Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser26303

Τέτοιους κόσμους μονο ο tomaraya τους γυρνάει.....:hmmm:
 

DeletedUser30115

Σαν παρατηρητής και χωρις καμια διαθεση για ξεκατινιασμα με τα τρολ του φορουμ θελω να δωσω συγχαρητήρια στα πιτσιρικια της sol για 2 λογους.(κυριως παικτικους)

Πρωτον που δεν τα παρατανε με αυτο το χαρτη(δεν θελω να εξετασω τους λογους που ειναι ολα κοκκινα) και δευτερον και σημαντικοτερο για τις απωλειες 879,87.εκ

Για το μεγεθος του σερβερ και τους τοσους λιγους μηνες που ειναι ανοιχτος ο 30 ειναι πολλα τα 879 μυρια.

Μια απλη συγκριση με τους 3 χειροτερους ελληνικους σερβερ στην τραγικη σειρα 20-30 που κυριαρχησαν οι P2w server,τα μυστικα και τα merge θα δηξει ποσο ξυλο εχει πεσει εδω.

κ25 Πρωτη φυλη σε συνολικες απωλειες 111,08 εκ.
k23 Πρωτη φυλη σε συνολικες απωλειες 62,73 Mil.
κ27 Πρωτη φυλη σε συνολικες απωλειες 30,62 εκ..

Οι 3 πιο δυνατοι σερβερ στην σειρα αυτη,
κ26 Πρωτη φυλη σε συνολικες απωλειες 2.790,62 εκ.
k28 Πρωτη φυλη σε συνολικες απωλειες 1.451,74
k22 Πρωτη φυλη σε συνολικες απωλειες 1.383,53 εκ.


Aν η sol κερδισει πραγμα απιθανο οπως δειχνουν τα πραγματα αυτη την στιγμη η sol θα βαλει τον κ30 ως τον τριτο πιο δυνατο σερβερ στους τελευταιους 10.






Eτσι ακριβως Αλεξ
Οτι τα παιδια απο ΣΟΛ εχουν κανει τρομερα λαθη αυτο το ξερει και η κουτση μαρια,αλλα δεν μπορει κανεις να μειωση το παικτικο κομματι τους γιατι οι περισσοτεροι ισως και να πατουσαν διαγραφη αν ηταν στην θεση τους...
Δεν θελω να ασχοληθω στο πως φτασανε εδω που φτασανε (ολα κοκκινα) γιατι θα εχετε δικιο οτι και να πειτε!
Και κατι αλλο "κυρια" Αγγελικη,νουμπαδες δεν μπορουμε να πουμε αυτα τα παιδια οπως νουμπαδες δεν μπορω να πω τα παιδια απο ΣΟΥΣΟΥ+ΤΡ+VIP που βαρανε πολυ ομορφα...
Ο κοσμος εχει πολυ καλες ρυθμισεις αλλα εγιναν λαθος κινησεις απο τα ηγετικα μελοι και τις προσωπικες παρεξηγησεις!
Μην τσουβαλιαζετε ολα τα παιδια της Σολ με αυτους που εχουν παραξηγησεις,δεν ειναι ολοι ετσι και δεν ειμαστε ολοι πιτσιρικια!


ΥΓ Οσο για σενα Αγγελικη δεν το βρισκεις παραξενο που στο εξτερναλ 3 κοσμοι ασχολουνται με την παρτι σου??και μην βγεις να πεις οτι ειναι επειδη εισαι παικτουρι γιατι θα γελανε και οι πετρες! :D
ακου να κρινεις εναν παικτη επειδη εχει την κρυψωνα του στο 10 :rolf:
Αντε τωρα τρεξε να βρεις τα στατς μου να με κανεις ρεζιλι που ειμαι νουμπας!
Στο ειπα και πιο παλια οτι εκτιθεσεεε,δεν γινετε να ειμαστε ολοι στραβοι,κουφοι και νουμπαδες ενω εσυ να εισαι το απολυτο tw ειδωλο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33200

Τι της λες μωρεεεε
Αστην να γράφει να γελαμε και εμείς ρε παιδι μου
Go beret go!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Τέτοιους κόσμους μονο ο tomaraya τους γυρνάει.....:hmmm:

Αν αναφερεσαι στον 16 δεν ηταν 3 ηπειροι εναντιον 1. Και δεν γυρισε, εμεις το αφησαμε γιατι πριν το καλοκαιρι φαπες ετρωγες
 

DeletedUser33200

Δεν ειμαι κατα της κοντρας στο εξωτερικο και εγω εχω φαει μπαν εχω κραξει εχω γινει εριστικος κτλπ αρκει να μην γινεται παρανοια.
To να κλησεις κοσμο με merge η ενωση μυστικων απο 10 φυλες δεν εχει καμια αξια
Εκτος απο την ικανοποιηση του να τα χωσεις στους αντιπαλους στο εξωτερικο σαν παιχνιδι δεν προσφερει τπτ,τσαμπα χανεις τον χρονο σου.
Καλο ειναι να υπαρχει το εξωτερικο αλλα να συνδιαζεται και με παιχνιδι.

Τωρα για τα stats οτι και να πειτε για ταχυτητα κοσμου κτλπ τα 30 μυρια δεν μπαινουν διπλα στα 879(τα οποια θα αυξηθουν κιολας) ουτε τα 50 ουτε τα 100.

Tα πιτσιρικια μπορει να εκαναν τεραστια λαθη στην διπλωματια και στις στρατολογησειες και να ηταν αλαζονες αλλα τουλαχιστον παιζουν εναντια σε 3 ηπειρους,την στιγμη που αλλοι θα τα παρατουσαν με το που εβλεπαν τοσα κοκκινα.

Μακαρι να κατσουν και μεχρι να πανε πυξιδα.Με ενα αρχηγο πιο λαμογιο και πιο εξυπνο διπλωματικα ο 30 θα ειχε κλησει καιρο τωρα.
Τελος ενω παιζει ο ναγιοτης εκει που ξερεις ποσο τον συμπαθω παλι δεν γινεται να μην υποστειριζεις τα παιδια σαν παρατειρητης ασχετα αν τα συμπαθεις.


Πας να βγαλεις άκρη τώρα με την μπερετ;
Αστο καλυτερα φιλε
Πάντως Πόλυ σωστο ποστ φιλε
 

DeletedUser2088

[aig]Σας θεωρώ σκεπτόμενους παίκτες (ειδάλλως δεν θα είχατε διαλέξει παιχνίδι στρατηγικής αλλά κάτι πολύ ποιο εύκολο όλοι σας)
και θα σας πω κάτι μήπως και ηρεμήσετε,

Α) Παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα,
Β) Παρακαλώ να σταματήσετε τις προσωπικές επιθέσεις,
Γ) Παρακαλώ να μιλάτε με σεβασμό ο ένας στον άλλον όλοι σας, γιατί είναι μόνο παιχνίδι και περιοριστείτε σε αυτό.

Στην επόμενη αφορμή δίνουμε μπάν χωρίς προειδοποίηση (και στους 2ρους 3τους 4τους κλπ λογαριασμούς που έχετε)
και κλειδώνουμε το θέμα.

Με πολύ σεβασμό σε όλους και σας ευχαριστώ που χάσατε τον χρόνο σας για να διαβάσετε το ποστ μου.[/aig]
 

DeletedUser24216

Θέμα: Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

δηλαδη εννοειτε να γραψουμε μια εκθεση ιδεων πανω σε αυτο?
 

DeletedUser26303

Αν αναφερεσαι στον 16 δεν ηταν 3 ηπειροι εναντιον 1. Και δεν γυρισε, εμεις το αφησαμε γιατι πριν το καλοκαιρι φαπες ετρωγες


Πριν το καλοκαίρι δεν έπαιζε ο Σταύρος στον μαριανικ..επισης οι 300 ήταν κόντρα στην cxc..και λες ότι εσείς τον αφήσατε ε;; το ίδιο μπορούν να που και οι άλλοι για πριν το καλοκαίρι...παντος για φάπες ξέρεις καλα ποιος τις έτρωγε ρωτα τον ammut νομίζω πως έπαιζε πάντως γιατι έχασε μόνο 80 χωρια σε ένα πλάνο από τα 120 που χτυπουσαμε.

Αυτό που λεω το λέω γιατι τον έχω παίξει και σαν συμπαίχτη και σαν αντίπαλο..φιλικα πάντα αλλα βγάζει τα καλύτερα πλάνα που μπορείς να φανταστείς...

Βέβαια για να είσαι καλός μάστορας θες και τα κατάλληλα εργαλεία. Αντα έχει η σολ τοτε μπορεί να το γυρισει:axe:
 

DeletedUser

[aig]Σας θεωρώ σκεπτόμενους παίκτες (ειδάλλως δεν θα είχατε διαλέξει παιχνίδι στρατηγικής αλλά κάτι πολύ ποιο εύκολο όλοι σας)
και θα σας πω κάτι μήπως και ηρεμήσετε,................[/aig]

Τι ειπες τωρα????? ΤΙ ΕΙΠΕΣ?
Εισαι σιγουρος πως οι περισσοτεροι εδω μεσα το θυμουντε πως ειναι παιχνιδι? Για το στρατηγικης δεν θα το σχολιασω καν.... ψιλα γραμματα!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Επειδη περασα απο το Ammut ενα φεγγαρι(μετα το πλανο συγκεκριμενα) ξερω (λιγα) πραγματα. Το πλανο που χε φαει ο Ηλιας ηταν φανταστικο απλα και πολυ καλα συγχρονισμενο, ειχαν χαθει 80 χωρια οπως ειπες αλλα ειχαν κρατηθει πολυ λιγοτερα. Επισης ο Ammut ειχε φαει και δευτερο πλανο καπακι(που επεσε το ban στον digol). Εγω δεν ειπα αφησαμε τον tomaraya οπως λες εσυ(αλλωστε για μενα ο Σταυρος ειναι στο top 3, δεν τιθεται θεμα αμφισβητησης) απλα η ΦΠΑ μεχρι το καλοκαιρι σας ειχε ταραξει στη φαπα. Τελος παντων αλλοι κοσμοι τοτε, απλα δεν ηταν 3v1 οπως ισχυριζεσαι. Και ο χαρτης ηταν αλλιως αν δεν κανω λαθος. Εσυ το laionel επαιζες η κανω λαθος; Πολυ καλος παικτης(χωρις καθολου δοση ειρωνειας)
 

DeletedUser26303

Ναι τον laionel χαίρομαι που το θυμάσαι μόνο εκεί είχαμε παίξει με αυτό το ακκαουντ.
 

DeletedUser

ενταξει δεν ειναι σωστα αυτα τα πραγματα!!!! δεν μπορω να καταλαβω γιατι???
 

DeletedUser26303

Εσένα δεν σε χτυπήσαμε ποτε με σοβαρό πλάνο...κατι ξωφαλτσες έτρωγες...

Εισουνα εκτός φυλής και ο σταυρος μας έλεγε να μην σε χτυπήσουμε γιατι γνωρίζει τον αδερφό σου και ίσως εμπαιινες σε εμάς χωρίς να γνωρίζουμε γιατι είσαι έξω.

Αν έβγαινες πλάνο..και ειδικά χωρίς φυλή θα γέλαγε ο κόσμος.
 

DeletedUser

μπερετ μεγαλη παικτρια της μαζας και των συμμαχιων,τα τρενα σου με τους αριστους να αλλαζουν κανα 10αρι δευτερολεπτα εχουν αφησει εποχη στον κ30...keep it up boss!
 

DeletedUser

να ρωτησω κατι? αν στελνεις τρενο στο ιδιο σεκ μεταφραζετε αυτοματα οτι εισαι μεγαλη παιχτουρα? :help απορια το εχω!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
να ρωτησω κατι? αν στελνεις τρενο στο ιδιο σεκ μεταφραζετε αυτοματα οτι εισαι μεγαλη παιχτουρα? :help απορια το εχω!

Αλλο το να αλλαζει σεκ το τρενο και αλλο το να στελνεται με 10 σεκ διαφορα, οπως ισχυριζεται ο "Mangekyou Sharingan", ο "Χρειαζομαι νοημοσυνη"
 

DeletedUser32826

Προφανως για να σταλθει τρενο 10 σεκ. διαφορα, ο αντιπαλος δεν αξιζε τον χρονο για να σταλθει κανονικα το τρενο ;-)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή