Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλά Λεωνίδα αυτό που σε χαρακτηρίζει πιστεύω είναι η παρατηρητικότητα σου , δηλαδή τα παιδιά είναι στην ήπειρο σου και εγώ έχω δει εδώ και 4 μέρες ότι η SoA έκανε ένα ξεσκαρτάρισμα και έγινε Phoenix που εγώ είμαι σε άλλη ήπειρο .
Πιστεύω θα πας πολύ μπροστά .

Επειδη εισαι τοσο παρατηρητικος υπηρχαν 2 SoA στο χαρτη. Η μια εγινε Phx και η αλλη δεν ξερουμε καν που υπαρχει. Αρα ΝΑΙ διαλυθηκε κατα καποιο τροπο η SoA. Εκτος αν σουταρε οποιον δεν τις εκανε πριν τη ληξη της προστασιας.
 

DeletedUser32487

Η απλος επειδη τοσο εξυπνος εισαι που δε καταλαβες πως η μια ηταν ακαδημια και η αλλη μητρικη και εκαναν ξεσκαρταρισμα και,εγιναν μια φυλη... Τοσο εξυπνος..
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Η απλος επειδη τοσο εξυπνος εισαι που δε καταλαβες πως η μια ηταν ακαδημια και η αλλη μητρικη και εκαναν ξεσκαρταρισμα και,εγιναν μια φυλη... Τοσο εξυπνος..

Οταν απο 2 φυλες με 70 ατομα γινονται 1 με 35 τοτε ναι εχει διαλυθει. Ελεεινος εισαι. Θα βγει ενας pugo2012 να μας την πει κιολας. Aσε μας ρε *Captain*
 

DeletedUser6091

Οταν απο 2 φυλες με 70 ατομα γινονται 1 με 35 τοτε ναι εχει διαλυθει. Ελεεινος εισαι. Θα βγει ενας pugo2012 να μας την πει κιολας. Aσε μας ρε *Captain*

[mad]Για πρόσεξε τον τρόπο που εκφράζεσαι εσύ σε παρακαλώ πολύ. Οι χαρακτηρισμοί να λείπουν από εδώ μέσα. Άντε μπράβο. [/mad]
 

DeletedUser32487

τελωσ παντων η SoA διαλυθηκε εχεις δικαιο, την διαλυσαν και στο πολεμο δεν ειναι απειλη για κανεναν ασχετοι ειναι. Συμφωνουμε
 

DeletedUser

Οταν απο 2 φυλες με 70 ατομα γινονται 1 με 35 τοτε ναι εχει διαλυθει. Ελεεινος εισαι. Θα βγει ενας pugo2012 να μας την πει κιολας. Aσε μας ρε *Captain*

Μάλλον δεν ξέρετε και πολλά .
Η SoA είχε αρκετή σαβούρα μέσα . Δηλαδή το ότι από 2 φυλές με 70 άτομα έμειναν οι 35 καλύτεροι και συνεχίζουν με άλλο όνομα εσύ το λες διάλυση φυλής ? Μάλλον δεν θα ξέρεις και πολλά . Εγώ πάντως το λέω ξεσκαρτάρισμα .
Διάλυση λες των ΛΕΩΝ που από 6 φυλές έμεινε 1 και όχι με τους καλύτερους .
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μάλλον δεν ξέρετε και πολλά .
Η SoA είχε αρκετή σαβούρα μέσα . Δηλαδή το ότι από 2 φυλές με 70 άτομα έμειναν οι 35 καλύτεροι και συνεχίζουν με άλλο όνομα εσύ το λες διάλυση φυλής ? Μάλλον δεν θα ξέρεις και πολλά . Εγώ πάντως το λέω ξεσκαρτάρισμα .
Διάλυση λες των ΛΕΩΝ που από 6 φυλές έμεινε 1 και όχι με τους καλύτερους .

Οχι φιλε. Ο pugo οταν δημιουργηθηκε η SoA ελεγε οτι ειναι τρομερα πολυ καλη φυλη κλπ κλπ
Για την ΛΕΩΝ τι να πει κανεις; Πολλες ακαδημιες, μετριος αρχηγος, λογικο να ναι εκει που ειναι.
Παντως η 44 δεν φαινεται και τρομερη ηπειρος:p
 

DeletedUser29156

θα απαντησω στον με 8 λογαριασμους στο εξωτερικο φορουμ και 38 στο παιχνιδι ,

οτι οταν μιλας για SoA , μιλας για τη φυλη που μπηκε με αυτο το ονομα και που και ενα παιδι 2 χρονων κατλαβενει οτι διαλυθηκε. Ξεσκαρταρησμα δεν υπαρχει καθως οταν διαλυθηκε , οι φυλες που προεκυψαν ηταν περιπου ισοδυναμες, οποτε για δικους τους λογους διαλυθηκαν και δε ξερω κατα ποσο ισχυει η καθε πλευρα εψαχνε συμμαχους για να χτυπισει την αλλη ........

το οτι ενωθηκαν οι μεν με nazgul και την τσικνοπεμπτη , το μονο που εφερε ως αποτελεσμα ειναι περισσοτερες φαρμες για ολους στην υπειρο .......

και απο ποτε ρε .... δε θυμαμαι και το ονομα σου , με εχεις μπερδεψει με τα τοσα ακ που παιζεις ταυτοχρονως , εμαθες ΕΣΥ να διαβαζεις χαρτες ?

εχουμε να ακουσουμε πολλα ακομη ....... κανατε μια φυλη που η Ο.Δ επρπε να την ειχε διαγραψει απο την 2η μερα που πηραν φωτια τα botakia ......αλλα μην ανισυχεις , ενας ενας θα τα φατε τα ban , δε γλειτωνετε

SOL 100 % επιτυχια στα botakia .......

επισης να σου θυμισω , επειδη εχεις μια ταση στο να παραβιαζεις κανονισμους , οτι εχουμε ηδη πει πως η αναφορα του μικρου ονοματος απαγορευεται και ειναι δημοσιευση προσωπικων δεδομενων. Ακομη και αν την επετρεπα σε καποιον φιλο, εσυ δεν ανοικεις σ αυτη τη κατηγορια , σορρυ δε κανω φιλους αυτους που κατακλεβουν στο παιχνιδι και ειναι απο τους πρωταγωνιστες σε καθε τι που το χαλαει και διωχνει κοσμο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32487

τωρα ολα αυτο σε ποιον ηταν;
και επισης που λες πως ξερεις για την SoA τι εγινε και πως πηγαν Nazgul και ξερωγω τι νομιζεις, οπως θες παρτω. Εγω απλος σου λεω πως δεν εχεις ιδεα τι γινετε.
 

DeletedUser29156

καλα τωρα ειδα ποιος εισαι εσυ ..........

χαχαχαχα, ελα ρε και σε ειχα παρει στα σοβαρα τοση ωρα......
 

DeletedUser

Το πόσο κομπλεξικός είσαι Λεωνίδα το ξέρουν και οι πέτρες για αυτό και οι ποιο πολλοί πλέον δεν σε παίρνουν στα σοβαρά .
Αυτό το καταλαβαίνει κάποιος και όταν βλέπει το profile της φυλής σου .
Θα φαμε μπισκοτα κατω απο τον ηλιο ....

Τώρα όσο για τα ****άκια και τα banάκια που λες ξέρεις πολύ καλά είναι δημιουργίες του κομπλεξισμού σου .
ακούς εκεί έπρεπε η ΟΔ να μας διαγράψει από την πρώτη μέρα .
Πάρτο χαμπάρι δεν τρώμε μπαν διότι δεν παίζουμε παράνομα . Τώρα όσο για την φυλή σου δεν έχω να πω και πολλά μιας και αυτοί που σε ακολουθούν είναι πλέον πολλοί λίγοι . Σας δίνω το πολύ 1 μήνα διορία .
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Πάρτο χαμπάρι δεν τρώμε μπαν διότι δεν παίζουμε παράνομα . Τώρα όσο για την φυλή σου δεν έχω να πω και πολλά μιας και αυτοί που σε ακολουθούν είναι πλέον πολλοί λίγοι . Σας δίνω το πολύ 1 μήνα διορία .

Εδω ο αλλος εφαγε μπαν στην πρωτη βδομαδα για 3-4 acc σε εσας. Εκτος αν το μπαν ηταν αδικο Ο 1 μηνας παλι θεωρω οτι ειναι πολυς. Για λιγο μπηκαμε, και ετσι επειδη λετε πολλα δεν μπηκαμε premade κλπ κλπ οπως αλλοι(δεν μιλαω μονο για τον ηλιο), και οσο θελουμε θα κατσουμε. Εσυ παλι το Σεπτεμβρη θα θυμηθεις οτι εισαι φοιτητης(μακαρι, καλη επιτυχια) και θα πεις θελω να αφοσιωθω στο Πανεπιστημιο.
Αλήθεια ο Δενδροποταμος ειναι ακαδημια σας;:cop:
 

DeletedUser29156

κατ αρχας ως τι μιλας ?
τι ακριβως εισαι ?

εισαι σιγουρος οτι ξερεις για ποιον απο τους λογαριασμους σου απαντας ? μηπως εχεις μπερδευτει ?

να εχω κομπλεξ , εγω απεναντι σου απο που προκυπτει ? απο το οτι ολοκληρη η παρουσια σου αθροισμα ειναι ενας μετριος κοσμος για εμενα ?

απο το οτι ακομη και στον speed τη φυλη σου με τα botakia, τη φυλη σου που εσπασε ΣΕ σε 7ημερο speed .... 4 τα ξημερωματα .... την κερδισα με τη φυλη μου ? ποτε εκανες ΕΣΥ κατι που κερδισε οτιδηποτε , για να εχω κομπλεξ απεναντι σου ?

καποιες καταχρησεις σου εχουν καψει τον λιγοστο σου εγκεφαλο, ελπιζω να ειναι μονο η καταχρηση του υπολογιστη και οχι κατι περισσοτερο.

Αυτη η καραμελα για το ποιος με παιρνει σοβαρα και ποιος οχι , ειναι στο στομα το δικο σου, της παρεας των παρανομων accounts που κατευθυνεις και της παρεας της OUT, που ειναι η φυλη ντροπη του παιχνιδιου. Αυτη η καραμελιτσα λοιπον αναπαραγεται μονο απο κλεφτες σαν και εσενα , που ακομη και με προδοσιες συμμαχων, με σπασιμο ΣΕ 4 τα ξημερωματα, με πολλαπλα accounts, με botakia για οτιδηποτε .... με με με ........ και παλι ΠΟΤΕ δεν εχουν καταφερει να κερδισουν , αλλα επι της ουσιας ποτε δεν εχουν καταφερει και μια αξιολογη παρουσια σε καποιον κοσμο........
δειξε μας καποιον απο τους παρανομους λογαριασμους σου , που εκανε εστω μια αξιολογη πορεια σε ενα κοσμο , εστω και χαλια κοσμο .... δειξε μας κατι ....... εναν κοσμο ρε παιδι μου , δε ζηταω πολλα ....... ΕΝΑΝ !

σου δινω μερικες μερες , μεχρι να το καταξεφτηλησετε στα botaki , και να πεσουν τα ban , βροχηηηηηηηηη.


Υ.Γ. δυσκολευεσαι να διαβασεις ελληνικα ? Ποσο πιο ξεκαθαρο να στο κανω οτι απαγορευεται να αναφερεις το ονομα μου ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

κατ αρχας ως τι μιλας ?
τι ακριβως εισαι ?

εισαι σιγουρος οτι ξερεις για ποιον απο τους λογαριασμους σου απαντας ? μηπως εχεις μπερδευτει ?

να εχω κομπλεξ , εγω απεναντι σου απο που προκυπτει ? απο το οτι ολοκληρη η παρουσια σου αθροισμα ειναι ενας μετριος κοσμος για εμενα ?

απο το οτι ακομη και στον speed τη φυλη σου με τα botakia, τη φυλη σου που εσπασε ΣΕ σε 7ημερο speed .... 4 τα ξημερωματα .... την κερδισα με τη φυλη μου ? ποτε εκανες ΕΣΥ κατι που κερδισε οτιδηποτε , για να εχω κομπλεξ απεναντι σου ?

καποιες καταχρησεις σου εχουν καψει τον λιγοστο σου εγκεφαλο, ελπιζω να ειναι μονο η καταχρηση του υπολογιστη και οχι κατι περισσοτερο.

Αυτη η καραμελα για το ποιος με παιρνει σοβαρα και ποιος οχι , ειναι στο στομα το δικο σου, της παρεας των παρανομων accounts που κατευθυνεις και της παρεας της OUT, που ειναι η φυλη ντροπη του παιχνιδιου. Αυτη η καραμελιτσα λοιπον αναπαραγεται μονο απο κλεφτες σαν και εσενα , που ακομη και με προδοσιες συμμαχων, με σπασιμο ΣΕ 4 τα ξημερωματα, με πολλαπλα accounts, με botakia για οτιδηποτε .... με με με ........ και παλι ΠΟΤΕ δεν εχουν καταφερει να κερδισουν , αλλα επι της ουσιας ποτε δεν εχουν καταφερει και μια αξιολογη παρουσια σε καποιον κοσμο........
δειξε μας καποιον απο τους παρανομους λογαριασμους σου , που εκανε εστω μια αξιολογη πορεια σε ενα κοσμο , εστω και χαλια κοσμο .... δειξε μας κατι ....... εναν κοσμο ρε παιδι μου , δε ζηταω πολλα ....... ΕΝΑΝ !

σου δινω μερικες μερες , μεχρι να το καταξεφτηλησετε στα botaki , και να πεσουν τα ban , βροχηηηηηηηηη.


Υ.Γ. δυσκολευεσαι να διαβασεις ελληνικα ? Ποσο πιο ξεκαθαρο να στο κανω οτι απαγορευεται να αναφερεις το ονομα μου ?

αληθεια δεν καταλαβαινω γιατι ολη αυτη η επιθεση....ισως επειδη ειμαι καινοργιος στο εξωτερικο και εχω χασει επεισοδια
τελοςπαντων νομιζω οτι κανεις λαθος σε πολλα λεωνιδα (σορρυ αν δεν θες να λεω ουτε εγω το ονομα σου)
δες τους παικτες που απαρτιζουν τη φυλη μας εναν εναν ξεχωριστα και θα καταλαβεις την πορεια τους

τελος, νομιζω οτι ολη αυτη η κοντρα δεν εχει κανενα νοημα πριν ακομα καλα καλα αρχισει ο κοσμος γιατι οι περισσοτεροι ξερουν οτι παντα ο καλυτερος δεχεται την περισσοτερη κριτικη και βγαζουν τα συμπερασματα τους
 

DeletedUser29156

σαφως δεν εννοω εσενα, δεν εννοω λογαριασμους παλιους που εχετε στη φυλη σας, αλλα τη πιτσιρικαρια του .... δε θυμαμαι το ονομα του , εχω μπερδευτει απο τα 500 accounts που διατηρει ...... που παιζει παρανομα.

κ28 αν εμενες λιγο ακομη θα εβλεπες τα βλασταρια του να τρωνε ban για botaki (νομιζω ηταν ο μεγαλυτερος λογαριασμος τη AJE) , προλαβες ομως να τον δεις να στρατολογει kouvatsous

ε εμεις εχουμε προλαβει να τον δουμε εδω και αρκετους κοσμους , και εχω καθε δικαιωμα να μιλαω για τον απλουστατο λογο οτι τον εφτυσα στον κ30 , που οπως σε καθε κοσμο , ετσι και σ αυτον ηθελε να μπω σ εσας ....... εγω ομως εχω παρει την αποφαση μου οτι με οσους αντιπροσωπευουν τη λερα του παιχνιδιου , δεν θα εχω παρε δωσε


Μην ξεχασω, επειδη ειπες να κοιταξω τη φυλη , μην ξεχασω να αναφερθω στον TAKIS80 , που στον κ24 προδωσε με τα ψυχοπαιδια του τη φυλη , και ενω ημασταν 3000 χωρια μπροστα, χαρισαν τα μυστικα στον εχθρο και χασαμε κοσμο που μπορουσαμε να κερδισουμε.....
 

DeletedUser

κοιτα εγω γνωρισα πριν λιγο καιρο το νικο και μεχρι τωρα μου εχει φερθει αψογα και δειχνει πως ειναι και πολυ καλος αρχηγος
τωρα για τη μεταξυ σας κοντρα δεν μπορω να εκφερω γνωμη γιατι δεν γνωριζω τι εχει προηγηθει

τελος, σε ολες τις φυλες υπαρχουν παικτες που συμπαθω και αλλοι που δεν τους παω και τοσο, ειναι πολυ σπανιο να βρεις μια φυλη που να εχει μονο φιλαρακια

για την ΣΟΛ αυτο που μπορω να πω με σιγουρια ειναι οτι εχει καποιους παρα πολυ καλους παικτες που γνωριζω απο αλλους κοσμους αλλα και μερικους που δεν εχει τυχει να παιξω μαζι τους αλλη φορα

το αποτελεσμα θα το δουμε στην πορεια του κοσμου
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
κατ αρχας ως τι μιλας ?
τι ακριβως εισαι ?

εισαι σιγουρος οτι ξερεις για ποιον απο τους λογαριασμους σου απαντας ? μηπως εχεις μπερδευτει ?

να εχω κομπλεξ , εγω απεναντι σου απο που προκυπτει ? απο το οτι ολοκληρη η παρουσια σου αθροισμα ειναι ενας μετριος κοσμος για εμενα ?

απο το οτι ακομη και στον speed τη φυλη σου με τα botakia, τη φυλη σου που εσπασε ΣΕ σε 7ημερο speed .... 4 τα ξημερωματα .... την κερδισα με τη φυλη μου ? ποτε εκανες ΕΣΥ κατι που κερδισε οτιδηποτε , για να εχω κομπλεξ απεναντι σου ?

καποιες καταχρησεις σου εχουν καψει τον λιγοστο σου εγκεφαλο, ελπιζω να ειναι μονο η καταχρηση του υπολογιστη και οχι κατι περισσοτερο.

Αυτη η καραμελα για το ποιος με παιρνει σοβαρα και ποιος οχι , ειναι στο στομα το δικο σου, της παρεας των παρανομων accounts που κατευθυνεις και της παρεας της OUT, που ειναι η φυλη ντροπη του παιχνιδιου. Αυτη η καραμελιτσα λοιπον αναπαραγεται μονο απο κλεφτες σαν και εσενα , που ακομη και με προδοσιες συμμαχων, με σπασιμο ΣΕ 4 τα ξημερωματα, με πολλαπλα accounts, με botakia για οτιδηποτε .... με με με ........ και παλι ΠΟΤΕ δεν εχουν καταφερει να κερδισουν , αλλα επι της ουσιας ποτε δεν εχουν καταφερει και μια αξιολογη παρουσια σε καποιον κοσμο........
δειξε μας καποιον απο τους παρανομους λογαριασμους σου , που εκανε εστω μια αξιολογη πορεια σε ενα κοσμο , εστω και χαλια κοσμο .... δειξε μας κατι ....... εναν κοσμο ρε παιδι μου , δε ζηταω πολλα ....... ΕΝΑΝ !

σου δινω μερικες μερες , μεχρι να το καταξεφτηλησετε στα botaki , και να πεσουν τα ban , βροχηηηηηηηηη.


Υ.Γ. δυσκολευεσαι να διαβασεις ελληνικα ? Ποσο πιο ξεκαθαρο να στο κανω οτι απαγορευεται να αναφερεις το ονομα μου ?

βρες ζωη . κλεινεις τα 50 σε λιγο καιρο και εισαι πουθενας και στη ζωη σου και στο παιχνιδι. μονος σου το παραδεχτηκες οτι εχει πιτσιρικαρια , εσυ λοιπον για ποιο λογο ασχολεισαι ?
και αν εχεις στοιχεια για αυτα που του προσαπτεις του παιδιου κανε αιτηση υποστηριξης . :)
 

DeletedUser32677

μας είπατε ηλικία, μας είπατε όνομα, σε λίγο θα μας πείτε και που μένει.. έλεος..:doh:
 

DeletedUser

Λοιπόν για να τελειώσει το παραμυθάκι , επειδή με δυσφημείς χωρίς να ξέρεις και χωρίς να έχεις στοιχεία .
όποιος κόβει τρένα για εσένα σημαίνει ότι παίζει με ****άκια ? Επειδή δηλαδή εσύ δεν ξέρεις .
Επειδή δεν μπόρεσες να μου πάρεις ούτε ένα χωριό όταν τα είχα όλα επιθετικά και για να μου πάρεις έφερες και άλλους να με χτυπάνε μαζί σου?
Μάλλον σε έχω πικράνει πολύ .
Λοιπόν δεν σου δίνω το δικαίωμα να λες για ****άκια για εμένα και για την φυλή μου
Κάνε μου αίτηση και αν φάω μπαν βγες στο φόρουμ και κάνε με ρεζίλι αλλά μέχρι τότε δεν μπορείς να λες τίποτα .
Αλλά σε 2 μήνες πάλι εδώ θα είμαστε και θα λες τα ίδια . Να δω τι δικαιολογία θα βρεις όταν θα δεις ότι δεν θα πέσει στην φυλή μας ούτε 1 μπαν για παράνομο ****άκι .
 
Κορυφή