Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32487

@alexpol7
Τεςπα, Ακομα και εσυ εισαι φαμρα!
Πολλα ονειρα βλεπεις...
 

DeletedUser29156

Ωραια μερα σημερα, μπολικο ψωμι στο θεματακι μας ,

εχω να απαντησω σε κοσμο και κοσμακι ....... αυτο για εμενα ειναι γιορτη !

ξεκινω......

1.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - ΨΥΧΟΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΠΡΟΔΟΤΗ TAKIS80

ΕΙΠΕ .....


[SPOIL]Δεν σε παρεξηγω
Καλοκαιρι ηρθε,αρχισες και τις μπυριτσες σου και λαλαλαλαλαλαλα..
Στον κ24 ειμασταν μπροστα 3000 χωρια και υπηρχε πιθανοτητα να κλεισουμε εμεις σαν ΑΛΚΑΤΡΑΖ τον κοσμο?
και δωσαμε τα μυστικα στην dnd ενω υπηρχε περιπτωση να κλεισουμε εμεις τον κοσμο?
ας βγει ενας απο dnd να πει τα πραματα οπως ειναι γιατι ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ξεχναει ευκολα
μας θεωρει η ηλιθιους η εσυ εισουν στην κοσμαρα σου
μαλλον το 2ο οπως ΠΑΝΤΑ
βγαινεις και κραζεις τον καθενα στο εξωτερικο λες και εισαι ο καλυτερος σε ολα
ΜΠΡΑΒΟ ΕΙΣΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ
ονοματα οπως τον Τακη πρεπει να πλενεις το στομα σου με μπεταντιν και μετα να μιλας για αυτους
κατα τα αλλα ψαχνουμε το γιατι παιχτες παλαιοι/καινουργιοι απεχουν απο το εξωτερικο φορουμ[/SPOIL]

Ας δουμε ποιος ειναι αυτος που μιλαει για να καταλαβουμε τι αξια εχουν τα λογια του .....

Η παρουσια του στις φυλετικες και στον κ24 ειναι η εξης συγκλονιστικη ....

http://prntscr.com/3uyzee

ας δουμε και τον αλλο λογαριασμο που επαιξε κ24 ......

http://prntscr.com/3uyzk7

για τα δικα του δεδομενα (βεβαια ως co-αγροτης) ηταν τεραστιο ρεκορ, αλλα για τη φυλη και το κοσμο ουτε μετριος .....

Εγω παλι που ημουν στη κοσμαρα μου .....

http://prntscr.com/3uyzwu

οκ , γελασαμε μαζι σου αρκετα ......

2. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - ΨΥΧΟΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΠΡΟΔΟΤΗ TAKIS80

asa1, Εκτελεστης, TAkis80 κλπ , πατησαν διαγραφη ολοι μαζι εχωντας τα μυστικα αδεια διπλα στους dnd ....... Υπαρχει καποιος που επαιζε κ24 και δε το ξερει αυτο ?
Γιατι πατησαν ολοι αυτοι διαγραφη ? Α ναι ! γιατι ολη η φυλη το μονο που επρπε να κανει ηταν να βγαζει αμυνες για την κλικα αυτη ........
Κατσε σε λιγο θα φωναξω και μια ψυχη να σας περιλαβει , που καλα εκανε και σας εφτυσε και σηκωθηκε και εφυγε....

Υπαρχει επισης καποιος που δεν ξερει , οτι ολα αυτα εγιναν την ωρα που νοτια χτυπουσαμε τη dnd , περνωντας συνεχεια χωρια και πλεον ειχαμε καταφερει να τους αδειασουμε απο αμυνες τα χωρια της περιοχης ?
Τι ειπατε ? γιατι δε χτυπησαν παραλληλα και οι αλλοι απο το πλαι ? Μα ειπαμε ! Προδοτες ......... τι αλλο να πουμε δλδ .... Ποιος απο κ24 δε το ξερει αυτο ?

Ακομη και τωρα να δειτε τα stats αν προσθεσετε τις ακαδημιες και την ALLONE ειμαστε ισα στα χωρια με dnd ....
Αν υπολογισετε , αυτους που ξενερωσαν κααι βγηκαν εντελως απο τη φυλη χωρις να μπουν στην allone, αν υπολογισετε το ποσα χωρια πηραν τις τελευταιες μερες οι dnd , απο αυτους που το παρατησαν κααι απο τους προδοτες που πατησαν διαγραφη, αν υπολογισετε αυτους που βαρβαρεψαν τοτε ειναι πολυ απλο για τον καθενα να κανει τη προσθεση και να καταλαβει οτι την ωρα που προδωσαν τη φυλη , ειμασταν οχι απλα μπροστα αλλα πολυυυυυυυ μπροστα και με την ροη του παιχνιδιου υπερ μας (οσα γιουσουφακια και να βγουν , η αληθεια ειναι μονο αυτη)

3. Ο δεν ξερω με ποιο ονομα να του απευθυνθω (Κατηγορια - Ενα απο τα πιο παρανομα accounts , Ενας απο τους πιο αναξιοπιστους συνομιλιτες δηπλωματιας .... προσωπικα πιστευω οτι ειναι ο πιο αναξιοπιστος ever )

ξεκινω ...... merino, afrikanos, orthodox και τωρα el greco (ειπαμε το παιδι εχει μια ταση προς ... το εθνος)
ε μετα απο ολα αυτα , πως να μην καταλαβει ο καθενας οτι το προφιλ equalizer ειναι δικο του και αυτο ή εστω δημιουργηθηκε απο τη κλικα αυτη ωστε μονο και μονο για τις εντυπωσεις να γραψει οτι και ο ... εχω 40 προφιλ
http://prntscr.com/3uz5qa

1 δημοσιευση !!!!! δλδ το παιδι αυτο , εχει την εντυπωση οτι μπορει να μας δουλευει , γτ ειναι προφανες οτι σ εμενα απαντα , αλλα ολους εσας που διαβαζετε προσπαθει να δουλεψει. Αλλωστε γι αυτο αλλαζει συνεχεια προφιλ , για να σας δουλευει οσους δεν τον αναγνωριζετε και να τον πιστευετε οταν υποκριτικα εντελως παριστανει το τιμιο και ηθικο παιδι.
ο equalizer , περιμενε μια ζωη , για να κανει τη πρωτη του δημοσιευση και να βγει ολως τυχαιως να πει οσα λεει ο .... δε θυμαμαι σε ποιο ονομα να του απευθυνομαι .......

ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ , ΘΑ ΣΕ ΔΙΑΣΥΡΩ ΟΠΟΥ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ........

Ειπε.....

[SPOIL]Σε όποιον κόσμο έχω παίξει δεν έχω φάει ποτέ μπαν (κ9,κ15,κ18,κ20,κ21,κ22,κ25,κ28) ποτέ ούτε μία φορά.
Πως γίνεται να τρώω μπαν σε κάθε κόσμο που παίζω οπότε ?
Ο καλός παίκτης για να παίξει δεν χρειάζεται ****άκια βρίσκει μεθόδους νόμιμες .
Επίσης ποιος λογαριασμός μας έφαγε μπαν για 455 λογαριασμούς όπως λες? Φαντάσματα βλέπεις ?[/SPOIL]

Εφαγες ban , και στον κ20, και στον κ22, και στον κ25 και στον κ28 και στον speed τον 7ημερο. Οταν καποια στιγμη , θα γινει αποδεχτη η προταση μου να φαινοντε ολα τα bans και να υπαρχει και ποινολογιο, εσυ θα πας στις σπηλιες μαζι με το παρεακι σου και δε θα βγαινεις εδω να κοροιδευεις το κοσμο .......
Εδω δουλευεις οσους διαβαζουν , με το να λες οτι βλεπω φαντασματα για το ban του παιχτη σας ......

ΠΑΡΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ , να δω τι θα πεις παλι για να υποτιμησεις τη νουμοσυνη οσων σε διαβαζουν .....

http://prntscr.com/3utkyf ...... μελος σου !!
http://prntscr.com/3utllg ....... ban ......... διασυρμος παλι , συνηθησμενος εισαι

Ειπε...

[SPOIL]Επίσης πες μου ένα μόνο μπαν που έπεσε στην AJE για παράνομο λογισμικό , μόνο ένα θέλω (επίσης με τα παιδιά δεν έπαιξα πολύ για να τους μπλέκεις) λίγο έπαιξα .[/SPOIL]

για να δουμε ......

http://prntscr.com/3uzbbu ....... AJE διαβαζω ....
http://prntscr.com/3uzbrb ......... παλι διασυρμος ????????????????

Ειναι ολοφανερο ποιος λεει την αληθεια και ποιος ειναι ο κλεφτης και ο ψευτης που κρυβεται πισω απο 300 accounts και προφιλ . Αν τα ban του καθενος ηταν ορατα σε ολους , τοτε ΕΣΥ και η παρεα σου θα ησασταν εξαφανησμενοι και θα παιζατε με αααααααααλλλαααααααα accounts και θα κρυβοσασταν μη τυχον και καταλαβουμε οτι οι κλεφτες μπηκατε παλι.

Ελπιζω οτι η εταιρια θα σκεφτει σοβαρα τη προταση μου αυτη για ορατα ban και ποινολογιο που να οδηγει σε οριστικη διαγραφη του καθε παρανομου account. (δε σε ειδα να συμφωνεις σ αυτη τη προταση , εσυ που τα σχολιαζεις ολα ..... χαχααχχαχα ..... τυχαιο ??????? )

Τελειωνοντας .......

Ειπε ...

[SPOIL]Στις παραπάνω ερωτήσεις που μου έκανες δείχνεις πόσο κομπλεξάρας είσαι για άλλη μία φορά.
Καταρχήν δεν μίλησα εγώ για την ζωή σου άλλος μίλησε αλλά θα σου απαντήσω.
Πως γίνεται να έχω κάνει οικογένεια από τα 18 ? Πως γίνεται να έχω σπουδάσει από τα 18? Πως γίνεται να έχω από τα 20 μου επιχείρηση ενώ είμαι 18? Μήπως έχεις βρει κάποιον μαγικό τρόπο ? Συγνώμη αλλά δεν ήμουν τόσο τυχερός να έχω έτοιμη δουλειά από τον μπαμπάκα.[/SPOIL]

Εκτος του οτι τιποτα δε βρηκα ετοιμο , παμε στα ωραιαα που λες.

18 μπορει να μην φτιαξει οικογενεια κλπ ........ 18 το να εισαι μονο υπολογιστη και φυλετικες , ειναι αρωστο..... Εμεις στα 18 τη μιση μερα διαβαζαμε και την υπολοιπη μιση παιζαμε basket και ποδοσφαιρο, παντως δεν ημασταν χαμενοι σ εναν υπολογιστη και κλεισμενοι στο δωματιο ολη μερα οπως εσυ , ε κοιμομασταν κι ολας .......
Σε ολα 0 εισαι ....... δουλια τιποτα, διαβασμα τιποτα , δραστηριοτητες τιποτα, σπουδες δε προκειται αφου αντι για διαβασμα μαθηματων , διαβαζεις μονο χαρτες ........
Συμβουλη , παρατα το παιχνιδι , που ουτως ή αλλως μονο κλεψιες εισαι και προδοσιες συμμαχων κλπ , και κοιτα μπας και προλαβεις απο 18χρονος μηδενικο , να γινεις σιγα σιγα κατι και να παρεις το δρομο σου ........ και στα 30 σου επιστρεφεις στο παιχνιδι (αν υπαρχει) . Τοτε θα καταλαβεις οτι τη παρουσια σου εδω και τον χρονο να παιζεις , θα τον εχεις κερδισει ...... οπως πολλοι εδω μεσα ....... προς το παρον εισαι ολο λογια με το χαρτζιλικι του μπαμπα.......
Αυτη ειναι η συμβουλη μου και αν ανοιξεις λιγο τα ματια και το μυαλο σου , μπορει και να κανεις ενα πρωτο σημαντικο βημα προς το καλυτερο για εσενα.........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
εγω θελω να φτασει οσο ποιο ψηλα μπορει η φυλη μου..τωρα μακαρι ν φτασουμε μεχρι το τελος!!!

Σε λιγο θα πας στο τριτο βημα. Θα παραδεχτεις οτι η φυλη σου δεν εχει ιδεα και ειτε θα διαλυθειτε και θα λετε αλλα ειτε θα πατε αλλου
 

DeletedUser24126

επειδη πολυ μιλαγατε μερικοι μπητε να δειτε τωρα ποιες φυλες κυριαρχουν στον κ54..ΜΟΣΧΑΡ ΚΑΙ Nazgul
ΑΝΤΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΡΑΖΑΤΕ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

Νιαου ρε....
 

DeletedUser

Δεν έχω φάει μπαν σε κανέναν κόσμο λάθος κάνεις.
Στον 20 έδωσα τα χωριά μου λίγο πριν το τέλος. που το είδες το μπαν ?
κ25 έφτασα μέχρι το τέλος .
κ28 το μπαν που το είδες ?
κ22 το επίσης.
Σε όλους όσους είπες έδωσα τα χωριά μου στην φυλή και έφυγα , οπότε δεν καταλαβαίνω για ποια ban μιλάς.
Επίσης ένας παίκτης μας έφαγε μπαν στον κ30 , ναι οκ αλλά τους 455 λογαριασμούς που τους είδες?

Τέσπα σταμάτα να λες ψέματα στον κόσμο , ένας αισχρός ψεύτης είσαι και ******ιόζης .
παίξε το παιχνιδάκι σου και άσε την προπαγάνδα .
Είσαι 35 χρονών άνθρωπος θα έπρεπε να ντρέπεσαι για τα ψέματα που λες .
(Δεν θα σου απαντούσα καν αλλά δεν μπορώ να μην απαντάω με τα ψέματα που λες.)
 

DeletedUser29156

το 455 ειναι σαφως υπερβολη , αλλα το οτι εφαγε το ban δεν αλλαζει ενω εσυ ελεγες ΨΕΜΑΤΑ , οτι κανενας απο τη φυλη σου δεν εφαγε ban
ποιος ειναι ο ψευτης λοιπον ?

το ιδιο και κ28 που παι ειπες κανενας , και σου απεδειξα οτι ο 3ος λογαριασμος της φυλης σας εφαγε ban

αρα ? φανερο το ποιος ειναι ο ψευτης !
 

DeletedUser2088

[aig]6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης. Μην ανοίγετε για αυτόν τον σκοπό threads/posts παραπόνων/διαμαρτυρίας στο forum. Οποιαδήποτε αναφορά σε εντός του παιχνιδιού επιβολή τιμωριών, συζήτηση με αναφορά σε τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι αλλά και απόπειρα εξαπάτησης παικτών απαγορεύεται. Να επισημάνουμε ότι εδώ αναφερόμαστε και στην εξαπάτηση μέσω διαφημίσεων(πχ.προσφορά premium πόντων για υπηρεσίες εντός παιχνιδιού κλπ). Η Ομάδα Διαχείρισης των Φυλετικών Μαχών θα δράσει άμεσα σε οποιαδήποτε περίπτωση. Αυτό γίνεται για να διατηρηθεί η προστασία Προσωπικών Δεδομένων που υπάρχει μεταξύ της Ομάδας Διαχείρισης και των Παικτών και πιστεύουμε να βοηθήσετε να επιτευχθεί το συγκεκριμένο. Εδώ αναφερόμαστε στην Διαχείριση τόσο του Παιχνιδιού όσο και του Forum.
[/aig]
 

DeletedUser31340

Σε τι εισαι αξιος εσυ να με πιασεις στο στομα σου περι ζωης ?

Εχεις δουλεψει εσυ καπου ποτε σου και μαλιστα σε μερικες απο τις μεγαλυτερες επιχειρησεις στην Ελλαδα οπως εγω ?
Εχεις κανει οικογενεια ?
Εχεις απο τα 20 σου επιχειρηση ?
Εχεις σπουδασει ?

Τι εχεις κανει που να σε φερνει σε θεση να μου απευθυνθεις ? Που ειναι οι γονεις σου να μου τους φερεις στο slype να τους πω 2 λογια για το βλασταρι τους και τα οσα κανει (και δεν αφορουν το παιχνιδι , αλλα βρισκει και τα κανει μεσω του παιχνιδιου)

Αδερφε δεν σε ξερω αλλα ευκολα σχηματιζει κανεις καλη εικονα για σενα!Το οτι δουλευεις σε μια καληξ επιχειρηση δνε σημαινει πως σε κανει καλο ανθρωπο.Και αν επιτρεπεται πες την επιχειρηση.Επισης ουτε το οτι εχεις οικογενεια δεν σε κανει καλο ανθρωπο το ιδιο και αν δουλευες απο τα 20 η απο τα 12 το ιδιο και οι σπουδες.Βλεπω πας να ριξεις λασπη στην φυλη του Νικου που ειμαι και εγω λες οτι εχουμε κανει 48 λογαριαμσους ολοι και χρησημοποιουμαι bot κανε ενα report εμενα -vampire- λεγομαι και αν μου βρεις τιποτα εχεις το δικαιωμα να γραφεις οτι θελεις για μενα.Προς το παρον νιωθω δυσφημισμενος απο σενα επειδη μεα στην φυλη που ριχνεις λασπη ειμαι και εγω.Αυτα απο μενα.
 

DeletedUser29156

Αδερφε δεν σε ξερω αλλα ευκολα σχηματιζει κανεις καλη εικονα για σενα!Το οτι δουλευεις σε μια καληξ επιχειρηση δνε σημαινει πως σε κανει καλο ανθρωπο.Και αν επιτρεπεται πες την επιχειρηση.Επισης ουτε το οτι εχεις οικογενεια δεν σε κανει καλο ανθρωπο το ιδιο και αν δουλευες απο τα 20 η απο τα 12 το ιδιο και οι σπουδες.Βλεπω πας να ριξεις λασπη στην φυλη του Νικου που ειμαι και εγω λες οτι εχουμε κανει 48 λογαριαμσους ολοι και χρησημοποιουμαι bot κανε ενα report εμενα -vampire- λεγομαι και αν μου βρεις τιποτα εχεις το δικαιωμα να γραφεις οτι θελεις για μενα.Προς το παρον νιωθω δυσφημισμενος απο σενα επειδη μεα στην φυλη που ριχνεις λασπη ειμαι και εγω.Αυτα απο μενα.

δεν θα αρχισω 1 προς 1 με οοοοολη τη ΣΟΛ.
Αυτα που ειπα περι ζωης , ειναι μονο απαντηση σ αυτον που μου ειπε οτι ολη η ζωη μου ειναι το παιχνιδι ...... Προφανως λοιπον δεν ειναι ετσι , και αν ειναι δυνατον να αναφερουμε εδω ονοματα εταιριων.
Ανεβασα printscreen, που δειχνει απο τις πρωτες μερες του κοσμου ban στη φυλη σου, οποτε μαλον μεσα επεσα σε οσα λεω, και παραλληλα ban στη πρωηγουμενη φυλη του afrikanou.

Προφανως και δεν εχουν ολοι botakia, αλλα προφανως και καποιοι εχουν ........
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αδερφε δεν σε ξερω αλλα ευκολα σχηματιζει κανεις καλη εικονα για σενα!Το οτι δουλευεις σε μια καληξ επιχειρηση δνε σημαινει πως σε κανει καλο ανθρωπο.Και αν επιτρεπεται πες την επιχειρηση.Επισης ουτε το οτι εχεις οικογενεια δεν σε κανει καλο ανθρωπο το ιδιο και αν δουλευες απο τα 20 η απο τα 12 το ιδιο και οι σπουδες.Βλεπω πας να ριξεις λασπη στην φυλη του Νικου που ειμαι και εγω λες οτι εχουμε κανει 48 λογαριαμσους ολοι και χρησημοποιουμαι bot κανε ενα report εμενα -vampire- λεγομαι και αν μου βρεις τιποτα εχεις το δικαιωμα να γραφεις οτι θελεις για μενα.Προς το παρον νιωθω δυσφημισμενος απο σενα επειδη μεα στην φυλη που ριχνεις λασπη ειμαι και εγω.Αυτα απο μενα.

Εφοσον εισαι νομιμος οπως λες και κατα 99% ετσι ειναι δεν γινεται να εισαι θιγμενος, αν ομως πιασουν καποιον στη φυλη σου να παιζει παρανομα(ασχετοι ολοι) τοτε τι θα εισαι; Δυσαρεστημενος απο τη φυλη σου;
Να βλεπεις και τις 2 οψεις Θοδωρη...


Και ας επιστρεψουμε στο θεμα λεω εγω....
Αν θελετε να πειτε τιποτα αλλο να σας κανω ενα θεμα στην πολιτικη και προπαγανδα να τα λετε εκει...
 

DeletedUser31340

Ο ασχετοι ολοι εφαγε μπαν για αλλο λογο οχι επειδη επαιξε παρανομα...
Και γιατι να νιωσω δυσαρεστημενος απο την φυλη αν αποκλειστει καποιος;Δεν υπαρχει συλλογικη ευθυνη σε αυτο παρα μονο ατομικη.Δεν λεει η φυλη σε καποιον να παιξει παρανομα και να αποκλειστει...Η φυλη θα φταιει σε αποκλεισμους μονο αν βγει μια μερα ο Νικος και πει οτι σημερα θα βαλουμε ολοι bot για να αποκλειστουμε πραγμα που θεωρειται αστιο...Οσοι αποκλειονται ειναι δικη τους ευθυνη και οχι της φυλης
 

DeletedUser32487

Επειδη το θεμα παρατραβηξε και το μονο που γινετε ειναι να δυσφιμιζονται φυλες, για να δουμε, ποιες νομιζετε ειναι οι καλες φυλες?
Ετσι να αλλαξει λιγο το θεμα.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ο ασχετοι ολοι εφαγε μπαν για αλλο λογο οχι επειδη επαιξε παρανομα...
Και γιατι να νιωσω δυσαρεστημενος απο την φυλη αν αποκλειστει καποιος;Δεν υπαρχει συλλογικη ευθυνη σε αυτο παρα μονο ατομικη.Δεν λεει η φυλη σε καποιον να παιξει παρανομα και να αποκλειστει...Η φυλη θα φταιει σε αποκλεισμους μονο αν βγει μια μερα ο Νικος και πει οτι σημερα θα βαλουμε ολοι bot για να αποκλειστουμε πραγμα που θεωρειται αστιο...Οσοι αποκλειονται ειναι δικη τους ευθυνη και οχι της φυλης

Στα 2 χρονια που εχω ξαναξεκινησει δεν εχω ξανακουσει να λεει καποιος εφαγα μπαν αν και δεν επαιζα παρανομα. Αστειο ειναι ολο αυτο που λες. Το γεγονος οτι δεν ειχε καποιο παρανομο λογισμικο δεν σημαινει οτι ηταν νομιμος, αλλιως με ποια λογικη εφαγε μπαν;
Τελος παντων ας σταματησουμε την κουβεντα για τους αποκλεισμους. Θες να σου ανοιξω νεο θεμα;
 

DeletedUser29156

Επειδη το θεμα παρατραβηξε και το μονο που γινετε ειναι να δυσφιμιζονται φυλες, για να δουμε, ποιες νομιζετε ειναι οι καλες φυλες?
Ετσι να αλλαξει λιγο το θεμα.

θελει και ερωτημα ?
η SoA , η λατρεμενη ........

θα ακολουθησει αναλυση, απλα ειναι τετοιο το μεγαλειο της , που θα μου παρει ωρα να ετοιμασω την αναλυση μου
 

DeletedUser30692

Λεωνίδα εκτίθεσαι.... όποιος έχει καλό start-up δεν σημαίνει ότι έχει bot. Η διαχείριση είναι ικανή να πιάσει όποιον παίζει παράνομα...το να πετάμε κατηγορίες έτσι χωρίς αποδείξεις είναι πραγματικό άσχημο για όσους προσπαθούν και ''καίνε'' το παιχνίδι.


Τώρα πίσω στο θέμα. Αντικειμενικά μιλώντας πιστεύω πως καλές φυλές είναι Ε.Α , The Q , CoA , ~CP~ , SOL και οι καλιακουδες ( respect για την παρουσίαση btw ) :D.
 
Κορυφή