Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Teofil Εχεις απολυτο δικιο..... Οντως τα ποσταρισματα του ειναι οαση δροσιας!
Προφανως και παλι δεν καταλαβα τι θελει να πει ο ποιητης. Μιλαει (και γραφει) σαν τις δηλωσεις του μπαγεβιτς μετα απο 15 χρονια στην ελλαδα. Με χρησμους, ανερματιστα, χωρις δομη και συνταξη.

Οταν αποφασισεις να σταματησουμε να δουλευομαστε θα ξαναγραψω σοβαρα.
Οσο για τα τρενα δεν ξερω καν τι εννοεις. Το κανονικο, τον προαστειακο, τον ηλεκτρικο ή αυτον του μετρό? Κοιταω-κοιταω στο χαρτη και ραγες δεν βλεπω πουθενα. Ειναι καινουργια δυνατοτητα για να ταξιδευουν πιο γρηγορα τα στρατα(sic)? Πειτε μας και εμας ρε παιδια, μην μας αφηνετε στο σκοταδι. Ειδες αμα ξερεις τις αλλαγες του παιχνιδιου οπως ο κανιβαλος πως πας μπροστα? Οχι σαν εμας εδω σε αυτη την χωρα. Εχουμε μεινει πισω σε τεχνολογια τελικα και μετα εχουμε απλα να λεμε πως θα γινουμε ζιμπαμπουε(αφρικανικη χωρα).

Δεν εχετε αναγκη εσεις απο διπλα, τριπλα και πολαπλα μετωπα! Αφου κοβετε τα τρενα ειστε ενταξει.... αν και απο οτι βλεπω απο τα στατιστικα σου δεν πρεπει να κοβεις και πολλα επειδη βαριεσαι. Αερα στα παιρνουν τα χωριουδακια εκει πανω! Βεβαια οσο υπαρχουν αλλα για μασουληγμα δεν σε φοβαμαι. Θα καταφερεις να το στειλεις το τρενακι για το εσωτερικο στο ιδιο msec και απο διαφορετικα χωρια. Ειναι να μην παρεις φορα.... τρεμε sol.

Αμυντικες απωλειες ανεβαζεις οταν ριχνεις κοκκινες στους αντιπαλους οχι οταν κοβεις το τρενο. Αυτο σημαινει πως εκτος απο να τους παιρνεις τα χωρια μαζευεις και τις αμυνες της φυλης γιατι δικες σου δεν εχεις. Και μην μου πεις πως εχεις γιατι σε ειχα επιτηρηση πριν 2 μηνες και εψαχνα τα αμυντικα με το κυαλι. Μια χαρα σε βρισκω. Ετσι δεν χρειαζεται και να στα αδειαζουν οταν τα μασουλας....
Θεος, απλα θεος!!! Με ενα σμπαρο, δυο τρυγονια!
 

DeletedUser

...χαχαχαχαχααααα...ρε σεις ο Νικολακης!!!...

...ρε Αφρογαλε πηρες τον Γκαγκακο ο οποιος μπαναρε τον misskkl του οποιου πηρατε ευκολα χωρια και χαρηκατε?...χαχαχαχααααα... ποια Σολ ρε κακομοιρη VS All ? ...οτι εκανες συμμαχια με Bad οταν ηταν 4 φυλη του κοσμου με 2 δυνατες ακαδημιες και Σ.Ε(για να μην σε κραξουν ολοι) με την DT και τις 800 ακαδημιες της, ΣΕΝΙΟΡ, WON και ο,τι αλλο υπηρχε το ξεχασες?...αγκαλιτσες δλδ με το μισο κοσμο...μαλλον ειχες νευρα, ημικρανια και δεν θυμασαι ακριβως ως συνηθως...

...τελος μην μιλας για ονοματα λογαριασμων και επωνυμια κυριε merino, jedit, Αφρικανος, El grece(που τωρα αλλαξε και εγινε Αφρινακος) των 200 λογαριασμων που σε καθε κοσμο το παιζεις ειδημων!...εισαι ηδημων σε ενα πραγμα...τις τουμπες και τα βαφτισια...οποτε ζοριζεσαι κανεις τουμπα και την βαφτιζεις στρατολογηση, ενωση, ρουφιανια, αντιποινα, πετυχημενο πλανο,κτλ...

...κριμα παντως που δεν μαθαινεις μικρε Αφρογαλε οτι η μακρια σου γλωσσα σε εφερε απο εναν πανευκολο κοσμο που ειχατε ανετα(Πολιτικη και προπαγανδα πρωτες εγγραφες απο Σολ) στο σημερα!...για μενα ειδικα εσυ καλυτερα ουτε να μασας παρα να μιλας γιατι γινεσαι ακομα πιο ρεζιλι οσο ζοριζεσαι...


Υ.Γ: Οσο για τον τιτλο "Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος" και τον τροπο γραφης απλα κλαιω!... προσεξε μονο γιατι εχεις καταντησει γραφικος σε βαθμο κακουργηματος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Καλο θα ειναι να αποδοθουν τριπλασια βραβεια παντως.
συμφωνα με τους προχειρους υπολογισμους του Ελ Γραικου, η Σολ εχει κερδισει 3 φορες τον κοσμο απ την αρχη ως τωρα.
 

DeletedUser

... Νταρκ δεν εισαι καλος στα μαθηματικα φιλε!...η Σολ εχει κλεισει ευκολα τον κοσμο 5 φορες μεχρι τωρα...απλα δεν τις βγαινει καθε φορα και προσπαθει με νεες αγκαλιτσες που βαφτιζει διπλωματια και βρωμιες που βαφτιζει τακτικη να κερδισει...μονο τους ΤΡ γλυφει πλεον γιατι οι ΤΡ τους εκαναν ρεζιλι(στην αρχη τους εκραζαν και κοροιδευαν ενω μετα οταν δεν μπορουσαν να τους παρουν χωριο και ταυτοχρονα εχαναν τοτε εγιναν αξιοι και σοβαροι)...εγινε αρχηγος ο Νικολακης σε φυλή και θελει να μας πεισει οτι αυτος ο κοσμος δεν ειναι νουμποκοσμος οπως ολοι οι αλλοι και οτι οι Σολ ειναι CxC...αυτα παθαινεις αμα πεσεις απο την κουνια μικρος...μην τον ξεσυνεριζεσαι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

εγω δε ξερω τιποτα, εμεις σαν Doom αλλωστε χανουμε απ την μπαντ, δε χρειαστηκαμε την σολ να μας διαλυσει.
 

DeletedUser

Ρε γελοίοι μια συμμαχία είχα από την αρχή του κόσμου και την τήρησα μέχρι τέλους και με κρίνετε και όλας ;
Πάρτε και καμιά άλλη φυλή στην νουμπουπερσυμμαχία σας γιατί ακόμα και με τα 3/4 του χάρτη σας βλέπω να ζορίζεστε λίγο , εντάξει δεν πειράζει , περάστε μία βόλτα από την τουαλέτα και θα στρώσετε .
Όσο για το σχόλιο που ακούστηκε από την Αγγελική πως στον κ2 δεν θα υπήρχα απλά γελάω , το επίπεδο του κ2 δεν συγκρίνεται με το επίπεδο που έχει φτάσει τώρα το παιχνίδι , είδαμε και Π.Μ. και άλλους παίκτες από κ1 και κ2 που μπήκαν σε νεότερους κόσμους και έκαναν μια τρύπα στο νερό .
Το αν είμαι στακαρισμένος ή όχι από την φυλή μου μπορείτε να ρωτήσετε τους ~TR~ και τους vip να σας πουν , δεν χρειάζεται να σας πω εγώ , επίσης ακούστηκε ότι μου κάνει party η vip , μην φας έχει γλαρόσουπα , ένα μεγάλο πλάνο μου έκαναν που χτυπούσαν γύρω στα 30 χωριά και κατάφεραν να πάρουν αυτά που ήταν μέσα τους και είχαν κάποιες άμυνες, χάρισμα τους τα χωριά για τόσες nukes που έριχναν .
Για το αν ξέρω το παιχνίδι η όχι προτιμώ να με κρίνουν αυτοί που με παίζουν και όχι ανύπαρκτοι .

Υ.Γ. Αγαπητή μου beret πολύ εύκολα αλλάζεις άποψη από την μία μέρα στην άλλη .
 

DeletedUser

Ορισμός του παιχταρά ή αλλιώς παίχτουρα στις φυλετικές σύμφωνα με τα νέα δεδομένα :

Γνωρίζω απο τεχνολογία, και ξερω να γράφω ή να αντιγράφω τα msec στο χαρτί μου έτσι ώστε να μην τα ξεχνάω όταν τα χέρια μου θα τρέχουν σαν αυτόματο πιστόλι στο πληκτρολόγιο για να κοψω τα τραινα και να βάλω τις νουκ.

Και αφού τα κάνω όλα αυτά ( αλλά μόνο απο το δικό μου pc γιατι τα άλλα pc δεν είναι συνδεδεμένα σε super δίκτυα ) μπορώ να περηφανεύομαι οτι είμαι ο καλύτερος απο όλους και μπορώ να κάνω πραγματικά θαύματα που στον Κ1 και Κ2 και Κ3 και .....Κ12....Κ15...Κ17...Κ19....Κ20...Κ26...Κ29....δεν γινόταν ( ααα ξέχασα γινόταν αλλά τιμωρήθηκα γιατί μίλαγα με τον διπλανό μου την ώρα του μαθήματος ) επειδή είμαι ΕΓΩ ο καλύτερος και ο πιο μάγκας.

Οι υπόλοιποι που απλά δεν θέλουν να πάρουν τα "καραμελάκια απο τα μικρά παιδάκια" είναι νουμπάδες και άσχετοι, απολιθώματα μιας άλλης εποχής.

Στην προπαγάνδα συνεχίζω να σας βάζω 5.

Στον πόλεμο δε .....περιμένω να δώ. Αν και είμαι σχεδόν σίγουρος οτι θα απογοητευτώ.

Οπως λέει και ένας φίλος κάθε φορά που υπάρχει πλάνο ...."

Πάλι δεν κατάφεραν οι ανίκανοι να στα πάρουν όλα τα χωριά ; "
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ρε γελοίοι μια συμμαχία είχα από την αρχή του κόσμου και την τήρησα μέχρι τέλους και με κρίνετε και όλας ;
Πάρτε και καμιά άλλη φυλή στην νουμπουπερσυμμαχία σας γιατί ακόμα και με τα 3/4 του χάρτη σας βλέπω να ζορίζεστε λίγο , εντάξει δεν πειράζει , περάστε μία βόλτα από την τουαλέτα και θα στρώσετε .
Όσο για το σχόλιο που ακούστηκε από την Αγγελική πως στον κ2 δεν θα υπήρχα απλά γελάω , το επίπεδο του κ2 δεν συγκρίνεται με το επίπεδο που έχει φτάσει τώρα το παιχνίδι , είδαμε και Π.Μ. και άλλους παίκτες από κ1 και κ2 που μπήκαν σε νεότερους κόσμους και έκαναν μια τρύπα στο νερό .
Το αν είμαι στακαρισμένος ή όχι από την φυλή μου μπορείτε να ρωτήσετε τους ~TR~ και τους vip να σας πουν , δεν χρειάζεται να σας πω εγώ , επίσης ακούστηκε ότι μου κάνει party η vip , μην φας έχει γλαρόσουπα , ένα μεγάλο πλάνο μου έκαναν που χτυπούσαν γύρω στα 30 χωριά και κατάφεραν να πάρουν αυτά που ήταν μέσα τους και είχαν κάποιες άμυνες, χάρισμα τους τα χωριά για τόσες nukes που έριχναν .
Για το αν ξέρω το παιχνίδι η όχι προτιμώ να με κρίνουν αυτοί που με παίζουν και όχι ανύπαρκτοι .

Υ.Γ. Αγαπητή μου beret πολύ εύκολα αλλάζεις άποψη από την μία μέρα στην άλλη .

...χαχαχαχαααα...μη ζοριζεσαι τοσο μικρουλη για να μας αποδειξεις κατι!...θα παθεις παλι καμια επιλεκτικη αμνησια και παρολα αυτα δεν θα εχεις αποδειξει τιποτα...

Υ.Γ: ...ειχες συμμαχια απο την αρχη του κοσμου με Μπαντ???...πες το ρε και μας το επαιζαν παρθενες τοσο καιρο...χαχαχαχαααα...και μην μπερδευεσαι κωμικοτραγικε τυπε γιατι εκανες αγκαλιτσες με το μισο χαρτη για να τα φερεις 1,2 : 1 ... (senior, won, bad, dt, Sol) VS (tr, doom, v300v, Σουσου)...και μιλαω οταν τα εκανες και οχι τωρα που Μπαντ και Ντιτι εξατμιζονται...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Έχει δίκιο που τσατίστηκε τώρα....Τον έχουμε πάρει όλοι μονότερμα και λασπολογουμε εις βάρος του!Το πραγματικό πρόβλημα στη περίπτωση του αφρικανου είναι ότι δεν αναρωτήθηκε ακόμη γιατί όλοι πέσαμε πάνω του να τον φαμε (κανιβαλους θα μας καταντήσει στο τέλος)!!! Επίσης δεν αναρωτήθηκε γιατί γράφει μόνο αυτός και δεν έχουν βγει και τα υπόλοιπα παιδιά από τη φυλή του να πούνε και αυτοί να πάμε τοίχο τοίχο!!!Αν θέλετε τη γνώμη μου πιστεύω ότι δεν μπορούν να πιστέψουν ούτε οι ίδιοι για πιο λόγο τον κρατάνε αρχηγό....Ίσως πραγματικά να τους διασκεδάζει πολύ περισσότερο από ότι εμας εδώ οπότε έχει βάση η παραμονή του στην αρχηγία.
 

DeletedUser

Έχει δίκιο που τσατίστηκε τώρα....Τον έχουμε πάρει όλοι μονότερμα και λασπολογουμε εις βάρος του!Το πραγματικό πρόβλημα στη περίπτωση του αφρικανου είναι ότι δεν αναρωτήθηκε ακόμη γιατί όλοι πέσαμε πάνω του να τον φαμε (κανιβαλους θα μας καταντήσει στο τέλος)!!! Επίσης δεν αναρωτήθηκε γιατί γράφει μόνο αυτός και δεν έχουν βγει και τα υπόλοιπα παιδιά από τη φυλή του να πούνε και αυτοί να πάμε τοίχο τοίχο!!!Αν θέλετε τη γνώμη μου πιστεύω ότι δεν μπορούν να πιστέψουν ούτε οι ίδιοι για πιο λόγο τον κρατάνε αρχηγό....Ίσως πραγματικά να τους διασκεδάζει πολύ περισσότερο από ότι εμας εδώ οπότε έχει βάση η παραμονή του στην αρχηγία.

...ρε δεν ειναι αρχηγος...ξεκολα!...ετσι λεει στην αρχη για να κανει συμφωνιες και τον λεμε κι εμεις για να χαιρεται...μετα μολις κανει τις τσατσιες του προφασιζεται αμνησια και βγαινουν οι Μοργκοθακηδες και λοιποι δικηγορακοι της πενταρας και λενε οτι ειναι απλο μελος(ιδρυτικο) με προνομια που δεν αποφασιζει μονος αλλα αρχηγος ειναι ο Σουζι...αστα να πανε...χαχαχαααααα...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Αφρικανε οσο εγραφες στο εξωτερικο εχασες χωριο απο την Στελλα εχε το νου σου θα σε ξεφτλλισει δεν μασαει εμενα με μαστιγωνει καθε μερα.Εισαι νουμπακι ,ο σλαν που σας δερνει ηταν κ2,θες και αλλα ονοματα που ηταν στην cb μαζι μου ενδεικτα σου λεω σπιντα,λουτσος,τουρλομπουκι,καζαμπουμπου κτλ δεν λες οτι τα πηγαν και ασχημα ετσι?

...επιτηδες το εχασε βρε...ποτε δεν χανει χωριο!...ειναι σαν το μεγαλυτερο πλανο του κ30 που διαφημιζε στο σκαιπ και πηραν 0 χωρια αλλα τελικα οπως θα δεις και στο αντιστοιχο ποστ τελικα(μετα το πλανο βεβαια) δεν ηθελαν χωρια αλλα να σπασουν το λογ Νταρκ Σικερ(οι αριστονιουκ και οι αμυνες απο πισω στα χωρια του μετωπου μπηκαν για διαφημιστικους λογους)...κι οπως ειδες εσπασε και πατησε διαγραφη ο λογ Νταρκ Σικερ...χαχαχαχαχαχαα...εχω λιωσει με τους αστειους τυπους!..χαχαχαχαχααα...

... και οπως παντα ο Αφρογαλος βαζει μονο στατιστικα που τον συμφερουν...οταν δεν τον συμφερουν αρχιζει το γλυψιμο...σε ποστ για VS all βαζεις μονο στατιστικα ΣΟΥΣΟΥ και μαλιστα τωρα που κανανε την μπινια με Γκαγκακο και το μπαναρισμα του mssskl απο τον συμπαιχτη του και φιλο Γκαγκακο!!!...η Σολ ειναι η καλυτερη φυλή του κ30 μακραν...το παραδεχομαι...μη σου πω και ολων των εποχων(ασχετως αν δεν εχει παιξει σε αλλο κοσμο)...και εχει τους καλυτερους παιχτες με **** ολων των εποχων...και φαινεται αυτο παντου:

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: ~TR~, -TR-, !~TR~!

Timeframe: Προηγούμενος μήνας

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 48
Πλευρά 2: 210
Διαφορά: 162

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 459,376
Πλευρά 2: 1,985,503
Διαφορά: 1,526,127

chart


:oops::wow::clap:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

...ρε δεν ειναι αρχηγος...ξεκολα!...ετσι λεει στην αρχη για να κανει συμφωνιες και τον λεμε κι εμεις για να χαιρεται...μετα μολις κανει τις τσατσιες του προφασιζεται αμνησια και βγαινουν οι Μοργκοθακηδες και λοιποι δικηγορακοι της πενταρας και λενε οτι ειναι απλο μελος(ιδρυτικο) με προνομια που δεν αποφασιζει μονος αλλα αρχηγος ειναι ο Σουζι...αστα να πανε...χαχαχαααααα...

Καλά εσύ θα με πεθάνεις σήμερα , δεν παίζει .
Να σου κάνω μια ερώτηση ; πως είναι το παιχνίδι που παίζεις ; καλό ;
Γιατί εμείς παίζουμε φυλετικές σε αντίθεση με εσένα που παίζεις εξωτερικό φόρουμ , βγήκε και η μεγάλη αρχηγάρα των καλιακούδων να μιλήσει που ανοίγει πολέμους στα βάρβαρα .
Καλά εσύ είσαι για πολύ δούλεμα ,γιατί εκτός από μεγάλος μάπας είσαι και μεγάλος χάφτας
Souzi απλά respect θεός

Που να γράψουν οι δικοί μου , τι είναι μαλάκες σαν και εμένα ; που κάθομαι και ασχολούμαι με εσάς τους ανύπαρκτους ;
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Τα πολλα λογια ειναι φτωχια κυροι, εγω ξερω οτι οι παιχτες που στρατολογηθηκαν απο ΣΟΥΣΟΥ συμφωνα με τα λεγομενα σας ηταν δυσαρεστημενοι (κατα τη δικη αποψη δεν ηταν,απλα ηθελαν ν'ακολουθησουν την παρεα τους και ας ετρωγαν την πυξιδα) ενω ΟΠΟΙΟΣ στρατολογηθηκε απο ΣΟΛ ηταν ρουφιανος...Μαλον κατι δε παει καλα εδω,για ξυπνηστε ορισμενοι και ψαξτε καλυτερα

Οσο για αυτα που λετε για τον αφρικανο,το παιδι εγω δε ξερω τι εκανε πριν,πριν 2 μηνες μπηκα εδω παραπονο στα εσωτερικα παντως δεν εχει κανεις τουλαχιστον απο οτι γνωριζω εγω(αλλα στο κατω κατω και να εχει δε νομιζω να σας αφορα)...Θα εισηγηθω στο επομενο μοιρασμα να ειναι παρων οσοι ενδοιαφεροντε να διαλεξουν ποια θελουν,οχι τιποτα μη μας κακοχαρακτηρισετε ορισμενοι ξερολες.

Οσο για το επιπεδο του κ2 φιλε teofil μαζι παιζαμε και καμια σχεση δεν εχει με το πως εχει γινει το παιχνιδι σημερα.Τοτε αν θυμασαι δε γνωριζαμε καν τι ηταν το snipe φουλ στη στακα παιζαμε(χαιρετισμους στα παιδια αν βλεπεις κανενα)(Αληθεια εσυ εισαι στον 30?)

Καντε λοιπον κι αλες συμαχιες βαλτε κι αλον ογκο,φερτε και τοξοτες και ελατε ολοι μαζι,γιατι αυτο ειναι ο κοσμος ΣΟΛ vS ALL, Μια σολ που ηταν μπροστα 15milion στα πρωτα σταδια του κοσμου και τοτε δε την βλεπαμε ουτε με κυαλια
 

DeletedUser

Καλά εσύ θα με πεθάνεις σήμερα , δεν παίζει .
Να σου κάνω μια ερώτηση ; πως είναι το παιχνίδι που παίζεις ; καλό ;
Γιατί εμείς παίζουμε φυλετικές σε αντίθεση με εσένα που παίζεις εξωτερικό φόρουμ , βγήκε και η μεγάλη αρχηγάρα των καλιακούδων να μιλήσει που ανοίγει πολέμους στα βάρβαρα .
Καλά εσύ είσαι για πολύ δούλεμα ,γιατί εκτός από μεγάλος μάπας είσαι και μεγάλος χάφτας
Souzi απλά respect θεός

Που να γράψουν οι δικοί μου , τι είναι μαλάκες σαν και εμένα ; που κάθομαι και ασχολούμαι με εσάς τους ανύπαρκτους ;

... οχι ρε μην πεθανεις σημερα ... ποιος θα το παιζει ειδικος σε καθε κοσμο που ανοιγει στο φορουμ? ... ποιος θα αλλαζει 200 ονοματα λογαριασμων και θα μας το παιζει παιχτουρα? ...

...το παιχνιδι που παιζω πλεον μικρε Αφρογαλε ειναι μια χαρα ... το παιζω χωρις ****ακια οπως η φυλη σου(ειναι διασημο πλεον το ****ακι της Σολ των 10 ευρω) και για ευχαριστηση με την παρεα μου και μονο! ...αν εσυ αυτο το λες φυλλετικες σε συγχωρω γιατι δεν ξερεις κι εισαι μικρουλης ... σκιλς ατομικα εχεις και ξερεις να παιζεις αλλα μονο Σπιντ κοσμους ... περιορισου εκει λοιπον ...

... και μην μπερδευεις εμενα με εσενα ...εγω δεν εχω αρχηγους ή αφεντικα ουτε ειμαι ... δεν εχω κατι να αποδειξω ουτε εγω ουτε η παρεα μας ... σε αντιθεση με σενα που το παιζεις αρχηγος, ανοιγεις ποστ ή βαζεις στατιστικα που σε συμφερουν και προσπαθεις με καθε τροπο να μας πεισεις οτι το τσιρκο που μαζεψες(γτ οσοι σε πηραν μυρωδια αποχωρησαν απο τους λογ τους) ειναι η υπερφυλη του ελληνικου σερβερ ...

... ωχ αρχισες και τα επιθετα? ...τοσο ζορι? ... μην ζοριζεσαι μικρε ...δροσισου! ...χαχαχαχααααα... ευτυχως ομως που στο τελος καταλαβες τι εισαι απο μονος σου και οτι για αυτο δεν γραφουν οι συμπαιχτες σου...

Υ.Γ: για στατιστικα ΤΡ γτ δεν λες κατι...μονο οι ΣΟΥΣΟΥ ανηκουν στο αστειακι Σολ εναντιον ολων?... πως δεν αρχισες το γνωστο γλυψιμο?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Κοπα Αφρικα, κανε υπομονη, σε λιγες βδομαδες θα ανοιξουμε πολεμο και με τα βαρβαρα σας.
 

DeletedUser

Οσο για το επιπεδο του κ2 φιλε teofil μαζι παιζαμε και καμια σχεση δεν εχει με το πως εχει γινει το παιχνιδι σημερα.Τοτε αν θυμασαι δε γνωριζαμε καν τι ηταν το snipe φουλ στη στακα παιζαμε(χαιρετισμους στα παιδια αν βλεπεις κανενα)(Αληθεια εσυ εισαι στον 30?)

Μια χαρα καναμε κοψιματα και τοτε...ρωτα τον γιαννακο(dmd) να σου πει και μαλιστα και πολυ χειροτερα αν σκεφτεις οτι δεν υπηρχε το κενο στα τρενακια που υπαρχει σημερα γι αυτο και ηταν πιο στακαρισμα το παιχνιδι οταν ειχες απεναντι σου τζιμανια παιχτες!!Φυσικα και δεν ηταν το επιπεδο οπως τωρα αλλα για τα τοτε δεδομενα και αφου ειχε ξεκαθαρισει το τοπιο το επιπεδο ηταν παρα πολυ καλο και αν το σκεφτεις οτι λεει ασχετους ολους τους παιχτες που επαιξαν κ2 και παιζουν και μεχρι σημερα τοτε καταλαβαινεις οτι σοβαρα δεν μπορεις να τον παρεις γιατι πολυ απλα οι εμπειρειες ενος παιχτη αν εχει συμετασχει σε περισσοτερους κοσμους ειναι πολυ περισσοτερες!!!Τα υπολοιπα δικα μας του παρελθοντος σε μνμ!!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Νομιζω πολυ αξια του δωσατε του αφρικανου

Μπηκε εγραψε την #@$@# του τον κοροιδεψατε και καλα κανατε φαγατε την πατσα σας οπως επρεπε και τωρα αντε να λογγαρουμε και στο παιχνιδι γιατι παλι ματωσε το πληκτρολογιο απο τους συνηθησμενους

Οσο για τα στατιστικα που μπαινουν ενα μπραβο για αλλη μια φορα στους tr αλλα και τους vip που μια χαρα ομορφα και ωραια συνεχιζουν να παιζουν πανω κατω οπως παιζανε και για τους ΣΟΥΣΟΥ την καλησπερα μου τα ατομα εκει ειναι το λιγοτερο αστεια για να χαρακτηριστουν

Υ.Γ1: beret (L) παρεα στον 32(διορθωσε με αν ειμαι λαθος)
Υ.Γ2:Καποιος στα γρηγορα εδω ρε αποδημητικα http://prntscr.com/603ohu
 

DeletedUser17325

Εγώ ο κακομοίρης να ρωτήσω κάτι άσχετο;
Τόσους μήνες διαβάζω πως η Bad είναι η μεγαλύτερη νουμποφυλή του κ30... Πως ο δούκας της έχει παραδώσει τα κλειδιά... Πως τρώει φάπες από παντού...
Για ποια Bad μιλάτε; Γιατί μια Bad που βλέπω στον χάρτη εδώ και 4 μήνες πρέπει να έχει χάσει γύρω στον εξωπραγματικό αριθμό των.. 50 χωριών; :confused:
Αν ίσχυαν τα μισά που έχω διαβάσει για την Bad τόσο καιρό στο εξωτερικό, δεν θα έπρεπε να έχει μείνει ούτε χωριό σε αυτή τη φυλή.. :hmmm:

Και για να μείνω ον τόπικ.. Αφρικανέ, μια φιλική συμβουλή...
Πρόσεχε.. Γιατί εκεί στα βόρεια ξέρεις πως είναι. Ήλιος λαμπερός και φωτεινός για 6 μήνες, που μετά όμως μέχρι να ανατείλει ξανά, θέλει άλλους έξι... :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή