Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Ρε ρ0υφιάνε ξεφτίλα δεν σου έμαθαν στον κ2 από ηθικές αξίες ; μάλλον θα έμπλεξες με κακιές παρέες , γιατί εμένα στον κ15 μου έμαθαν πως με όποια φυλή μπαίνω με αυτή να τελειώνω και όχι να αλλάζω 5 φυλές ανά κόσμο , αυτές είναι οι αξίες μου εμένα για το διάστημα που παίζω φυλετικές .
Λέρωσες το όνομα σου στον κ30 και μπήκες στην ποιο μαύρη σελίδα των φυλετικών , σε αυτούς που καταστρέφουν το παιχνίδι με ρουφιανιλίκια , δεν με νοιάζει αν είσαι παικταράς ή όχι , ξέρεις που σε γράφω ; εκεί που δεν πιάνει μελάνι
τέτοιους τύπους εκεί έχω μάθει να τους γράφω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ποια σουσου ρε παιδια γελάνε οι πέτρες..πατησαν διαγραφή στον 26..ουυυυυ ντροπηηηη δεν ξερω αν έχετε και τοην ντροπή των φυλετικών τον Noob μόνο το μουρλοκομειο αξιζει....

δεν επαιζα στον κ26 κ δν ξερω αν οντως ισχυει για το αν ειμαστε νουμπαδες αστο να ξερουμε εμεισ εσυ ποιος εισαι που κρινεις ρ ανυπαρκτε σου δωσαμε το δικεομα κ δεν το ξερουμε μαθατε να κρινετε ολοι
 

DeletedUser

Ρε ρ0υφιάνε ξεφτίλα δεν σου έμαθαν στον κ2 από ηθικές αξίες ; μάλλον θα έμπλεξες με κακιές παρέες , γιατί εμένα στον κ15 μου έμαθαν πως με όποια φυλή μπαίνω με αυτή να τελειώνω και όχι να αλλάζω 5 φυλές ανά κόσμο , αυτές είναι οι αξίες μου εμένα για το διάστημα που παίζω φυλετικές .
Λέρωσες το όνομα σου στον κ30 και μπήκες στην ποιο μαύρη σελίδα των φυλετικών , σε αυτούς που καταστρέφουν το παιχνίδι με ρουφιανιλίκια , δεν με νοιάζει αν είσαι παικταράς ή όχι , ξέρεις που σε γράφω ; εκεί που δεν πιάνει μελάνι
τέτοιους τύπους εκεί έχω μάθει να τους γράφω.

Ρε παληκαρι..... μεχρι χθες ημουν ''ανυπαρκτος''. Σημερα ρουφιανος.... Αυριο τι? Μονο τιμη αποτελει να με βριζει ενας κανιβαλακος.
Κατι σαν εσενα γλεντουσαμε στον κ2 και εκει τα ιδια ελεγαν. Ειμαι λιγο χοντροπετσος ομως και δεν χαμπαριαζω απο τετοια. Ελπιζω να ειδες πως αρχισα να πλησιαζω στην ''περιοχη σου''. Λεω να ζητησω και δυο χωριουδακια δανεικα απο TR διπλα σου να κανουμε παρεα τωρα που γνωριστηκαμε καλυτερα.....
 

DeletedUser

Και μην μου πεις για τους ΟΑΚ γιατί αποδείχτηκε πόσο αξιόπιστοι ήταν , τα 3/4 βρίσκονται σε ΣΟΥΣΟΥ τώρα , η ρουφιανιά σε όλο της το μεγαλείο με εξαίρεση 4-5 παιδιά από ΟΑΚ που είναι ηθικά και έμειναν στην SOL .


Έχεις τα μούτρα να μιλάς για τον γκαγκάκο που είδε και αποείδε το παιδί από ρουφιανιά και την έκανε ; που είχε η ΣΟΥΣΟΥ σε εμάς 15 φυτεμένους ρουφιαναράδες ένας εξ αυτών ο φίλος μας ο Βάιος που έχει τα μούτρα να βγαίνει και να μιλάει .
Άντε πηγαίνετε να δείτε αν έρχομαι ρε ανύπαρκτοι , έχετε καταστρέψει το παιχνίδι , άσχετοι ε άσχετοι.


καταρχας βρε υπονομε η οακ ητανε αναξιοπιστη ή εσεις που περιμενατε να κλεισετε σ.ε(που δεν σας εκατσε) με εμας και να τους φατε.
δευτερον ο υπερ-ρουφιανος σας ητανε μεσα 2 μηνες 1)ουτε μια φορα σας βαρεσε 2) ρουφιανευε τα παντα 3) σας εβαζε αμυνες και εκοβε τρενα ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ που τον κρεμασανε και δεν αντεξε το παιδι με εμας. και τωρα αλλα πολλα βαριεμαι να στα λεω τα ξερεις. και θα κατσεις να μιλησεις εσυ για ποιος χαλαει το παιχνιδι για το ποιος ειναι ασχετος και για τον βαιο που τον ειχατε να τρωει το ξυλο και να κανετε εσωτερικα και να κοβεται αριστους παιχταρα μου. βρε ουστττ απο εδω. και βγηκε και ο υπερ ******ιοζοπαιχτης να μιλησει ο ντα βιτσια..... με συγχυσατε παλι ουτε 2 ωρες δεν κρατησα να ξαναγραψω σε εσας. ελπιζω και η τελευταια.
 

DeletedUser

Ρε πίκρα ανύπαρκτε πες μας ποιο ακκ παίζεις να ξέρουμε με ποιον μιλάμε , ποιος τα διαδίδει αυτά ρε γελοίε ; η ηγεσία σου τα λέει ; θες να σας ξεφτιλίσω τελείως ; Ναι πράγματι μιλούσαμε για το ενδεχόμενο συμμαχίας με ΣΟΥΣΟΥ και μας είπαν το εξής :
Και εμείς τι θα βαράμε ; βαράγαμε τους ΟΑΚ και τους έβαλες μέσα .

λέω στην ηγεσία σου ...
Με την ΟΑΚ ήμασταν από την αρχή του κόσμου ΜΙΑ φυλή , και πως το ήξεραν μέχρι και οι πέτρες ότι κάποια στιγμή θα έμπαιναν γιατί λειτουργούμε σαν 1 από την αρχή .

Μου λέει η ηγεσία σας ...
Πέτα τους και την κάνουμε την συμμαχία .

Η απάντηση μου ΟΧΙ
γιατί εγώ δεν έχω μάθει να πουλάω ανθρώπους για να κλείσω έναν κολόκοσμο .
Για σκέψου λοιπόν γιατί δεν προχώρησε η συμμαχία , ελπίζω να έχεις το λιγοστό μυαλό για να το κατανοήσεις .
 

DeletedUser

ρε παιρνεις χαπια μπλε??? αληθεια πες μου? οτι και να πας να μου πουλησεις δεν αγοραζω γιατι σε εμενα τον ιδιο τα ειπατε. και επειδη οι υπολοιπη ηγεσια ειναι και λιγο ποιο σοβαροι απο μενα και σκαλες απο εσας δεν μπαινει καν στον κοπο να απαντησουν εδω. λοιπον αντε συνεχισε το παραληρημα σου, λογικο οταν ειναι κοντα η πυξιδα δεν σε κατηγορω......
 

DeletedUser

Οχι ανοικω* στους φανς του .Εχω αναλαβει να καταγραφω τις ατακες του αφιλοκερδώς οι οποιες στην συνεχεια θα εκδοθουν σε βιβλιο το οποιο θα χαριζεται σε νεους παικτες.

*ανήκω

Υ.Γ. Εχω και την αλλη την παλαβη στο λογαριασμο και καθε φορα που παω να στειλω μηνυμα με βαθμολογει σαν να ειμαι στην εκτη δημοτικου!!!


[aig]10 Πόντοι για 2.β. Γραμματική/ορθογραφία
Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22254

Αφρικανέ και Da Vinci είπατε τον cretan wizards ρουφιάνο ;

καλο το ανέκδοτο.....γελάσαμε και αποψε.

Είναι η τρίτη φορά που υποτιμάτε το λογαριασμο μας εσεις οι SOL.

Την πρωτη ήταν όταν στο φορουμ της φυλης γράψατε οτι αφου γκρινιάζουμε θα έχουμε την τυχη του μαουνιέρη και του Δαιμονα

Την δευτερη οταν βαλατε τους ΟΑΚ να μας βαρεσουν λες και ειμαστε γλυκάκι για επιδόρπιο.....

Την τρίτη οταν τολμησατε να με αποκαλεσετε ρουφιάνα επειδή σας παρατήσαμε - δεν χάναμε χωριά απο ΣΟΥΣΟΥ - απλά επειδή βαρεθήκαμε την έπαρση και την αλαζονεία σας.
Αν ερχομουν ομως μαζι με τον γαγακο και τον μισκλ δεν θα ημουν ρουφιάνα ε ?
Θρυλική επανένταξη θα ήμουν μετά. χα χα χα χα χα




Δεν νομιζω οτι θα έχετε άλλη ευκαιρία

Ανοιξα το μπαούλο και έβγαλα τα σπαθιά .....και όποιος κατάλαβε..κατάλαβε

Οσον αφορά τη ΣΟΥΣΟΥ και εχω πει και στον Da Vinci είναι μακράν η καλυτερη φυλη που έπαιξα στον Κ30. Απο την ΑΑ και την SOL κλάσεις ανώτερες !!!!

και μην αρχισεις ιστορίες για τον κ19, κ29 κ59 γιατι απλά θα σου πώ το πολύ απλό που λέω πάντα : παιζω ένα παιχνιδι για να διασκεδάζω και μόνο, οι επιλογές μου έχουν σκοπο την διασκέδασή μου και μονο και εσεις σαν συμπαιχτες ειστε μέτριοι. Δεν με διασκεδάζατε καθόλου πλην ελαχίστων εξαιρεσεων λογαριασμων που εκτιμώ και θα εκτιμώ γιατί ξέρουν και να παιζουν αλλα προπαντός να σεβονται.

Ως εχθροί τώρα απομένει να το δω αν θα αποδειχτειτε ενδιαφέροντες .....Γενικώς πάντως μπορώ να πω οτι είστε βαρετοί......

Δηλώνοντας μια αιώνια νουμπιτσα άσχετη με τα τραινα, τα αεροπλάνα και τα καράβια

σας χαιρετώ

Y.Σ.1 . είναι ωραίο πράγμα η σωστή Ελληνική γλώσσα Βάιε...μην παραπονιέσαι !

Υ.Σ.2 : δεν εχω κλείσει ποτέ κόσμο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τα πιου πιου εννοουσα που την ακους καλα γιατι αλλιως δεν εξηγητε... αλλα οτι ειναι **** κοσμος οπως λες ειναι ναι!!!:rolf:
δεν διαφωνει κανεις με αυτο.
 

DeletedUser26303

δεν επαιζα στον κ26 κ δν ξερω αν οντως ισχυει για το αν ειμαστε νουμπαδες αστο να ξερουμε εμεισ εσυ ποιος εισαι που κρινεις ρ ανυπαρκτε σου δωσαμε το δικεομα κ δεν το ξερουμε μαθατε να κρινετε ολοι



Να ρωτήσεις τοτε για να μάθεις..οι μισοί πάτησαν διαγραφή η στον αυτόματο..και οι άλλοι δώσανε επιτηρήσεις...για τον νοοβ το ξέρει όλος ο κόσμος οι ρουφ δεν κρύβονται...


Μέχρι ομως να μάθεις...τραβα να δεις αν έρχομαι..



Γιαννακηηηηηηη τρελο μου αγόρι τα λέω και τα έλεγα αλλα...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Σωστα, το να βγαζεις στη φορα παρανομιες των αρχηγων σου ειναι ρουφιανια.
 

DeletedUser

Να ρωτήσεις τοτε για να μάθεις..οι μισοί πάτησαν διαγραφή η στον αυτόματο..και οι άλλοι δώσανε επιτηρήσεις...για τον νοοβ το ξέρει όλος ο κόσμος οι ρουφ δεν κρύβονται...


Μέχρι ομως να μάθεις...τραβα να δεις αν έρχομαι..



Γιαννακηηηηηηη τρελο μου αγόρι τα λέω και τα έλεγα αλλα...

εεε εξυπνακια βλεπεις τον ΝΟΟΒ στην φυλη μας ρεεε αγορι μ τον βλεπειςςςς τραβα καμια βολτα ρ μηπως ξεκολισει το μυαλο σου ο ΝΟΟΒ ηταν στους ΑΑ εμεισ δν εχουμε σχεση με τουσ ΑΑ αφου φυγαμε πολυ νωρις απο εκει αρα βουλοστο αμα δν ξερεισ καποια πραγματα
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αφρικανε στον κ29 ασχετουλη δεν ενωθηκαμε ,4 φυλες αυτοι 4 εμεις μονο που οι δικες τους 4 φαγωθηκαν ή κανιβαλιστηκαν απο αυτους,απο οτι βλεπω μοιρασμενος ειναι και εδω ο κοσμος γιατι σκουζεις?

Την βρωμια που τηνειδες,βγαλε τα γυαλια ηλιου γιατι κρυφτηκε ο ηλιος και τα βλεπεις ολα μαυρα.Οσο για την λασπη που ριχνεις για εμενα σε πληροφορωοτι παιζω τοσο κλιαρ και ποτε δεν εχω φαει μπαν,σε προκαλω να μου πεις που και ποτε εστω κ εβδομαδιαιο.

Στον κ15 σου εμαθαν κ κατι αλλο νσ φέρεσαι ωραια μην ξεχνας οτι εγω και ο τζαμαικανος δουκες των 2 μεγαλων αντιπαλων φυλων παιξαμε στην συνεχεια τον ιδιο λογαριασμο.


χανεις το ξερεις ετσι?

O παρακατω χαρτης δειχνει ξεκαθαρα πως τα πραγματα ειναι ακριβως οπως ηταν και στον 29.........ναι καλη μου συμπαθεια
οπως φενεται καπως ετσι μοιαζει στα λατρευτα σου ματια το 50-50

κριμα παντως γιατι εγω αλλα εχω μαθει για σενα σε εναν πραγματικα ισοροπημενο κοσμο :grrr2:

Καλυτερα να ξαναγυρισεις στο γνωστο γαργαλιστικο τροποπου εχεις να κραζεις τους παντες και τα παντα γιατι εκτος εδρας δεν τα πας πολυ καλα


http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=map&ti0=467&tc0=000dff&ti1=552&tc1=0022ff&ti2=63&tc2=00ccff&ti3=1800&tc3=00c4ff&ti4=258&tc4=f20e0e&ti5=2152&tc5=fa0d0d&ti6=615&tc6=f50a0a&ti7=2441&tc7=f00909&ti8=1525&tc8=fa0505&ti9=3238&tc9=f50c0c&ti10=2251&tc10=f70a0a&ti11=711&tc11=fa0a0a&ti12=1701&tc12=f70d0d&ti13=2977&tc13=fa0808&ti14=2990&tc14=fa0d0d&ti15=3132&tc15=f50505&zoom=300&centrex=500&centrey=500&nocache=1&fill=000000
 

DeletedUser

κριμα και σε σενα φιλε μου λοιπον γιατι καποια στιγμη ητανε 50-50 και αν αυτο δεν το πιανει ο νου σας οτι απλα χασατε εδαφος που καποιος θα το εχανε τοτε τι να πω κλαιωωωωωω απλα!!!
 

DeletedUser24216

εγω δε πηρα απαντηση για τους 25 απατεωνες της Σολ (κατα δηλωση της ηγεσιας τους) και κριμα ειναι.

τουλαχιστον στα μπαν κερδιζουν ολο τον κ30.
 

DeletedUser19989

εεε εξυπνακια βλεπεις τον ΝΟΟΒ στην φυλη μας ρεεε αγορι μ τον βλεπειςςςς τραβα καμια βολτα ρ μηπως ξεκολισει το μυαλο σου ο ΝΟΟΒ ηταν στους ΑΑ εμεισ δν εχουμε σχεση με τουσ ΑΑ αφου φυγαμε πολυ νωρις απο εκει αρα βουλοστο αμα δν ξερεισ καποια πραγματα

τοσα ξερεις τοσα λες....
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
dark tornado χτυπιεστε με σενιορ?Μεχρι προχθες εβγαζαν στατιστικα που εδειχναν να παίρνουν χωρια απο ΤΡΕπισης οταν ηρθα υπηρχε κ μια φυλη dt που χτυπουσε ΤΡ.Οπως και να εχει η επιλογη συμμαχων και στηριξει αυτων ειναι καθαρα υποθεση της ηγεσιας καθε φυλης αν ειναι ανικανοι οδηγοι την φυλη σε ηττα.Τα παραπονα σου εκει.

Αρα μαλλον ειμαστε στο 50-50 παλι

Τελεια προσεγγιση

Το οτι εγιναν λαθοι στην σολ χαιρω πολυ το ξερει και η μανα μου
 

DeletedUser

Κοπέλα μου γιατί δεν λες στον κόσμο με ποιο ακκ παίζεις στον κ30 ; τι έχεις να φοβηθείς ; αφού όπως λες είσαι παικτούρα
Να ενημερώσω λοιπόν τα παιδιά πως η κυρία παίζει με το όνομα big5 13 , είπα να γίνω και εγώ λίγο καρφί .

Κυρία μου σε προκαλώ να παίξεις στον κ30 επώνυμα , βάλε στον λογαριασμάκο σου το όνομα beret να δεις πως θα αποκτήσει ενδιαφέρον ο κόσμος , αλλά σε καταλαβαίνω που να παίξεις επώνυμα , από τα έκτροπα που έχεις κάνει , ντρέπεσαι να παίξεις επώνυμα .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή