Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Δεν παραπονιέται κανείς νουμπάκο μου μπορείτε να έχεις τις ψευδαισθήσεις σας , μας τα έχετε κάνει καμπάνες εδώ και μία εβδομάδα .
ένας ανύπαρκτος είσαι που δεν μας λες και ποιο ακκ παίζεις, τι καθόμαστε και ασχολούμαστε , ο καλύτερος ας νικήσει , τα υπόλοιπα στο τέλος του κόσμου , άντε γιατί σας παραδώσαμε αξία.
 

DeletedUser25676

your.doctor γιατι δεν γραφεις επωνυμα? μηπως εισαι μια μιρκη κοτουλα και φοβασαι
ποτε πηρες χωρια απο σολ και μας αντρεψες κιολας? εισαι μερος της ποιο σαπιας φυλης του 30 μονο στρατολογησεις ρουφιανων-προδοτων και αλλων παικτων ειστε καθως δεν ειχατε ποτε υλικο
παμε απο την αρχη: maounieris
heavenlyn demon
cretan wizrads (αυτος ο λογαριασμος δεν ειναι σαν τους αλλους καθως δεν πιστευω οτι ρουφιανεψε)
The Dark Knight
Duplex Effectus
Gl@di@tos
mr.cake
fytos
Υφαιστος
Nermain
Avenger
Deadman και η λιστα δεν εχει τελος
τοσο καιρο νομπλαρατε οακ που ειχαμε απορροφησει και μετα αποδειχθηκε οτι ηταν και ρουφιανοι σας δηλαδη περνατε τα δικα σας χωρια
τους βαλατε στην φυλη σας για μαξιλαρακια και δεν τους στειλατε ουτε δορυ βοηθεια με αποτελεσμα να πυξιδιαστουν σε 1 βδομαδα
μπραβο ειστε μεγαλη φυλη και παικτες :clap:


μιλάς εσύ για στρατολόγησης??για θυμήσου εσείς ποίους στρατολογούσατε

prey the hunter
Easy Rider
Dark Human
Tωρα Gagakos666

Και θυμήσου σε ποιον έκανες πριν καιρό πρόταση να μπει στην φυλή σου δεν λέω όνομα μονο σου θα καταλάβεις και τώρα λες ότι σε ενοχλεί που δεν σου έκανε το χατίρι
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
χαχαχαχ λες εεε δν μπορουσα να κρατηθω μας εχουν πριξει τοσες μερες ολο παραπονιουνται ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ πφφφφ

Αυτο με το τιναγμα ειναι, και μονος σου το λες, καρφωθηκες.
Παρε και το αλλο επειδη ειναι Κυριακη: Οποιος την τιναζει πανω απο 3 φορες κοιταει την παλαμη του γιατι μαλλον εχει τριχες(παω στοιχημα κοιταξες την παλαμη σου):rolf:


[aig]έχει δοθεί ποινή...

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29654

Ανέστη, βγες έξω βρες γκόμενα... επειγόντως :D



#σε ολους τους σολιστες που κλαιγονται

ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΣΤ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ
που σημαίνει οτι όποιος έχει αντίθετη γνώμη μπορεί να την κρατήσει για τον εαυτό του καθώς δεν με ενδιαφέρει καθόλου.




Όταν έχεις νεβριάσει με την συμπεριφορά σου τους πάντες, απολήτως λογικό είναι να σε βαράνε ΟΛΟΙ.

Και κατάλαβετε κάτι, σε βαράνε όλοι όχι απο επιλογή σου αλλα απο επιλογή τους.
Άν είσουν η καλύτερη φυλή που πέρασε απο ελληνικό σέρβερ όπως λέτε οι ίδιοι,
δέν θα μιλούσατε με όποιον παίκτη ξέρατε και δέν ξέρατε για να μπεί σε εσάς.
Δέν θα απορροφούσατε ολόκληρες φυλές (3+ στο μέτρημα τώρα στο τελευταίο 4άμηνο, ποιος ξέρει τί κάνατε στην αρχή του κόσμου)

Σύμφωνα με τα στάτς εδώ και ένα 2μηνο μένετε στην πρώτη θέση αποκλείστηκα και μόνο απο στρατολογίσεις, εδώ είναι τα στάτς μάτια έχουμε και βλέπουμε.


Υ.Γ. Επειδή ξέρω οτι θα αρχίσεις πάλι να κλαίγεσαι θα σας δώσω μία συμβουλή.
Όταν θέλεις να κλήσεις μία συμφωνία, δέν μένεις σε μία κουβέντα που έγινε πρίν 3-4 και μήνες αλλά κρατάς κοντινή επαφή.

Υ.Γ.2 Το να κλαίγεσαι για ρουφιανιλικια σε φυλη που σου έχει πεί οτι σε περνάει καφέ και μετα σου μιλάει για να σε πεί πότε σε βαράει είναι το ποιο γελοίο πράγμα που έχω ακούσει ποτε.

Υ.Γ.3 γράφτηκαν 13 ανούσιες σελίδες πόστ για ποιόν λόγο? Επειδή κάποιοι έχουν κόμπλεξ και πιστεύουν οτι με την προπαγάνδα καταφέρνουν κάτι. Περιττό να σας πώ οτι το πόστ δέν είναι στο προπαγάνδα, αλλα στο γενικό φόρουμ.

Υ.Γ.4 Ρεσπέκτ στα παιδιά απο σουσου-ΤΡ που δέν μπαίνουν στον κόπο να απαντήσουν κάν σε αυτά που βλέπουν τα μάτια τους καθώς και στα δικά μου κομάντα. Αυτό δείχνει σοβαρότητα.
Αθέτισα τον λόγο μου και ξαναέγραψα εδω πέρα....ανέστη σε χρίζω υπεύθηνο
 

DeletedUser24216

Γελαω με το απο πανω ποστ και το δικιο του, καθως εμεις τουλαχιστον κυρηξαμε τον πολεμο στη ΣΟΛ, ακριβως επειδη μας νευριασε.
 

DeletedUser33200

Άν είσουν η καλύτερη φυλή που πέρασε απο ελληνικό σέρβερ όπως λέτε οι ίδιοι,
δέν θα μιλούσατε με όποιον παίκτη ξέρατε και δέν ξέρατε για να μπεί σε εσάς.
Δέν θα απορροφούσατε ολόκληρες φυλές (3+ στο μέτρημα τώρα στο τελευταίο 4άμηνο, ποιος ξέρει τί κάνατε στην αρχή του κόσμου)


Ποτε αναφερθηκε τετοιο ποστ και το εχασα :wow:
Μην λετε οτι να ναι ειναι γελοιο χαχα

- - - Eνημερώθηκε - - -



Μην λετε οτι να ναι ειναι γελοιο χαχα

Ωπαααααααααα

Επαιζες στην αρχη του κοσμου;
Αν επαιζες θα θυμασαι οτι αν και ειχαμε ευκολη ηπειρο δεν καναμε ουτε μια ενωση ουτε ενα συμμαχο στην ηπειρο μας και σου μιλαω για την αρχη του κοσμου
Θες να μας ταπωσεις,καντο σωστα τραβα δες τι εχει γινει πρωτα :rolf:
 

DeletedUser

Μετα απο 26 σελλιδες ενα εχω να πω.
Ολοκληρο το θεμα δεν βγαζει κανενα νοημα. ΚΑΝΕΝΑ ομως....
Εχει καταληξει να την εχετε βγαλει εξω (την εμπειρια σας, μην ειστε πονηροι) και να την μετρατε ποιος την εχει μεγαλυτερη.
Ειναι ανουσιο, ανευρο και χωρις να προκαλει κανεναν να το διαβασει. Τα περισσοτερα ποσταρισματα το μονο που προσφερουν ειναι η απωλεια του χρονου που σπαταλα καποιος για να τα διαβασει. Δεν περιεχουν καμια πληροφορια και οσα γραφοντε σαν χιουμοριστικα δεν εχουν κανενα στοιχειο που να τα καθιστουν ελκυστικα στον αναγνωστη γιατι πασχουν απο την ελλειψη του χιουμορ ('η τουλαχιστον εγω δεν το καταλαβαινω).
Σταματηστε να ποσταρετε μονο για να γραψετε ενα ποστ και ή καντε χαβαλε (με σεβασμο στον αντιπαλο) ή γραψτε μια πληροφορια που ενδεχωμενος να μην την εχουν ολοι. Να επαναλαμβανεται 20 φορες τα ιδια πραγματα ειναι και κουραστικο και ανουσιο.
Παιζουμε ενα παιχνιδι για την διασκεδαση και το εξωτερικο φορουμ ειναι κομματι αυτου. Ειναι δηλαδη κομματι της διασκεδασης που μας προσφερει. Εσεις διασκεδαζετε με αυτα που γραφοντε? Αν ναι τοτε μαλλον εγω ειμαι ο περιεργος.

Στην περιπτωση που καποιος πεταχτει να ποσταρει πως αν δεν μου αρεσει να μην το διαβαζω θα του προτεινα να σκεφτει πρωτα αν του εχω δωσει το δικαιωμα να κρινει τις επιλογες μου και πολυ περισσοτερο να κανει υποδειξεις.

Υ.Γ Ἐσεῖς ποὺ βρήκατε τὸν ἄνθρωπά σας
κι ἔχετε ἕνα χέρι νὰ σᾶς σφίγγει τρυφερά,ἕναν ὦμο ν᾿ ἀκουμπᾶτε τὴν πίκρα σας,
ἕνα κορμὶ νὰ ὑπερασπίζει τὴν ἔξαψή σας,
κοκκινίσατε ἄραγε γιὰ τὴν τόση εὐτυχία σας,
ἔστω καὶ μία φορά;
Εἴπατε νὰ κρατήσετε ἑνὸς λεπτοῦ σιγή
γιὰ τοὺς ἀπεγνωσμένους;
(ἀπὸ τὴ Συλλογή: «Ἀνυπεράσπιστος Καημός»
ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ
 

DeletedUser

μιλάς εσύ για στρατολόγησης??για θυμήσου εσείς ποίους στρατολογούσατε

prey the hunter
Easy Rider
Dark Human
Tωρα Gagakos666

Και θυμήσου σε ποιον έκανες πριν καιρό πρόταση να μπει στην φυλή σου δεν λέω όνομα μονο σου θα καταλάβεις και τώρα λες ότι σε ενοχλεί που δεν σου έκανε το χατίρι

ποτε πηρα τον ιζι?
ο νταρκ χιουμαν ηρθε απο φυλη που ειχα σ.ε.
οτι να ναι λες...η τρ στρατολογησε ολοκληρη ακαδημια απο την dt ταν ξεκινησατε τον πολεμο
ή μηπως θες να μιλησω για τον ιμικρεισιον 15 λογαριασμο στον κοσμο που πηρατε απο εμας
νομιζεις οτι ειστε οι αθωες περιστερες
 

DeletedUser25676

ποια Σ.ε ρε γελοίε τότε είχαμε συμμαχία με DT και είχαμε και κοινό φόρουμ προσπαθείς να καλύψεις αυτά που δεν μπορείς ....Παρακαλα μας τωρα να σας δωσουμε καμια Σ.Ε μπας και γλυτωσετε....
Εγω το παραδεχομαι οτι στρατολογησαμε ατομα απο εχθρικη φυλη δεν βγαινω στο φορουμ και κλαιω η παιχτες ηρθαν απο ΕΠΙΛΟΓΗ τους οχι με απειλες πως εαν δεν μπουν σε εμας θα τους κυρηξουμε πολεμο οπως προσπαθησατε να κανεται εσεις στους συμμαχους(ΟΑΚ) σας ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ειδες κανεναν να κλαιει βρε μπαγλαμα?
κοκκινος ησουν με dt αλλα μαλλον εχεις επιλεκτικη αμνησια
με την οακ ημουν συμμαχος απο την πρωτη της μερα στον κοσμο....τοτε που κανατε ενωσεις 3 φυλες με τις ακαδημιες τους για να φτιαχτει η τρ
οι μονες φυλες που εχουν μεινει απο την αρχη του 30 με το ονομα τους ειναι οι σολ, μπαντ ντουμ
ολες οι αλλες εγιναν μετα απο αγκαλιτσες για να φτασουν εμας που ημασταν μιλια μπροστα
ετσι εχει η ιστοριουλα



[aig]10 Πόντοι.
Απαράδεκτη συμπεριφορά
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser25676

ειδες κανεναν να κλαιει βρε μπαγλαμα?
κοκκινος ησουν με dt αλλα μαλλον εχεις επιλεκτικη αμνησια
με την οακ ημουν συμμαχος απο την πρωτη της μερα στον κοσμο....τοτε που κανατε ενωσεις 3 φυλες με τις ακαδημιες τους για να φτιαχτει η τρ
οι μονες φυλες που εχουν μεινει απο την αρχη του 30 με το ονομα τους ειναι οι σολ, μπαντ ντουμ
ολες οι αλλες εγιναν μετα απο αγκαλιτσες για να φτασουν εμας που ημασταν μιλια μπροστα
ετσι εχει η ιστοριουλα


χαχαχα εγω δεν μιλαω ποτε χωρις αποδειξη νουμπακο και κραταω παντα ΑΡΧΕΙΟ

Για κοιτα εδω ποιος ηταν τοτε συμμαχος με DT και οχι εχθρος


http://prntscr.com/62pg08
http://prntscr.com/62pgba
http://prntscr.com/62pgki


Aλλα τι θα μου πεις εσυ ρε γελοιε που πριν μπει σε εσας τον δουλευες οτι δεν ξερει να στελνει τρενα και μετα τον πηρες χαχαχ γινεσαι μονος σου ρεζιλι



[aig]10 Πόντοι.
5.α. Προσωπικά μηνύματα/ Αναρτήσεις από φόρα του παιχνιδιού Απαγορεύεται ρητά η ανάρτηση προσωπικών μηνυμάτων από το παιχνίδι και post που έκαναν μέλη στα εσωτερικά φόρα των φυλών. Μπορείτε να αναρτήσετε προσωπικά μηνύματα & in game post μονο αν έχετε επεξεργαστεί το όνομα του αλλου χρήστη ώστε να μην φαίνεται καθόλου και έχετε αφαιρέσει τον σύνδεσμο προς το προφίλ του.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τι ακριβως αποδεικνυουν τα πριντ?
καλα εσυ αγορι μου απο τις πολλες φαπες πρεπει να εχει χαζεψει...δεν πειραζει σε δικιολογω ειμαι μεγαλοψυχος
 

DeletedUser25676

Εισαι και ****ς βλεπεις και δεν ξερεις να διαβαζεις βλεπεις στο πριντ λεω οτι το κραζουν στο φορουμ της φυλης του που ηταν τοτε και κοινο με εμας με λιγα λογια δεν τα ειχαμε σπασει τοτε οποτε Μοκο......Μπα φαπες δεν τρωω εγω αλλα εσυ και βγαινεται ολοι απο την σολ και κλαιγεστε Sol Vs K30 φαε τωρα της φαπες σου απο ΣΟΥΣΟΥ,ΣΕΝΙΟΡ,ΤΡ γιατι η λαμογιες που πηγατε να κανετε της καταλαβαν ολοι μικρε ρουφιανακο
 

DeletedUser

καλα δεν εχω κανενα λογο να πιστεψω τα πριντ σου....ξερω τι αποτυχημενο λαμογιο εισαι και εσυ
δεν νομιζω να εχω φαει φαπες πιτσιφρικο μαλλον εχω ριξει
αλλα που να ξερεις εσυ...εισαι πισω στα γαλαζια και σε εχουν για να στελνεις αμυνες και για να εισαι ο γελοτοποιος στις κλησεις
ολοι εχουν το ρολο τους σε καθε φυλη δεν σε παρεξηγω
οταν ερθεις να παιξεις ξυλο μαζι μας και μας ριξεις φαπες ελα να μου ξαναμιλησεις
μαπιδι!
 

DeletedUser25676

Eχεις μεγαλο δικιο ειμαι πολυ αποτυχημενο λαμογιο σαν και εσενα που σε καθε κοσμο πυξιδα...στους χαρακτηρισμους σου δεν απαντω γιατι δεν πεφτω τοσο κατω επιπεδο σου οπου ειναι στα σκουπιδια...Οταν κλεισης εστω και 1 κοσμο ελα να μου μιλησεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τωρα με ταπωσες....παντου πυξιδες τρωω ειναι η σκληρη αληθεια
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εισαι και ****ς βλεπεις και δεν ξερεις να διαβαζεις βλεπεις στο πριντ λεω οτι το κραζουν στο φορουμ της φυλης του που ηταν τοτε και κοινο με εμας με λιγα λογια δεν τα ειχαμε σπασει τοτε οποτε Μοκο......Μπα φαπες δεν τρωω εγω αλλα εσυ και βγαινεται ολοι απο την σολ και κλαιγεστε Sol Vs K30 φαε τωρα της φαπες σου απο ΣΟΥΣΟΥ,ΣΕΝΙΟΡ,ΤΡ γιατι η λαμογιες που πηγατε να κανετε της καταλαβαν ολοι μικρε ρουφιανακο

Δηλαδη πρεπει να βαρεσουν και οι DOOM τους SOL για να λενε SOL vs κ30;
 

DeletedUser24216

Δηλαδη πρεπει να βαρεσουν και οι DOOM τους SOL για να λενε SOL vs κ30;


Δε καταλαβα τι εννοειτε, πρωτον τους βαραμε οσο μας επιτρεπει ο χαρτης, δευτερον τους εχουμε παρει και πιο πολλα χωρια απ οτι αυτοι σε μας.

ας ειναι το σκορ και 10-3, σκοτιστηκα.
 

DeletedUser

Τι ειναι αυτες οι φλωριες?Τωρα εξηγείτε !Περαστικα ευχομαι,ακου κ λιγο πανκ,πρωι,μεσημερι,βραδυ σαν χαπι θα σου κανει καλο,ανοιγει το μυαλο.https://www.youtube.com/watch?v=7WmkCGsVoBo

Για κανένα φρικιό με πέρασες ρε ; τώρα εξηγείτε η φήμη σου , καλό κουράγιο εύχομαι και ελπίζω κάποτε να σοβαρευτείς .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή