφού δεν το κατέχεις εν τέλει.Την επόμενη φορά πρόσεχε που πας να πετάξεις εξυπνάδες...

Και για να απαντήσω και σε αυτο που αναρωτιέσαι.Τεράστια ψυχολογικά έχω μη μπερδεύεσαι.Γιαυτο μπαίνω external.Να τα βγάζω σε κάτι καράνουμπες σα και του λόγου σου. Από κ3 λέει το λιμό...ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧ

πρεπει οταν ησουν μικρος να σε εδερναν και κανεις την επανασταση σου τωρα...λογικο!
 

DeletedUser31309

Εσύ το πας αλλού.Λογικό αφού δεν το κατέχεις εν τέλει.Την επόμενη φορά πρόσεχε που πας να πετάξεις εξυπνάδες...

Και για να απαντήσω και σε αυτο που αναρωτιέσαι.Τεράστια ψυχολογικά έχω μη μπερδεύεσαι.Γιαυτο μπαίνω external.Να τα βγάζω σε κάτι καράνουμπες σα και του λόγου σου. Από κ3 λέει το λιμό...ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧ

την επομενη φορα, αν ποτε σε πετυχουμε σε κοσμο που θα παιζεις να ξερεις οτι θα φυγεις και εσυ οπως οι παλιοι συμπαικτες σου που παιζουν εδω στους ντρουιτς...οσο αναφορα για το επιπεδο παιχνιδιου του συγκεκριμενου συμπαικτη μας...αστο να το ξερουμε εμεις καλυτερα, κατσε εκει που εισαι εσυ γιατι αν μπεις θα φυγεις ακλαφτος οπως αρκετοι εδωω που τα παρατανε...
μηδενικης αξιας τα σχολια σου αφου δεν εισαι μεσα στον κ31...
 

DeletedUser

πρεπει οταν ησουν μικρος να σε εδερναν και κανεις την επανασταση σου τωρα...λογικο!

Και συνεχίζεις να λες πράγματα για εκτός παιχνιδιού.Είναι καλό αυτο,σημαίνει ότι εκτός από μικρός παιχτικά είσαι μικρός και ηλικιακά.Ή πολύ μεγάλος.Πάντως το κοκομπλόκο το έπαθες.Δε πειράζει υγεία!

την επομενη φορα, αν ποτε σε πετυχουμε σε κοσμο που θα παιζεις να ξερεις οτι θα φυγεις και εσυ οπως οι παλιοι συμπαικτες σου που παιζουν εδω στους ντρουιτς...οσο αναφορα για το επιπεδο παιχνιδιου του συγκεκριμενου συμπαικτη μας...αστο να το ξερουμε εμεις καλυτερα, κατσε εκει που εισαι εσυ γιατι αν μπεις θα φυγεις ακλαφτος οπως αρκετοι εδωω που τα παρατανε...
μηδενικης αξιας τα σχολια σου αφου δεν εισαι μεσα στον κ31...


την επομενη φορα, αν ποτε σε πετυχουμε σε κοσμο που θα παιζεις να ξερεις οτι θα φυγεις και εσυ οπως οι παλιοι συμπαικτες σου που παιζουν εδω στους ντρουιτς

Επειδή εν τέλει είναι μάπα το καρπούζι.ΕΑΝ ποτέ..Λέμε τώρα..ξαναμπω και σε πετύχω,θα μαι σε φυλή ανάλογης της qq που δεν παίζει να ξαναγίνει αλλά λέμε ΑΝ...Όπου σε αυτη τη περίπτωση θα σαι απλά κομπάρσος στον κόσμο όπως σε τόσους άλλους Ηλία.End of story.Άτομα που σε κόσμο με πόσες? 8 ηπείρους? Έχει καμιά 10αρια ακαδημίες αν είσαι σε σοβαρή φυλή δεν τον παίρνεις στα σοβαρά.Μεταξύ μας και χωρίς ίχνος ειρωνίας γιατί απόσο έχω ακούσει είσαι καλό παιδί...Στις φυλετικές εκτός από την 'νίκη' στον 31(που δεν έχει τελειώσει τπτ βέβαια) που αλλού έχεις κερδίσει?Που αλλού όταν τέλειωσε ένας κόσμος ήσουν πρωταγωνιστής και όχι κομπάρσος? Μαζί σου δεν έχω κάτι ξαναλέω
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Και για να επανελθουμε στο θεμα...
Πλευρά 1:
Φυλές: STOP, STOP!, STOP!!, STOP.., STOΡ, SΤOP..
Πλευρά 2:
Φυλές: DRUIDS, DRUID1, DRUID2
Παίκτες: peggype

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 117
Πλευρά 2: 113
Διαφορά: 4

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 58
Πλευρά 2: 21
Διαφορά: 37

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 738,773
Πλευρά 2: 573,292
Διαφορά: 165,481

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 463,777
Πλευρά 2: 133,843
Διαφορά: 329,934

chart



Αν εχω κανει καπου λαθος πειτε μου να το διορθωσω.Τα ανεβαζω εγω γιατι μια ψυχη πρεπει να φουσκωσε απο τις τυροπιτες!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser31309

μπορουσα να φτασω και σε αλλους κοσμους ψηλα αλλα δεν το επιδιωκα...δεν συνεχιζα για διαφορους λογους...αν και δεν επαιζα ενεργα σε πολλους κοσμους ειναι ο τεταρτος κοσμος που παιζω ενεργα...
στον κ28 υπαρχω ακομη σαν κο-πλεη αλλα οχι με το δικο μου ονομα...παρ ολα αυτα δεν ξερω για qq και αλλες φυλες περα απ αυτες που εχω συναντησει που δεν ειναι οπως κ5 η κ10 πλεων εδω...εχουν ανεβει τα επιπεδα και εγω με πολυ λιγους κοσμους διαμορφωνω πολλαπλες στρατηγικες που πιανουν σε εναν τοσο αργο κοσμο για τα καλα...
και εχω μαζι μου τετοια ομαδα που σιγουρα θα μπορουσαμε να κοντραρουμε και τους καλυτερους(ετσι πιστευω δηλαδη)...
Δεν ξερω απο που εχεις ακουσει για μενα αλλα για να στο ειπανε κατι θα ξερουν...(οσο αναφορα για τους εχθρους μεσα στο παιχνιδι φαινομαι πολυ διαφορετικος)...αν και αρκετοι απο κ28 που ηταν αντιπαλοι μου ειναι εδω και με στηριζουν περισσοτερο και απο καποιους αλλους που περιμενα...
ο κ31 με 2-3 πλανα στην ηπειρο 55 θα αλλαξει κατα πολυ...αυτο πιστευω και αυτο βλεπω καθε φορα που βγαινει ενα πλανο υπολογιζονται πολλα...και οταν σπας τον μεγαλυτερο λογαριασμο των αντιπαλων τοσο ευκολα τα υπολοιπα ερχονται ακομη πιο ευκολα...
οποτε στον 31 η πρωην φυλη σου δεν εχει πολλες ελπιδες...μπαζει απο παντου πλεων...
και η συμμαχια τους με χχχ δεν επιφερει το παραμικρο...αντιθετα γινονται ακομη πιο γελιοι αφου δεν ειναι ικανοι να κανουν κατι πιο οργανωμενο...που θα χαιρομουν να φαω το ξυλο που εφαγα στον κ28 και να ευχαριστηθω παιχνιδι...εδω απλα χτυπαω και δυναμωνω...τιποτα αλλο!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ο/Η promanager έγραψε:
την επομενη φορα, αν ποτε σε πετυχουμε σε κοσμο που θα παιζεις να ξερεις οτι θα φυγεις και εσυ οπως οι παλιοι συμπαικτες σου που παιζουν εδω στους ντρουιτς...οσο αναφορα για το επιπεδο παιχνιδιου του συγκεκριμενου συμπαικτη μας...αστο να το ξερουμε εμεις καλυτερα, κατσε εκει που εισαι εσυ γιατι αν μπεις θα φυγεις ακλαφτος οπως αρκετοι εδωω που τα παρατανε...
μηδενικης αξιας τα σχολια σου αφου δεν εισαι μεσα στον κ31...

Καλα εσυ εβγαλες παικταρα τον kokkinosdrakos, στον killbill2 θα κολωσεις;
 

DeletedUser31309

-Sweetest Love x3 πες μας εσυ ποια εισαι παλι κυρια μου???:oops:
ο καθενας πιστευει οτι θελει...αν δεν σου αρεσουν αυτα που βλεπεις στο παιχνιδι μεσα μπορεις να παιξεις σαν ΚΥΡΙΑ καπου αλλου...:noob:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Οταν λες φαγαμε ξυλο στον 28 εννοεις σε δευτερο σταδιο ε; Γιατι την 54 με αγκαλιτσες την κλεισατε, συνεχισε να με διασκεδαζεις, πες κι αλλα

Για τον 31, αλλο να υπερασπιστεις το πιονι σου και αλλο να μας τον πλασαρεις παικτη...
 

DeletedUser31309

Κυρια μου ποια εισαι εσυ? Θα σε εχω χορεψει καλα για να το παιζεις ιστορια...πες ονομα στο παιχνιδι και ασε τι κανω εγω...παιζεις 31? Πες ποια κυρια εισαι πρωτα και το συνεχιζουμε οσο θες...
 

DeletedUser23534

Ναι φιλαράκι το παραδέχομαι κάνατε πολύ καλή άμυνα παρα τις τόσες φακές που σας βάλαμε και ειδικά στις 5 το πρωί που ο αριθμός τον ενεργών είναι ελάχιστος αλλα σε παρακαλώ μην λες ότι με πόνεσε που έχασα τρία επιθετικά.:)

ωραιος ο γειτονας σοβαρος και πολιτισμενος .θα χαλαστω που θα σε χασω καποια στιγμη απο την γειτονια φιλε (με οποιο τροπο) οπως χαλαστηκα με τον γατουλη που ηταν στα δικα μου ματια ο πιο αξιολογος παικτης που εχω παιξει εως τωρα απο εσας !

- - - Eνημερώθηκε - - -

Που ακριβώς πήρα το μέρος κάποιου σε αυτο το θέμα θέλω πολύ να μου το υποδείξεις!

Αααααα πες το έτσι.Κ3 έκανες καριέρα...Μετά πάλι στα γνωστά στάνταρ...Μούρλια είσαι! Πάνε κρύψου τώρα γιατί είσαι χειρότερο λιμό από αυτα που νομπλάρουν οι συμπαίκτες σου!
να σε πω εσενα υπεροπτικε τυπε καριεριστα που αμα ερχοτανε η φυλη σου θα μας τρωγατε ολους λαχανο !εισαι πολυ αστειος μην σ πω για γελια και μου νευριασεις και προσπαθησεις να αποδειξεις ποσο νουμπας ειμαι και εγω χωρις να παιζεις !καλα ειναι ν μενεις στις αναμνησεις σου και να κρατας την αυθαδεια και την αποδειξεις της τρελης παικτικοτητας που εχεις (μονο εσυ τ αντιλαμβανεσαι)για κοσμος που εισια ενεργος !αν και εχεις παιξει σε εναν κοσμο με cxc που ειναι πολυ καλη φυλη αλλα απο οτι βλεπω ουτε σε ξαναπηρανε που ως γνωστον δεν βγαζουν ευκολα απο την ομαδα ουτε τους τελευταιους νουμπ ! μαλλον δεν μπηκες εδω στον 31 γτ δεν θ εφταναν τα βαρβαρα στο ριμ για ολους !
 

DeletedUser

μπορουσα να φτασω και σε αλλους κοσμους ψηλα αλλα δεν το επιδιωκα...δεν συνεχιζα για διαφορους λογους...αν και δεν επαιζα ενεργα σε πολλους κοσμους ειναι ο τεταρτος κοσμος που παιζω ενεργα...
στον κ28 υπαρχω ακομη σαν κο-πλεη αλλα οχι με το δικο μου ονομα...παρ ολα αυτα δεν ξερω για qq και αλλες φυλες περα απ αυτες που εχω συναντησει που δεν ειναι οπως κ5 η κ10 πλεων εδω...εχουν ανεβει τα επιπεδα και εγω με πολυ λιγους κοσμους διαμορφωνω πολλαπλες στρατηγικες που πιανουν σε εναν τοσο αργο κοσμο για τα καλα...
και εχω μαζι μου τετοια ομαδα που σιγουρα θα μπορουσαμε να κοντραρουμε και τους καλυτερους(ετσι πιστευω δηλαδη)...
Δεν ξερω απο που εχεις ακουσει για μενα αλλα για να στο ειπανε κατι θα ξερουν...(οσο αναφορα για τους εχθρους μεσα στο παιχνιδι φαινομαι πολυ διαφορετικος)...αν και αρκετοι απο κ28 που ηταν αντιπαλοι μου ειναι εδω και με στηριζουν περισσοτερο και απο καποιους αλλους που περιμενα...
ο κ31 με 2-3 πλανα στην ηπειρο 55 θα αλλαξει κατα πολυ...αυτο πιστευω και αυτο βλεπω καθε φορα που βγαινει ενα πλανο υπολογιζονται πολλα...και οταν σπας τον μεγαλυτερο λογαριασμο των αντιπαλων τοσο ευκολα τα υπολοιπα ερχονται ακομη πιο ευκολα...
οποτε στον 31 η πρωην φυλη σου δεν εχει πολλες ελπιδες...μπαζει απο παντου πλεων...
και η συμμαχια τους με χχχ δεν επιφερει το παραμικρο...αντιθετα γινονται ακομη πιο γελιοι αφου δεν ειναι ικανοι να κανουν κατι πιο οργανωμενο...που θα χαιρομουν να φαω το ξυλο που εφαγα στον κ28 και να ευχαριστηθω παιχνιδι...εδω απλα χτυπαω και δυναμωνω...τιποτα αλλο!

Δεν ξέρω πως θα μου απαντήσεις μετά αλλά βλέπεις ότι αν θες είσαι καλό παιδί?Μια χαρά απαντάς εδώ χωρίς ειρωνίες και όλα καλά!

παρ ολα αυτα δεν ξερω για qq και αλλες φυλες περα απ αυτες που εχω συναντησει

Και εγώ σου λέω αν έμπαινε σε έναν τέτοιο κόσμο η qq ή οι nobles ή η cxc η στοπ και η κάθε στοπ δεν θα χε τέτοιο προβάδισμα.
που δεν ειναι οπως κ5 η κ10 πλεων εδω
Και μάλιστα για αυτον ακριβώς τον λόγο.Γιατί οι φυλές που παίζουν στον 31 παίζουν με την ίδια τακτική.Φουλ στρατολόγηση ενώσεις σουξουμούξου.Πλέον δεν είναι όπως παλιά το παιχνίδι που ακόμα και παλιά ξεχώριζε ο καλός από τους μέτριους απλά τώρα υπάρχει και το πρεμ που άμα το ρίξεις παίρνεις ένα προβάδισμα ίσως.


εχουν ανεβει τα επιπεδα και εγω με πολυ λιγους κοσμους διαμορφωνω πολλαπλες στρατηγικες που πιανουν σε εναν τοσο αργο κοσμο για τα καλα...

Όχι φίλε Ηλία έχουν πέσει τα επίπεδα μη μπερδεύεσαι.Κόσμο που μετά από τόσους μήνες έχει 8 ηπείρους? και γενικά κόσμοι που ανοίγουν δεν ξεπερνάνε τις 4 καταλαβαίνεις πόσο έχει πέσει.Και μεταξύ μας...Όταν ο μισός κόσμος στο start-up παίζει με bots μπας και κάνει κάτι ενώ την ίδια ώρα κάποιος που το σκαμπάζει παίζει μόνος του και τον περνάει στα πάντα δεν είναι ανεβασμένο επίπεδο.Κατεβασμένο φουλ είναι!


ο κ31 με 2-3 πλανα στην ηπειρο 55 θα αλλαξει κατα πολυ...αυτο πιστευω και αυτο βλεπω καθε φορα που βγαινει ενα πλανο υπολογιζονται πολλα...και οταν σπας τον μεγαλυτερο λογαριασμο των αντιπαλων τοσο ευκολα τα υπολοιπα ερχονται ακομη πιο ευκολα...
οποτε στον 31 η πρωην φυλη σου δεν εχει πολλες ελπιδες...μπαζει απο παντου πλεων...

Έχουν αλλάξει αρκετά οι φυλετικές.Σε παλαιότερους κόσμους δε θα συμφωνούσα με το σκεπτικό σου γιατί πολλές φορές έχουν γίνει ανατροπές,εδώ αντικειμενικά δε το βλέπω όμως πιστεύω επιβάλλεται εν μέρει να σεβαστείς τον κόπο αυτων -των λίγων- που παίζουν και προσπαθούν!


να σε πω εσενα υπεροπτικε τυπε καριεριστα που αμα ερχοτανε η φυλη σου θα μας τρωγατε ολους λαχανο !εισαι πολυ αστειος μην σ πω για γελια και μου νευριασεις και προσπαθησεις να αποδειξεις ποσο νουμπας ειμαι και εγω χωρις να παιζεις !καλα ειναι ν μενεις στις αναμνησεις σου και να κρατας την αυθαδεια και την αποδειξεις της τρελης παικτικοτητας που εχεις (μονο εσυ τ αντιλαμβανεσαι)για κοσμος που εισια ενεργος !αν και εχεις παιξει σε εναν κοσμο με cxc που ειναι πολυ καλη φυλη αλλα απο οτι βλεπω ουτε σε ξαναπηρανε που ως γνωστον δεν βγαζουν ευκολα απο την ομαδα ουτε τους τελευταιους νουμπ ! μαλλον δεν μπηκες εδω στον 31 γτ δεν θ εφταναν τα βαρβαρα στο ριμ για ολους !

Τώρα πραγματικά περιμένεις να σε πάρω σοβαρά? Χαχαχαχα Πήγα να απαντήσω σοβαρά αλλά έχεις ξεκινήσει κάπου στον κ5-κ9 και μετά από τόσα χρόνια δεν έχεις φτάσει καν πάνω από 50 χωριά.Δηλαδή κανονικός κομπάρσος.Επίσης το ότι δεν ξαναμπήκα με cxc ήταν δικιά μου απόφαση.Όταν μπαίνω κάπου δεν μπαίνω μόνο και μόνο για να κερδίσω τον κόσμο αλλά και για την παρέα.QQ-->Nobles φάση.Κατάλαβες μικρό μηδενικό?

ntalaveraki (554|570) K55 2,283 killer 1245 [STOP..] melesan [DRUID1] 2015-02-24 11:04:37

Τώρα κατάλαβα...Οι Druids σε πυξίδιασαν...Χαχαχαχαχαχ Κλαίω
 

DeletedUser33265

Ενα εχω να πω με ολη την καλη μου προθεση και την διαθεση στον λορδο μπλα μπλα.... Δεν ειμαστε εδω φιλε για να βγαζουμε τα κομπλεξ μας... για το παιχνιδι μιλαμε. Και επισης φιλε οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...Ειναι τραγικο... καθε φορα αυτο στις φυλετικες ειναι τελειως θλιβερο... κοιταξτε να παιξουμε καμια μαχη και να περασουμε καλα και αφηστε τα εσωψυχα σας γτ ριχνει πολυ την ποιοτητα... κουλάρετε!!!! Ολοι σας και ολοι μας... κοροιδευτειτε για τα πλανα για τα χωρια για τις αμυνες....γιατι βλεπω οτι σας αρεσει αλλα μεχρι εκει γτ ολο το αλλο ειναι ξεφτιλικια.... σε ολους τους κοσμους τα ιδια. Ελεος... ελα Πάμε να δειξουμε ενα αλλο Προφίλ.... Τιμιες μαχες.... αντρες ειστε πια. Κατι γυναικουλεες που μαλωνουν για καλσον και μακιγιαζ μου θυμιζετε.


σορυ κιολας δεν θα αφησω και τον καθε προβατομανατζερ να κοροιδευει εδω οσους μεινανε να παιξουν ουτε θα κατσω να λογοδοτησω για την ηγεσια...
για βρες μου με αυτους που μιλουσατε στα σκαιπ εσεις οι ηγετες και ποιοι παιζουν ακομα?γιατι αν δεν διαφωνεις με αλλους μιλουσατε και αλλοι κατσανε να βγαλουν το φιδι απο την τρυπα..οσο για τις ανακοινωσεις περι παντελονατων το κοπλεξακι πιο ειναι ειδαμε κυρα μου..
ε δεν θα κατσω τωρα να ακουω το καθε σουργελο που εβγαλε ενα πλανο οτι εκλεισε και κοσμο...:hmmm:

- - - Eνημερώθηκε - - -

ναι ναι λορδε κετσαπ !πολυ μακιγιαζ αδερφε !σαν γκομενες βριζομαστε εδω μεσα και χωρις λογο λες αν νικουσατε εσεις να βριζαμε εμεις /? παντως εντελως φιλικα θα σας συμβουλευα τους πιο πολλους να μαζευτειτε στο καβουκι σας και ν αφησετε τ πηδαλιο των εξελιξεων σε φυλες γτ ενας ενας που παιζετε εσεις ουτε παιχνιδι γινετε ουτε τιποτα !γ αυτο εξελισετε ετσι ο κοσμος και αποχωρουν καλοι παικτες γτ στηριχθηκαν σε μεγαλα λογαι νουμπαδων και βρεθηκαν στο κενο !γτ οταν νομπλαρεις βαρβαρα ειναι ωραια και δεν σ αντιστεκονται αλλα οταν αρχιζει το παιχνιδι πιανει και χαλαει η δουλεια !σταματησε λοιπον ν βριζεις και παιξε οσο προλαβαινεις γτ ερχονται δυσκολες μερες !ανοιγει και ο 34 συντομα με ταχυτητα 2 λενε και θ μπορειτε να παρετε βαρβαρα πολα στα ριμ !και γ αυτο που ειπες σε ενα ποστ οτι τωρα βγαλαμε κακαλα στα παντελονια σε ενημερωνω οτι αν φταιει καποιος που οι ντρουιντς υφιστανται σαν φυλη ειμαι εγω !αν δεν επεμενα θ τους ειχαμε φαει προ καιρου !και κατι τελευταιο ολα αυτα τα λεγομενα δεν ειναι παινεσια και κομπασμος ειναι σκληρη ομαδικη ασταματητη δουλεια και εσεις βλεπετα τα αποτελεσματα αφιερωμενου χρονου και φυσικα εμπειριας !

- - - Eνημερώθηκε - - -



αυτο εινα ωραια δικιολογια που εχεις αγωνια καθε φορα που αν:clap:οιγεις το πισι και σκεφτεσαι (θα ειναι τ χωρια εκει δεν θ ειναι?? αλλοι πληρωνουνε γ αδρεναλινη φιλε !εμεις στην παρεχουμε δωρεαν !

ακου φονια των 1245 παρθενων...αν εχεις να πεις κατι για την ηγεσια οπως προειπα δεν με απασχολει αλλοι βγαζουν τα καστανα απο τη φωτια...και αν βρεις τον τιμο καποια στιγμη η αν τον βρει καποιος μπορει να σου πει οτι απο τον νοεμβρη ειχα την απλη γνωμη να σας χτυπησουμε...τωρα τι μας λες οτι υπαρχουμε επειδη εισαι εσυ και πρασινα αλογα ειναι δικα σου θεματα...
παμε παρακατω τωρα απαντησα και σε εσας πειτε τα δικα σας..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23534

Δεν ξέρω πως θα μου απαντήσεις μετά αλλά βλέπεις ότι αν θες είσαι καλό παιδί?Μια χαρά απαντάς εδώ χωρίς ειρωνίες και όλα καλά!



Και εγώ σου λέω αν έμπαινε σε έναν τέτοιο κόσμο η qq ή οι nobles ή η cxc η στοπ και η κάθε στοπ δεν θα χε τέτοιο προβάδισμα.

Και μάλιστα για αυτον ακριβώς τον λόγο.Γιατί οι φυλές που παίζουν στον 31 παίζουν με την ίδια τακτική.Φουλ στρατολόγηση ενώσεις σουξουμούξου.Πλέον δεν είναι όπως παλιά το παιχνίδι που ακόμα και παλιά ξεχώριζε ο καλός από τους μέτριους απλά τώρα υπάρχει και το πρεμ που άμα το ρίξεις παίρνεις ένα προβάδισμα ίσως.




Όχι φίλε Ηλία έχουν πέσει τα επίπεδα μη μπερδεύεσαι.Κόσμο που μετά από τόσους μήνες έχει 8 ηπείρους? και γενικά κόσμοι που ανοίγουν δεν ξεπερνάνε τις 4 καταλαβαίνεις πόσο έχει πέσει.Και μεταξύ μας...Όταν ο μισός κόσμος στο start-up παίζει με bots μπας και κάνει κάτι ενώ την ίδια ώρα κάποιος που το σκαμπάζει παίζει μόνος του και τον περνάει στα πάντα δεν είναι ανεβασμένο επίπεδο.Κατεβασμένο φουλ είναι!




Έχουν αλλάξει αρκετά οι φυλετικές.Σε παλαιότερους κόσμους δε θα συμφωνούσα με το σκεπτικό σου γιατί πολλές φορές έχουν γίνει ανατροπές,εδώ αντικειμενικά δε το βλέπω όμως πιστεύω επιβάλλεται εν μέρει να σεβαστείς τον κόπο αυτων -των λίγων- που παίζουν και προσπαθούν!




Τώρα πραγματικά περιμένεις να σε πάρω σοβαρά? Χαχαχαχα Πήγα να απαντήσω σοβαρά αλλά έχεις ξεκινήσει κάπου στον κ5-κ9 και μετά από τόσα χρόνια δεν έχεις φτάσει καν πάνω από 50 χωριά.Δηλαδή κανονικός κομπάρσος.Επίσης το ότι δεν ξαναμπήκα με cxc ήταν δικιά μου απόφαση.Όταν μπαίνω κάπου δεν μπαίνω μόνο και μόνο για να κερδίσω τον κόσμο αλλά και για την παρέα.QQ-->Nobles φάση.Κατάλαβες μικρό μηδενικό?

ntalaveraki (554|570) K55 2,283 killer 1245 [STOP..] melesan [DRUID1] 2015-02-24 11:04:37

Τώρα κατάλαβα...Οι Druids σε πυξίδιασαν...Χαχαχαχαχαχ Κλαίω
χαχαχαχ ναι ναι μηδενικο σε σχεση με σενα παιχταρα μου ! ναι ξεκινησα τον κιλλερ στον κ5 !επαιζα στον κ10 παιχταρα μου τον chris320 kai απο τον κ2 τον akaliptosr6 τωρα παιζω τον mitsilos ενεργα ε βεβαια δεν εχω 50 χωρια αλλα κανονιζω μια χαρα να παρουν αλλοι ! εσυ μαλλον δεν εχεις παιξει στο ηγετικο κομματι καμμιας φυλης εχωνες πρεμιουμ εκναες φαρμ και επαιρνες χωρια !ουσιαστικα απο κι εγω ειδα στην ιστορια σου στα εσωτερικα νομπλαρισματα και στα βαρβαρα εισαι εξεπερ ! και στα λογια δεν παιζεσαι με τιποτα εχεις παρελθον ειπαμε !και ενα μελλον που θ εισαι στο φορουμ να μιλας γ τ παρελθον σου !σωραιος !παιχταρας να ουμ !αχαχαχαχαχαχαχ ενας παιχταρας που θελει ειδικη φυλη να παιξει και ν ανταπεξελθει στα γενομενα !εσυ απο κ50 και μετα παιξε να μαθουμε κι εμεις ρε φιλε !οπου με πετυχεις μην με φας πλιζ ασε με κι εμενα με ενα χωριο να απολαυσω το παιχνιδι που κανεις εσυ και οι ενιοτε τρομεροι συμπαικτες σου !χαχαχχαεχω λιωσει μιλαμε !ελλειψη προσωπικοτητας καθαρα σε διακατεχει φιλε και ειασαι κατι εδω μεσα που παιρνεις χωρια αχχαχαχα ενω εγω τ μηδενικο !!! εν τω μεταξυ τον κιλλερ τον βαζει ο γιος μου ρε αχααχαχα !συγκρισου μ αυτον !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

καλα εσυ ΣΤΑΚ αγορι μου πρεπει να παιζεις σε αλλο κοσμο παραλληλα και να κοιτας αλλες κατακτησεις...ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΣΑΣ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΥΠΑΡΞΗ...ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΟΛΕΜΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ...ακομη και τους ρες δεν μπορουσατε να τους παρετε με 2 πλανα 3 χωρια...ημαρτον τι να πεις και εσυ ΒΡΕ ΣΤΑΚ...:noob:
εχετε χασει το μετρημα και ειδη μετρατε σε αυτο το πλανο 3 παικτες εκτος ειδη:oops: και τον ση γιου αγκαιν ματωμενο σε ολα του τα χωρια,(ρωτα τον τι εννοω ματωμενο σε ολα του τα χωρια) και τα μπροστα και τα πισω τι σφαγη φαγανε...
καλα κανεις και προσπαθεις να εχεις υψηλο ιθηκο και οτι ο κοσμος θα κρατησει και και και...
το ιδιο εκανε και ο σι γιου αγκαιν 4μιση το πρωι πρωι την ημερα του πλανου και κοκορευοτανε εδω μεσα ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΦΑΓΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ...

περιμενε την σειρα σου ΣΤΑΚ...ΚΑΙ ΣΤΑΚΑΡΙΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΙ...ΘΑ ΣΤΑ ΚΑΝΟΥ ΣΜΠΑΡΑΛΙΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΕΓΓΥΟΜΑΙ!!!
 

DeletedUser33265

καλα εσυ ΣΤΑΚ αγορι μου πρεπει να παιζεις σε αλλο κοσμο παραλληλα και να κοιτας αλλες κατακτησεις...ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΣΑΣ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΥΠΑΡΞΗ...ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΟΛΕΜΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ...ακομη και τους ρες δεν μπορουσατε να τους παρετε με 2 πλανα 3 χωρια...ημαρτον τι να πεις και εσυ ΒΡΕ ΣΤΑΚ...:noob:
εχετε χασει το μετρημα και ειδη μετρατε σε αυτο το πλανο 3 παικτες εκτος ειδη:oops: και τον ση γιου αγκαιν ματωμενο σε ολα του τα χωρια,(ρωτα τον τι εννοω ματωμενο σε ολα του τα χωρια) και τα μπροστα και τα πισω τι σφαγη φαγανε...
καλα κανεις και προσπαθεις να εχεις υψηλο ιθηκο και οτι ο κοσμος θα κρατησει και και και...
το ιδιο εκανε και ο σι γιου αγκαιν 4μιση το πρωι πρωι την ημερα του πλανου και κοκορευοτανε εδω μεσα ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΦΑΓΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ...

περιμενε την σειρα σου ΣΤΑΚ...ΚΑΙ ΣΤΑΚΑΡΙΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΙ...ΘΑ ΣΤΑ ΚΑΝΟΥ ΣΜΠΑΡΑΛΙΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΕΓΓΥΟΜΑΙ!!!

ναι οκ οτι πεις...
απο οτι βλεπω και εσυ για λογους ψυχολογιας το παρουσιαζεις περιπατο....

- - - Eνημερώθηκε - - -

soldierdruid

εσυ βασιλη αν ειχες την καλοσυνη σταματα να σχολιαζεις...
ασε αυτους που παιζουν ξυλο να σχολιαζουν...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

χαχαχαχ ναι ναι μηδενικο σε σχεση με σενα παιχταρα μου ! ναι ξεκινησα τον κιλλερ στον κ5 !επαιζα στον κ10 παιχταρα μου τον chris320 kai απο τον κ2 τον akaliptosr6 τωρα παιζω τον mitsilos ενεργα ε βεβαια δεν εχω 50 χωρια αλλα κανονιζω μια χαρα να παρουν αλλοι ! εσυ μαλλον δεν εχεις παιξει στο ηγετικο κομματι καμμιας φυλης εχωνες πρεμιουμ εκναες φαρμ και επαιρνες χωρια !ουσιαστικα απο κι εγω ειδα στην ιστορια σου στα εσωτερικα νομπλαρισματα και στα βαρβαρα εισαι εξεπερ ! και στα λογια δεν παιζεσαι με τιποτα εχεις παρελθον ειπαμε !και ενα μελλον που θ εισαι στο φορουμ να μιλας γ τ παρελθον σου !σωραιος !παιχταρας να ουμ !αχαχαχαχαχαχαχ ενας παιχταρας που θελει ειδικη φυλη να παιξει και ν ανταπεξελθει στα γενομενα !εσυ απο κ50 και μετα παιξε να μαθουμε κι εμεις ρε φιλε !οπου με πετυχεις μην με φας πλιζ ασε με κι εμενα με ενα χωριο να απολαυσω το παιχνιδι που κανεις εσυ και οι ενιοτε τρομεροι συμπαικτες σου !χαχαχχαεχω λιωσει μιλαμε !ελλειψη προσωπικοτητας καθαρα σε διακατεχει φιλε και ειασαι κατι εδω μεσα που παιρνεις χωρια αχχαχαχα ενω εγω τ μηδενικο !!! εν τω μεταξυ τον κιλλερ τον βαζει ο γιος μου ρε αχααχαχα !συγκρισου μ αυτον !

!επαιζα στον κ10 παιχταρα μου τον chris320

Πουθενατζής.

kai απο τον κ2 τον akaliptosr6
Τρομερή καριέρα!

τωρα παιζω τον mitsilos

Καριερίστας σκέτος!

δεν εχω 50 χωρια αλλα κανονιζω μια χαρα να παρουν αλλοι ! εσυ μαλλον δεν εχεις παιξει στο ηγετικο κομματι καμμιας φυλης
Δεν χρειάστηκε ποτέ να το κάνω.Η διαφορά είναι ότι αντί να τα δίνω για παράδειγμα θα μπορούσα να τα παίζω αυτα και μάλιστα πολύ καλύτερα από αυτους που θα μπορούσαν να τα πάρω.Αυτα συνήθως τα λένε κάτι σκουπιδιάρηδες που αν δεν παίξουν με στακαρισμένα χωριά χάνονται στο πλήθος!

εχωνες πρεμιουμ εκναες φαρμ και επαιρνες χωρια
Ναι ειδικά σε κόσμους όπως ο 17 ή ο 22 άστα έριξα τρελό πρέμιουμ.Ανάλογο σαν τον 1ο της φυλής σου όμως με την καμία!

ουσιαστικα απο κι εγω ειδα στην ιστορια σου στα εσωτερικα νομπλαρισματα και στα βαρβαρα εισαι εξεπερ

Ναι βρε αφού όσο έπαιζα ξύπναγα το πρωί και έλεγα ποιον θα κανιβαλίσουμε σήμερα ?

και στα λογια δεν παιζεσαι με τιποτα εχεις παρελθον ειπαμε !
Στην ετυμολογία παίζουν πολλά ρόλο.Για αρχή αν θες να λες ότι ξέρεις 5 πράγματα ξεκινάς να γράφεις σωστά και όχι όπως ναναι επειδή έχεις πάθει κοκομπλόκο όπως εσύ.Χαλάρωσε νουμπαδιό
σωραιος !παιχταρας να ουμ
Τι καλά κάποιος αναγνωρίζει την αξία μου!Επιτέλους για μια τέτοια στιγμή ζούσα !

αχαχαχαχαχαχαχ ενας παιχταρας που θελει ειδικη φυλη να παιξει και ν ανταπεξελθει στα γενομενα
Ειδική φυλή θεωρείται μια φυλή που στρατολογεί συγκεκριμένα άτομα από πριν και κάποια (λίγα) κατά την διάρκεια του κόσμου και δεν κάνει 50 ακαδημίες? Πόσο σκουπίδι μπορεί να είσαι πες μου!

οπου με πετυχεις μην με φας πλιζ ασε με κι εμενα με ενα χωριο να απολαυσω το παιχνιδι που κανεις εσυ και οι ενιοτε τρομεροι συμπαικτες σου !χαχαχχαεχω λιωσει μιλαμε !ελλειψη προσωπικοτητας καθαρα σε διακατεχει φιλε και ειασαι κατι εδω μεσα που παιρνεις χωρια αχχαχαχα ενω εγω τ μηδενικο !!! εν τω μεταξυ τον κιλλερ τον βαζει ο γιος μου ρε αχααχαχα !συγκρισου μ αυτον !

Μόνο από τον τρόπο που γράφεις το πολύ πολύ να γράφει ο γιος και στο external.Γιατί ηλικιακά στον τρόπο γραψίματος είσαι πιο πιτσιρικάς από εμένα πραγματικά.Αλλά με την ίδια λογική

ουσιαστικα απο κι εγω ειδα στην ιστορια σου στα εσωτερικα νομπλαρισματα και στα βαρβαρα εισαι εξεπερ

Αχ καλέ δεν ξέρω για τι πράγμα μιλάς! Ο τριτοτέταρτος ξάδερφος της θείας μου παίζει όχι εγώ!χαχαχουχα χαχαχουχα!

soldierdruid

εσυ βασιλη αν ειχες την καλοσυνη σταματα να σχολιαζεις...
ασε αυτους που παιζουν ξυλο να σχολιαζουν...

Εσύ φίλε όταν θα κάτσεις να μιλήσεις όμορφα και πολιτισμένα θα σε πάρω στα σοβαρά.Μέχρι τότε απλά θα σπάω πλάκα στο external.Αν δε σου κάνει μη με διαβάζεις,ευχαριστώ!
 

DeletedUser23534

ο πουθεναντζης διασκεδαζει χαχαχαχαχ !πες μας κι αλλα ! παντως τ εχεις στο εξωτερικο !αμα νομπλαριζες οπως μιλας θ επαιζες εστω κο πλει !χαχαχαχ εισαι ομιλιτικος και εισαι πιο σκουπιδι και πιο λιγδα απο τον ξ=καθεναν εδω μεσα γτ δεν παιζεις και ηρθες εδω να μας βρισεις και να μας πεις οτι ειμαστε υποδιαιστεροι απο σενα !χλαχλαχλουμικα κολπακια απο τα αλλα που εμεις σιχαινομαστε !λογια πολλα !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή