STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21908

καλυτερα κιτσος(για εχθρους και φιλους) απο τον 7,κυριε 25%...
παρα
μεντορας
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης


:hmmm:λιγο οχι πολυ...

υπογραφη μου (την ξεχασα προστιγμην)
ρεμπελ και ξερο ψωμι...


[aig]προειδοποίηση για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2415

καλυτερα κιτσος(για εχθρους και φιλους) απο τον 7,κυριε 25%...
παρα
μεντορας

στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης
στρατηγικης υψηλης τεχνικης

:hmmm:λιγο οχι πολυ...

υπογραφη μου (την ξεχασα προστιγμην)
ρεμπελ και ξερο ψωμι...

μεντορας και οχι μονο λιγα λες.........

τωρα να σε ρωτησω ποια ειναι η ημερομηνια ληξης ?? επισεις για να εχει και λιγο ενδιαφερον πλεον το παιχνιδι θα θελα να βοηθησω λιγακι αφου καταφεραμε το -4000 χωρια να το φερουμε στα ισα σου δινω μια πληροφορια κανε με επικεντρωση χαρτη 518|514 και στα 100 πεδια ακτινα τα χωρια τις φυλης εκει ειναι αδεια ...
 

DeletedUser21908

τελικα στα λογια με κερδισες δεν μπορω να να τα βγαλω περα...:hmmm:
δεν μπορω να σε κερδισω...εισαι πολλα επιπεδα...
:oops:
 

DeletedUser2415

τελικα στα λογια με κερδισες δεν μπορω να να τα βγαλω περα...:hmmm:
δεν μπορω να σε κερδισω...εισαι πολλα επιπεδα...
:oops:

ρε και επιπεδα και δαπεδα εγω ειμαι ο .....?? η εσυ ποσο ...... εισαι μαζι μου ασχολησε...το ξερεις το τραγουδακι πιστευω??σιγουρα γιατι σε αντιπροσωπευει εδω και πολους κοσμους......

παρε και το ταβανι τωρα να ερθουμε λιγο στο θεμα του ποστ

Πλευρά 1:
Φυλές: CxC., CxC, Boys, Νιάoυ
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUT, *Λ*, LOD, ΟUΤ, LOD., OUΤ ζηταω συγνωμη αν ξεχασα καποια ακαδημια σας
Παίκτες: Νοοb ==>τον εβαλα μεσα και αυτον γιατι τον πεταξατε εξω λιγο πριν τον κανιβαλισετε αλλα ευτυχως το πηραμε γρηγορα χαμπαρι ..

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 15,502
Πλευρά 2: 20,217
Διαφορά: 4,715

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,911
Πλευρά 2: 1,749
Διαφορά: 1,162

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 92,210,151
Πλευρά 2: 106,434,487
Διαφορά: 14,224,336

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 25,654,710
Πλευρά 2: 15,544,017
Διαφορά: 10,110,693
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21908

φοβασαι να πεις την λεξη? για μενα εχουν να λενε ακομα και οι εχθροι μου σε αλλους κοσμους...αλλα δεν θα κατσω να ασχληθω αλλο με σενα γιατι ειπαμε εχασα...:hmmm:



εσυ ασχοληθηκες μαζι μου και οχι εγω...εσενα δεν σου απευνθυνα τον λογο...αλλα εσυ σαν την ...πεταγιεσαι(ξερεις εσυ σαν τι)...
τουρλου κερδισες...κερδισες κερδισες...
:hmmm:


προς αιγοκαιρο...
τορλουμπουκι ταδε εφη
εσυ <<κιτσος>> ησουνα απο τον 16 και κιτσος παρεμεινες...



εμενα εκανες προειδοποιηση για σπαμ,και αυτος που ειρωνευτε μια ολοκληρη γενια των βλαχων...τι να πω...
 

DeletedUser2415

φοβασαι να πεις την λεξη? για μενα εχουν να λενε ακομα και οι εχθροι μου σε αλλους κοσμους...αλλα δεν θα κατσω να ασχληθω αλλο με σενα γιατι ειπαμε εχασα...:hmmm:



εσυ ασχοληθηκες μαζι μου και οχι εγω...εσενα δεν σου απευνθυνα τον λογο...αλλα εσυ σαν την ...πεταγιεσαι(ξερεις εσυ σαν τι)...
τουρλου κερδισες...κερδισες κερδισες...
:hmmm:


προς αιγοκαιρο...
τορλουμπουκι ταδε εφη
εσυ <<κιτσος>> ησουνα απο τον 16 και κιτσος παρεμεινες...



εμενα εκανες προειδοποιηση για σπαμ,και αυτος που ειρωνευτε μια ολοκληρη γενια των βλαχων...τι να πω...

respect +10000000

Αδερφε κιτσοοοοοο μην χαλας το θεμα τωρα..εδω ειναι μονο για τα στατιστικα...

οπα τι βλεπω τα εβαλες και κρινεις και την ομαδα διαχειρισης τωρα για την ποινη που ελαβες?? 3000000 respect εχεις θρασος σε ζηλευω!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21908

στεργιος2010 φιλε μου να ξερεις περιμενω ακομα την απαντηση...
πως τον λενε...
ειχα μια μικρη παρενθεση με καποιον ... αλλα το προσπαιρνω...
αν εχεις την ευγενη καλοσυνη απαντησε μονο σε αυτο...
ευχαριστω...
 

DeletedUser18900

στεργιος2010 φιλε μου να ξερεις περιμενω ακομα την απαντηση...
πως τον λενε...
ειχα μια μικρη παρενθεση με καποιον ... αλλα το προσπαιρνω...
αν εχεις την ευγενη καλοσυνη απαντησε μονο σε αυτο...
ευχαριστω...

οι In.ThE.MiX & izy rider πως τους λενε...?
οι συγκεκριμένοι ανήκουν σε άλλη κατηγορια?

και εγω απαντιση περιμενω κιτσομμμ(L)
 

DeletedUser

Δεν ξέρω πως πρέπει να τον χαρακτηρίσω γιατί όπως και ξαναείπα τον θεωρώ αδικημένο για ότι του έγινε σε προσωπικό επίπεδο και πως του φέρθηκε η διοίκησή του. Είναι όμως αυτός λόγος να αφήσεις την φυλή σου; Πραγματικά δεν ξέρω. Παρόλα αυτά και εγώ έχω φύγει από φυλές που οι ηγεσίες τους δεν με κάλυπταν(όχι σε τέτοιο σημείο του κόσμου βέβαια). Δεν ξέρω λοιπόν ποιος πρέπει να είναι ο ακριβής χαρακτηρισμός του. Το σίγουρο είναι ότι ο παίχτης πήρε μια απόφαση. Προτιμώ να κάνω συζήτηση γύρω από τα κίνητρα του παρά με το να του βρω χαρακτηρισμό.
 

DeletedUser

τι λες ρε τρελε??πλακα πρεπει μας κανεις...να κανω σηζητηση με καποιον που με εσκισε??και η δοιηκηση να μην τον καλυπτε το πιο σταρατο και καθαρο για εμας τους υπολοιπους παιχτες που παιζαμε μαζι σαν φυλη η σαν συμμαχοι, θα ηταν αυτο που εκανε ο κο πλευ του νουμπσφαρμερ... απλα σταρατα και παντελονατα!!
ασε που ειπες και μια τεραστια αληθεια ( Παρόλα αυτά και εγώ έχω φύγει από φυλές που οι ηγεσίες τους δεν με κάλυπταν(όχι σε τέτοιο σημείο του κόσμου βέβαια)...

πλανο να ετρωγα και να εχανα ολα μου τα χωρια,το ξενερωμα κ την απογοητευση που εφαγα χτες το βραδυ προσωπικα δεν περιγραφετε
...κατι τετοιοι μας κανουν ολοι μας να λεμε..τσαμπα ο χρονος μας!!
 

DeletedUser21908

stam stam δεν ξερω τι εγινε τοτε γιατι δεν ημουν εδω...αργοτερα ηρθα και δεν ξερω τι εγινε,
αλλα τετοια στρατιγηκη υψηλης τεχνικης πρωτη φορα ειδα...
στεργιο δεν σε ξαναρωταω,γιατι και απο την απαντηση σου μου εδωσες ,πολλες απαντησεις...ευχαριστω
 

DeletedUser8432

Παλικάρια μην ξενερωνετε !!!
Παιχτε μπαλιτσα γιατί τούτος ο κόσμος ειναι απ τους καλύτερους που έχουν γινει στους ελληνικούς σέρβερ !
Ίσως και ο καλύτερος !
Απλά και μονο για το στορυ του κ26 να σας θυμίσω οτι η CxC εξ αρχής είχε να αντιπαλεψει τα εξής :
1) την λάθος επιλογή της να ανοιχτεί σε 2 ηπείρους
2) την υπέρ συμμαχία OUT-VVV-LOD με αποτέλεσμα να κάνει ρεσταρτ στην 55
3) μόλις πήρε τα πάνω της τα μαζικά μπαν μεγάλων λογαριασμών εκ των οποίων οι νουμπσφαρμερ,πωνογραφυ,Βασίλης τιδπ,iron throne κλπ απ τα οποία πήρατε μεσα στον πυρήνα μας περισσότερα απο 150 χωρια
4) την επιλογή του ινδεμιξ να καννιβαλιστει απο εσάς και του easy rider να μπει σε σας στην περίοδο ειρήνης με αποτέλεσμα να ξαναμπειτε στην 55
5) το πρόσφατο μπαν του σταμσταμ (θεωρώ όχι δίκαιο αλλα μικρή σημασία έχει) στο οποίο βαρεσαν κόκκινο οι υπομονες μας

Και αλλα πολλά μικρότερα που δεν αναφέρω για να μην κουράσω !
Όλα αυτά κύριοι ειναι θεοί και δαίμονες (όπως λέτε κι εσείς )

Με υπομονή , δουλειά ,κάψιμο και σωστή διπλωματία απ τους τεσσερις 25% Δουκες κατάφερε να ανταπεξέλθει και να φτάσει τον κόσμο στο 50-50.
Τώρα τι θα γινει ειναι άλλο θέμα.
Έχει το πλεονέκτημα αλλα με αυτά που έχω δει εδώ όλα τα περιμένω !
Είμαι προετοιμασμένος για όλα !
Το μονο που χαίρομαι ειναι οτι παίκτες που παίζανε σε φυλές μου έχουν γινει άριστοι παίκτες (και εννοώ παίκτες της out )

Αυτά τα ολίγα απο εμένα !
Καλή συνέχεια
 

DeletedUser

Να πω κάτι τελευταίο επειδή δεν μπορώ να μιλήσω ανοικτά εδώ και φάω κάνα μπαν αν θέλει κάποιος να μου μιλήσει το σκύπε υπάρχει στην υπογραφή(όχι γιατί θέλω να βρίσω απλά άμα θίξω πρόσωπα και καταστάσεις ποτέ δεν ξέρεις).

Οι απαντήσεις μου είναι όσο ποιο διπλωματικές γίνεται για αυτόν ακριβώς τον λόγο.
@kitsos1978 Ελπίζω όντως να κατάλαβες τι εννοώ..το ότι έχεις το δικαίωμα να τον πεις ρουφιάνο δεν το ανάλυσα καν γιατί είναι αυτονόητο...την αιτία της φυγής προσπαθώ να εξηγήσω εδώ και ώρα.

@harris0809 Δικαιολογημένη η ξενέρα αλλά γνώμη μου αν ενδιαφέρεστε ακόμα για τον κόσμο αφήστε την πίσω σας και αλλάξτε κάποιους από την ηγεσία. Όσο για αυτό που είπα ότι έχω φύγει από φυλές...ναι το έχω κάνει...με την φυλή σου δεν κάνεις συμβόλαιο μόνο ηθικό συμβόλαιο κάνεις. Όταν πρώτοι καταπατάν το ηθικό συμβόλαιο αυτό τότε ναι φεύγω από την φυλή αδιαφορώντας για την γεωγραφική μου θέση και για το τι θα κοστίζει στο ακκούντ μου.
 

DeletedUser18669

αντε μπραβο,ετσι να αναβουν τα αιματα,τοσο νεκρα σε εξτερναλ δεν ματαδα
 

DeletedUser

θα διαφωνησω στο οτι θα αδιαφορισω για την γεωγραφικη μου θεση.. αν η θεση μου ειναι καπου επι μηνες ειναι γιατι οι συμπαικτες μου,μου το επιτρεπουν,οχι μονο η διοικηση... αν εγω δεν τα βρεισκω με τους αρχηγους για λογους τακτικης, η κανιβαλισμου η γιατι δεν μου δινουν ενα κουβαδακι και φτιαρακι να κανω πυργακια στην αμμο τοτε πολυ απλα δεινω τον λογαριασμο μου... δεν ειναι δυνατον να κρεμαω ολη την γειτονια που πορευομουν ολο αυτο το διαστημα...
αν παλι νομιζω οτι οι αρχηγοι μου(ατομα που καιγονται κτλ,η κανουν πραγματα που εγω αδυνατό) εχουν αδικο και εγω κρεμασω τους συμπαικτες μου,τοτε φταινε δεν φταινε ...φταιω εγω!! ετσι παει!! στον επομενο κοσμο που θα μπω,ολοι θα με θυμουντε, η καποιος θα με θυμισει στους υπολοιπους!!
επισης, κατα την ταπινη μου αποψη,η διαφορα στον μπαναρισμα που χανονται χωρια,ειναι οτι ο μπαναρισμενος μπορει μεν να εκανε κατι παρανομο,αλλα το εκανε για κερδος τις φυλης....ρισκαρε, για υτο και οι συμπαιχτες δεν κραζουν τον μπαναρισμενο αλλα τον βοηθανε κιολας!,το να φερνεις ομως κοκκινα , ξερωντας 100% τις συνεπειες της πραξεως σου που θα φερει στους ΠΑΙΧΤΕς που σε εμπιστευοντουσαν... τοτε φιλτατε μιλαμε για αλλου τυπου πραξη,αυτος δεν τιμωρησε την διοικηση των αουτ...αλλα ολους εμας τους υπολοιπους!! προσωπικα θα του πω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
παιχνιδι ειναι,να χασω..δεν με νοιαζει..αλλα να χασω και να πω προσπαθησα...ε οχι κ ετσι ρε φιλε!!


*επισης απο οτι ξερω σε ολες τις φυλες νομιζω υσχιει : ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗς ΦΥΛΗς ΟΧΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ
 

DeletedUser18669

*επισης απο οτι ξερω σε ολες τις φυλες νομιζω υσχιει : ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗς ΦΥΛΗς ΟΧΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ


κανεις λαθος,τα χωρια αφου πληρωνεις πρεμιουμ τα δινεις οπου θες,ρωτα και καναν αλλον να σου πει:p

ηταν η μεγαλυτερη ατακα
 

DeletedUser

πρεπει απο μονος σου να καταλαβεις ποτε μιλαμε κυριολεκτικα και ποτε μεταφορικα!!
τα χωρια που κανιβαλιζεις δεν τα περνεις μονος σου..στα δεινουν..δεν γινετε να κανεις εναν λογαριασμο με πχ με 100 χωρια που τα 50 κανιβαλισες,30 ηταν βαρβαρα στον πυρηνα της φυλης σου...και να τα θεωρεις δικα σου!!
αν κανω παλι λαθος..τι να πω!!
 

DeletedUser18669

δεν με επιασες τι θελω να πω.
αν θα βρω την ατακα θα στην περασω εδω να καταλαβεις

τα χωρια αφου πληρωνεις πρεμιουμ τα δινεις οπου θες

αυτο το ειπε καποιος απλα τωρα βαριεμε να ψαξω να βρω που το ειπε
 

DeletedUser8432

πρεπει απο μονος σου να καταλαβεις ποτε μιλαμε κυριολεκτικα και ποτε μεταφορικα!!
τα χωρια που κανιβαλιζεις δεν τα περνεις μονος σου..στα δεινουν..δεν γινετε να κανεις εναν λογαριασμο με πχ με 100 χωρια που τα 50 κανιβαλισες,30 ηταν βαρβαρα στον πυρηνα της φυλης σου...και να τα θεωρεις δικα σου!!
αν κανω παλι λαθος..τι να πω!!

Ο Dacap σου λέει οτι τα χωρια σου τα δίνεις όπου θες εσυ και όχι όπου θέλει η φυλη σου !
Υπάρχει όμως και ο άγραφος κανόνας οτι τα χωρια ανήκουν στην φυλη που είσαι !
Μαζί σου είμαι σε αυτό , χωρίς να ξεχνάμε το βασικό !
Το παιχνίδι έχει βασικούς κανόνες !

Τώρα όσον αφορά τα υπόλοιπα , καννιβαλισματα βαρβαρα κλπκλπ
Ο John the king σου λέει (χωρίς να θέλει να χαρακτηρίσει τον παίκτη ) οτι υπάρχει βαθύτερη αιτία για οτι έγινε και φέρνω παράδειγμα !
Τους παίκτες της out που ειναι στο μέτωπο , σας έχω παίξει όλους (όπως κι εσείς εμένα ) και σας έχω κατατάξει απ τον καλύτερο προς τον χειρότερο !
Αγόρι μου εσυ είσαι καλός και δεν έχεις χωρια να παίξεις διότι δεν παίρνεις καννιβαλισματα !
Αντιθέτως άλλοι λογαριασμοί (βλέπε ιπποκαμπος,κουνγκ φου κλπ) δεν κάνουν κάτι άλλο απ το να καννιβαλιζουν και να έχουν πόλεμο με την γκρι φυλη !
Παικτικως ειναι έτη φωτός μακριά σου !
Ε κάπου φορτώνεις όσο και να θες !
Και ειναι λογικό !
Οι λογαριασμοί του μετώπου σας ειναι καταδικασμένοι (θέμα χρόνου ειναι )
 

DeletedUser

ειμαι πανευτηχεις για 2 πραγματα....
-το ενα ειναι οτι υπαρχη καποιος που καταλαβε την ΑΤΑΚΑ
-το δευτερο .....





υσ: οκ τωρα ειδα την απαντηση σου dacap...εγω μαλλον δεν καταλαβα τι ηθελες να πεις!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή