Η ΤΕΛΙΚΗ ΜΑΧΗ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser20203
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Καλες μαχες να εχουμε και ας νικησουν οι ιππεις!!!
 

DeletedUser

ΟΛΑ θα εξαρτηθουν απο το activity της καθε φυλης και ποιοι παιχτες θα επιστρεψουν για την τελικη μαχη. Και οι 2 φυλες ειχαν καλο υλικο και φτασανε οπως φτασανε μεχρι το τελος. Η εκβαση του κοσμου θα κριθει απο συγκεκριμενα πραγματα καθως πλεον διπλωματιες και παρασκηνια δεν υπαρχουν και πολυ. Καλες διακοπες να εχουμε και τα λεμε σε λιγο καιρο....
 

DeletedUser

Δλδ τρελαμενε, επεστρεψες? θα ερθεις ξανα μετα το καλοκαιρι?? ενας τρελος προσπαθει να μας τρελανει...

empire ολος ο χαρτης μπλε θα γινει στο τελος... μην το σκεφτεσαι πολυ... κατα βαθος εισαι και συ ερρορ χαχαχχαχαχαχα


ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΑ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 12. (ΙΠΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΡΟΡ)
 

DeletedUser16238

Δλδ τρελαμενε, επεστρεψες? θα ερθεις ξανα μετα το καλοκαιρι?? ενας τρελος προσπαθει να μας τρελανει...

empire ολος ο χαρτης μπλε θα γινει στο τελος... μην το σκεφτεσαι πολυ... κατα βαθος εισαι και συ ερρορ χαχαχχαχαχαχα


ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΑ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 12. (ΙΠΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΡΟΡ)

μπα....εχω πολλα χιλιαδες χιλιομετρα διαφορετικη αντιληψης παιχνιδιου απο οτι ενας ερρορ.εγω παιζω χυμα,εσεις παιζετε με διπλωματιες....δεν ταιριαζουμε :D
 

DeletedUser

μπα....εχω πολλα χιλιαδες χιλιομετρα διαφορετικη αντιληψης παιχνιδιου απο οτι ενας ερρορ.εγω παιζω χυμα,εσεις παιζετε με διπλωματιες....δεν ταιριαζουμε :D


το ξερω αυτο με τον τοτο, πες κανενα με τον πομπο... χαχχαχαχαχαχαχα :doh::doh:
 

Deleted User - 119632

μπα....εχω πολλα χιλιαδες χιλιομετρα διαφορετικη αντιληψης παιχνιδιου απο οτι ενας ερρορ.εγω παιζω χυμα,εσεις παιζετε με διπλωματιες....δεν ταιριαζουμε :D

ναι ρε συ οντως. η διπλωματια μας δινει απωλειες!! οσο για το χυμα για αυτο τρως πυξιδες παντου
 

DeletedUser25676

Λελο που εισαι ρε συ;;;Τι εγινε σε δειχνουν παλι στην τηλεωραση!
 

DeletedUser25676

ειδες την μπανανα και με θυμηθηκες?!!αξεχαστη μενει η μπανανα του λελου τελικα:rolf:

αστα να πανε ειδικα το ζωδιο που εισαι ειναι αστα να πανε αργησα να απαντησω επειδη βρισκομαι σε διακοπες και δεν ασχολουμε με το παιχνιδι για εσενα λελουκο


http://www.youtube.com/watch?v=TqKIZJkNUis
 

DeletedUser

ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΡΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΛΕΛΟ ΜΟΥ.....ΕΧΕΙ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΜΕ ΤΑ BRAZILIAN ΜΑΓΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΤΟΠΛΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΠΙΝΟΝΤΑΣ ΚΟΡΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΕΣ! (L)
 

Deleted User - 119632

μια χαρα! μαζι με τις γουρουνοπουλες θα τρωει και τις κοκκινες! οπως ο φιλος μου ο Θανασακης!
 

DeletedUser

ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΩΡΕ ΤΩΡΑ.....(L)
 

DeletedUser21188

Προς ενημερωση τυχον παιχτων που παρακολουθουν το θεμα αλλα δεν παιζουν κ12 να πω οτι επειτα απο συμφωνια η αρχη του πολεμου οριστικε για 1 οκτωμβριου.

Καλες μαχες να εχουμε ολοι!:axe:
 

Deleted User - 119632

πολυ ηρεμια υπαρχει ειπα να οξνω λιγο τα πνευματα να πορωθουμε!
στα γενεθλια μου θα αρχισει??? ελεος !! εγω θα ξεκινησω στις 2
 

DeletedUser21188

πολυ ηρεμια υπαρχει ειπα να οξνω λιγο τα πνευματα να πορωθουμε!
στα γενεθλια μου θα αρχισει??? ελεος !! εγω θα ξεκινησω στις 2
σιγα μην ξεκινισεις εσυ στις 2!!εσυ με το που δεις κοκκινο στον χαρτη θα ορμησεις με οτι εχεις και δεν εχεις!!

να προειδοποιήσω ολους τους ιππεις που ειναι κοντα στον τσακο οτι οταν εχουμε πολεμο αυτος δεν κοιματε..οποτε να σας προτεινω να φτιαξετε απο τωρα αποθεματα καφε στο σπιτι σας..θα σας χρειαστουν!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τελειααααααααα,προλαβαινω να βρεθω κοντα τ μεχρι τοτε! Να σκεφτω και το δωρο σου μεχρι τοτε.....! :bd:
 

Deleted User - 119632

χαχαχα ναι ελα!! γουσταρω την αδρεναλινη! βεβαια εχω τον θανασακη διπλα μου και τον μαριαγκακι αλλα ελα και εσυ να γινουμε πολλες! :) για δωρο τρελαινομαι για εκλερ οποτε φερε μπολικα!!!
 

DeletedUser

ιππεις θα ειναι 300-(20-30) απο την πρωτη βδομαδα!!

rememberrr!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή