Η κάθοδος της SOL

  • Δημιουργός θέματος The.Paranormal
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Συντομα κοντα σας, ωραιο το πλανακι σημερα.
they see me rollin, they hatin.
:axe:


ΥΓ: και μην ξεχνιομαστε, Απόψε SΟlαρουμε
 

DeletedUser18255

καλα τα πηγαν οι ΟΛΟΙ. μεγαλοι παιχτες πολλα χρονια εμπειριας στο χωρο :rolf:
 

DeletedUser

3 φουλ νουκ σε 2 χωρια
απωλειες? = 130 τσεκουρια :hmmm:
μαλιστα :rolf:
 

DeletedUser

Αλαλι ειχες πολλες απωλειες ρε συ...
Εγω ειχα 9 τσεκ και 4 λς :rolf:

Αλλα δν μπορω να πω...παραδεχομαι τα παιδια απο ΟΛΟΥΣ...πραγματικα κανουν πολυ ωραια χωρια.(L)
 

DeletedUser28885

Ωραια, πεσατε σε μποσικους αντιπαλους και περασατε αερα. ΚΑΙ; Να αρχισουμε ολοι τις διαγραφες γιατι δε θα σας φτασουμε ποτε; Αδυνατω πραγματικα να καταλαβω το νοημα εδω περα..
 

DeletedUser30692

Άρα δεν υπήρχε και λόγος δημιουργίας του post ?:oops:
 

DeletedUser17325

Η αξία του ηττημένου δίνει δοξα στον νικητή..
Με τέτοια ποστ μόνοι σας βάζετε τα χεράκια σας και βγάζετε τα ματάκια σας..
Διαβάζοντας κανείς κάτι τέτοιο 3 φουλ νουκ σε 2 χωρια. απωλειες? = 130 τσεκουρια τι περιμένεις να σκεφτεί ;
Πόπο πόσο καλοί είναι εκεί στη Sol... Τι τρομερά πλάνα βγάζουν.... Όχι. Το αντίθετο μάλιστα.
Δίνεις δικαιώματα να σου πουν ότι δεν έχεις κάνει τίποτα στον κόσμο εκτος από το να στελενεις αριστους και να παιρνεις ετοιμα χωρια που σου χαρίζουν...
 

DeletedUser26309

βγηκε ενα αριστο πλανο απεναντι σε κακους αντιπαλους.ενα πλανο που αν ειχε κανει η corr στη cp η το αντιθετο θα της εδινε προβαδισμα μεγαλο για το κλεισιμο της ηπειρου.θα συμφωνησω οτι ισως να μη χρειαζοταν να παρουμε 30 χωρια μαζεμενα μιας και μπορουμε να τα παρουμε ενα-ενα αλλα οπως και να το κανεις 30 τρενα μαζεμενα εναμιση μολις μηνα μετα την εναρξη του κοσμου λιγο δεν ειναι.αλλωστε το εχουμε ξαναπει.για εμας ειναι βαρετος ο κοσμος μεχρι στιγμης.πρωτη θεση εχουμε παντου.ποντους,φυλετικες απωλειες φυλες ηπειρου κλπ κλπ.ας πουμε και μερικες μπουρδες στο φορουμ να παιρναει η ωρα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33145

πραγματικά διαβάζω και δεν ξέρω τι να κάνω
έχω έρθει σε απόγνωση :doh:
να φάω το χοντρό που έχω έτοιμο στα κάρβουνα
η τις κοτομπουκιές που είναι και υγιεινές.

έλεος ρε παιχταράδες τις SOL
35 παίχτες είχαν οι ΟΛΟΙ.
και οι 6 φυγαδεύτηκαν σε εσάς (τυχαίο δεν νομίζω)
''βουλωμένο'' γραμμα διαβάζετε :rolf:

στον υπόλοιπο κόσμο είστε τόσο καλά οργανωμένοι να έχετε από 6 δικούς σας σε κάθε φυλή?
αν ναι τότε πάμε για 31 κερδίσατε....

υγ.: ναι είμαι από τους πικραμένους πυξιδιάριδες.

άντε σαβουρομαζόχτρες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3040

κοιτα εδω....οι παικταραδες ολοι...με τα πρωτα σπαθακια....οι πρωτοι λογαριασμοι μας αλλαξαν μερια!και φυσικα αρχισαν να βαρανε!καθολου τυχαιο!36 ατομα ολα και ολα...και δυο φυλες επεσαν πανω συν τα γατακια που αλλαξαν πλευρα! και βγενετε εδω να πειτε τι?στοχευμενα πηγατε.ξερατε που πηγατε.φροντισαν να σας ενημερωσουν απο πριν!!!σε εμενα γιατι δεν ερχεστε?απλα βαρεσατε τα αδεια!εκει που σας υποδειξαν!σας το ειπα απο την αρχη....οι μεγαλες φυλες ειναι και ταπεινες!βαρανε στα ισια χωρις μηνυματα του τυπου......ποσα χωρια θα χασετε σημερα?και για παραλιες κλπ! και στρατολογησεις πανω στο πλανο!εκτος μερικων εξερεσεων παικτων σας που ξερω και σεβομαι..οι υπολοιποι απλα εισαστε ενα τσιρκο που βρηκε ευκαιριες.τα ιδια εκανε και η sos στον 28 και τωρα δεν υπαρχει....και οποιος καταλαβε καταλαβε!
 

DeletedUser

εσενα δεν σε βαραμε λογο ηθικου ακομα να το καταλαβεις??
ολοι νουμπαδες ειστε δεν υπαρχει καποια φυλη που να αξιζει εστω την περιεργεια μας μεχρι τωρα
οταν βρεθει καποια τετοια ελατε να ξαναμιλησουμε μεχρι τοτε μουγκα γιατι το SOLAρισμα συνεχιζεται γατακια :axe:
 

DeletedUser17325

Αυτό το πράγμα που σε καθε κόσμο αυτοί που λένε, λένε, λένε στην αρχή, όλος τυχαίως είναι εξαφανισμένοι στο τέλος.. :rolf:
 

DeletedUser33145

πάντως αλήθεια εγώ σας παραδέχομαι
είσαστε η μόνη φυλή που στρατολογώντας πίσω ότι μας φυτέψατε
έχετε κερδίσει 253 χωριά χάνοντας μόνο 7

6CETd8w.png


παιχταράδες μου εσείς....
σε άλλο κόσμο θα σας έχω για παράδειγμα
[SPOIL]προς αποφυγή[/SPOIL]

και σας εκλιπαρώ μην χτυπήσετε τον χουζούρι έχει χαμηλό ηθικό
αντίθετα είχαμε κάποιους παίχτες με υψηλό ηθικό αλλά δεν πολεμήσατε μαζί τους
τους επανεντάξατε στις αγκάλες σας...
....τι να πολεμήσετε εκεί?
....έλα τώρα τα δικά σας παιδιά θα χτυπάγατε??

άλλαξα θέμα soryy ναι παίξτε με τους παίχτες με υψηλό ηθικό εκεί δεν είχαμε μείνει?

υγ.:ναι είμαι ένας πικραμένος πυξιδιάρης
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
υγ.: ναι είμαι από τους πικραμένους πυξιδιάριδες.

άντε σαβουρομαζόχτρες

Βασικα ακυρος εισαι:p

noik πολυ γλωσσιτσα βγαζεις και δεν λες ενα βασικο: Τι ωρες μπαινει ο Paranormal;
 

DeletedUser

κοιτα εδω....οι παικταραδες ολοι...με τα πρωτα σπαθακια....οι πρωτοι λογαριασμοι μας αλλαξαν μερια!και φυσικα αρχισαν να βαρανε!καθολου τυχαιο!36 ατομα ολα και ολα...και δυο φυλες επεσαν πανω συν τα γατακια που αλλαξαν πλευρα! και βγενετε εδω να πειτε τι?στοχευμενα πηγατε.ξερατε που πηγατε.φροντισαν να σας ενημερωσουν απο πριν!!!σε εμενα γιατι δεν ερχεστε?απλα βαρεσατε τα αδεια!εκει που σας υποδειξαν!σας το ειπα απο την αρχη....οι μεγαλες φυλες ειναι και ταπεινες!βαρανε στα ισια χωρις μηνυματα του τυπου......ποσα χωρια θα χασετε σημερα?και για παραλιες κλπ! και στρατολογησεις πανω στο πλανο!εκτος μερικων εξερεσεων παικτων σας που ξερω και σεβομαι..οι υπολοιποι απλα εισαστε ενα τσιρκο που βρηκε ευκαιριες.τα ιδια εκανε και η sos στον 28 και τωρα δεν υπαρχει....και οποιος καταλαβε καταλαβε!

Ο κόσμος έχει να υποδείξει πολλά και εμείς έχουμε να επιηδήξουμε ακόμα περισσότερα .
Το παιχνίδι μας το παίζουμε για να το ευχαριστηθούμε αλλά σεβόμαστε και παιδιά που κατέχουν το παιχνίδι αλλά θέλουν να παίξουν για αυτό και τα παίρνουμε μαζί μας .
Εννοείται και ξέρουμε που πήγαμε γιατί πολύ απλά πριν κάνεις ένα πλάνο κάθεσαι και μελετάς ποια χωριά πρέπει να χτυπήσεις , δεν χτυπάς έτσι γιούργια και ότι βρέξει ας κατεβάσει .
Τώρα εγώ προσωπικά πιστεύω ότι ήταν λάθος που ήρθαν εδώ μερικοί και έγραψαν στο φόρουμ γιατί πολύ απλά δεν ήταν και κάτι σημαντικό , βασικά ήταν κάτι αναμενόμενο .
Αν είχατε έστω μια στοιχειώδη οργάνωση δεν θα ήταν έτσι τα πράγματα εδώ καλά καλά δεν έχετε skyperoom .
Και μάλιστα ένας από το συμβούλιο σας ανακάλυψε μόλις εχθές πως οι EL είναι ακαδημία μας και βαράμε μαζί .
Και μετά από όλο αυτό το μπάχαλο που κυριαρχεί στην φυλή σας περιμένεις μέλη σας να είναι ευχαριστημένα και να κάθονται να χάνουν τον χρόνο τους μαζί σας , και να πεις ότι είστε και παρέα να πω εντάξει αλλά ρε φιλαράκι δεν έχεις ακούσει καλά καλά την φωνούλα τους .

έλεος ρε παιχταράδες τις SOL
35 παίχτες είχαν οι ΟΛΟΙ.
και οι 6 φυγαδεύτηκαν σε εσάς (τυχαίο δεν νομίζω)
''βουλωμένο'' γραμμα διαβάζετε :rolf:

στον υπόλοιπο κόσμο είστε τόσο καλά οργανωμένοι να έχετε από 6 δικούς σας σε κάθε φυλή?
αν ναι τότε πάμε για 31 κερδίσατε....
άντε σαβουρομαζόχτρες

Φυγαδεύτηκαν ? τα παιδιά θέλουν να παίξουν και εγώ οφείλω να τους δώσω μια ευκαιρία να έρθουν σε μια φυλή που έχει οργάνωση .
Και σαφώς πως οι παίκτες που ήρθαν δεν ήταν μαζί μας εξ αρχής .
Τώρα για το ποιοι είναι σαβουρομαζόχτρες άστο να το γνωρίζω καλύτερα γιατί τα 3/4 της φυλής σας μου έχουν ζητήσει να στρατολογηθούν και τους έχω ρίξει πιστόλι (γιατί είμαι και γνωστός πιστολέρο).
Ότι απορρίπτουμε το προσθέτεται στο δυναμικό σας .
άντε λοιπόν στον 31.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33145

Βασικα ακυρος εισαι:p

noik πολυ γλωσσιτσα βγαζεις και δεν λες ενα βασικο: Τι ωρες μπαινει ο Paranormal;

και αυτόν σε εμάς τον έχουμε μαζέψει?
κάτσε να δω,
τώρα με έβαλες στην πρίζα...

τι ώρα μπαίνει εσύ που έχεις μάθει και ξέρεις???

Φυγαδεύτηκαν ? τα παιδιά θέλουν να παίξουν και εγώ οφείλω να τους δώσω μια ευκαιρία να έρθουν σε μια φυλή που έχει οργάνωση .
Και σαφώς πως οι παίκτες που ήρθαν δεν ήταν μαζί μας εξ αρχής .
Τώρα για το ποιοι είναι σαβουρομαζόχτρες άστο να το γνωρίζω καλύτερα γιατί τα 3/4 της φυλής σας μου έχουν ζητήσει να στρατολογηθούν και τους έχω ρίξει πιστόλι (γιατί είμαι και γνωστός πιστολέρο).
Ότι απορρίπτουμε το προσθέτεται στο δυναμικό σας .
άντε λοιπόν στον 31.

συγχώρεσε με για το συντακτικό μου λάθος με έπιασες
ποιο κάτω το διόρθωσα
επανεντάχτηκαν είπα μετά...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

συγχώρεσε με για το συντακτικό μου λάθος με έπιασες
ποιο κάτω το διόρθωσα
επανεντάχτηκαν είπα μετά...

Για να επανενταχθούν πρέπει να ήταν μαζί μας από την αρχή δηλαδή να είχαν ενταχθεί να έφυγαν και τώρα να επανεντάχθηκαν
οπότε μάλλον λάθος ορολογία χρησιμοποίησες πάλι .
έλα με την τρίτη θα το βρεις . . .
 

DeletedUser33145

Για να επανενταχθούν πρέπει να ήταν μαζί μας από την αρχή δηλαδή να είχαν ενταχθεί να έφυγαν και τώρα να επανεντάχθηκαν
οπότε μάλλον λάθος ορολογία χρησιμοποίησες πάλι .
έλα με την τρίτη θα το βρεις . . .

ξέρεις και ξέρω ότι με την δεύτερη το πέτυχα :mad:

απλά επανεντάχτηκαν σε εσάς χωρίς να έχουν περάσει πρώτα από εσάς σε αυτόν τον κόσμο,
καταλαμβανόμαστε πιστεύω,
σε θεωρώ έξυπνο άνθρωπο αλλά θα το επαληθεύσεις αν δεν υποτιμήσεις και εσυ την νοημοσύνη μου....

παρ όλα αυτά πολεμικό παιχνίδι παίζουμε...
στον έρωτα και τον πόλεμο όλα επιτρέποντα...

καλή πορεία και καλή συνέχεια να έχετε
και ας κερδίσει ο καλύτερος!!!

υγ.:ναι είμαι ένας πονεμένος πυξιδιάρης
 

DeletedUser26309

να ξερετε παιδια οσα μελη στρατολογησουμε στο μελλον ειναι κατασκοποι φυτεμενοι απο την αρχη του κοσμου και στις 4 ηπειρους.αλλωστε ποιος θα πιστευε οτι καποιος θελει να παιξει σε μια φυλη που εχει οργανωση,μελλον και προσδοκιες για τον κοσμο και οχι σε μια φυλη που παιζει για οσο αντεξει και δε ξερει που της παν τα 4.κανεις βεβαια
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή