stats ΙΤΑΦ - Μ*Μ

  • Δημιουργός θέματος the.messenger
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18255

Εδω βλεπω πολυ προπαγανδα παρα στατιτικα αλλωστε ο τιτλος δε λεει stats ΙΤΑΦ-Μ*Μ
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Για μενα με το που ειδες τα σπαθακια τα εβαψες μαυρα! Εριξες τα επιθετικα σου σε εμας με βαρυσημαντες δηλωσεις κ μετα σε πετανε εκτος φυλης γτ σας χαλαμε τα στατς! Ε οκ ουτε οι πρωτοι ουτε οι τελευταιοι ειστε! Εγω ξερω λογαριασμος π ειναι στην πρωτη δεκαδα κ προβλημα να εχεις σε παιζουν επιτηρηση,ειναι η εικονα της φυλης,πως να το κανουμε! Τωρα δες πυξιδα κ εσυ για να εχεις χρονο να διαβασεις!Καλη σ επιτυχια βεβαια! Θα χαρουμε να ξαναδουμε παιχτες σαν κ εσενα....ειναι ευκολακι να στελνουμε τοσες επιθεσεις κ να τα παρατατε! :rip:

Οντως στις 1500 εχασε 1 χωριο παιζοντας με δικες του αμυνες και σας σνιπαρε τα 2
Μετα απλα εριξε τα επιθετικα γιατι βαρεθηκε.
Αλλα για πες μας το ονοματακι σου αν μπορεις.
Τα τελευταια 2 χρονια δεν σε χω πετυχει forum γιατι προφανως εισαι απο τους χαμενους:oops:
 

DeletedUser31881

Για μενα με το που ειδες τα σπαθακια τα εβαψες μαυρα! Εριξες τα επιθετικα σου σε εμας με βαρυσημαντες δηλωσεις κ μετα σε πετανε εκτος φυλης γτ σας χαλαμε τα στατς! Ε οκ ουτε οι πρωτοι ουτε οι τελευταιοι ειστε! Εγω ξερω λογαριασμος π ειναι στην πρωτη δεκαδα κ προβλημα να εχεις σε παιζουν επιτηρηση,ειναι η εικονα της φυλης,πως να το κανουμε! Τωρα δες πυξιδα κ εσυ για να εχεις χρονο να διαβασεις!Καλη σ επιτυχια βεβαια! Θα χαρουμε να ξαναδουμε παιχτες σαν κ εσενα....ειναι ευκολακι να στελνουμε τοσες επιθεσεις κ να τα παρατατε! :rip:

ωπα ωπα πηρες φορα..
1. ειδα σπαθακια και τα βαψα μαυρα; απλα δεν προλαβα να διαβασω ιστορια που ειχα την επομενη μερα το μεσημερι και πηγα αδιαβαστος :oops:
2.βαρυσημαντες δηλωσεις;; που ντες ντε;;; για δειξτες ..
3. εκτος φυλης βγηκα επειδη σταματησα,δε με πεταξαν, μαθε τις διαφορες.
4. Δε μ'αρεσει να μ επιτηρουν,ποσο μαλλον για πανω απο ενα 8ωρο που χρειαζομαι αυτον τον καιρο.
5.Την πυξιδα πως να τη δω; Ο λογαριασμος διαγραφτηκε απο χθες το πρωι.
6. Πιστεψε το,απ τις επιθεσεις που δεχτηκα και μονο,σταματησα.Λες και δεν ηξερα ποιος στελνει τι :noob:
7.Ευχαριστω πολυ, και πες μου μια τ ονομα σου στον 28,για να ξερω ποιον να πρωτονομπλαρω οταν και αμα ξαναμπω.
 

DeletedUser

Οντως στις 1500 εχασε 1 χωριο παιζοντας με δικες του αμυνες και σας σνιπαρε τα 2
Μετα απλα εριξε τα επιθετικα γιατι βαρεθηκε.
Αλλα για πες μας το ονοματακι σου αν μπορεις.
Τα τελευταια 2 χρονια δεν σε χω πετυχει forum γιατι προφανως εισαι απο τους χαμενους:oops:

Εδω δεν λες το δικο σου! Αν κ εχω μια υποψια! Τοπακος για να νομπλαρεις εσυ εμενα πρεπει να βαλεις 20.000 πρεμιουμ και ισως αμα σου κατσει την ωρα που παω εκκλησια να εξομολογηθω για τα νομπλαρισματα που σας κανω ισως το καταφερεις! Καλο ρεσταρτ φιλος και εγω ξερω ενα πραγμα....λογαριασμος που ηταν στην δεκαδα εφαγε πυξιδα! :rip:


Πλευρά 1:
Φυλές: ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ..
Πλευρά 2:
Φυλές: Μ*Μ.., M*M, M*M.

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 10
Πλευρά 2: 12
Διαφορά: 2

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5
Πλευρά 2: 3
Διαφορά: 2

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 56,643
Πλευρά 2: 48,288
Διαφορά: 8,355

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 33,269
Πλευρά 2: 16,834
Διαφορά: 16,435

chart


Χωρις τον προ=Τοπακο τα στατς γτ τους χαλαει μωλε τα παιδια!!! :grrr:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31881

Και συνεχιζεις να μη λες τ ονομα σου,εγω μ ανοιχτα χαρτια παιζω...
Και μαθε την εννοια της πυξιδας :doh: :doh:
Οσο για το 1ο που ειπες , κατι για 20000 πριμ,νταξει κλαιω :grrr2:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εδω δεν λες το δικο σου!

Το χω αναφερει ουκ ολιγες φορες στο φορουμ και εχω βαρεθει να το λεω ξανα και ξανα

My name is Buεno. , *-Kinder Buεno.(τεως Χασίστας Φουντικός)



Ναι κυριες και κυριοι
Οι RIP απο σημερα απο 4 γινονται 6
Για κλαμματα ειστε:rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

μιαλο δεν εχουν ομως
τους κοροιδευουν η ιταφ και δεν το καταλαβενουν :oops:
 

DeletedUser

μιαλο δεν εχουν ομως
τους κοροιδευουν η ιταφ και δεν το καταλαβενουν :oops:

Οπως εσας καποιοι αλλοι! :clap: Παρακαλω τον διαχειριστη οταν βλεπει καποιους εκτος θεματος να πεφτουν ποινες. Ειπαμε οτι σχολιο θελετε επι του θεματος κ μονο που ανοιχτηκε,για αλλες φυλες αλλου. Ευχαριστω.
 

DeletedUser

χαχαχα το ξερουμε αλλα για να μην ξεχνουμε το θεμα του ποστ

Πλευρά 1:
Φυλές: M*M, M*M., Μ*Μ..
Πλευρά 2:
Φυλές: ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ.., Μuγες, ΜΥΓΕΣ, R.I.P, R.I.P2, R.I.P3, R.I.P4, R.I.P5, R.I.P6

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 64
Πλευρά 2: 59
Διαφορά: 5

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 331,575
Πλευρά 2: 360,083
Διαφορά: 28,508

chart
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ..
Πλευρά 2:
Φυλές: M*M, M*M., Μ*Μ..
Παίκτες: Topakos

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 45
Πλευρά 2: 26
Διαφορά: 19

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 286,868
Πλευρά 2: 151,765
Διαφορά: 135,103

chart



αυτα ειναι τα στατς απο την αρχη του κοσμου μεχρι σημερα
ο τιτλος του αρθρου λεγεται ιταφ-Μ*Μ οποτε κατ επιθυμιας του δημιουργου μπαινουν στατς μονο μεταξυ αυτων των πλευρων
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: ΙΤΑΦ, ΙΤΑΦ., ΙΤΑΦ..
Πλευρά 2:
Φυλές: M*M, M*M., Μ*Μ..
Παίκτες: Topakos

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 45
Πλευρά 2: 26
Διαφορά: 19

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 286,868
Πλευρά 2: 151,765
Διαφορά: 135,103

chart



αυτα ειναι τα στατς απο την αρχη του κοσμου μεχρι σημερα
ο τιτλος του αρθρου λεγεται ιταφ-Μ*Μ οποτε κατ επιθυμιας του δημιουργου μπαινουν στατς μονο μεταξυ αυτων των πλευρων



Χαχαχαχαχα,δεν τους κανει κεφι ρε τρωνε :grrr: και τους χαλαει! Μου αρεσει που μας κραζανε για τις ακαδημιες και εκαναν και αλλη! Τον παιχτουρα=προ=πυξιδακια= Τopako γτ τον εβαλες?Εκει ποναει βρε συναδελφε! :rip:
 

DeletedUser31881

Ε σοβαρα τωρα μη με αναγκασεις να ξαναξεκινησω...
Ελεος δηλαδη...
Σας εχω κανει 2 ρικλειμ να πουμε και το μονο που με ειχατε κανει ενω επαιζα ηταν το να μου παρετε ενα χωριο,και αυτο παλι μετα απο δικο μου ρικλειμ...Εσεις τι κανατε τοσο καιρο;;;Για να θυμηθω.....Ωχ; Τιποτα...
Οσο για τα στατιστικα,βαλτε τα κανονικα.Αφου εχετε τις πλατες σας..Αν δεν τις ειχατε,τοτε γιατι λιγο πριν μου παρει το χωριο ο Μαγιας πηγε απο Μυγες;ααα ξεχασα μωρε,στο κ28 003 η αντζυ ειχε το φαναρακι και ηταν διπλα.απλα την πρωτη φορα δεν πετυχε..
ή μηπως κανω λαθος;
 

DeletedUser

αστους ρε τοπακο
ρε φιλε ομως γτ ονομασες μονο μ*μ βσ ιταφ και δεν εβαλες μ*μ βσ 15 φυλες που ειναι η αληθεια
και τωρα μας την λες και για τα στατιστικα επειδη δεν σου συφερει
 

DeletedUser32301

Ε σοβαρα τωρα μη με αναγκασεις να ξαναξεκινησω...
Ελεος δηλαδη...
Σας εχω κανει 2 ρικλειμ να πουμε και το μονο που με ειχατε κανει ενω επαιζα ηταν το να μου παρετε ενα χωριο,και αυτο παλι μετα απο δικο μου ρικλειμ...Εσεις τι κανατε τοσο καιρο;;;Για να θυμηθω.....Ωχ; Τιποτα...
Οσο για τα στατιστικα,βαλτε τα κανονικα.Αφου εχετε τις πλατες σας..Αν δεν τις ειχατε,τοτε γιατι λιγο πριν μου παρει το χωριο ο Μαγιας πηγε απο Μυγες;ααα ξεχασα μωρε,στο κ28 003 η αντζυ ειχε το φαναρακι και ηταν διπλα.απλα την πρωτη φορα δεν πετυχε..
ή μηπως κανω λαθος;

Μολις ειδες πλανο τα παρατησες,μην μιλας για στρατηγικη.:noob:
 

DeletedUser

Μολις ειδες πλανο τα παρατησες,μην μιλας για στρατηγικη.:noob:

Οχι ρε ειχε διαβασμα Ιστοριας :doh: Αχ ποσο ποναει με αυτα που σας κανουν οι αγκαλιτσες...Τα στατς μεταξυ μας ειναι αυτα κ τελος....χωνεψτε το! Αντε να κανετε ακαδημιες τωρα μπας κ σωθητε που κ αυτο χλωμο το κοβω...ηδη πολυ απο εσας ξενερωσαν και ειναι για αλλα λημερια!!! :help
 

DeletedUser31881

Μολις ειδες πλανο τα παρατησες,μην μιλας για στρατηγικη.:noob:

ωπα ωπα, εισαι εκτος θεματος...Στο πλανο μια χαρα ανταποκριθηκα.και μονος μου..
2 τρενακια εκοψα και ενα που περασε, το εκανα ανακατακτηση.μετα μου το ξαναπηραν..
αυτο το λες εσυ "μολις βλεπω πλανο,σταματαω;"
τι θα δουν αλλο τα ματακια μου ρε,λυπηθειτε με............. :grrr:
 

DeletedUser16579

ωπα ωπα, εισαι εκτος θεματος...Στο πλανο μια χαρα ανταποκριθηκα.και μονος μου..
2 τρενακια εκοψα και ενα που περασε, το εκανα ανακατακτηση.μετα μου το ξαναπηραν..
αυτο το λες εσυ "μολις βλεπω πλανο,σταματαω;"
τι θα δουν αλλο τα ματακια μου ρε,λυπηθειτε με............. :grrr:


2 τρενάκια έκοψες σιγουρα? Γιατι το ενα ήταν το 2ο του mayas fake αριστοι το οποιο στο εστειλε για αντιπερισπασμο..
Ο στοχος του MAYAS ηταν να σε παρει ενα χωριό αυτο που ειχες διπλα του με 1000 καταπελτες 7000 δορατα και τον παλαντινο.
Ειχε 4 επιθετικα και με τα 2 της Αντζης το καθαριζε το χωριο. Εβαλε μερικους φιλους που ειχε απο RIP να σου στειλουν ανιχνευσεις ποιο πριν στα πανω σου χωρια για αντιπερισπασμο. Εβαλε την φυλη του ITAF να σου στειλουν καποιες fake και αυτες που σε βαλαν σιγουρα δεν ήταν πανω απο 150!

Αρχισε λοιπον να σου στελνει και αυτος το βραδυ επιθεσεις.. Εβαλε τους fake αριστους να σου χτυπανε ενα μακρινο χωριο απο τις 6 ωρες! Εσυ τσιμπισες και πηρες τον παλαντηνο με το φαναρι απο το χωριο στοχο που και λογικα πηγες να καλυψεις εκεινο το χωριο.. το αποτέλεσμα http://prntscr.com/31egfg αντι να χασουν 5 nuke Antzi και Mayas εχασαν μια.. Ναι εστειλες ανακαταληψη και το πηρες γιατι κοιμήκε ο mayas μετα κοιμηθηκες εσυ και στο πήρε πισώ συμβαινουν αυτα!

Απο τις 1500 επιθεσεις αντε να δεχοσουνα τις 200 απο τους υπολοιπους και 1300 απο MAYAS Αntzy red για να τα λεμε ολα!

Το τρίτο τρενάκι ποιος στο έβαλε? Μήπως ήταν και αυτο FAKE?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Για να μην το κουραζουμε....εκανε οτι μπορουσε για μια μερα,μετα αμυνες δεν εβλεπε και σου λεει αφου θα με γκρεμισουν απο την κορυφη ας λεω κανα παραμυθι μπας κ δεν γινω ρομπα. Τακτικη γνωστη κ το εχουμε ξαναδει! Λοιπον πυξιδα τωρα,νανι,διαβασμα κ τα λεμε σε κανα αλλο κοσμο που κ εκει αν ξανα βρεθουμε πελατης θα εισαι!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μαζευτηκατε οι προ ειδα
δε μεσεντζερ για πες το ονοματακι σου να γελασουμε
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή