Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser29654

1. Ποτε αναφερθηκε τετοιο ποστ και το εχασα :wow:


- - - Eνημερώθηκε - - -



2. Επαιζες στην αρχη του κοσμου;

1. Πότε αναφέρθηκε μέλος/αρχηγός φυλής σόλ και είπε οτι είναι μέτριοι όλοι και ο κόσμος έχει κριθεί ήδη ???
Ποτέ φίλε, μαλλον εγώ βλέπω όλα τα πόστ στον κ30 απο το καλοκαίρι και μετά και καταλαβαίνω οτι θέλω..



2. Μετά, μου λές οτι πρέπει να στο διαπιστώσω πως επειδη είχες εύκολη ήπειρο ήταν κατόρθωμα οτι δέν απορόφισες άλλη φυλή/παίκτες??
Πρίμέιντ φυλή ήσουν οπότε άν άρχιζες απο τότε...




Δέν θα απορροφούσατε ολόκληρες φυλές (3+ στο μέτρημα τώρα στο τελευταίο 4άμηνο, ποιος ξέρει τί κάνατε στην αρχή του κόσμου)
Κατάλαβες οτι άρχισα τον κόσμο? Αν ναι...καλύτερα βγές μία βόλτα να πάρεις λίγο αέρα και ξαναέλα όποτε πιστεύεις οτι θα μπορείς να κάνεις σοβαρή κουβέντα να μιλήσουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

http://prntscr.com/632d0o

:clap::wow:

αλλα που να τα ξερεις εσυ αυτα οταν ερθει η ωρα να παιξεις (γενικα) κανεις ενωσεις..

μπορεις και καλυτερα:noob:
 

DeletedUser24216

Ξεχασες τη DOOM:rolf:


ωραια τα λολ και τα ροφλ απο καποιον που δεν παιζει, αλλα εμεις με την 300, ξεκινησαμε στην αρχη του κοσμου στην καταταξη φυλων περιπου 40 με 45 και ειμαστε 5οι και 6οι ενω ολο και καποιος μας εχει σταμπαρει απ τις αρχες του κοσμου ανα καθε χρονικο διαστημα, παιζουμε επιθεσεις κατα 90% μονο με ξεχωριστα δικα μας πλανα και παιζουμε αμυνα με 100% δικες μας μονο αμυνες.
και τωρα εμεις ειμαστε στην 5η θεση, οι 300 στην 6η θεση, και συντομα θα καβαλησουμε και τους κυρτσους.
Κι ολα αυτα χωρις τα κατεβατα και τα τοπικς για το ποσο γαματοι ειμαστε και πως θα μας θυμουνται ολοι οι ελληνικοι σερβερ.
 

DeletedUser

δεν θα χαραμισω αλλο χρονο για να σου απαντησω με επιχειρηματα
κουραζεις και δεν θα βγει πουθενα
τοσους παιχτες εχεις γυρω σου που την μυριζουν την μπαλιτσα
ρωτα τους να σου εξηγησουν τι παιζει(με την κρυψωνα).. και γιατι γινεσαι ρομπα στο εξωτερικο

επισης εχω μαθει να μην δινω μαχες που δεν μπορω να κερδισω..δεν ειχα χρονο, δεν υπηρχε ορεξη(γενικα), σορρυ δεν ειμαι και ο τσακ νορις να τα βαλω με 3 ηπειρους μονος
τωρα που εχω χρονο και βοηθεια και υπαρχει και ορεξη μπηκα σε λογαριασμο να παιξω ξυλο..(και ας χασω δεν με νοιαζει)

τα κινητρα και οι επιθυμιες απο κοσμο σε κοσμο αλλαζουν..δεν ειναι ολα για την νικη

δυστηχως καποιοι το εχουν διαγραψει αυτο και θυσιαζουν αρετες και ηθικες αξιες στον βωμο της νικης.
ξεχνωντας πως σημασια εχει το ταξιδι και οχι ο προορισμος..
 

DeletedUser17325

Αν δεν έχετε ποράδικα στο 25 για να εξοικονομήσετε χώρο στο αγρόκτημα δεν αξίζει καν να λογκάρετε στο παιχνίδι. Άσχετοι.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ωραια τα λολ και τα ροφλ απο καποιον που δεν παιζει, αλλα εμεις με την 300, ξεκινησαμε στην αρχη του κοσμου στην καταταξη φυλων περιπου 40 με 45 και ειμαστε 5οι και 6οι ενω ολο και καποιος μας εχει σταμπαρει απ τις αρχες του κοσμου ανα καθε χρονικο διαστημα, παιζουμε επιθεσεις κατα 90% μονο με ξεχωριστα δικα μας πλανα και παιζουμε αμυνα με 100% δικες μας μονο αμυνες.
και τωρα εμεις ειμαστε στην 5η θεση, οι 300 στην 6η θεση, και συντομα θα καβαλησουμε και τους κυρτσους.
Κι ολα αυτα χωρις τα κατεβατα και τα τοπικς για το ποσο γαματοι ειμαστε και πως θα μας θυμουνται ολοι οι ελληνικοι σερβερ.

Επισης στις απωλειες εισαι 600m πισω απο τη SOL. Βεβαια θα απορροφηθειτε με το τελος της SOL. Κραξτε τους BaD τουλαχιστον που τους παιρνετε
 

DeletedUser

Ασε μας κυριε τρεις λαλουν νουμπακα που θα προλαβεις να ανεβασεις τειχος την ωρα που περνανε οι εκκαθαριστηκες και οι αριστοι ,εντελως κουλουρι εισαι.

ας την μαζεψει καποιος:help
ασε την κρυψωνα εσυ στο 1 για να εξοικονομησεις 6 δορατα!:doh::noob:

τα 6 δορατα κανουν 7 λεπτα το τειχος να παει 2 κανει 2 λεπτα(στο προηγουμενο πριντ ο αριστος με τα 30 lc κοβεται και με τειχος 2..)20 χρονια φυλετικες παιζεις και δεν εχεις μαθει τον προσομοιωτη ακομα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Επισης στις απωλειες εισαι 600m πισω απο τη SOL. Βεβαια θα απορροφηθειτε με το τελος της SOL. Κραξτε τους BaD τουλαχιστον που τους παιρνετε

για "δεν παιζω εγω στον Κ30" δειχνεις να προβλεπεις πολλα.
αν ξερεις και ποιος θα μας απορροφησει, μπορεις να με ενημερωσεις, να το πω στα παιδια.
 

DeletedUser

Beret για εμένα είσαι μια ανύπαρκτη παίκτρια που δεν ξέρεις που σου πάνε τα τέσσερα , μην προσπαθείς να το παίξεις παίκτρια γιατί πετάς κοτσάνες και δεν έχεις ιδέα . Όταν το μάθεις το παιχνίδι έλα πες μου.
Αν νομίζεις ότι παιχνίδι είναι μόνο το στακάρισμα είσαι για κλάματα .
Επίσης δεν μπορείς να μιλάς για κ30 γτ ο λογαριασμός που παίζεις δεν είναι δικός σου, δεν τον έχει στήσει εσύ , το μόνο που έκανες είναι να μπεις για να κολυμπάς στα γαλάζια , μιλάς λες και έχεις κάνει κάτι στον κόσμο , μπήκες στον λογαριασμό , σε γέμισαν με εσωτερικά και τώρα παίζεις .
Ούτε τρένο δεν ξέρεις να στέλνεις, είσαι το μεγαλύτερο κουλούρι και η μεγαλύτερη ανύπαρκτη που έχω δει, όταν θα φτάσεις το επίπεδο μου έλα να τα πούμε (όχι ότι είμαι κανένας παικταράς απλώς εσύ είσαι κάτω του μετρίου) και αν θες να με δοκιμάσεις έλα να με παίξεις .

Υ.Γ. Μαθήματα δεν μπορώ να σου κάνω , είμαι απασχολημένος .
 

DeletedUser26303

Πες τα αφρικανεεεεεεεεεε πες τα..εμαθε και η βερετ το οπαιχνιδι...χαχαχα γελάνε οι πετρες
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
για "δεν παιζω εγω στον Κ30" δειχνεις να προβλεπεις πολλα.
αν ξερεις και ποιος θα μας απορροφησει, μπορεις να με ενημερωσεις, να το πω στα παιδια.

Δεν χρειαζεται να παιζει καποιος κ30 για να δει την εξελιξη του κοσμου...
 

DeletedUser

127 χωρια κατω μεσα σε μια μερα...πανω απο το 50% απο αυτο που ειχαν πεσει μεσα σε 8 μερες...Πολυ δυσκολο ν αντεξουν μεχρι τελος της εβδομαδας αν χανουν με αυτο το ρυθμο χωρια!!!!

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: ~TR~, ΣΟΥΣΟΥ, SΕΝΙΟR, SENΙOR, V.I.P, SENIΟR, -TR-, ΣΟΥΣΟY, !~TR~!, ΣOYΣOY
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL, SΟL
Παίκτες: mr.kli

Timeframe: 01/02/2015 14:11:00προς10/02/2015 15:25:01

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 751
Πλευρά 2: 400
Διαφορά: 351

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 6,802,978
Πλευρά 2: 3,769,779
Διαφορά: 3,033,199

chart
[/SPOIL]
 

DeletedUser21861

Τα στατς που εβαλε ο teofil δν ανταποκρινεται στην εικονα των κατακτησεων μας!!! πεταξαν εξω και polizois οποτε ειμαστε ακομα πιο πανω!!!
 

DeletedUser24750

Σαν παρατηρητής και χωρις καμια διαθεση για ξεκατινιασμα με τα τρολ του φορουμ θελω να δωσω συγχαρητήρια στα πιτσιρικια της sol για 2 λογους.(κυριως παικτικους)

Πρωτον που δεν τα παρατανε με αυτο το χαρτη(δεν θελω να εξετασω τους λογους που ειναι ολα κοκκινα) και δευτερον και σημαντικοτερο για τις απωλειες 879,87.εκ

Για το μεγεθος του σερβερ και τους τοσους λιγους μηνες που ειναι ανοιχτος ο 30 ειναι πολλα τα 879 μυρια.

Μια απλη συγκριση με τους 3 χειροτερους ελληνικους σερβερ στην τραγικη σειρα 20-30 που κυριαρχησαν οι P2w server,τα μυστικα και τα merge θα δηξει ποσο ξυλο εχει πεσει εδω.

κ25 Πρωτη φυλη σε συνολικες απωλειες 111,08 εκ.
k23 Πρωτη φυλη σε συνολικες απωλειες 62,73 Mil.
κ27 Πρωτη φυλη σε συνολικες απωλειες 30,62 εκ..

Οι 3 πιο δυνατοι σερβερ στην σειρα αυτη,
κ26 Πρωτη φυλη σε συνολικες απωλειες 2.790,62 εκ.
k28 Πρωτη φυλη σε συνολικες απωλειες 1.451,74
k22 Πρωτη φυλη σε συνολικες απωλειες 1.383,53 εκ.


Aν η sol κερδισει πραγμα απιθανο οπως δειχνουν τα πραγματα αυτη την στιγμη η sol θα βαλει τον κ30 ως τον τριτο πιο δυνατο σερβερ στους τελευταιους 10.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

100 πανω 100 κατω δεν λεει και τιποτα :p...αυριο θα τον προσθεσω και αυτον και οποιον αλλον βγαλουν απο την φυλη, εκτος και αν την κανουν οι μισοι και πατησουν διαγραφη οι αλλοι μισοι :rip:,οποτε στατς δεν θα εχει!!!
 

DeletedUser21861

Πλευρά 1:
Φυλές: SENΙOR, SΕΝΙΟR, SENIΟR
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL, SΟL
Παίκτες: polizois

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 299
Πλευρά 2: 160
Διαφορά: 139

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,632,819
Πλευρά 2: 1,481,174
Διαφορά: 1,151,645

chart
 

DeletedUser24750

Δεν ειμαι κατα της κοντρας στο εξωτερικο και εγω εχω φαει μπαν εχω κραξει εχω γινει εριστικος κτλπ αρκει να μην γινεται παρανοια.
To να κλησεις κοσμο με merge η ενωση μυστικων απο 10 φυλες δεν εχει καμια αξια
Εκτος απο την ικανοποιηση του να τα χωσεις στους αντιπαλους στο εξωτερικο σαν παιχνιδι δεν προσφερει τπτ,τσαμπα χανεις τον χρονο σου.
Καλο ειναι να υπαρχει το εξωτερικο αλλα να συνδιαζεται και με παιχνιδι.

Τωρα για τα stats οτι και να πειτε για ταχυτητα κοσμου κτλπ τα 30 μυρια δεν μπαινουν διπλα στα 879(τα οποια θα αυξηθουν κιολας) ουτε τα 50 ουτε τα 100.

Tα πιτσιρικια μπορει να εκαναν τεραστια λαθη στην διπλωματια και στις στρατολογησειες και να ηταν αλαζονες αλλα τουλαχιστον παιζουν εναντια σε 3 ηπειρους,την στιγμη που αλλοι θα τα παρατουσαν με το που εβλεπαν τοσα κοκκινα.

Μακαρι να κατσουν και μεχρι να πανε πυξιδα.Με ενα αρχηγο πιο λαμογιο και πιο εξυπνο διπλωματικα ο 30 θα ειχε κλησει καιρο τωρα.
Τελος ενω παιζει ο ναγιοτης εκει που ξερεις ποσο τον συμπαθω παλι δεν γινεται να μην υποστειριζεις τα παιδια σαν παρατειρητης ασχετα αν τα συμπαθεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή