Η ΤΕΛΙΚΗ ΜΑΧΗ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser20203
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser20203

XAXAXAXA...... AAAAYTA EINAI!!!!!!
Παιδακια το ειπαμε και το ξαναπαμε χιλιες φορες. Εξετεραλ χωρις αντιπαραθεση ειναι ......σαν αναλατο φαγητο. Μην πω σαν σεξ χωρις .....τα προκαταρτικα!!! Ξερετε εσεις!!! χαχαχαχα

ΟΜΩΣ!!!!! Καλη η αντιπαραθεση και ο χαβαλες αλλα μη περασουμε την ΚΟΚΚΙΝΗ γραμμη.Θα ηταν .... αδικο για ολους μας αυτο. Ποια ειναι αυτη η ΚΟΚΚΙΝΗ γραμμη????? Νομιζω ολοι μας ξερουμε.


ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!!


Υ.Γ. ΤΡΕΛΛΑΜΕΝΕΕΕΕΕ κρατα μου ζεστα τα χωρια και σου ρχομαι φιλαρα!!!!!!! χαχαχαχα:axe:
 

DeletedUser

ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΛΑΚΗ....ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!
ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο 1ος ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ....:oops: χιχιχιχιχι
 

Deleted User - 119632

καταρχιν αν ησουνα εσυ ειδικα λελος θα ηξερες να παιζεις.αρα λελος δεν θα γινεις ποτε.δευτερον...εβαλα και το ευχαριστηθηκα!!!η εκδικηση για τις αμυνες που βαζατε στους κανιβαλους φαγωθηκε κρυα!!!(αλλα ξεχασα...δεν υπαρχουν στοιχεια ε?!!)
και ειπα και δημοσια που ακριβως εβαλα και τι εκανα!!!οποιος αλλος εχει "καρυδια" ας το κανει.παπανοικ:D

τωρα που πηρατε και τον αρχηστρατηγο χερουβιμ θα σας μαθει ποτε να τρωτε μπαν τι μπαν πρεπει να φατε οταν τρωτε πλανο και πως να κανετε καμια ανακαταλυψη.αυτα τα ξερει καλα:rolf:

φίλε αν ήμουνα λέλος θα πήγαινα για ψυανάλυση! τέλος το να μάθεις να παίζεις το παιχνίδι δεν είναι τίποτα δύσκολο! γτ βλέπω ότι το λέτε λες και κατέχετε μάστερ πυρηνικής φυσικής. λίγη λογική θέλει και όλα είναι οκ. και χρόνο φυσικά.

λέλο ασε τα παπανοικ και τα φαπανοικ και κοιτα ν αφας την μπανάνα σου που έχει βιταμίνες!
Όσο για τις άμυνες ξέρουμε ότι δεν τηρείςαυτά που λέμε οπότε τι βγαίνεις και μας το λες και είσαι περήφανος κιόλας????

αντε ρε σας βαρεθήκαμε! 2 φορές συνέχομενες άλλα λέμε και άλλα κάνετε! ο καιρός γαρ εγγλυς πιο γρήγορα παο το αναμενόμενο
 

DeletedUser20203

ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΛΑΚΗ....ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!
ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο 1ος ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ....:oops: χιχιχιχιχι

Νομιζα οτι μιλουσα στον ορτζιναλ τρελαμενο φιλε. Οταν ελθει αυτη η αγια ωρα θα το θεωρησω τιμη μου να ξανακτυπηθω με τον λογ/μο που διαχειριζεσαι. Ελπιζω κι ευχομαι να φανεις ανταξιος του προκατοχου σου.

ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!
 

DeletedUser

Λακη εδω σου μιλαει ο προκατοχος....ο Αποστολης ειμαι αδελφε μου,απλα τον λογαριασμο μου τον παιζει ενας φιλος μου. Απλα ειχαν γινει ******ες και τα ειχα παρατησει.Χαιρομαι που επεστρεψες και εισαι καλα!
 

DeletedUser20203

Λακη εδω σου μιλαει ο προκατοχος....ο Αποστολης ειμαι αδελφε μου,απλα τον λογαριασμο μου τον παιζει ενας φιλος μου. Απλα ειχαν γινει ******ες και τα ειχα παρατησει.Χαιρομαι που επεστρεψες και εισαι καλα!


Ελα ρε φιλαρα. Κι εγω χαιρομαι που επεστρεψα και σας βρηκα
 

alex ghost

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
καταρχιν αν ησουνα εσυ ειδικα λελος θα ηξερες να παιζεις.αρα λελος δεν θα γινεις ποτε.δευτερον...εβαλα και το ευχαριστηθηκα!!!η εκδικηση για τις αμυνες που βαζατε στους κανιβαλους φαγωθηκε κρυα!!!(αλλα ξεχασα...δεν υπαρχουν στοιχεια ε?!!)
και ειπα και δημοσια που ακριβως εβαλα και τι εκανα!!!οποιος αλλος εχει "καρυδια" ας το κανει.παπανοικ:D

τωρα που πηρατε και τον αρχηστρατηγο χερουβιμ θα σας μαθει ποτε να τρωτε μπαν τι μπαν πρεπει να φατε οταν τρωτε πλανο και πως να κανετε καμια ανακαταλυψη.αυτα τα ξερει καλα:rolf:

τον χερουβιμ δεν τον ξερω αλλα απο οτι βλεπω σας εχει πονεσει μαλλον πολυ και νομιμα(ανακαταληψεις) και παρανομα( με τα μπαν απο οτι ισχυριζεσαι).τωρα σχετικα με τα μπαν που λες να μαθουμε δεν τα χρειαστηκαμε οταν ειχαμε δυο μετωπα και ενα σωρο επιτηρησεις καποια στιγμη.εσεις προσεξε τι θα κανετε οταν θα χρειαστει να παρετε επιτηρησεις(βραδιατικα) και θα τρεχουν τα πλανα σας μην μπερδευτειτε και χτυπατε ιδιους στοχους αφου θα εχουν περασει οι 24 ωρες γιατι νομιζω απογορευται.οπως και να εχει ας ευχαριστηθουμε το παιχνιδι και καλες μαχες στους συμπολεμιστες.και παντα υγεια σε ολους,φιλους και εχθρους στο παιχνιδι.
 

DeletedUser3040

τον χερουβιμ δεν τον ξερω αλλα απο οτι βλεπω σας εχει πονεσει μαλλον πολυ και νομιμα(ανακαταληψεις) και παρανομα( με τα μπαν απο οτι ισχυριζεσαι).τωρα σχετικα με τα μπαν που λες να μαθουμε δεν τα χρειαστηκαμε οταν ειχαμε δυο μετωπα και ενα σωρο επιτηρησεις καποια στιγμη.εσεις προσεξε τι θα κανετε οταν θα χρειαστει να παρετε επιτηρησεις(βραδιατικα) και θα τρεχουν τα πλανα σας μην μπερδευτειτε και χτυπατε ιδιους στοχους αφου θα εχουν περασει οι 24 ωρες γιατι νομιζω απογορευται.οπως και να εχει ας ευχαριστηθουμε το παιχνιδι και καλες μαχες στους συμπολεμιστες.και παντα υγεια σε ολους,φιλους και εχθρους στο παιχνιδι.

μας υποτιμας πολυ εσυ..η εισαι νεος οποτε δικαιολογησε...η εχεις κανα λογαριασμο στα βαθυ του μπλε και δεν εχεις ερθει αντιμετωπος με εμας...οτι και να εισαι προλαβενεις να μαθεις!!!!
 

alex ghost

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
και νεος ειμαι και στο βαθυ μπλε ειμαι επισης,καλα τα λες. αλλα σε βλεπω οτι συνεχεια μας προκαλεις υποτιμωντας παιχτες μας και γενικα μιλας πολυ υπεροπτικα και δεν εχω δει να λενε δικοι μας για αλλον παιχτη των ιππεων εκτος απο εσενα(μπορει να κανω και λαθος).παντα σεβομαι τους αντιπαλους.και μακαρι να βρω χρονο για να προλαβω να σας μαθω.
 

DeletedUser3040

και νεος ειμαι και στο βαθυ μπλε ειμαι επισης,καλα τα λες. αλλα σε βλεπω οτι συνεχεια μας προκαλεις υποτιμωντας παιχτες μας και γενικα μιλας πολυ υπεροπτικα και δεν εχω δει να λενε δικοι μας για αλλον παιχτη των ιππεων εκτος απο εσενα(μπορει να κανω και λαθος).παντα σεβομαι τους αντιπαλους.και μακαρι να βρω χρονο για να προλαβω να σας μαθω.

χαιρομαι ιδιετερα που ειμαι "φιρμα" στην φυλη σου:rolf:κ43,κ44,κ45 ειναι τα λημερια μου.ελα μπροστα να παιξεις λιγο!!!400 χωρια πρωτη γραμμη εχω...καπου θα με πετυχης:D
 

DeletedUser16238

χαιρομαι ιδιετερα που ειμαι "φιρμα" στην φυλη σου:rolf:κ43,κ44,κ45 ειναι τα λημερια μου.ελα μπροστα να παιξεις λιγο!!!400 χωρια πρωτη γραμμη εχω...καπου θα με πετυχης:D

χαχαχα,ασε μην φερεις τον νεο εκει πανω...δεν ξερει τι καθεστως επικρατει.:grrr:
 

Deleted User - 119632

ναι οντως! μας το εξηγησαν οι κανιβ!!! για αυτο προσπαθουμε να ερθουμε ολοι εκει
 

Deleted User - 119632

αρα εκει δεν εχετε μετωπο ??? οποτε μαλλον δεν γινεται τιποτα!!! δεν σε καταλαβαινω θες να ερθουμε επειδη ειναι ηρεμα??
 

DeletedUser16238

ηρεμες περιοχες δεν θα υπαρχουν παντελη στο μεταξυ μας....

το γεγονος οτι ειναι μεγαλη η γραμμη πολεμου....βοηθαει στο να παιξεις ποιο σωβαρα διοτι στακαρισμενα χωρια δεν θα πολυ υπαρχουν.....(εκτος και αν εσεις με τα 10.000 χωρια παραπανω τα καταφερετε....),ωσποτε απο εκει και περα η ποιο ενεργη φυλη θα επιβληθει στην αλλη,ασχετα τον ογκο της μιας.
 

DeletedUser3040

ναι οντως! μας το εξηγησαν οι κανιβ!!! για αυτο προσπαθουμε να ερθουμε ολοι εκει

παντελη ποιος κανιβαλος σε ενημερωσε βρε?απο αυτους που στρατολογησες?αυτοι δεν τολμουσαν να ανοιξουν τον χαρτη στην 45!και μην ξεχνας οτι και εσυ χαμενος βγηκες απο τους λορδους....μην κοιτας που τα παρατησαν και εγινες χαλιφης:oops:
 

DeletedUser

Παιδια η μαχη ειναι ΙΠΠΕΙΣ VS ERROR & ERROR2. Οι ERROR εχουν ολο τον νοτο και οι ΙΠΠΕΙΣ ολον το βορα με εξαιρεση την ηπειρο 54 και αυτο Ισως ειναι ενα πλεονεκτημα των ERROR αλλ θα δειξει
 

DeletedUser16238

Παιδια η μαχη ειναι ΙΠΠΕΙΣ VS ERROR & ERROR2. Οι ERROR εχουν ολο τον νοτο και οι ΙΠΠΕΙΣ ολον το βορα με εξαιρεση την ηπειρο 54 και αυτο Ισως ειναι ενα πλεονεκτημα των ERROR αλλ θα δειξει

και εσυ στον κ12 εισαι ο;

ετσι για να γνωριζουμε ποιος γραφει καθε φορα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή