Η ΤΕΛΙΚΗ ΜΑΧΗ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser20203
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Deleted User - 119632

παλι βλακεια ειπες! οι ιππεις καβαλανε αλογα! εμεις ειμαστε ερρορ! καβαλαμε οτι γουσταρουμε! αν ηθελες θ αμπορουσες να παιζεις να καβαλαμε εσενα! παντα μας αρεσει να καβαλαμε φοραδες! θηλυκα αλογα εννοω.
 

DeletedUser

χαχαχα α ρε τσακο!!

ποσο θα γελαω στις 01/08 οταν θα κλαις!!!ποσο μα ποσο!!!!

κυριλεκτηκα θα παρω το αιμα μου πισω και θα κλαιςςςςς!!

αν θες παμε και ενα στοιχημα οτι θα χανεις με διαφορα 250+ απο την πρωτη μερα!!!!

εχεις τ'αντερα!??!!?!?!?
 

DeletedUser10366

χαχαχα α ρε τσακο!!

ποσο θα γελαω στις 01/08 οταν θα κλαις!!!ποσο μα ποσο!!!!

κυριλεκτηκα θα παρω το αιμα μου πισω και θα κλαιςςςςς!!

αν θες παμε και ενα στοιχημα οτι θα χανεις με διαφορα 250+ απο την πρωτη μερα!!!!

εχεις τ'αντερα!??!!?!?!?

σου βάζω εγώ! δέχεσαι????

και πριν βγείς να πεις μα μου σου του!!! ξέρεις τι σημαίνει 250+ την πρώτη μέρα διαφορα?????


βγαίνεις μιλάς γραφεις ποιον λογαριασμό παίζεις στον k12 ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

σου βάζω εγώ! δέχεσαι????

και πριν βγείς να πεις μα μου σου του!!! ξέρεις τι σημαίνει 250+ την πρώτη μέρα διαφορα?????
φυσικα!!!και για να σου λεω οτι βαζω και στοιχημα σιγουραααα


δωσε μου το σκαιπ μου να σε πω τι πονταρω!!!
 

DeletedUser

Μαθε πρωτα να μιλας και μετα σχολιαζεις.

οχ μίλησε και η πορδη χ0αχ0α0χ0α0χ0α0χ0α0χα


ε ρε γλεντιααααααα αντε να παιρνανε γρηγορα οι μερες!!!!!


χερουβιμ λεει καθαρα add στο σκαιπ στο νειμ ippeis.ippeis
 

DeletedUser

οχ μίλησε και η πορδη χ0αχ0α0χ0α0χ0α0χ0α0χα


ε ρε γλεντιααααααα αντε να παιρνανε γρηγορα οι μερες!!!!!


χερουβιμ λεει καθαρα add στο σκαιπ στο νειμ ippeis.ippeis



ephoriaaa θα παθεις δυσφορια απο 1/10.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 119632

εχουμε αερολιν μεγαλε για την δυσφορια! αληθεια θ αμα πεις με ποιο λογαριασμο παιζεις στον 12 η φοβασαι?? μαλλον δεν εχεις κοτσια να πεις γτ φοβασαι τα σπαθακια! λοιπον μπες στο καβουκι σου και κρυψου καλα μην σε βρουμε ! γτ ετσι και σε βρουμε θα περιμενεις να ανοιξει ο κ21 να μπεις ! πιες κανα δυο ποτακια παρε θαρρος και γραψε! και μπορει να ειμαστε ευγενικοι μαζι σου να μην σε βαρεσουμε αμεσως!

υ.γ μας κατηγορεις οτι καβαλησαμε το καλαμι αλλα εισαι σιγουρος οτι την πρωτη μερα θα εχετε συν 250 χωρια!


ρουφα το αυγο σου μπουμπη!
 

DeletedUser25676

νομιζω οτι καποιος δεν εχει φρυδια και δεν θελει να αποκαλυψει το ονομα του μηπως φοβασαι;;..
 

DeletedUser3040

λελο οπως τα λες ειναι! εχω και αλλου χωρια! εσυ κοιτα μονο αυτα και μην μασας! αντε τραβα ζητα καμια αμυνα τωρα και να οσυ δειξει κανεις να επιτιθεσαι γτ αν στελνεις παλι 20 επιθεσεις σε ενα χωριο και μονο αυτο τοτε παλι 3 θα παρεις αλλα οχι χωρια ;) και θα ψαχνεις να δεις ποιος μας στελνει αμυνες παλι!! αλλα τωρα ειμαστε οι δυο μας

αμ δεν εχεις αλλου!!αυτα ειναι εκει στην κ56!!κατω απο τον θαναση.απλα θα λες οτι πολεμησες και εσυ για την ιστορια:rolf:α!!!!!! εχεις και 2 στην κ43!!!αυτα θα κανουν την διαφορα χαχαχαχαχαχαχα α ρε νουμπα τσακο.....μελι μελι και τηγανιτα τιποτα:rolf:
 

DeletedUser18295

τι εγινε παιδια ? γιατι αγχωνεστε κι ταραζεστε αφου τελικα στο τελος εμεισ θα κερδισουμε κι ασ μην εχω χωρια στο μετωπο.....βασιλη τα 400 ειναι πολλα θα τα καλυψεισ ολα ? εγω σου ειπα αφησε ακαλυπτη την 43 γτ στισ υπολοιπες ηπειρουσ δεν μπορω να σου υποσχεθω τπτ


χεχε :wow:
 

DeletedUser21743

.......πηρα και 15 χωρια στην κ63 διπλα στον φιλο μου τον τακη να παιξουμε κανα ταβλακι οταν εχει ησυχια:rolf:δεν ξερω τι θα γινει.μπορει και να τα χασω ολα!!!αλλα θα παιξω .....

Xaxaxaxa
Ρε μπαγάσα Βασίλη, τα είδα εκεί κάτω τα οικοπεδάκια
(καμιά δεκαπενταριά πήρες του άλλου που τα παράτησε και τον τρώγατε πάνω και κάτω),
Δίπλα σε γερό πυρήνα μου ήρθες .
Το αντίθετο με τα χωριά επάνω που εγώ είμαι αδύνατος με καμιά δεκαριά και εσύ ισχυρός !!
Μάλλον ανταλλαγές προιόντων θα κάνουμε και θα ανεβάζουμε απώλειες ,
πιστεύω να τσιμπίσω μερικά εκτός αν εκεί κάτω μου έχεις χώσει μέσα στο καθένα τον Τάρας Μπούλμπα με τις ορδές του
Χαχαχαχαχα

Είπα να σου αρπάξω στα ξαφνικά κανένα πριν το πάρεις , για να ζεστάνω τα αίματα τον δεκαπεντάυγουστο
και μετά να μην απαντάω σε μνμ για καμιά βδομάδα ,
αλλά δεν μου πήγαινε να χαλάσω την καλοκαιρινή ηρεμία κανενός
Δούκες και διπλωμάτες θα γίνονταν κοτσίδα καλοκαιριάτικα
Χαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 119632

αμ δεν εχεις αλλου!!αυτα ειναι εκει στην κ56!!κατω απο τον θαναση.απλα θα λες οτι πολεμησες και εσυ για την ιστορια:rolf:α!!!!!! εχεις και 2 στην κ43!!!αυτα θα κανουν την διαφορα χαχαχαχαχαχαχα α ρε νουμπα τσακο.....μελι μελι και τηγανιτα τιποτα:rolf:

ετσι ειναι μεγαλε! οταν εγω ειχα 4 μετωπα εσυ εβοσκες! τι να κανουμε που κλεισανε ολα! και σορρυ που δεν σου κανω συμμεριζομαι την αποψη σου οτι γι ανα πω οτι πολεμησα πρεπει να εχω 30000 χωρια διπλα σου αλλιως τιποτα! αν εχεις κοτσια ζητα παο τον θανασακη να σου δωσει μερικα χωρια διπλα μου και κατεβα να εχεις κοτσια φυσικα! αλλα ξεχασα οι μισοι συμπαικτες δεν σου μιλανε επειδη εισια φαφλατας, ασχετος κια ψυλομυτης! αντε τωρα μεγαλε πολεμιστη αδειασε μας την γωνια και ελπιζω να μεινεις εως το τελος και μην προκειψουν ξαφνικα "δουλειες" και δεν εχεις χρονο κτλπ κτλπ κτλπ ξερεις εσυ το κανεις συχνα!
 

DeletedUser3040

ετσι ειναι μεγαλε! οταν εγω ειχα 4 μετωπα εσυ εβοσκες! τι να κανουμε που κλεισανε ολα! και σορρυ που δεν σου κανω συμμεριζομαι την αποψη σου οτι γι ανα πω οτι πολεμησα πρεπει να εχω 30000 χωρια διπλα σου αλλιως τιποτα! αν εχεις κοτσια ζητα παο τον θανασακη να σου δωσει μερικα χωρια διπλα μου και κατεβα να εχεις κοτσια φυσικα! αλλα ξεχασα οι μισοι συμπαικτες δεν σου μιλανε επειδη εισια φαφλατας, ασχετος κια ψυλομυτης! αντε τωρα μεγαλε πολεμιστη αδειασε μας την γωνια και ελπιζω να μεινεις εως το τελος και μην προκειψουν ξαφνικα "δουλειες" και δεν εχεις χρονο κτλπ κτλπ κτλπ ξερεις εσυ το κανεις συχνα!

παπανοικ...τις ποιο πολλες φορες γραφεις για μενα λες και αναφερεσε σε αλλον παικτη...χουζουρης37 λεει διπλα...το ειδες?με ημερωμηνια εγγραφης 2008!!δεν λεει ουτε λελος ουτε τιποτα αλλο...λογο λοιπον οτι ολων το φυλετικο παρελθων ειναι γνωστο εκτηθεσε...και οπως εχω ξανα πει δημοσια σαν λελο μπορεις να με κρινεις τον τελευταιο χρονο που εχω τον λογαριασμο στα χερια μου...αν δεν ειχα κοτσια νουμπακο δεν θα κατεβενα στην κ63 εχοντας κιωλας 400 χωρια μετωπο!!!και οταν ειχες 4 μετωπα(αν ειχες ποτε!!) δεν σε βαραγε και κανεις συμφωνα με τα αμυντικα σου od!!!!αυτα να τα λες σε κανα 12χρονο για σε θαυμαζει!!λαγουδακι των φυλετικων εισαι!και εδω και στον κ13!!ξερεις τι κανει ο λαγος?βγαινει απο την τρυπα του αρπαζει τα ετοιμα και ξανα μεσα!!!ενα χρονο στον κ12 και εχω πολεμησει με ολους σας!!!ολο λογια και μαγκια!αλλα στο ταμειο παντα ο λελος ειχε συν!!αντε περαστικα:D
 

Deleted User - 119632

ειδες που δεν ξερεις. συνεχιζεις να λες σαχλαμαρες! ουτε το ποσο καιρο παιζεις μου λεει τιποτα ουτα τα οδα σου που αν τα δικα μου σου φαινονται μδενικα τοτε εσυ που εισαι πισω μου εισαι ανυπαρκτος. και μαλιστα εχω πιο πολλες απωλειες χωρις να πολεμησω απο εσενα που πολεμας! μαλλον ειναι προφανες το ποιος λεει οτι του κατεβει στο κεφαλι! μια ματια και στο αρχειο σου λεει πολλα! λοιπον επιτελους ας του δωσει καποιος να μασαει μια τσιχλα γτ λεει πολλες βλακειες! Αληθεια στον κ13 παιζεις??? με ποιο λογαριασμο...πες μας να γελασουμε και απο εκει! πηγαινε να δεις αν ερχομαι! εισαι κοντα στα 40 και ακομα δεν εχεις μαθει να μιλας και να συνδιαλεγεσαι! αντε πια αμπαλε! ας τον συνεφερει καποιος.
 

DeletedUser16238

:rolf:,ενω εσυ παντελη που καβαλας φοραδες θυληκες απο οτι διαβασα σε προηγουμενα ποσταρισματα σου,εχεις μαθει να φερεσαι και να συνδιαλεγεσαι οπως εγραψες.:doh:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή