Προβλέψεις κόσμου

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33149

Ναι μωρέ Da vinci δεν θα είμαι περιμένω να με πας πυξίδα πάντως ^^
 

DeletedUser33149

εσύ πάντως είσαι το ΠΟΙΟ ΨΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ :)
 

DeletedUser30692

Ρε συ Γιώργο εσύ γιατί τσούχτηκες τόσο ?

Να θυμηθούμε και κάτι ακόμη...μιας και μιλάμε για παραμονή στον κόσμο....Εσύ δεν ήταν που εχασες τα lc σου στην αρχή και τα παράτησες ?
:doh:
 

DeletedUser33149

Πω πω ρε φιλε αμα δεν ξες γιατι μιλας μου λες? Γιατι? δεν εχασα κανενα στρατο και δεν εφαγα μπαν σαν μερικους!
Διαγραφή πάτησα για να παίξω σε άλλο λογαριασμό γιατί μόνος δεν μπορούσα!


- - - Eνημερώθηκε - - -

Το ενδεχομενο να σταματησε να αναπτυσσεται για να βγαζει στρατο δεν;
Είναι και αυτό ανέστη αλλά που να κόβει το μυαλό του παιδιού!
 

DeletedUser30692

Εγώ άλλα άκουσα...Όμως ρε παιδιά αν δεν είναι αλήθεια γιατί ζωρίζεστε τόσο ?

Ανέστη ρε συ κάνε μια ακόμη ακαδημία και για εμένα οκ ?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εγώ άλλα άκουσα...Όμως ρε παιδιά αν δεν είναι αλήθεια γιατί ζωρίζεστε τόσο ?

Ανέστη ρε συ κάνε μια ακόμη ακαδημία και για εμένα οκ ?

Θα την ονομασω Goten και θα μπαινουν οσοι δεν εχουν ιδεα απο troll:)...
 

DeletedUser30692

Τιμή μου που θα φτιάξεις τέτοια φυλή και θα την διοικείς για εμένα...μιας και η αλήθεια είναι ότι ούτε εσύ έχεις ιδέα από τρολλ...


btw όταν κάνουμε στρατό ανεβάζουμε αγρόκτημα συνήθως αλλά με 25άρι που να τα ξες αυτά :p
 

DeletedUser33149

Εγώ άλλα άκουσα...Όμως ρε παιδιά αν δεν είναι αλήθεια γιατί ζωρίζεστε τόσο ?

Ανέστη ρε συ κάνε μια ακόμη ακαδημία και για εμένα οκ ?
Τι να ακούσεις ρε φίλε τι?χαχαχαχαχαχα έλα κάνε λίγο τον Προ ακόμα αφού χέρεσαι όταν τον κάνεις :) κάνε το παιχνίδι σου να κάνουμε το δικό μας :):doh:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Τιμή μου που θα φτιάξεις τέτοια φυλή και θα την διοικείς για εμένα...μιας και η αλήθεια είναι ότι ούτε εσύ έχεις ιδέα από τρολλ...


btw όταν κάνουμε στρατό ανεβάζουμε αγρόκτημα συνήθως αλλά με 25άρι που να τα ξες αυτά :p

με 25αρι θα σε νομπλαρω νουμπακο μου που το παιζεις και καποιος χαχαχαχαχα.Απλα λιγο προσοχη μην περνεται επιτηρησεις απο αλλες φυλες και μυραζεται σε καθε παικτη της φυλης να δει τι εχει !
 

DeletedUser30692

ξαναλέω σε παρακαλώ πολύ. Πες μου ακριβώς που έχω πει οτι είμαι προ...να ζητήσω συγγνώμη , αλλά συνεχίζεις να μην λες...Έχω πει οτι ειμαι καλύτερος ή κατι τέτοιο ? Αν ναι που ?

Πωπωπω ζόρι που έπεσε...
 

DeletedUser33149

ξαναλέω σε παρακαλώ πολύ. Πες μου ακριβώς που έχω πει οτι είμαι προ...να ζητήσω συγγνώμη , αλλά συνεχίζεις να μην λες...Έχω πει οτι ειμαι καλύτερος ή κατι τέτοιο ? Αν ναι που ?

Πωπωπω ζόρι που έπεσε...
Τι ζόρι να πέσε ρε φίλε χαχαχα μην με κανεις και γελαω.ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ :ban::ban::ban:
 

DeletedUser30692

χ0α0χχ00χα0χααχ0αχ0χ0;0αχ Να σαι καλά ρε ....απο τις 11.00 το πρωι έχω ρίξει ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ. :D

Και για να μιλάμε σοβαρά λίγο...Σεβασμό έχει κάποιος όταν το δείχνει....

Πες κάτι αξιόλογο και θα το σεβαστώ...
Προς το παρών έχεις 0/100 post. see ya :D
 

DeletedUser32794

παιδιά εχετε παρεκλίνει απο το αρχικό θεμα εκατονταδες μοιρες.Παρακαλω να επανελθετε.

Με εκτιμηση και παντα φιλικα.
 

DeletedUser33006

Γιωργο μονο λογια εισαι....Ολο λες παιζουμε παρανομα και αλλες 1002 ****μαρες....Αν οντως παιζαμε παρανομα δν θα ειμασταν ακομα εδω...Με την ελπιδα να μας ριξεις μπαν θα μεινεις....

Καλες μαχες να εχουμε.....Δεν θα ξανα ασχοληθω...
Αν θες τπτ μιλαμε σκαιπ...


Καλες μαχε
 

DeletedUser

Τι ζόρι να πέσε ρε φίλε χαχαχα μην με κανεις και γελαω.ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ :ban::ban::ban:

το εφαγα τελικα....
ευχομαι να χαρεις αυτες τις 6 μερες μεχρι να γυρισω
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή