Εφιαλτικό 3ήμερο στον Κ30!

  • Δημιουργός θέματος SacredAngel
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

[jor]
To θέμα αφορα συγκεκριμμενο πλανο που πραγματοποιήθηκε στον κ30. Μεινετε στο θέμα και σχολιάστε πάνω σε αυτό.
[/jor]
 

DeletedUser17325

Αυτοί που θα έπρεπε να πουλάνε μούρη δεν το κάνουν.
Και ποιοί είναι ακριβώς αυτοί; Ελπίζω τουλάχιστον να μην αναφέρεσαι στον κ30 διότι ο Devil inside me ορθά μίλησε για το επίπεδο του κόσμου...

Ο/Η Εl grecο έγραψε:
αλλά οι ποιο πολύ γράφουν αυτά που γράφουν όχι επειδή την έχουν δει κάποιοι αλλά για να κάνουν το χαβαλέ τους και την πλάκα τους , και καταλαβαίνω πως οι ποιο πολλοί εδώ δεν έχουν αίσθηση του χιούμορ αλλά εντάξει δεν σας παρεξηγώ

Δηλαδή για να καταλάβω... Όταν το κάνουν οι δικοί σου παίκτες, κάνουν το χαβαλέ τους και είμαστε εμείς αυτοί που δεν έχουν αίσθηση του χιούμορ...
Όταν το κάνει όμως ο Devil inside me, είναι ένας μέτριος παίκτης που την έχει ψωνίσει και δεν έχει το δικαίωμα να μιλάει..
Οκ... Απλά γελάω.... Είσαι η δικαιοσύνη προσωποποιημένη. Απλά αντί να είσαι τυφλή φοράς παρωπίδες. :doh:
 

Deleted User - 119632

πωωωωω!!! κάθε φορά το ίδιο παραμύθι. Αναφέρομαι σε shade ( σκιαρός ή πονηρός κατα την μετάφραση απο την βαρβαρική) και στον devil inside me ( δαιμονισμένος). Μόνο ο κόσμος που δεν πυξιδιαστίκα τε εσείς είναι ο κόσμος που μαζεύτικε η ελιτ. εεε? και μετά κατηγορείται τον el greco. αν και αντίπαλοι με τον προαναφερόμενο σε αυτό συμφωνώ μαζί τους. Είστε και οι δύο ένα μάτσο νουμπάδες. Πουθενάδες και τίποτα άλλο που από τύχη ίσως μπήκατε σε κάποια φυλή. παίζω απο το 2009 και δεν σας έχω ακούσει πουθενά. άρα πουθενάδες...καλό ε?

Για το αν είναι ποι παίκτες στον κ30 άσχετοι ένα θα πω όπως λέει και ο πάνσοφος ελληνικός λαός: ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα.

λοιπόν αφήστε μας να παίζουμε και καθήστε καναπεδάτοι και απολάυστε.
 

DeletedUser24216

ο Shade μπηκε στην Doom, μετα απο προσωπικη μου προσκληση.
αν εισαι 12 χρονων και θες να γραφεις ως 12 χρονων ειναι δικο σου ζητημα, αλλα ανακριβειες για μελη μου, δεν μ αρεσει να διαβαζω.
αυτα.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
πωωωωω!!! κάθε φορά το ίδιο παραμύθι. Αναφέρομαι σε shade ( σκιαρός ή πονηρός κατα την μετάφραση απο την βαρβαρική) και στον devil inside me ( δαιμονισμένος). Μόνο ο κόσμος που δεν πυξιδιαστίκα τε εσείς είναι ο κόσμος που μαζεύτικε η ελιτ. εεε? και μετά κατηγορείται τον el greco. αν και αντίπαλοι με τον προαναφερόμενο σε αυτό συμφωνώ μαζί τους. Είστε και οι δύο ένα μάτσο νουμπάδες. Πουθενάδες και τίποτα άλλο που από τύχη ίσως μπήκατε σε κάποια φυλή. παίζω απο το 2009 και δεν σας έχω ακούσει πουθενά. άρα πουθενάδες...καλό ε?

Για το αν είναι ποι παίκτες στον κ30 άσχετοι ένα θα πω όπως λέει και ο πάνσοφος ελληνικός λαός: ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα.

λοιπόν αφήστε μας να παίζουμε και καθήστε καναπεδάτοι και απολάυστε.

Τι μιλας εσυ ρε; Σας επερναν οι Nobles 100 χωρια σε πλανα δικα σας στον 22 και φωναζες στο φορουμ "Το ματσακι γυριζει":rolf::rolf::rolf:

Και οκ μπορει ο Devil να σας την σπαει αλλα αυτος ειναι ο σκοπος του, απλα δεν μπορειτε να το καταλαβετε...
 

DeletedUser

Πόσο αλήθεια αυτό που λέει ο Ανέστης.


Τώρα για ποιο λόγο έρχονται πολλοί που σας κράζουν εδώ φίλε Νίκο δεν είναι σε καμία περίπτωση το ότι σας σνομπάρει κανείς.
Απλά!
Σε κλήσεις έχετε πει ότι είστε καλύτεροι από την CxC για παράδειγμα.(Το κάνουμε γαργάρα:grrr:). Μετά ακούω παίχτες σας που έχουν αντέξει για πρώτη φορά σε κόσμο μετά τους πρώτους 2 μήνες ότι είναι η καλύτερη φυλή ever στον gr!(Δυσκολότερη γαργάρα τους καταλαβαίνω γιατί δεν έχουν παίξει και σοβαρά πουθενά.) Μετά από όλα αυτά όμως βγαίνετε στο φόρουμ και παινεύεστε ότι νικάτε κόσμο που παίζετε μόνοι(προσοχή πάντα γιατί υπάρχει μια φυλή που δεν θα πέσει εύκολα και δεν μιλάω για την Y.K κοιτάξτε προς 55 πλευρά) :) Και σαν κερασάκι στην τούρτα έρχεσαι να τους υπερασπιστείς κάτι που δεν θα έπρεπε να κάνεις αλλά να απολογηθείς εκ μέρους τους. Και αυτό γιατί εάν είχατε μπει στον 26,28,29 θα είχατε σκορπίσει...ή μήπως έχω άδικο;

Τελικά από ότι φαίνεται είστε μία ακόμα κακή απομίμηση της CxC και τις κάθε CxC δηλαδή(κακέκτυπο που γράφτηκε και παραπάνω).


--edit--
Κατόπιν δήλωσις που έγινε από τον bill.gr διέγραψα αυτό που είπα για τα κοψίματα αν και μπορώ να πω ότι έτσι άκουσα.(Ότι δηλαδή κόβανε λίγοι και ότι αυτοί είναι παίχτες που παίζουν βασικά σε άλλον κόσμο.)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30692

Θα διαφωνήσω δεν έκοβαν μόνο αυτοί. Για όσα δεν ξέρουμε καλό είναι να μην μιλάμε.
 

DeletedUser33290

άσε μας καλύτερα στον 30 ποιος κόβει τι..δεν νομίζεις;; γιατί έχω αρχίσει να βάζω τα κλάματα σιγά σιγά εδώ πέρα :doh:
 

Deleted User - 119632

Τι μιλας εσυ ρε; Σας επερναν οι Nobles 100 χωρια σε πλανα δικα σας στον 22 και φωναζες στο φορουμ "Το ματσακι γυριζει":rolf::rolf::rolf:

Και οκ μπορει ο Devil να σας την σπαει αλλα αυτος ειναι ο σκοπος του, απλα δεν μπορειτε να το καταλαβετε...

στον 22 χασαμε σον 12 ελεγες εσύ τα ίδια. έτσι πάει. Στον κ6 γύρισε ματς με διαφορά 1000+ χωριών.

όσο για τον devil δεν ξέρω τι σκοπό έχει και δνε με νοιάζει. απλά μίλησα για την ικανότητα του.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
στον 22 χασαμε σον 12 ελεγες εσύ τα ίδια. έτσι πάει. Στον κ6 γύρισε ματς με διαφορά 1000+ χωριών.

όσο για τον devil δεν ξέρω τι σκοπό έχει και δνε με νοιάζει. απλά μίλησα για την ικανότητα του.

Στον 12 δεν επαιξα ποτε, στο 6 οταν επαιζα το φαρμ και το σναιπ θεωρουταν ****,αυτα
 

DeletedUser

Πόσο αλήθεια αυτό που λέει ο Ανέστης.


Τώρα για ποιο λόγο έρχονται πολλοί που σας κράζουν εδώ φίλε Νίκο δεν είναι σε καμία περίπτωση το ότι σας σνομπάρει κανείς.
Απλά!
Σε κλήσεις έχετε πει ότι είστε καλύτεροι από την CxC για παράδειγμα.(Το κάνουμε γαργάρα:grrr:). Μετά ακούω παίχτες σας που έχουν αντέξει για πρώτη φορά σε κόσμο μετά τους πρώτους 2 μήνες ότι είναι η καλύτερη φυλή ever στον gr!(Δυσκολότερη γαργάρα τους καταλαβαίνω γιατί δεν έχουν παίξει και σοβαρά πουθενά.) Μετά από όλα αυτά όμως βγαίνετε στο φόρουμ και παινεύεστε ότι νικάτε κόσμο που παίζετε μόνοι(προσοχή πάντα γιατί υπάρχει μια φυλή που δεν θα πέσει εύκολα και δεν μιλάω για την Y.K κοιτάξτε προς 55 πλευρά) :) Και σαν κερασάκι στην τούρτα έρχεσαι να τους υπερασπιστείς κάτι που δεν θα έπρεπε να κάνεις αλλά να απολογηθείς εκ μέρους τους. Και αυτό γιατί εάν είχατε μπει στον 26,28,29 θα είχατε σκορπίσει...ή μήπως έχω άδικο;

Τελικά από ότι φαίνεται είστε μία ακόμα κακή απομίμηση της CxC και τις κάθε CxC δηλαδή(κακέκτυπο που γράφτηκε και παραπάνω).


--edit--
Κατόπιν δήλωσις που έγινε από τον bill.gr διέγραψα αυτό που είπα για τα κοψίματα αν και μπορώ να πω ότι έτσι άκουσα.(Ότι δηλαδή κόβανε λίγοι και ότι αυτοί είναι παίχτες που παίζουν βασικά σε άλλον κόσμο.)

28 και 29 δεν υπαρχει φυλη που δεν θα κερδιζαμε και για οποιον αμφιβαλλει θα τα πουμε στον 32
για 26 τωρα που λες και για CxC ειναι η καλυτερη φυλη στον ελληνικο σερβερ αλλα στον 26 δειχνει οτι καπου εκει ξεκινησε η κατρακυλα καθως οι μεγαλοι παικτες σταματανε και βαζουν καθε λογης ασχετο μεσα σαν και εσενα πχ
οποτε σου λεω εδω δημοσια πως δεν υπαρχει καμια φυλη στον ελληνικο σερβερ που η sol δεν θα μπορουσε να την παιξει στα ισια
οποιος αμφιβαλλει αντι να μιλαει απλα απο τον καναπε του να μπει στον 32 να μας αποδειξει οτι ειμαστε νουμπαδες
γιατι μεχρι τωρα ολοι ειστε μονο λογια :)
 

DeletedUser

1on Δεν γινεται να συγκρινετετην CxC με την ΣοΛ...Ειναι σαν να συγρινεις Barcelona με την Valencia....Επισης υπαρχουν πολλοι παικτες στη ΣΟΛ οι οποιοι ειναι CxC...

2ον Συμφωνω οτι η ΣΟΛ ειναι πολυ μετρια φυλη...αλλα οντος θα παρει τον κοσμο γιατι δεν υπαρχει κατι καλυτερο....Ειναι θεμα χρονου!

3ον Ο καλυτερος σερβερ του ελληνικου σερβερ ειναι αδιαμφισβητητα ο 26 οπου η CxC κανει παρτυ παλι...και μετα ο 28 που πεφτει πολυ καλο ξυλο!

4ον Το αστειο ειναι σε αυτο το παιχνιδι οτι ολοι λετε πως παιζετε τιμια....Και εχει τα κολπα μεχρι κ η Κουτση Μαρια...Πλεον εχουμε φτασει στο σημειο να προκαλει ο Αφρικανος τον Devil...Για πολλα γελια!! Αλλα θα σας πω και το αλλο οσα κολπα και να παρετε τα σκιλς του παικτη ειναι μοναδικα...ολοι τα εχουν λιγοι ειναι ξεχωριστοι...

Αντε κλειστε τον 30 γιατι ειναι ελαφρως καλυτερος απο τον Κ27!!!
 

DeletedUser24216

Ωραια, τωρα μετα τους παικτες της ΣΟΛ, θα σκανε μυτη στα τοπικς του 30 παικτες απο ΟΥΑΟΥ ΤΕΛΕΙΕΣ ΛΕΜΕ φυλες απο αλλους κοσμους να μας λενε οτι οχι αυτοι ειναι η καλυτερη.


Την βλεπετε αυτην?









dekara.jpg



δεν την δινουμε.
 

DeletedUser

Παιδιά ο τίτλος του ποστ λεει:Εφιαλτικό 3ήμερο στον Κ30.
Αυτό το 3ήμερο δεν έχει περασει έδω και μέρες;Τώρα όλοι είμαστε εκτός θέματος και λέμε τα δικά μας :)
 

DeletedUser

Προς απαντηση στον κυριο panoik

Με το ονομα με το οποιο γραφω τωρα στο φορυμ δεν εχω παιξει σε κανεναν κοσμο και για αυτο λογικα δεν με ξερεις
Αλλα και απο οτι βλεπω εσυ σαν panoik γραφεις στο φορυμ αλλα στους 3 κοσμους που υπογραφεις (ειναι και οι 3 με διαφορετικα ονοματα)
Συνεπως μπορω και εγω να σε αναφερω σαν εναν τυχαρπαστο ΠΟΥΘΕΝΑ.
 

DeletedUser

28 και 29 δεν υπαρχει φυλη που δεν θα κερδιζαμε και για οποιον αμφιβαλλει θα τα πουμε στον 32
για 26 τωρα που λες και για CxC ειναι η καλυτερη φυλη στον ελληνικο σερβερ αλλα στον 26 δειχνει οτι καπου εκει ξεκινησε η κατρακυλα καθως οι μεγαλοι παικτες σταματανε και βαζουν καθε λογης ασχετο μεσα σαν και εσενα πχ
οποτε σου λεω εδω δημοσια πως δεν υπαρχει καμια φυλη στον ελληνικο σερβερ που η sol δεν θα μπορουσε να την παιξει στα ισια
οποιος αμφιβαλλει αντι να μιλαει απλα απο τον καναπε του να μπει στον 32 να μας αποδειξει οτι ειμαστε νουμπαδες
γιατι μεχρι τωρα ολοι ειστε μονο λογια :)


Δεν ασχολούμαι με πληγωμένους πουθενάδες. Η αλήθεια πονάει αγαπητέ φίλε.

Και κάτι ακόμα. Εγώ προς απορία πολλών την πάω την σολ. Ο λόγος είναι ότι την απαρτίζουν άτομα της ηλικίας μου για αυτό και μα αρέσετε πολύ. Εγώ για καλό δικό σας το λέω. Δεν θέλω να κάνετε τα ίδια λάθη με εμένα. Γιατί κάποτε και εγώ με παρέα έμπαινα και κατέληξα να "στρατολογούμε" από την CxC και την κάθε CxC(τελευταία φορά στον 12 έπαιξα με πραγματικούς φίλους για όσους ξέρουν όχι ότι δεν είμαστε παρέα με τους cxc αλλά δεν ήταν μέχρι τον 25 η δικιά μου παρέα).
Για να μην πάθετε τα ίδια και σκορπίσετε κύριε walker έρχομαι και σας μιλάω εδώ πέρα. Βλέπω έχεις ατάκα είστε όλοι λίγο μέτριοι...αυτή δεν είναι δικιά σου ατάκα και δεν θα έπρεπε να την χρησιμοποιείς νομίζω. Απλά είσαι ένας ακόμα χαμένος των φυλετικών. Και το μεγαλύτερος λάθος σου είναι ότι κράζεις κάποιον που είπε να σε ξυπνήσει από τον λήθαργο....γιατί ναι στον στον 28 θα είχες σκορπίσει από όλους εκτός βικινγς και στον 29 θα είχες φάει πυξίδα από την αρχική dnd. Για τον 26 δεν τίθεται θέμα θα είχες φάει πυξίδα και από τους 2 μεγάλους....

Και κάτι για την στρατολόγηση του κάθε άσχετου; Παίζω μέτωπο από την πρώτη μέρα του 26 και είμαι από τους πρώτους ληστές στον καλύτερο ελληνικό σέρβερ. Ίσως να σκεφτείς ποιο σοφά τι θα πεις την άλλη φορά.

Να που ασχολήθηκα τελικά.:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μάγκες δεν ξέρω τι λέτε , εγώ τουλάχιστον προκάλεσα τον Βλάση ανοιχτά και αν δεν θέλει να την αποδεχτεί την πρόκληση στον κ30 ας μπει στον κ32 οργανωμένα και ας μπει και όποια άλλη φυλή θέλει , εμείς και εκεί το παιχνίδι μας θα κάνουμε , δεν υποσχόμαστε κάτι άλλο.

Τώρα από εκεί και πέρα όλοι εσείς που ήρθατε να χαλάσετε το θέμα του κ30 για να υποστηρίξετε πιθανόν κάποια φιλαράκια σας ας μπαίνατε στον κόσμο να μας αποδείξετε το αντίθετο , απλά γελάω και μαζί σας και με το κόμπλεξ σας .
Δεν πρόκειται να χαλάσω άλλο το θέμα συνεχίστε ...
 

DeletedUser

Δυστυχως δεν μπορω να μπω φιλτατε.
17 ( σε 10 μερες δλδη) μπαινω στρατο αρα σε 2-3 χρονια αν υπαρχουν ακομα οι φυλετικες το συζηταμε.

Οσον αφορα τον κ30 δεν χρειαζεται να τα ξαναλεμε.Βασικα ολοι γνωριζουμε οτι οσο περναει ο καιρος οι καινουργιοι κοσμοι που ανοιγουν ειναι ολο και χειροτεροι συγκριτικα με τους παλιους.Εσεις που παιζετε στον 30 λογικο να τον υπερασπιζεστε αλλα πρεπει να δειτε οτι το επιπεδο ειναι χαμηλο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή