STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32817

Αυτός το μετράει αλά ιππόκαμπο !
Φουλ βάρβαρο και καννιβαλισμα!
Αφού το γράφει στην υπογραφή του !!!
Πάντως Brandon stark σου βγάζω το καπέλο !
130 με τη μια δεν έχασε κανένας !




Ο ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ ειναι ο καλυτερος βαρβαροφαγος χαχαχχαχα
 

DeletedUser18900

καλα εσυ κυριε πασσαρη συνεχισε το χαβα σου. αστείος εισαι απο μονος σου δεν χρειαζονται αυτα τα σχολια να γελασουν τα υπολοιπα νουμπακια σας.. αλλα θελω να πω κατι στο χαφιε το σλεεζυ επειδη ξανα εχει το θράσος και βγαινει κ μιλαει.. θα τα πουμε απο κοντα εμεις οι δυο μικρουλι για να μου πεις που εκανα ορθογραφικα λαθη και που ειχα αδικο σε αυτα που σου ειπα στο σκαιπ.. με διαγραψες και απο φιλο και δεν προλαβες να δεις και τα υπολοιπα. σταματησες στους γονεις σου. μετα ειχα πιασει γιαγιάδες παπουδες κ.λ.π.. αλλα απαντα λιγο γιατι μπερδευτικα μ τα εμεις και τα εσεις.. σε ποια φυλη ανοικεις τελικα?? ας μιλησει οποιος θελει εσυ κρυψου στη τρυπα σου και παρε κανα βαρβαρο εχει τωρα χιλιαδες..

- - - Eνημερώθηκε - - -

αμαν συγνώμη ξεχασα (και ας φαω μπαν)...

Υ.Γ για ολα φταιει η μανα του sleezy και ο πισινος του πασσαρη..

αι αι αι μανούλα μου.... τα κάναμε επάνω μας villager...:'(
να έρθω και εγώ να μου τα πεις από κοντά? killer τις πεντάρας, πείσω από το PC είσαι αντράκι έτσι?
αι στο αγύριστο απόβρασμα που θα απειλήσεις κιόλας για ένα game
από αυτά που λες εδώ δημοσια καταλαβαίνει ο καθένας τι είσαι, πια είναι η ανατροφή που πείρες από την οικογένεια σου...

απορώ πως η ΟΔ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΕΜΒΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!

υγ. ο τουρλού είναι λέρα και φταίει ΚΑΙ για τα μνημόνια:rolf:


[jor]
+10 για απαράδεκτη συμπεριφορά
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αυτός το μετράει αλά ιππόκαμπο !
Φουλ βάρβαρο και καννιβαλισμα!
Αφού το γράφει στην υπογραφή του !!!
Πάντως Brandon stark σου βγάζω το καπέλο !
130 με τη μια δεν έχασε κανένας !

Συνεχιζεις και επαληθευεις ποσο εξυπνος εισαι η απλα γραφεις για να γραφεις;
Ποιο κομματι του οτι πατησαμε διαγραφη εδω και 4 μερες δεν καταλαβες;
Και πολυ αργησατε να μαζεψετε τους λογαριασμους μας εφοσον δεν ειμαστε εκει.

Επεσπευσε τις διαδικασιες να τελειωνετε. Μη μας ζαλιζεις τον ερωτα.

Υ.Σ : Να προσεχεις τον Ιπολλυτο. Αυτος 6μ εσυ 5μ.
Κινησου με προσοχη!
 

DeletedUser26303

την καλησπερα μου σε ολους.


μπραβο στην cxc για την ερχομενη νικη της στον κ26.


πιστευω οτι ηταν ενας κοσμος που ξεκινησε με τις καλυτερες προδιαγραφες για καψιμο..καποιοι δεν αντεξαν εφυγαν νωρις και το παιχνιδι χαλασε για εμας..ναι τουlod εννοω αναγκαστηκαμε να τραβηχτουμε σε ολων τον χαρτη κατι που μας εκανε ευαλωτους.

λυπαμαι που αφηνω το παιχνιδι ετσι αλλα δεν εχει καμια ουσια.

σας ευχαριστω ολους συμμαχους και εχθρους για το παιχνιδι που καναμε και το καψιμο που ριξαμε.

ενα ιδιαιτερο ευχαριστω στον φιλο μου τον Κωστα(kostas Stavrou) παιζουμε μαζι σχεδον 5 χρονιαπραγματικα σας ευχομαι να παιξετε ολοι σας με εναν co play σαν τον δικο μου.


καλο χειμωνα σε ολους και καλη συνεχεια σε οσους συνεχισουν να παιζουν.

εμενα νομιζω πως δεν θα με ξαναδειτε σε αυτο το παιχνιδι.

καλη διασκεδαση.


-fishy-
 

DeletedUser18900

@Brandon Stark
εσύ δηλαδή περνιέσαι για ξεφτέρι?
βγαίνετε τρεις ανύπαρκτοι και κράζετε παίχτες όπως ο ΙΟΥΣΤΙΝΙΑΝΗΣ που η ιστορία του στις φυλετικές είναι άπιαστη για εσάς... τι να του πεις ρε αμπαλε που τα ODA (επιθετικές απώλειες) του μονο ξεπερνάνε τις συνολικές σου απώλειες!!! που τα μονα κόκκινα χωρια που έχεις πάρει είναι 12 και αυτά από reclame... α ναι πείρες και από αγαθών όταν έφαγε το ban!!! βάρβαροι και κανίβαλοι που δεν μπορούν να στείλουν μια σωστή επίθεση βγάζετε γλώσσα...

ρε ανύπαρκτοι παραδεχτείτε ότι έφτασε η "κουραδιτσα" στην γόβα και ψάχνετε να την κάνετε με ελαφρά πηδηματάκια και μην μας ζαλίζεται!!!

υγ. σας το είπαμε? για όλα φταίει ο τουρλού η λέρα!!!

@fishy cross
ο καλύτερος παίχτης της άουτ... ο πιο δύσκολος αντίπαλος RESPECT
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

@Brandon Stark
εσύ δηλαδή περνιέσαι για ξεφτέρι?
βγαίνετε τρεις ανύπαρκτοι και κράζετε παίχτες όπως ο ΙΟΥΣΤΙΝΙΑΝΗΣ που η ιστορία του στις φυλετικές είναι άπιαστη για εσάς... τι να του πεις ρε αμπαλε που τα ODA (επιθετικές απώλειες) του μονο ξεπερνάνε τις συνολικές σου απώλειες!!! που τα μονα κόκκινα χωρια που έχεις πάρει είναι 12 και αυτά από reclame... α ναι πείρες και από αγαθών όταν έφαγε το ban!!! βάρβαροι και κανίβαλοι που δεν μπορούν να στείλουν μια σωστή επίθεση βγάζετε γλώσσα...

ρε ανύπαρκτοι παραδεχτείτε ότι έφτασε η "κουραδιτσα" στην γόβα και ψάχνετε να την κάνετε με ελαφρά πηδηματάκια και μην μας ζαλίζεται!!!

υγ. σας το είπαμε? για όλα φταίει ο τουρλού η λέρα!!!

@fishy cross
ο καλύτερος παίχτης της άουτ... ο πιο δύσκολος αντίπαλος RESPECT

Ουτε σε γνωριζω, ουτε με γνωριζεις. Ουτε με χτυπησες ουτε σε χτυπησα.
Ουτε με ιουστιανιανους χτυπηθηκα. Ουτε εκραξα ιουστινιανο. Ουτε κανεναν. Ουδεποτε συγκριθηκα η εκανα συγκριση.

Μαθε να διαβαζεις σωστα τι γραφει ο κοσμος ειδαλλως πηγαινε να πλυνεις κανα πιατο της γυναικας σου.
Το θεμα μας ειναι η ρουφιανα και αυτο συζηταμε.

Εγω ημουν πρωτος που εστειλα συγχαρητηρια στη φυλη σου. Δοξα το θεο στην ηλικια μου ξερω να κερδιζω και να χανω.
Δεν χρειαζεται ουτε να συγκρινω ουτε να συγκριθω για να αυξησω το ψηφιακο μου e-peen.

Εγραψα 4 προτασεις προς συζητηση και ουτε εσυ ουτε κανεις αλλος δεν εχει επιχειρηματολογησει / απαντησει με τιποτα παραπανω απο βρισιες, ασημαντους αριθμους και flat αντιπαραθεσεις.
 

DeletedUser8432

Στα μπλα μπλα μπλα , κλαψ κλαψ κλαψ , νιαου νιαου νιαου εχω απαντησει στο παρον θεμα.
Απλα δεν μπηκες στον κοπο να τα διαβασεις καν.
Τοτε δεν σε ενδιεφερε βεβαια , τωρα τσουζει το τσιροτο.
Σου παραθετω τις απαντησεις :

σελιδα 10 του παροντος θεματος

Εξακολουθείτε να μιλάτε για ανδρίκελα , ξεφτίλες , κατάρες κλπκλπ και δεν μπορείτε να δείτε το δάσος !
Βλέπετε το δέντρο και μόνο , διότι ετσι εξαγνιζετε τις δικές σας αμαρτίες !
Το μονο εύκολο ειναι να τα ρίξετε όλα στον Nοοβ , στον geo47 and who knows ποιος άλλος θα μας προκύψει !
Απέναντι σας έχετε μονο ρουφιάνουςκλπκλπ
Btw
Όλα αυτά τα παιδιά πάντως επειδή τα γνωρίζω απο κ9 όπου και κλείσαμε κόσμο μαζί τους μονο ρουφιάνοι δεν ειναι !
Κι ειναι άλλοι 4-5 εκεί σε σας ακόμα !
Βρείτε τον επόμενο υποψήφιο ρουφιάνο !

σελιδα 14 του παροντος θεματος

Παλικάρια μην ξενερωνετε !!!
Παιχτε μπαλιτσα γιατί τούτος ο κόσμος ειναι απ τους καλύτερους που έχουν γινει στους ελληνικούς σέρβερ !
Ίσως και ο καλύτερος !
Απλά και μονο για το στορυ του κ26 να σας θυμίσω οτι η CxC εξ αρχής είχε να αντιπαλεψει τα εξής :
1) την λάθος επιλογή της να ανοιχτεί σε 2 ηπείρους
2) την υπέρ συμμαχία OUT-VVV-LOD με αποτέλεσμα να κάνει ρεσταρτ στην 55
3) μόλις πήρε τα πάνω της τα μαζικά μπαν μεγάλων λογαριασμών εκ των οποίων οι νουμπσφαρμερ,πωνογραφυ,Βασίλης τιδπ,iron throne κλπ απ τα οποία πήρατε μεσα στον πυρήνα μας περισσότερα απο 150 χωρια
4) την επιλογή του ινδεμιξ να καννιβαλιστει απο εσάς και του easy rider να μπει σε σας στην περίοδο ειρήνης με αποτέλεσμα να ξαναμπειτε στην 55
5) το πρόσφατο μπαν του σταμσταμ (θεωρώ όχι δίκαιο αλλα μικρή σημασία έχει) στο οποίο βαρεσαν κόκκινο οι υπομονες μας

Και αλλα πολλά μικρότερα που δεν αναφέρω για να μην κουράσω !
Όλα αυτά κύριοι ειναι θεοί και δαίμονες (όπως λέτε κι εσείς )

Με υπομονή , δουλειά ,κάψιμο και σωστή διπλωματία απ τους τεσσερις 25% Δουκες κατάφερε να ανταπεξέλθει και να φτάσει τον κόσμο στο 50-50.
Τώρα τι θα γινει ειναι άλλο θέμα.
Έχει το πλεονέκτημα αλλα με αυτά που έχω δει εδώ όλα τα περιμένω !
Είμαι προετοιμασμένος για όλα !
Το μονο που χαίρομαι ειναι οτι παίκτες που παίζανε σε φυλές μου έχουν γινει άριστοι παίκτες (και εννοώ παίκτες της out )

Αυτά τα ολίγα απο εμένα !
Καλή συνέχεια

Αντι να κατσετε και να παιξετε , κλαιτε σαν την Μαρθα Βουρτση και πατατε μαζικες διαγραφες.
Τοσο λιγοι ειστε παικτικως.
Ολοι μαζι οι λυκοι ειστε κατι παραπανω απ τα δικα μου od.

Πλευρά 1:
Παίκτες: IUSTINIANUS
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUΤ, *Λ*

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 243
Πλευρά 2: 65
Διαφορά: 178

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,322,824
Πλευρά 2: 613,531
Διαφορά: 1,709,293

chart




Ειστε πολυ τυχεροι ομως που δεν σας ειχα φουλ μετωπο , να σας λιωσω γατακια !!!
Να ξερετε ενα πραγμα απο δω και στο εξης στους επομενους κοσμους που θα παιξετε :

<< Όποιος δεν σέβεται τον δάσκαλό του , θα πρέπει να τον φοβάται ! >>

Παιξτε κανα angry birds τωρα !
 

DeletedUser

την καλησπερα μου σε ολους.


μπραβο στην cxc για την ερχομενη νικη της στον κ26.


πιστευω οτι ηταν ενας κοσμος που ξεκινησε με τις καλυτερες προδιαγραφες για καψιμο..καποιοι δεν αντεξαν εφυγαν νωρις και το παιχνιδι χαλασε για εμας..ναι τουlod εννοω αναγκαστηκαμε να τραβηχτουμε σε ολων τον χαρτη κατι που μας εκανε ευαλωτους.

λυπαμαι που αφηνω το παιχνιδι ετσι αλλα δεν εχει καμια ουσια.

σας ευχαριστω ολους συμμαχους και εχθρους για το παιχνιδι που καναμε και το καψιμο που ριξαμε.

ενα ιδιαιτερο ευχαριστω στον φιλο μου τον Κωστα(kostas Stavrou) παιζουμε μαζι σχεδον 5 χρονιαπραγματικα σας ευχομαι να παιξετε ολοι σας με εναν co play σαν τον δικο μου.


καλο χειμωνα σε ολους και καλη συνεχεια σε οσους συνεχισουν να παιζουν.

εμενα νομιζω πως δεν θα με ξαναδειτε σε αυτο το παιχνιδι.

καλη διασκεδαση.


-fishy-

Ενα μεγαλο μπραβο απο εμενα. Απο τους λίγους με ήθος και απο τους πιο δυνατούς αντιπάλους που εχω συναντήσει.
Μπορει να ειχαμε ξεκατινιαστει στο εξτετναλ αλλα ολα στο προγραμμα ειναι και σε υγιή επίπεδα.

Καλη συνεχεια κ καλο χειμωνα,
 

DeletedUser18255

την καλησπερα μου σε ολους.


μπραβο στην cxc για την ερχομενη νικη της στον κ26.


πιστευω οτι ηταν ενας κοσμος που ξεκινησε με τις καλυτερες προδιαγραφες για καψιμο..καποιοι δεν αντεξαν εφυγαν νωρις και το παιχνιδι χαλασε για εμας..ναι τουlod εννοω αναγκαστηκαμε να τραβηχτουμε σε ολων τον χαρτη κατι που μας εκανε ευαλωτους.

λυπαμαι που αφηνω το παιχνιδι ετσι αλλα δεν εχει καμια ουσια.

σας ευχαριστω ολους συμμαχους και εχθρους για το παιχνιδι που καναμε και το καψιμο που ριξαμε.

ενα ιδιαιτερο ευχαριστω στον φιλο μου τον Κωστα(kostas Stavrou) παιζουμε μαζι σχεδον 5 χρονιαπραγματικα σας ευχομαι να παιξετε ολοι σας με εναν co play σαν τον δικο μου.


καλο χειμωνα σε ολους και καλη συνεχεια σε οσους συνεχισουν να παιζουν.

εμενα νομιζω πως δεν θα με ξαναδειτε σε αυτο το παιχνιδι.

καλη διασκεδαση.


-fishy-

Fishy απο τους καλυτερους αντιπαλλους οπως και στον 21 ετσι και εδω εδωσες ποιοτητα με το παιχτικο σου στυλ και γενικα με τις ικανοτητες σου

ΥΓ:Μηπως την επομενη φορα να ερθεις να παιξεις με CxC :D αντε καλη συνεχεια ελπιζουμε να σε πετυχουμε ξανα σε καποιο αλλο κοσμο εχθρο ή συμμαχο
 

DeletedUser8432

Θέλω να ευχαριστήσω αντίπαλους λογαριασμούς όπως :
Fishy cross , nuclear clowns , νύχτα ξελογιαστρα , death dealers , raceforce.dragon , teras
Διότι εκατσαν κάηκαν πρώτη γραμμή και απέδειξαν πόσο καλοί παίκτες ειναι !
Συγγνώμη αν ξεχνάω κάποιον .
 

DeletedUser18900

αλλα θελω να πω κατι στο χαφιε το σλεεζυ επειδη ξανα εχει το θράσος και βγαινει κ μιλαει.. θα τα πουμε απο κοντα εμεις οι δυο μικρουλι για να μου πεις που εκανα ορθογραφικα λαθη και που ειχα αδικο σε αυτα που σου ειπα στο σκαιπ.. με διαγραψες και απο φιλο και δεν προλαβες να δεις και τα υπολοιπα. σταματησες στους γονεις σου. μετα ειχα πιασει γιαγιάδες παπουδες κ.λ.π..

Υ.Γ για ολα φταιει η μανα του sleezy και ο πισινος του πασσαρη..

@Brandon Stark
όχι βρε δεν είπες τίποτα για τον απλά το IQ του σχολίασες...:hmmm:
αλλα τώρα πως γίνετε και με τέτοιο IQ έχει καλύτερα stats από όλη την :noob:φυλή σου αυτό είναι άλλο θέμα... πρέπει να είσαι πολύ περήφανος:doh:

το θέμα δεν είναι η ρουφιανιά... για τα stats είναι... άλλο που βγαίνετε όπου βρείτε και λέτε τον πόνο σας κλαίγοντας!!!:'(

να επιχειρηματολογήσω σε τι? στις δικαιολογίες που βρίσκετε για να την κάνετε? αντί να κάτσετε να παίξετε... κυριες ήσασταν κυριες παραμένετε!!!:noob:

το ποιος βρίζει μάνες γιαγιάδες σπίτια και απειλή το είδαμε όλοι... βάλε λοιπόν τα γυαλάκια σου και θαύμασε τον συμπαίχτη σου!!!:clap:

τα πιάτα της γυναικας μού εγώ τα έπλυνα.. -παρεπιπτόντως τα stats της είναι πολύ καλύτερα από τα δικά σου-:grrr:
εσύ τα boxer του άντρα σου τα άπλωσες?:grrr2:


υγ. ο τουρλού είναι λέρα και κυβερνά γαλέρα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18255

Τρελά πουλάει ο Σταυρος ρε... :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

@Romanos09
έλα μωρή παιχτούρα... μονος σου τα μέτρησες αυτά?
τις φακές από τα τρένα δεν τα ξεχωρίζεις αλα ολα τα υπόλοιπα τα παίζεις στα δάχτυλα...

@villager
πες μας κάτι... ακόμα και αν ο Sleezy ήτανε ρουφιάνος πως έδωσε το πλάνο σας και πολύ περισσότερο την αμυντική διάταξη του κάθε λογαριασμού. εφόσον όπως λέτε λίγο πιο πάνω ξέρατε από καιρό οτι ήταν χαφιές??? μήπως μας πουλάτε τρελίτσα? είναι δυνατόν να ξέρεις τον ρουφιάνο και να σκορπάς τέτοιες πληροφορίες?
εκτος αν είσαι τόσο χαϊβάνι όπως ο co play σου οποτε παο πάσο!!!

στεφανάκο την ίδια ακριβώς ερώτηση απευθύνω και σε εσένα...
δίνατε τα πλανα σας και το αμυντικό στήσιμο σας στον Sleezy?
δεν μπορώ να το πιστέψω...

δηλαδή δεν είχες co play? http://prntscr.com/4okv8j άλλο ένα ψεματάκι.. πως αλλιώς θα δικαιολογούσες την ανεπάρκεια σου noobako... μέχρι και τον άρρωστο έπαιξες!

έλα ρε στεφ!!! είσαι μεγάλος..πολύ μεγάλος ηθοποιός! πας για oskar αλήθεια αυτές τις σαπουνόπερες που παίζεις εκεί στην άουτ τις παρακολουθούν?
έτσι εξηγείται... τέτοιος διπρόσωπος ούτε ο ΙΑΝΟΣ να ήσουνα!

από τον αρχικό αλεξάντερ δεν πήραμε ποτε τίποτα... μονο χωρια..αντίθετα από εσένα που και χωρια πήραμε και σε 2/3 πλανα τις άουτ μας έδωσες τις περιοχές που θα κτυπάγανε!!!

τα prt sc δεν είναι επεξεργασμένα.. τα κάνω copy πρώτα γιατί όπως πολύ καλά γνωρίζεις υπάρχουν και άσχετες κουβέντες μας που δεν αφορούν τους αναγνώστες... μονο τα ενδιαφέροντα αποσπάσματα βάζω, διαφορετικά θα έπρεπε να βάλω 100 prt sc εδώ!!!

αφήστε λοιπόν τα Νεφιλείμ χερουβείμ kai τους ανάδρομους πλανήτες και κάθε θεωρία συνωμοσίας και παραδεχτείτε επιτέλους την ανωτερότητα τις cxc!!!
έλεος δηλαδή μέχρι και για τα ban σας μας κατηγορήσατε ότι είμαστε υπεύθυνοι εμείς!!!

βρήκατε την καραμέλα του Sleezy τώρα που πευτούν οι φάπες σύννεφο και ψάχνετε δικαιολογίες για να την κάνετε λαγουδάκια!!!

υγ.για όλα φταίει η λέρα ο τουρλού:wow:


ΛΟΙΠΟΝ , ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΑΛ***ΙΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΞΕΦΤΥΛΙΣΜΕΝΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΠΛΑΝΑ .

http://prntscr.com/4p6akl
ΠΑΡΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΑΣΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΣΟΥ.
ΑΓΡΑΜΜΑΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ CO-PLAY ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟUΤ.
ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ, ΤΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ..
ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΡΩΙΝΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ,11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ.
ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΤΙΣ 11.45...
ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΟΣ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ,
1) ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.
2) ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ.
3) ΤΑ ΤΡΕΝΑ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.


ΑΠΛΑ ,ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ Κ ΕΧΑΣΑ ΝΟΜΙΖΩ 1-2 ΤΡΕΝΑΚΙΑ..

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ****ΥΛΗ.
ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΙΚΟΝΕΣ ΓΙΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΣΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ.
ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ.
ΜΙΛΑ ΜΕ ΕΙΚΟΝΕΣ !


[aig]10 Πόντοι για ....

1.β. Κεφαλαία
Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

****ύλη;;; ΧΑΧΑ
Κάποιος το γυαλίζει το πόμολο.


[aig]10 Πόντοι για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32326

****ύλη;;; ΧΑΧΑ
Κάποιος το γυαλίζει το πόμολο.

Καποιος το μελωνει το μελομακαρονο
Ανοητα αγορια


[aig]Προειδοποίηση για

2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18255

ΛΟΙΠΟΝ , ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΑΛ***ΙΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΞΕΦΤΥΛΙΣΜΕΝΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΠΛΑΝΑ .

http://prntscr.com/4p6akl
ΠΑΡΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΑΣΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΣΟΥ.
ΑΓΡΑΜΜΑΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ CO-PLAY ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΟUΤ.
ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ, ΤΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ..
ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΡΩΙΝΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ,11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ.
ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΤΙΣ 11.45...
ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΟΣ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ,
1) ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.
2) ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ.
3) ΤΑ ΤΡΕΝΑ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.


ΑΠΛΑ ,ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ Κ ΕΧΑΣΑ ΝΟΜΙΖΩ 1-2 ΤΡΕΝΑΚΙΑ..

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ****ΥΛΗ.
ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΙΚΟΝΕΣ ΓΙΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΣΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ.
ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ.
ΜΙΛΑ ΜΕ ΕΙΚΟΝΕΣ !

Καλα Sir Stef προσεχε μη σκισεις κανενα καλσον ρε συ... Ασε το Σταματη τρελα σε πουλαει και εσυ ψαρωνεις σαν πρωταρης :hmmm:
 

DeletedUser

ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΑΓΑ ΠΟΛΥ ΙΔΑΝΙΚΑ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ.
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ.
ΕΜΕΝΑ ΜΑ**ΙΕΣ Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ , ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΠΛΑΝΟ.
ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΣΟΝ , ΤΟ ΣΚΙΖΩ ΕΥΚΟΛΑ...
ΜΑΓΚΑΚΙΑ ΟΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.


[aig]10 Πόντοι για

2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλες σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή